Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Obostrano opozicija Plutona i Marsa

5 posters

Ići dole

Obostrano opozicija Plutona i Marsa Empty Obostrano opozicija Plutona i Marsa

Počalji  zima2013 Ned Jan 13, 2013 7:39 am

Horoskop je manje vise solidan, ali postoje sa obe strane opozicije Marsa i Plutona, što mi se čini kao razlog da obostrana privlacnost preraste u neki rat. Verovatne svadje, temperament ..


Ako je neko imao takav aspekt u svom uporednom horoskopu neka nam napise kako se odrazilo na vezu i koliko je potrajalo, da li je bilo mrtvih? Very Happy



zima2013
zima2013

Broj poruka : 11
Datum upisa : 09.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Obostrano opozicija Plutona i Marsa Empty Re: Obostrano opozicija Plutona i Marsa

Počalji  Antelope Pon Feb 25, 2013 3:24 am

Napisacu svoja iskustva ...

Moje tri veze ( prva i druga, trajale su oko 3.5 godine ... trenutna traje nesto manje od godinu dana ) ...

* Sa prvim sam imala konjukciju njegovog PL i mog MA, SO, ali je on u svom natalu imao MOoPL ...

* Sa drugim moj PL 180 MA, SA njegov ... pri tome i moj PLoMO njegov.

U oba slucaja, umirala sam od ljubomore. Bolest! Zasto je pogledao tamo, a zasto se nasmejao tamo ... mucila sam sebe kao ludak najveci.
Mada, dobijala sam povoda za sve to, nije da nisam. Mnogo vremena i zivaca ulozila u njih, ali " isplatilo " se, tako cu reci ... jer, obojicu sam
uspela preboleti pred njihovim ocima, nakon toga ih i ostaviti. Urnisali su me i smarali nakon prekida, a ja ravnodusna ... pravo cudo nakon svega
prozivljenog ... Losa i bolna iskustva, zaista! Svadje, vristanja, vredjanja ... reci koje ti se uvuku pod kozu, NE MOZES IH ZABORAVITI. No

* Ni sa sadasnjim nije lako. On ima PLoMo u natalu u 1.oj kuci, gde mu upadaju moji SOoMA i prave konjukciju sa navedenim. U ovoj vezi,
nisam ljubomorna, dok se on upravo ponasa onako kako sam se ja ponasala u prethodne dve veze, s' tim sto od mene ne dobija nikakav
povod za to ... ali od mene ima potpuno razumevanje za svoje ispade i izlive besa. A sta i kako dalje ... videcemo! Nije kasno da se i u
meni jave izlivi emocija kojima sam bila jako jako sklona ... Mad


Antelope

Broj poruka : 17
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Obostrano opozicija Plutona i Marsa Empty Re: Obostrano opozicija Plutona i Marsa

Počalji  Ivje Sre Mar 20, 2013 3:22 pm

Ja sam nedavno ušla u vezu sa jednim momkom i izradila sam nam sinastriju, moj se upit tiče aspekta Marsa i Plutona, naime on u natalu ima opoziciju Marsa (bik) i Plutona (škorpija) i također u našoj sinastriji imamo opoziciju njegovog marsa i moga plutona. Koliko je to težak aspekt?

Ivje

Broj poruka : 3
Datum upisa : 20.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Obostrano opozicija Plutona i Marsa Empty Re: Obostrano opozicija Plutona i Marsa

Počalji  Antelope Pon Apr 08, 2013 1:41 pm

Veoma, mnogo, jako, puno težak aspekt za oboje ... a za koga je teži, to izgleda zavisi od natalne karte.
Moja iskustva možeš gore pročitati. Naime, iskustvo moj PL 180 MA njegov - u životu mi nije trebao ... imala sam sa tim tipom još dosta izazovnih aspekata,
ali msm da je ovaj " glavni krivac " za to što očima više jedno drugo ne možemo videti !!! Dodala bih i da je sex bio katastrofalan UVEK, pa se vrlo moguce moje nezadovoljstvo navedenim onako dosta odrazilo na užasan odnos i u drugim poljima. Imamo i par aspekata sa Saturnom, što je verovatno doprinelo trajnosti. Ostaješ tamo gde ti ne odgovara, užas ... No No No

Antelope

Broj poruka : 17
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Obostrano opozicija Plutona i Marsa Empty Re: Obostrano opozicija Plutona i Marsa

Počalji  sputana Pon Apr 08, 2013 7:24 pm

Dodala bih i da je sex bio katastrofalan UVEK, pa se vrlo moguce moje nezadovoljstvo navedenim onako dosta odrazilo na užasan odnos i u drugim poljima. Imamo i par aspekata sa Saturnom, što je verovatno doprinelo trajnosti. Ostaješ tamo gde ti ne odgovara, užas ... No No No
[/quote]
Bas mi nesto cudno da ma 180 pl daje uzasno los seks, kapirala sam da tu prshti sve od strasti, jedino ako taj saturn ne hladi, al ne skontah kakve aspekte pravi prema ma i pl?
sputana
sputana

Broj poruka : 96
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Obostrano opozicija Plutona i Marsa Empty Re: Obostrano opozicija Plutona i Marsa

Počalji  Antelope Pon Apr 08, 2013 9:04 pm

On u svom natalu ima SAoMA. A od strasti za krevet, nisam imala ni S. Ali sam bila bolesno posesivna ... niti sam bila zaljubljena,
niti sam ga volela. Volela bih znati odgovor na pitanje: " Sta sam radila tolike godine sa njim, kako i zašto ??? "
Pošto ga ni sama ne znam, nemojte me ni pitati. Crying or Very sad Mada je i njegovo ponašanje bilo katastrofalno ... ljubomorisao je više od mene,
a ja sam bila jako kriticna. Dakle, bilo je strasti, ali ne tamo gde treba.

Ali zato onaj prvi i ovaj sadašnji imaju MOoPL u natalu, pa sve to konjukcija na moju MAoSO. Dakle, kod mene se ispostavlja da mi ja za
krevet PLoMA fenomenalna, zamerki nema. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


Antelope

Broj poruka : 17
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Obostrano opozicija Plutona i Marsa Empty Re: Obostrano opozicija Plutona i Marsa

Počalji  sputana Uto Apr 09, 2013 12:43 am

Antelope ::On u svom natalu ima SAoMA. A od strasti za krevet, nisam imala ni S. Ali sam bila bolesno posesivna ... niti sam bila zaljubljena,
niti sam ga volela. Volela bih znati odgovor na pitanje: " Sta sam radila tolike godine sa njim, kako i zašto ??? "
Pošto ga ni sama ne znam, nemojte me ni pitati. Crying or Very sad Mada je i njegovo ponašanje bilo katastrofalno ... ljubomorisao je više od mene,
a ja sam bila jako kriticna. Dakle, bilo je strasti, ali ne tamo gde treba.

Ali zato onaj prvi i ovaj sadašnji imaju MOoPL u natalu, pa sve to konjukcija na moju MAoSO. Dakle, kod mene se ispostavlja da mi ja za
krevet PLoMA fenomenalna, zamerki nema. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


aa, pa to mi kazi, saturn mu je ladio marsa ! inace bi bilo svega Smile Mo o Pl je takodje strastven, al ja bih licno najvolela nekog sa ma u sco, cula sam da su dobri Smile mada opet sve sto je u sco ima tenedenciju da ode u krajnost, al sta cu, ja volim izazove!
sputana
sputana

Broj poruka : 96
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Obostrano opozicija Plutona i Marsa Empty Re: Obostrano opozicija Plutona i Marsa

Počalji  Antelope Uto Apr 09, 2013 1:52 am

sputana ::aa, pa to mi kazi, saturn mu je ladio marsa ! inace bi bilo svega Smile Mo o Pl je takodje strastven, al ja bih licno najvolela nekog sa ma u sco, cula sam da su dobri Smile mada opet sve sto je u sco ima tenedenciju da ode u krajnost, al sta cu, ja volim izazove!

Bar smo kolko - tolko zaključili da SVE zavisi od natalne karte.

Nemam iskustva sa Skorpijama. Jedino što mi je ovaj užasni bivši imao MO u Skorpiji, ali aspektovan tako
da mi je neki astrolog rekao da čovek ima bolestan i perverzan um. bounce
Ne terajte me da mu radim natalnu, kako bih videla koji su to tačno aspekti. Cool

Htela bi Ma u Skorpiji? Zato što su dobri, ili zbog tvog PL u tom znaku? Ne igraj se sa vatrom ... Twisted Evil

Antelope

Broj poruka : 17
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Obostrano opozicija Plutona i Marsa Empty Re: Obostrano opozicija Plutona i Marsa

Počalji  sputana Uto Apr 09, 2013 2:33 am

Antelope ::
sputana ::aa, pa to mi kazi, saturn mu je ladio marsa ! inace bi bilo svega Smile Mo o Pl je takodje strastven, al ja bih licno najvolela nekog sa ma u sco, cula sam da su dobri Smile mada opet sve sto je u sco ima tenedenciju da ode u krajnost, al sta cu, ja volim izazove!

Bar smo kolko - tolko zaključili da SVE zavisi od natalne karte.

Nemam iskustva sa Skorpijama. Jedino što mi je ovaj užasni bivši imao MO u Skorpiji, ali aspektovan tako
da mi je neki astrolog rekao da čovek ima bolestan i perverzan um. bounce
Ne terajte me da mu radim natalnu, kako bih videla koji su to tačno aspekti. Cool

Htela bi Ma u Skorpiji? Zato što su dobri, ili zbog tvog PL u tom znaku? Ne igraj se sa vatrom ... Twisted Evil

gle, cim muskom vidis Mo u sco a ti begaj, sve i da ima fine aspekte, mora biti neke muke znas, jer u skorpiji mora da boli, a mo je njegova dusa, majka, a Bogme i ti, ako zelis da se gledas kao njegova buduca zena! i da, naravno da su bitni i natali, oni su osnova.. a meni nije pl u sco nego jupi Smile kazem da su dobri u smislu nisu staticni, vatreni su, puni energije i nikad sa njima nije dosadno, a meni kao jednom strelcu sharlatanu to prija Smile
sputana
sputana

Broj poruka : 96
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Obostrano opozicija Plutona i Marsa Empty Re: Obostrano opozicija Plutona i Marsa

Počalji  Lina007 Pet Apr 29, 2016 6:24 pm

Antelope ::Veoma, mnogo, jako, puno težak aspekt za oboje ... a za koga je teži, to izgleda zavisi od natalne karte.
Moja iskustva možeš gore pročitati. Naime, iskustvo moj PL 180 MA njegov - u životu mi nije trebao ... imala sam sa tim tipom još dosta izazovnih aspekata,
ali msm da je ovaj " glavni krivac " za to što očima više jedno drugo ne možemo videti !!! Dodala bih i da je sex bio katastrofalan UVEK, pa se vrlo moguce moje nezadovoljstvo navedenim onako dosta odrazilo na užasan odnos i u drugim poljima. Imamo i par aspekata sa Saturnom, što je verovatno doprinelo trajnosti. Ostaješ tamo gde ti ne odgovara, užas ...  No  No  No

bas citam ove komentare sto pisete za ma I pl i mislim se, boze, kao da citam ono sto se meni desilo.

Ista prica kao i kod Antelope.

Bila sam sa likom sa kojim moj pl 180 njegov ma u biku i to nula stepeni razlike...

ja sam jos i asc skorpija pa je to mene mozda malo vise pogodilo, a njemu Ma u 8. kuci...sve u svemu, to je bila luda hemija od pocetka, gde smo bili ludi jedno za drugim i jaaaako posesivni, a cak ni odnose nismo imali odmah jer sam ja namerno htela da cekamo da bih ga malo mucila, jer je on bas navaljivao...i na kraju je sex uvek bio jako los, sto je najcrnje....ali nekako ta hemija je idalje trajala, idalje sam bila kao opsednuta njime, i sve vreme je samo bila igra dominacije i ko ce kime da vlada, ko ce da ima moc u vezi, vrlo brzo posle ludog zaslepljenja, gde je sve bilo bajno i kao iz filmova, sve je preslo u nenormalne svadje koje su trajale danima i nocima, sa recima koje se nikada ne zaborave, opste rasulo, ali idalje mi nismo raskidali, idalje smo se privlacili medjusobno...znaci kao da mi je neko urezao u pamcenje svaku rec koju smo on i ja jedno drugom rekli...zamalo da je doslo i do fizickog nasilja, koliko je to daleko islo, i na kraju sam ja presekla i naglo otisla...a da neko pita zasto se to tako odigralo, i sta se to nama desavalo, ne bih znala da dam odgovor...tu vrstu hemije i emocija i zelje jedno za drugim nikad vise ni sa kim nisam imala, ali nista, nista sa strane nije uticalo na to da mi pocnemo toliko da mucimo jedno drugo i da na kraju zavrsimo isto tako, da ne mozemo ocima da se gledamo... naglo je krenulo, naglo prekinulo...mene unistilo, njega takodje...godinama sam se oporavljala od toga ali isto tako potajno zelela ponovo da mu se vratim...sad iako imam dugu vezu koja slicna nije toj prethodnoj, mene idalje zanima sta on radi...a ni on nije imao ozbiljne veze posle mene, i to je proslo skoro 8 godina... ja idalje ne znam kakva vrsta energije je to bila i kako je samo jedan aspekt nas uspeo tako da ubije u pojam.. a da i dalje osecam ogromnu seksulanu energiju i zelju da ga imam, iako to u realnosti nikad vise necu uraditi...bukvlano energija samodestrukcije, ja ne znam kako bih to sve opisala...to je kao neki zivotinjski nagon, ne znam kako da objasnim...strasno

Lina007

Broj poruka : 1
Datum upisa : 29.04.2016

Nazad na vrh Ići dole

Obostrano opozicija Plutona i Marsa Empty Re: Obostrano opozicija Plutona i Marsa

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu