Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kakvo vam je iskustvo sa tranzitnim Saturnom na Ascedentu, Ic, Dc, Mc u Škopriji, gde se sada nalazi?

+12
sagitariusleone
Aqua_
ena1976
Natasha-77
Bambola
Paradoks
Arijaaa
sladjana
jenifer
kairos33
Vita83
Astrotanja
16 posters

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Ići dole

Kakvo vam je iskustvo sa tranzitnim Saturnom na Ascedentu, Ic, Dc, Mc u Škopriji, gde se sada nalazi? - Page 3 Empty Re: Kakvo vam je iskustvo sa tranzitnim Saturnom na Ascedentu, Ic, Dc, Mc u Škopriji, gde se sada nalazi?

Počalji  IVA Pet Jan 11, 2013 3:18 am

Astrotanja ::Saturn je već zagazio dobro u Škorpiju i doneo osobama sa Suncem i Ascdentom u Škopiji promene, teret koji nisu skoro osetili. U Škoprpiji su promene obično veliki i svaka planeta koja njome prolazi ume prilično da promeni, transformiše, izmeni prethodno stanje. Saturn sve što dotakne čini trajno, na duže vreme, pa će ovoga puta to osetiti najviše osobe koje imaju Sunce, Ascedent, Mesec u Škopiji, ili DC, IC, MC.o

Shocked Slucaj: Saturn Preko Natalnog Meseca Shocked

Saturn u skorpiji mi je doneo za sad , pad imuniteta, koprivnjacu- prvi put u zivotu, neke upale, no sve se brzo zavrsilo i predstavljao je reakciju na predhodni period koji je bio veoma naporan. Par clanova porodice koji su duze bili bolesni su umrli.

Prisutna je zelja sa osamljivanjem, nisam bas za drustvo, al ne ocajavam , nisam depresivna,
imam potrebu da nesto stvaram, naucila sam da strikam, i heklam, i pravim nakit, o uredjivanju doma da ne pricam:)

Promenila sam boju kose i frizuru:) Very Happy

Koliko se secam predhodnog prelaska saturna preko meseca , sem sto sam stalno imala neke upale, ostalo je bilo sasvim ok, bila sam veoma odgovorna i vredna, i to je donelo posle uspehe:) Very Happy

i vezbam jogu -ako to nesto znaci, to mi sad veoma prija

Nosim Crvenu Boju Da Razbijem Negativno Dejstvo Saturna cherry
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kakvo vam je iskustvo sa tranzitnim Saturnom na Ascedentu, Ic, Dc, Mc u Škopriji, gde se sada nalazi? - Page 3 Empty Re: Kakvo vam je iskustvo sa tranzitnim Saturnom na Ascedentu, Ic, Dc, Mc u Škopriji, gde se sada nalazi?

Počalji  sputana Sub Jan 12, 2013 12:49 am

haha Iva, preslatka si mi Smile
sputana
sputana

Broj poruka : 96
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Kakvo vam je iskustvo sa tranzitnim Saturnom na Ascedentu, Ic, Dc, Mc u Škopriji, gde se sada nalazi? - Page 3 Empty ,,,

Počalji  Laufer Uto Jan 15, 2013 3:14 am


Pozdrav svima,

Brinem puno za bratovljevog malisu, od kako je Sa usao u Sco non stop je bolesljiv a kako se IC Sunce i Mesec takodje nalaze u Scco, ne znam sta da mislim.....

Meni je sa sada ok ali me iskreno malo plasi kad predje u 6 kucu, tj znak skorpije prostire se tacno po 15 stepeni u 5 i 6 kuci.




Laufer

Broj poruka : 46
Datum upisa : 03.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Kakvo vam je iskustvo sa tranzitnim Saturnom na Ascedentu, Ic, Dc, Mc u Škopriji, gde se sada nalazi? - Page 3 Empty Re: Kakvo vam je iskustvo sa tranzitnim Saturnom na Ascedentu, Ic, Dc, Mc u Škopriji, gde se sada nalazi?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu