Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kakvo vam je iskustvo sa tranzitnim Saturnom na Ascedentu, Ic, Dc, Mc u Škopriji, gde se sada nalazi?

+12
sagitariusleone
Aqua_
ena1976
Natasha-77
Bambola
Paradoks
Arijaaa
sladjana
jenifer
kairos33
Vita83
Astrotanja
16 posters

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Kakvo vam je iskustvo sa tranzitnim Saturnom na Ascedentu, Ic, Dc, Mc u Škopriji, gde se sada nalazi? - Page 2 Empty Re: Kakvo vam je iskustvo sa tranzitnim Saturnom na Ascedentu, Ic, Dc, Mc u Škopriji, gde se sada nalazi?

Počalji  Aqua_ Pon Dec 24, 2012 5:25 pm

Vita83 ::
Da, skoro identičan slučaj Very Happy , meni od ljubavi prave ništa do sad, pa sam mislila da će Saturn u škorpiji da mi otključa uklještenu petu kuću, evo vidjećemo. Vladar pete kuće mi je Venera na 29. stepenu djevice u 4. kući i nije baš dobro postavljena Ve0Ma, Ve90Ne i Mo90Ve. A što se tiče Plutona, užas jedan šta mi se dešava u međuljudskim odnosima, sve se ruši i mrvi.


Hoce taj Pluton tako djelovati. Ja ga zamisljam kao feniksa, koji srusi sve, pa se ponovo dize iz pepela, kao nov. I meni je 5. kuca ukljestena. samo je meni 5. kuca na 16. stepenu Vage. Vidjet cemo sad kad Jupiter udje u Raka, pa nam bude gradio konjunkciju ka ASC. Rak je proslost, mozda donese nekog bivseg nazad Smile nisu svi dobrodosli kod mene, al ima jedan koji je. A u decembru 2013 ce i Venera bit u Jarcu, i jos se kretati retrogradno - taman ce nam tranzit bit preko 7. kuce - i to je opet proslost. Cool Meni je Venera ugrozena od Marsa, ima kvadrat, a inace je OK. Mars mi vlada 11. kucom, pa sam svoja prijateljstva brzo pocinjala ali brzo i prekidala. Imala sam uvijek neke rivale, obicno zenske. Sta ti mislis koji tranzit ce pokrenut nesto pozitivno? Smile

Aqua_

Broj poruka : 101
Datum upisa : 22.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kakvo vam je iskustvo sa tranzitnim Saturnom na Ascedentu, Ic, Dc, Mc u Škopriji, gde se sada nalazi? - Page 2 Empty Re: Kakvo vam je iskustvo sa tranzitnim Saturnom na Ascedentu, Ic, Dc, Mc u Škopriji, gde se sada nalazi?

Počalji  Vita83 Pon Dec 24, 2012 5:34 pm

I meni Mars vlada 11. kućom i u konjukciji je sa Venerom vladarem 5. kuće, u djevici, pa ja miješam prijateljstvo i ljubav i imam dosta poslovnih poznanstava, plus Mjesec u jarcu u 6. kući. Takođe samo jedna bivša ljubav bi voljela da mi se vrati, ali to je bila neostvarena ljubav, ali jedini koji mi je ostao u lijepom sjećanju, sa ostalima ne bih živa ni druženje prihvatila, a kamoli vezu. E dobro si povezala raka kao prošlost, da, plus Saturn u petoj, to bi bila neka prošla neprežaljena ljubav. Još je meni Saturn vladar 7. u konjukciji sa Suncem, vladarem 3. kuće, što možda asocira na staro poznanstvo, staru ljubav. I ja sam čitala da Jupiter na ascedentu može donijeti ulazak u vezu, pa još kad nam napravi trigon sa Saturnom. Meni je asc na 9. raka. Takođe i sekstil tranzitnog Saturna sa natalnom Venerom i Marsom bi mogao nešto da pokrene i učvrsti, mada do tog aspekta meni ima još dobrih dvije godine, ako ne i više. Very Happy


Poslednji izmenio Vita83 dana Uto Dec 25, 2012 10:52 am, izmenjeno ukupno 1 puta

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Kakvo vam je iskustvo sa tranzitnim Saturnom na Ascedentu, Ic, Dc, Mc u Škopriji, gde se sada nalazi? - Page 2 Empty Re: Kakvo vam je iskustvo sa tranzitnim Saturnom na Ascedentu, Ic, Dc, Mc u Škopriji, gde se sada nalazi?

Počalji  Aqua_ Pon Dec 24, 2012 5:44 pm

Vita83 ::I meni Mars vlada 11. kućom i u konjukciji je sa Venerom vladarem 5. kuće, u djevici, pa ja miješam prijateljstvo i ljubav i imam dosta poslovnih poznanstava, plus Mjesec u jarcu u 6. kući. Takođe samo jedna bivša ljubav bi voljela da mi se vrati, ali to je bila neostvarena ljubav, ali jedini koji mi je ostao u lijepom sjećanju, sa ostalima ne bih živa ni druženje prihvatila, a kamoli vezu. E dobro si povezala raka kao prošlost, da, plus Saturn u petoj, to bi bila neka prošla neprežaljena ljubav. Još je meni Saturn vladar 7. u konjukciji sa Suncem, vladarem 3. kuće, što možda asocira na staro poznanstvo, staru ljubav. I ja sam čitala da Jupitir na ascedentu može donijeti ulazak u vezu, pa još kad nam napravi trigon sa Saturnom. Meni je asc na 9. rak. Takođe i sekstil tranzitnog Saturna sa natalnom Venerom i Marsom bi mogao nešto da pokrene i učvrsti, mada do tog aspekta meni ima još dobrih dvije godine, ako ne i više. Very Happy

Cool Smile daj boze onda da nam ti tranziti donesu one koje zelimo. Pa Retro Venera u Jarcu, Pluton u Jarcu na DC-u, Jupiter u Raku - to je po meni sve proslost. A Saturn u petoj kuci daje obnavljanje stare veze. Em ce Saturn u Skorpiji kaciti i sunce i mjesec. Meni je isto Mjesec u Jarcu, u 6. kuci. Jedino, meni ce Jupiter iz Raka graditi kvadrat ka Saturnu. Trenutno je u dobrom aspektu dok je Ju u Blizancima. Ali zato tranzitni Saturn gradi konjunkciju sa natalnim Jupiterom, pa valjda on vise znaci Very Happy Meni je ASC na 7. stepenu Raka Smile A za sekstil Saturna i Venere, taj tranzit meni jos nije donio nista, iako ga imam i natalno, a i sam tranzit je vec prosao. Citala sam za ovu godinu isto tako za Rakove (ovo po meni vazi i za nas sa ASC Rak) da ce mnoge neprozivljene ljubavi procvjetati. po tome, sve nam ide u prilog, samo da se jos pocne desavati. I love you

Aqua_

Broj poruka : 101
Datum upisa : 22.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kakvo vam je iskustvo sa tranzitnim Saturnom na Ascedentu, Ic, Dc, Mc u Škopriji, gde se sada nalazi? - Page 2 Empty Re: Kakvo vam je iskustvo sa tranzitnim Saturnom na Ascedentu, Ic, Dc, Mc u Škopriji, gde se sada nalazi?

Počalji  ena1976 Pon Dec 24, 2012 8:42 pm

sagitariusleone ::
Meni je bio u konjukciji sa Ic egzaktnoj i doneo mi je brigu o bolesnom ocu i to u nepokretntnom stanju, a koji je još i dementan. Velika obaveza i teret, briga , tuga i napor su me snašle.Borila sam se teškoćama, jer to svaka planeta u Škorpiji donosi, ali kroz prihvatanje odgovornosti, dok nije došlo do pogoršanja i njegovog odlaska u bolnicu. Saturn se sada malo odmakao od Ic, pa je njegov uticaj oslabio,ali briga i dalje traje,kao i borba gde će ga smestiti, na kom odeljenju u bolnici, šta će preduzeti u daljem lečenj i naravno kako će mu biti dalje zdravlje.
"....te ne može razumeti zbog bola koji ne poznaje..."Trajalo je skoro dve godine,samo je Saturn bio u Vagi.Ne mogu ni da pronadjem adekvatnu reč koja bi mogla opisati stanja kroz koja sam ja prolazila.Nikad i ništa teže u mom životu.Želim ti da se hrabro nosiš sa svim što se dogadja .
E upravo se (i jedino) tako nečega plašim Sad
Žao mi je zbog tvoje situacije i hvala ti što si to podelila sa nama kojima će se možda tek desiti nešto slično... Želim ti puno snage i izdržljivosti da preguraš ovaj period!
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kakvo vam je iskustvo sa tranzitnim Saturnom na Ascedentu, Ic, Dc, Mc u Škopriji, gde se sada nalazi? - Page 2 Empty Re: Kakvo vam je iskustvo sa tranzitnim Saturnom na Ascedentu, Ic, Dc, Mc u Škopriji, gde se sada nalazi?

Počalji  Vita83 Uto Dec 25, 2012 10:47 am

Aqua, i ja se nadam da će nam naredne dvije godine biti ključne za otključavanje zaključane pete kuće. I meni su žene kamen spoticanja, baš mi je teško da nađem pravu prijateljicu, taman mislim da sam upoznala pravu, pa me izda, nemam sreće ni u ljubavi ni u prijateljstvima nešto, što se u natalu vidi kroz to što su mi vladari 5. i 11. kuće - Venera i Mars u djevici kvadrirani Neptunom, a to donosi naglo ushićenje i upoznavanje, pa hladan tuš. Ja nemam natalno kontakt Venere i Saturna, peta mi počinje na 22. stepenu vage, al eto kad se svi ti aspekti dese u jednom trenutku, mora biti konkretnih dešavanja. Ako što bude, javljam ovdje odmah, srećno! flower

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Kakvo vam je iskustvo sa tranzitnim Saturnom na Ascedentu, Ic, Dc, Mc u Škopriji, gde se sada nalazi? - Page 2 Empty Re: Kakvo vam je iskustvo sa tranzitnim Saturnom na Ascedentu, Ic, Dc, Mc u Škopriji, gde se sada nalazi?

Počalji  Aqua_ Čet Dec 27, 2012 11:42 am

Vita83 ::
Aqua, i ja se nadam da će nam naredne dvije godine biti ključne za otključavanje zaključane pete kuće. I meni su žene kamen spoticanja, baš mi je teško da nađem pravu prijateljicu, taman mislim da sam upoznala pravu, pa me izda, nemam sreće ni u ljubavi ni u prijateljstvima nešto, što se u natalu vidi kroz to što su mi vladari 5. i 11. kuće - Venera i Mars u djevici kvadrirani Neptunom, a to donosi naglo ushićenje i upoznavanje, pa hladan tuš. Ja nemam natalno kontakt Venere i Saturna, peta mi počinje na 22. stepenu vage, al eto kad se svi ti aspekti dese u jednom trenutku, mora biti konkretnih dešavanja. Ako što bude, javljam ovdje odmah, srećno! flower

Hoce, ja sam ubjedjena da ce se sve uskoro pokrenuti. flower A aspekti Saturna sa licnim planetama djeluju ali sa zakasnjenjem. Tranzit moze recimo nagovijestiti sta ce se desavati, ali sama realizacija moze da zakasni. Tako je to sa Saturnom. ali najbitnije je da traje to sto on krunise, pa se isplati biti strpljiv I love you Javi svakako kad se pocne desavati, i sretno! santa

Aqua_

Broj poruka : 101
Datum upisa : 22.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kakvo vam je iskustvo sa tranzitnim Saturnom na Ascedentu, Ic, Dc, Mc u Škopriji, gde se sada nalazi? - Page 2 Empty Re: Kakvo vam je iskustvo sa tranzitnim Saturnom na Ascedentu, Ic, Dc, Mc u Škopriji, gde se sada nalazi?

Počalji  Vita83 Čet Dec 27, 2012 11:46 am

Oću, naravno, i ti isto javi. santa

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Kakvo vam je iskustvo sa tranzitnim Saturnom na Ascedentu, Ic, Dc, Mc u Škopriji, gde se sada nalazi? - Page 2 Empty Re: Kakvo vam je iskustvo sa tranzitnim Saturnom na Ascedentu, Ic, Dc, Mc u Škopriji, gde se sada nalazi?

Počalji  Vita83 Ned Dec 30, 2012 3:39 pm

Aqua, procitala sam tvoju privatnu poruku, ali ne radi mi opcija za slanje, pa nijesam uspjela da ti odgovorim. Hvala ti, bas si me obradovala, i ja se svemu tome nadam, da ce nam tranzit Jupitera kroz 1. i Saturna kroz petu kucu donijete neku lijepu i ozbiljnu ljubavnu pricu. cheers Tranzit Jupetera kroz 1. kucu je dobar svakako za sve, osima za liniju, ali dobro, sve se to da lako regulisati. santa

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Kakvo vam je iskustvo sa tranzitnim Saturnom na Ascedentu, Ic, Dc, Mc u Škopriji, gde se sada nalazi? - Page 2 Empty Re: Kakvo vam je iskustvo sa tranzitnim Saturnom na Ascedentu, Ic, Dc, Mc u Škopriji, gde se sada nalazi?

Počalji  malamo Sre Jan 09, 2013 10:59 am

devojke, moj brat se ozenio prosle godine kad mu je pl stao na dc, snajka je sada trudna, tako da ce na leto kad mu jupiter u raku stane na asc, a saturn na natalni saturn u 5 - postati tata I love you
ja takodje imam ukljestenu skorpiju u 5 kao i vi i takodje mi pluton za koji dan staje na dc
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kakvo vam je iskustvo sa tranzitnim Saturnom na Ascedentu, Ic, Dc, Mc u Škopriji, gde se sada nalazi? - Page 2 Empty Re: Kakvo vam je iskustvo sa tranzitnim Saturnom na Ascedentu, Ic, Dc, Mc u Škopriji, gde se sada nalazi?

Počalji  Vita83 Sre Jan 09, 2013 11:03 am

malamo ::devojke, moj brat se ozenio prosle godine kad mu je pl stao na dc, snajka je sada trudna, tako da ce na leto kad mu jupiter u raku stane na asc, a saturn na natalni saturn u 5 - postati tata I love you
ja takodje imam ukljestenu skorpiju u 5 kao i vi i takodje mi pluton za koji dan staje na dc

Tvoj brat je knjiški primjer kako rade aspekti. A možda će kod nas sva ta dešavanja da zakasne malo zbog uklještene pete kuće, meni je Pluton tačno na descedentu sada, a Saturn natalni mi je na 8. stepenu škorpije, tako da mi je sad i Saturnov povratak kroz petu uklještenu kuću, i nema ništa na ljubavnom planu još.

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Kakvo vam je iskustvo sa tranzitnim Saturnom na Ascedentu, Ic, Dc, Mc u Škopriji, gde se sada nalazi? - Page 2 Empty Re: Kakvo vam je iskustvo sa tranzitnim Saturnom na Ascedentu, Ic, Dc, Mc u Škopriji, gde se sada nalazi?

Počalji  malamo Sre Jan 09, 2013 11:47 am

Vita83 ::
malamo ::devojke, moj brat se ozenio prosle godine kad mu je pl stao na dc, snajka je sada trudna, tako da ce na leto kad mu jupiter u raku stane na asc, a saturn na natalni saturn u 5 - postati tata I love you
ja takodje imam ukljestenu skorpiju u 5 kao i vi i takodje mi pluton za koji dan staje na dc

Tvoj brat je knjiški primjer kako rade aspekti. A možda će kod nas sva ta dešavanja da zakasne malo zbog uklještene pete kuće, meni je Pluton tačno na descedentu sada, a Saturn natalni mi je na 8. stepenu škorpije, tako da mi je sad i Saturnov povratak kroz petu uklještenu kuću, i nema ništa na ljubavnom planu još.

vita, i njemu je ukljestena skorpija u 5, kao i meni i tebi. ja doduse imam saturn u vagi tako da su meni prosle 3 godine bile OCAJNE na polju ljubavi. meni su uglavnom govorili da kad mi pl stane na dc da tad dolazi do transformacije postojece veze ili eventualno upoznajem nekog novog, fatalnog. definitivno mi se nesto desava u ovom periodu na polju emocija, ali jos uvek ne znam na koju stranu ce da ode.. ipak, misljenja sam da u tu pricu mora da se ukljuci i jupiter u raku na asc, sto je tek na leto. pa sad, ne lipsi magarce do zelene trave.. Shocked
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kakvo vam je iskustvo sa tranzitnim Saturnom na Ascedentu, Ic, Dc, Mc u Škopriji, gde se sada nalazi? - Page 2 Empty Re: Kakvo vam je iskustvo sa tranzitnim Saturnom na Ascedentu, Ic, Dc, Mc u Škopriji, gde se sada nalazi?

Počalji  Vita83 Sre Jan 09, 2013 11:51 am

Pa dobro, onda da čekamo ulazak Jupitera u raka, a kako je meni ascedent na 9. stepenu raka, to će biti za godinu dana otprilike, vjerovatno će to biti neko novi, jer sam sa svima starim završila i sada mi se ništa ne dešava na polju ljubavi. Very Happy

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Kakvo vam je iskustvo sa tranzitnim Saturnom na Ascedentu, Ic, Dc, Mc u Škopriji, gde se sada nalazi? - Page 2 Empty Re: Kakvo vam je iskustvo sa tranzitnim Saturnom na Ascedentu, Ic, Dc, Mc u Škopriji, gde se sada nalazi?

Počalji  Aqua_ Sre Jan 09, 2013 11:54 am

Vita83 ::Aqua, procitala sam tvoju privatnu poruku, ali ne radi mi opcija za slanje, pa nijesam uspjela da ti odgovorim. Hvala ti, bas si me obradovala, i ja se svemu tome nadam, da ce nam tranzit Jupitera kroz 1. i Saturna kroz petu kucu donijete neku lijepu i ozbiljnu ljubavnu pricu. cheers Tranzit Jupetera kroz 1. kucu je dobar svakako za sve, osima za liniju, ali dobro, sve se to da lako regulisati. santa


Meni pisalo da sam dobila privatnu poruku, ja usla ovamo, a poruke nigdje. Meni rade sve opcije slanja santa Ma bit ce sve ok, iako ide sporije nego sto treba. Malamo, Saturn u Vagi kazu da je odlicna pozicija, iako moras proci emotivne lekcije, tako da se ja ne bih zalila na njega sto je tu, jer se tu dobro osjeca. Smile Ako vam ovog ljeta nista ne donese, onda mora donijeti krajem 2013 i dobar dio 2014. kad Mars bude prolazio kroz Vagu nekih 7-8 mjeseci.

Aqua_

Broj poruka : 101
Datum upisa : 22.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kakvo vam je iskustvo sa tranzitnim Saturnom na Ascedentu, Ic, Dc, Mc u Škopriji, gde se sada nalazi? - Page 2 Empty Re: Kakvo vam je iskustvo sa tranzitnim Saturnom na Ascedentu, Ic, Dc, Mc u Škopriji, gde se sada nalazi?

Počalji  Vita83 Sre Jan 09, 2013 12:02 pm

Jeste, ne rade mi opcije za slanje, pojma ne znam šta je.

Biće za godinu, godinu i po, ako ne ona do kraja tranzita Saturna u škorpiju. Very Happy

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Kakvo vam je iskustvo sa tranzitnim Saturnom na Ascedentu, Ic, Dc, Mc u Škopriji, gde se sada nalazi? - Page 2 Empty Re: Kakvo vam je iskustvo sa tranzitnim Saturnom na Ascedentu, Ic, Dc, Mc u Škopriji, gde se sada nalazi?

Počalji  Aqua_ Sre Jan 09, 2013 12:06 pm

Vita83 ::Jeste, ne rade mi opcije za slanje, pojma ne znam šta je. Biće za godinu, godinu i po, ako ne ona do kraja tranzita Saturna u škorpiju. Very Happy

Ja ne smijem vise davati sebi "deadlines" uhvati me panika kad vidim da je vec izasao iz Vage, pa i Saturnov povratak prosao a jos cekam na desavanja. Very Happy Vjerujem da je to zbog ukljestene 5. kuce, jer cak i kad je sad u Skorpiji, on je fakat jos u 5. kuci Smile Mislim, bilo je pomaka, ali kako Saturn voli da koci, rezultat dodje kasnije. Elem, ja nesto pored Jupitera u Raku, i u ovog Marsa u Vagi vjerujem, jer on je planet akcije, a ujedno se nalazi u Vagi (ljubav, veze), tako da mora donijeti desavanja. Nije Mars spor kao Saturn. Mars akcija, Saturn stabilnost. cheers

Aqua_

Broj poruka : 101
Datum upisa : 22.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kakvo vam je iskustvo sa tranzitnim Saturnom na Ascedentu, Ic, Dc, Mc u Škopriji, gde se sada nalazi? - Page 2 Empty Re: Kakvo vam je iskustvo sa tranzitnim Saturnom na Ascedentu, Ic, Dc, Mc u Škopriji, gde se sada nalazi?

Počalji  malamo Sre Jan 09, 2013 12:10 pm

saturn u vagi jeste u svojoj egzaltaciji ali po mom iskustvu jako je strog (nadam se i pravedan), bar je mene jako namucio.
mislim da na leto tranzitni saturn i pluton ponovo dolaze u egzaktu recepciju i kad se jos jupiter ukljuci u tu pricu trigonom i opozicijom preko osa horoskopa, mislim da ce doneti konkretnija desavanja bilo u postojecoj vezi bilo kroz pojavljivanje neke nove ljubavne price. prosto, pl na dc je redak, pa mislim da ne masi..
meni iskreno trenutno ne donosi neki los period, nisam izolovana, nisam ni toliko tuzna, kroz sve to sam vec prosla sa saturnom u vagi
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kakvo vam je iskustvo sa tranzitnim Saturnom na Ascedentu, Ic, Dc, Mc u Škopriji, gde se sada nalazi? - Page 2 Empty Re: Kakvo vam je iskustvo sa tranzitnim Saturnom na Ascedentu, Ic, Dc, Mc u Škopriji, gde se sada nalazi?

Počalji  Aqua_ Sre Jan 09, 2013 12:42 pm

malamo ::saturn u vagi jeste u svojoj egzaltaciji ali po mom iskustvu jako je strog (nadam se i pravedan), bar je mene jako namucio.
mislim da na leto tranzitni saturn i pluton ponovo dolaze u egzaktu recepciju i kad se jos jupiter ukljuci u tu pricu trigonom i opozicijom preko osa horoskopa, mislim da ce doneti konkretnija desavanja bilo u postojecoj vezi bilo kroz pojavljivanje neke nove ljubavne price. prosto, pl na dc je redak, pa mislim da ne masi..
meni iskreno trenutno ne donosi neki los period, nisam izolovana, nisam ni toliko tuzna, kroz sve to sam vec prosla sa saturnom u vagi

Sve si dobro rekla, i razumijem te potpuno. On je strog, ali vjerujem da ce biti pravedan. Nagrada na kraju mora doci za sve teske dane koji su prosli. sunny Kazu isto da se sa DC u Jarcu ne preporucuje ulaziti u bracne vode prije 30. godine jer bi lako moglo doci do razvoda. Ja vjerujem da svako od nas ima svoju zivotnu pricu, i zivotni put - kojim mora proci. Neko se prvo realizira kroz skolu i posao, pa emotivni dio tek kasnije dodje na svoje. Neko se prvo ostvari kroz ljubav, pa tek kasnije u poslu. A neko istovremeno uspije i ljubav i posao da poslozi. Bilo kako bilo, bitno je da sve dodje na svoje mjesto flower

Aqua_

Broj poruka : 101
Datum upisa : 22.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kakvo vam je iskustvo sa tranzitnim Saturnom na Ascedentu, Ic, Dc, Mc u Škopriji, gde se sada nalazi? - Page 2 Empty Re: Kakvo vam je iskustvo sa tranzitnim Saturnom na Ascedentu, Ic, Dc, Mc u Škopriji, gde se sada nalazi?

Počalji  malamo Sre Jan 09, 2013 12:50 pm

Aqua_ ::
malamo ::saturn u vagi jeste u svojoj egzaltaciji ali po mom iskustvu jako je strog (nadam se i pravedan), bar je mene jako namucio.
mislim da na leto tranzitni saturn i pluton ponovo dolaze u egzaktu recepciju i kad se jos jupiter ukljuci u tu pricu trigonom i opozicijom preko osa horoskopa, mislim da ce doneti konkretnija desavanja bilo u postojecoj vezi bilo kroz pojavljivanje neke nove ljubavne price. prosto, pl na dc je redak, pa mislim da ne masi..
meni iskreno trenutno ne donosi neki los period, nisam izolovana, nisam ni toliko tuzna, kroz sve to sam vec prosla sa saturnom u vagi

Sve si dobro rekla, i razumijem te potpuno. On je strog, ali vjerujem da ce biti pravedan. Nagrada na kraju mora doci za sve teske dane koji su prosli. sunny Kazu isto da se sa DC u Jarcu ne preporucuje ulaziti u bracne vode prije 30. godine jer bi lako moglo doci do razvoda. Ja vjerujem da svako od nas ima svoju zivotnu pricu, i zivotni put - kojim mora proci. Neko se prvo realizira kroz skolu i posao, pa emotivni dio tek kasnije dodje na svoje. Neko se prvo ostvari kroz ljubav, pa tek kasnije u poslu. A neko istovremeno uspije i ljubav i posao da poslozi. Bilo kako bilo, bitno je da sve dodje na svoje mjesto flower

hvala aqua na ovom lepom post/u Smile sunny
da, kad je dc u jarcu obicno pre 30 ako se udje u brak moze da donese probleme, sto opet zavisi od toga gde se natalno nalazi saturn i u kakvim je aspektima. ja sam recimo sigurna da, da sam se udala pre 5 godina (imala sam tu opciju), sigurno bih se razvela 2011. ili 2012.godine. prosto, po mom natalu je moralo da dodje do jako loseg perioda.
a za to ostvarivanje koje si spomenula u par navrata sam cula da se covek mora ostvariti kroz mesto, znak i aspekte vladara asc
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kakvo vam je iskustvo sa tranzitnim Saturnom na Ascedentu, Ic, Dc, Mc u Škopriji, gde se sada nalazi? - Page 2 Empty Re: Kakvo vam je iskustvo sa tranzitnim Saturnom na Ascedentu, Ic, Dc, Mc u Škopriji, gde se sada nalazi?

Počalji  Vita83 Sre Jan 09, 2013 1:04 pm

Je li prvo treba ostvariti se kroz vladara ascedenta, pa onda u brak?

Ja sam imala priliku za brak sa 18 godina, ali to i ne brojim, jer u tim godinama sam bila totalno nezrela za takvo iskustvo i sigurno bih se razvela, bilo je logično da upišem fakultet.

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Kakvo vam je iskustvo sa tranzitnim Saturnom na Ascedentu, Ic, Dc, Mc u Škopriji, gde se sada nalazi? - Page 2 Empty Re: Kakvo vam je iskustvo sa tranzitnim Saturnom na Ascedentu, Ic, Dc, Mc u Škopriji, gde se sada nalazi?

Počalji  malamo Sre Jan 09, 2013 1:27 pm

Vita83 ::Je li prvo treba ostvariti se kroz vladara ascedenta, pa onda u brak?

Ja sam imala priliku za brak sa 18 godina, ali to i ne brojim, jer u tim godinama sam bila totalno nezrela za takvo iskustvo i sigurno bih se razvela, bilo je logično da upišem fakultet.

pretpostavljam da je potrebno ostvariti se u potpunosti kroz kucu u kojoj je polozen asc, npr. ti kroz posao i sve drugo sto je u simbolici 6, i tu postati kompletna licnost (zadovoljna sobom i svakodnevnim poslom) da bi bila dovoljno zrela za ono sto kasnije sledi..
tako sam cula, e sad da li sam u pravu sto se tumacenja tice- ne znam..
meni je npr. mesec u 3, pa nemam pojma kako se to tumaci. osnovnu skolu sam davno zavrsila Very Happy . e, sad ozenio mi se brat i dobice dete, mozda to ukazuje na ispunjenu simboliku vladara asc u 3
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kakvo vam je iskustvo sa tranzitnim Saturnom na Ascedentu, Ic, Dc, Mc u Škopriji, gde se sada nalazi? - Page 2 Empty Re: Kakvo vam je iskustvo sa tranzitnim Saturnom na Ascedentu, Ic, Dc, Mc u Škopriji, gde se sada nalazi?

Počalji  Vita83 Sre Jan 09, 2013 1:51 pm

Da, dobro si to povezala, ti ćeš uskoro postati tetka, i vjerovatno Mjesecu u djevici u 3. kući, simbolizuje tebe kao brižnu i požrtvovanu tetku, a možda i neka kraća poslovna putovanja, seminare, izlete.
Meni je vladar ascedenta Mjesec u jarcu u konjukciji sa vladarem 10. kuće Neptunom u strijelcu, trenutno radim posao koji predstavlja pružanje pravnih usluga licima lošeg imovnog stanja, nadam se da je ispunjena simbolika. Wink

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Kakvo vam je iskustvo sa tranzitnim Saturnom na Ascedentu, Ic, Dc, Mc u Škopriji, gde se sada nalazi? - Page 2 Empty Re: Kakvo vam je iskustvo sa tranzitnim Saturnom na Ascedentu, Ic, Dc, Mc u Škopriji, gde se sada nalazi?

Počalji  malamo Sre Jan 09, 2013 2:15 pm

aaa, pa mi smo koleginice Smile

onda je tvoja simbolika- karijera, narocito jer ti je mo u jarcu. mozes daleko da doguras a verovatno i volis da radis. jednostavno se moras ostvariti kroz posao, cak i neko rukovodece mesto Cool

inace, astrotanja je danas napisala divno tumacenje u vezi venere koja sad ulazi u znak jarca, ostvaruje konjukciju sa plutonom i sekstil sa saturnom, obratila je paznju i na nas koji smo asc u raku a obzirom da ce se nekima od nas ova konjukcija ve i pl desavati na samom dc (uz dodatak saturna u 5) , obavezno procitaj kad objavi u Trenutnim tranzitima! Smile
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kakvo vam je iskustvo sa tranzitnim Saturnom na Ascedentu, Ic, Dc, Mc u Škopriji, gde se sada nalazi? - Page 2 Empty Re: Kakvo vam je iskustvo sa tranzitnim Saturnom na Ascedentu, Ic, Dc, Mc u Škopriji, gde se sada nalazi?

Počalji  Vita83 Sre Jan 09, 2013 2:26 pm

Obavezno ću pročitati, uvijek čitam njene tekstove, baš su korisni, zanimljivi i primjenjivi u praksi. Meni je Mjesec još u separacionom kvadratu sa Venerom i Marsom u djevici i u opozicji sa ascedentom.
Da, koleginice - pravnice sa Uranom na vrhu 6. kuće. Very Happy

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Kakvo vam je iskustvo sa tranzitnim Saturnom na Ascedentu, Ic, Dc, Mc u Škopriji, gde se sada nalazi? - Page 2 Empty Re: Kakvo vam je iskustvo sa tranzitnim Saturnom na Ascedentu, Ic, Dc, Mc u Škopriji, gde se sada nalazi?

Počalji  malamo Sre Jan 09, 2013 2:32 pm

Vita83 ::Obavezno ću pročitati, uvijek čitam njene tekstove, baš su korisni, zanimljivi i primjenjivi u praksi. Meni je Mjesec još u separacionom kvadratu sa Venerom i Marsom u djevici i u opozicji sa ascedentom.
Da, koleginice - pravnice sa Uranom na vrhu 6. kuće. Very Happy

ti napeti aspekti te verovatno teraju da radis na sebi i dokazujes se jos vise (ne znam da li si imala nekih problema sa muskarcima i devojkama na poslu/ mladim zbog ve i ma). u dobrom je aspektu sa saturnom (dispozitorom), tako da ne brini, s godinama ce biti sve stabilnije i sve uspesnije.

tekst o ve u jarcu sam procitala na fejsu, vidim da jos nije objavila na forumu al pretpostavljam da ce danas Wink
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kakvo vam je iskustvo sa tranzitnim Saturnom na Ascedentu, Ic, Dc, Mc u Škopriji, gde se sada nalazi? - Page 2 Empty Re: Kakvo vam je iskustvo sa tranzitnim Saturnom na Ascedentu, Ic, Dc, Mc u Škopriji, gde se sada nalazi?

Počalji  Vita83 Sre Jan 09, 2013 4:16 pm

Da, hvala ti, jeste, pogodila si baš, imala sam baš problema na poslu sa mlađim kolegama i muškim i ženskim i to za vrijeme kada mi je trenzitni Saturn šetao 4. kućom i bio u konjukciji otprilike sa natalnim Ve0Ma u djevici. Cijeli život privlačim malo mlađe muškarce od sebe, a ipak mi ne odgovara njihova nezrelost i neozbiljnost, treba mi pravi gospodin Saturn, zreo, stariji od mene i ozbiljan, ali isto da ne mrači previše nego da je vesele prirode. Very Happy

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Kakvo vam je iskustvo sa tranzitnim Saturnom na Ascedentu, Ic, Dc, Mc u Škopriji, gde se sada nalazi? - Page 2 Empty Re: Kakvo vam je iskustvo sa tranzitnim Saturnom na Ascedentu, Ic, Dc, Mc u Škopriji, gde se sada nalazi?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu