Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kiron u konjukciji sa Ascedentom šta vam je doneo?

3 posters

Ići dole

Kiron u konjukciji sa Ascedentom šta vam je doneo? Empty Kiron u konjukciji sa Ascedentom šta vam je doneo?

Počalji  Astrotanja Čet Dec 04, 2008 2:44 pm

Kiron u konjukciji sa Ascedentom donosi neku vrstu sumnje u sopstvene vrednosti, preispitivanje i tendenciju da osoba ide sama protiv sebe. U Vodoliji gde je sada to je obično sumnja u spostvene intelektualne potencijale, preispitivanje može biti vezano često za učenje, studiranje, pogotovo ako je osoba u tom životnom dobu da studira. Osoba ide sama protiv sebe, kao da sama sebi zadaje ranu, samodestruktivna je

Kakava su vaša iskustva?
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Kiron u konjukciji sa Ascedentom šta vam je doneo? Empty Re: Kiron u konjukciji sa Ascedentom šta vam je doneo?

Počalji  Lana Čet Feb 19, 2009 10:32 pm

Mogu reci samo da sam srecna sto mi nije u 1kuci jer mi je natal previse tezak; Meni se Chiron nalazi na samom vrhu 9kuce na 11s bika i jos je retrogradan; citala sam da Chiron predstavlja tacku bola u horoskopu, odnosno da smo tu najvise osetljivi i da cemo tu osetiti najvece bolove,patnje ali i isceljenje kroz patnju i bol;sto se tice njegovog dejstva u mom natalu evo sta sam prepoznala:operisala sam krajnike-zbog njegovog polozaja u biku, pre toga sam dugo bila bolesna ali posle toga sam bila izlecena;posto studiram(ovo je daleko bolnije) preradu hrane, opet simbolika bika u 9kuci,ova patnja traje vec godinama zbog Chirona i vec se dvoumim da li da se ispisem a i tako mi izgleda u mom natalu:vrh 9k na 11s bika u konjukciji sa retrogradnim Chironom na 11s bika, vladar venera u konjukciji sa uranom koji je egzaltiran u 3kuci koja pocinje na 11s skorpije;toliko sam dosada primetila Rolling Eyes
Lana
Lana

Broj poruka : 40
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kiron u konjukciji sa Ascedentom šta vam je doneo? Empty Re: Kiron u konjukciji sa Ascedentom šta vam je doneo?

Počalji  Astrotanja Čet Feb 19, 2009 10:56 pm

Lana, pokušaj da postaviš natal ponovo.
Objašnjenje imaš u rubrici Problemi. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Kiron u konjukciji sa Ascedentom šta vam je doneo? Empty Re: Kiron u konjukciji sa Ascedentom šta vam je doneo?

Počalji  Latica Čet Feb 19, 2009 11:06 pm

Astrotanja :: U Vodoliji gde je sada to je obično sumnja u spostvene intelektualne potencijale, preispitivanje može biti vezano često za učenje, studiranje...

Meni je Kiron blizu ASC-a, pronalazim se u ovom sto je Astrotanja rekla.. Nisam znala od cega mi to dolazi jer sam u poslednje vreme mnogo toga imala oko i na ASC-a. Very Happy
Latica
Latica

Broj poruka : 87
Godina : 41
Datum upisa : 26.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kiron u konjukciji sa Ascedentom šta vam je doneo? Empty Re: Kiron u konjukciji sa Ascedentom šta vam je doneo?

Počalji  Lana Čet Feb 19, 2009 11:12 pm

Nadam se da sam sad dobro postavila natal
Lana
Lana

Broj poruka : 40
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kiron u konjukciji sa Ascedentom šta vam je doneo? Empty Re: Kiron u konjukciji sa Ascedentom šta vam je doneo?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu