Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Venera u kojukciji sa Jupiterom i u trigonu sa Saturnom šta vam donosi?

2 posters

Ići dole

Venera u kojukciji sa Jupiterom i u trigonu sa Saturnom šta vam donosi? Empty Venera u kojukciji sa Jupiterom i u trigonu sa Saturnom šta vam donosi?

Počalji  Astrotanja Ned Nov 30, 2008 11:17 am

Danas 30.nov. i i sutra 1. decembra biće tranzitna Vener i Jupiteru u konjukciji, uz to Venera je danas i u trigonu sa tranzitnim Saturnom. L
Moglo bi biti prijatenih događanja, uživanja i zadovoljstva i pored toga što su obe planete u Jarcu, gde se ne osćaju baš najbolje, opet više nego uobičajeno. Pogledajte svoj natal i proverite u kojoj vam se kući, polju nalazi ova kombinacija i da li pravi i kakvve aspeke dsa natalnim planetama., kao i da li imate nek aspekte ovih planeta u natalu, pa javit šta ste to lpo dožive, što ne mora da bude nište spektularo, ali prijatno svakako., sa nešto više radosti. zadovoljstva, srećnih prilikaitd. Kako ćim se sutra pridružuje i Mesec, biće "žurke" na nebu, koju ćemo osetiti. Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Venera u kojukciji sa Jupiterom i u trigonu sa Saturnom šta vam donosi? Empty Re: Venera u kojukciji sa Jupiterom i u trigonu sa Saturnom šta vam donosi?

Počalji  Čarobnica Pon Dec 01, 2008 8:33 pm

Meni je doneo emotivno preispitivanje. Da li to što imam nastaviti ili prekinuti?
Nisam pametna šta mi je činiti confused
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Venera u kojukciji sa Jupiterom i u trigonu sa Saturnom šta vam donosi? Empty Re: Venera u kojukciji sa Jupiterom i u trigonu sa Saturnom šta vam donosi?

Počalji  Astrotanja Pon Dec 01, 2008 9:29 pm

:arobnice, mislim da to presspitivanje nema veze sa Venerom i Jupiterom, obi su ti u drugoj natalnoj, ali Merkur u prvoj može doneti sklonost ka preispitivanju, a nezadovoljstvo može da dože od Saturna tran. koji je u kvadartu sa suncem natalnim i u znaku gde su sumnje više prisutne i gde postoji sklonost ka analizi.
Ova lepa konjukcija može ti doneti eventualno dobar apetiti, ili neku priliku za zaradu, ili nešto vezano za 2. i tu se čovek prep prepusti i opusti, a nikako ne ulazi u neku preispitivanje. Možda se potreba za zadovoljstvima i srećom raste, a kako je tranz. Saturn u kvadratu sa nat. Suncem ona je ograničena, nedovoljna, ili je i nema.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Venera u kojukciji sa Jupiterom i u trigonu sa Saturnom šta vam donosi? Empty Re: Venera u kojukciji sa Jupiterom i u trigonu sa Saturnom šta vam donosi?

Počalji  Čarobnica Pon Dec 01, 2008 9:37 pm

Astrotanja :::arobnice, mislim da to presspitivanje nema veze sa Venerom i Jupiterom, obi su ti u drugoj natalnoj, ali Merkur u prvoj može doneti sklonost ka preispitivanju, a nezadovoljstvo može da dože od Saturna tran. koji je u kvadartu sa suncem natalnim i u znaku gde su sumnje više prisutne i gde postoji sklonost ka analizi.
Ova lepa konjukcija može ti doneti eventualno dobar apetiti, ili neku priliku za zaradu, ili nešto vezano za 2. i tu se čovek prep prepusti i opusti, a nikako ne ulazi u neku preispitivanje. Možda se potreba za zadovoljstvima i srećom raste, a kako je tranz. Saturn u kvadratu sa nat. Suncem ona je ograničena, nedovoljna, ili je i nema.

Tanja, hvala,
nema možda veze sa time ali pre bih rekla da je reč o potvrdi sumnji vezano uz emocije, nešto na šta sam sumnjala danas je dobilo potvrdu. I to me je nagnalo na preispitivanje. I tačno je, potrebe za zadovoljstvom ima ali je ograničena upravo tom sumnjom Sad
Kako stvari stoje, tj. aspekti u decembru, kod mene će se bogami svašta nešto događati. Samo treba to sve pregurati...
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Venera u kojukciji sa Jupiterom i u trigonu sa Saturnom šta vam donosi? Empty Re: Venera u kojukciji sa Jupiterom i u trigonu sa Saturnom šta vam donosi?

Počalji  Astrotanja Pon Dec 01, 2008 9:51 pm

Nemoj žuriti sa donošenjem odluke, pusti da se u tebi sve slegne, pa ako treba da nešto menjaš onda i menjaj, jer Mlad Mesec je bio u Strelcu i svakako su moguće promene, ali pre svega trebaš da menjaš nešto kod sebe, jer je bio u tvojoj nat. prvoj i da otkriješ svoje želj i potrebe i da onda donseseš odluku. ali ne prebrzo i ishitreno.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Venera u kojukciji sa Jupiterom i u trigonu sa Saturnom šta vam donosi? Empty Re: Venera u kojukciji sa Jupiterom i u trigonu sa Saturnom šta vam donosi?

Počalji  Čarobnica Pon Dec 01, 2008 9:58 pm

Iskreno na momente se osećam kao da treba da sve presečem a onda se smirim, stanem i pustim...uvek kad se uznemirim "nešto" me smiruje i kao da govori da će sve da bude dobro...trenutno sam raspoložena da provociram, da kažem šta znam, pa kud puklo a opet znam da to nije ono što želim jer mi je previše stalo...poenta je u tome što ja ne gubim puno ali bi taj neko sa mojom odlukom izgubio!

Hvala još jednom I love you
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Venera u kojukciji sa Jupiterom i u trigonu sa Saturnom šta vam donosi? Empty Re: Venera u kojukciji sa Jupiterom i u trigonu sa Saturnom šta vam donosi?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu