Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šta utiče na destuktivnost?

+4
smesko
gernica
mesmerized
Astrotanja
8 posters

Ići dole

Šta utiče na destuktivnost? Empty Šta utiče na destuktivnost?

Počalji  Astrotanja Čet Dec 04, 2008 3:34 pm

Astrološki destruktivnost sam zaticala najviše kod osoba koje imaju izraženu Škorpiju, bilo Mars u Škorpiji,bilo Mars u 8. kući, ili Mesec u 8. , često Sunce Škorpiji, a loš postavljen Mars u 8. ali i Mars na Ascedentu, zatim vl. 8 u prvoj, kao i jako osmo polje, ili naglašena Škorpija. Nailazila sam i na naglašenost Jarca, tačnijie Mesec u Jarcu, posebno još ako je Mesec pri tome u 8.
Lilit na Ascedent.
Isto tako naglašeno dvanaesto i često Sunce kao vl. prve u 12., ili uopšte naglašeno 12. polje itd.

Osobe sklone destrutivnosti po položaju Sunca su Škorpije i u Lavovi, Vodolije, pa i poneki Bik, više fiksni znaci, zatim Device.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Šta utiče na destuktivnost? Empty Re: Šta utiče na destuktivnost?

Počalji  mesmerized Čet Dec 04, 2008 4:12 pm

evo - Ma racunam da mi je u 8 kuci jer je na samom kraju 7. Malo ga obuzdava znak Jarac, ali stvari moze da zagorca kvadrat sa dispozitorom. A Skorpija je ukljestena, Mars dispozitor vl. Asc.
Mislim da ovaj Jarac prilicno kontrolise negativnu energiju...
mesmerized
mesmerized

Broj poruka : 99
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Šta utiče na destuktivnost? Empty Re: Šta utiče na destuktivnost?

Počalji  Astrotanja Čet Dec 04, 2008 6:04 pm

Mars u Jarcu, omogućava konrtrolu. On u Jarcu najmanje može da bude destruktivan i lakše dobija pordršku od drugih.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Šta utiče na destuktivnost? Empty Re: Šta utiče na destuktivnost?

Počalji  gernica Uto Jan 13, 2009 2:15 am

Mars u Skorpiji konjukcija Saturn. (Koliko je dobro ovaj aspekt trositi sportom, macevanjem?)
Cinizam. Ali, da li Saturn ovde kontrolise Marsa (samokontrola) ili Mars podstice Saturna?
Sunce, vladar 1. u 12oj. Meni ovaj aspekt donosi konstantna preispitivanja, "kopanje" po sebi, ali i veliku intuiciju.

MOJ NATAL http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=30lfileQEJwI3-u1231364753;lang=e;gm=a1;btyp=2;mth=gw;sday=12;smon=1;syr=2009;hsy=-1;zod=;orbp=;rs=0;ast=;nhor=1;nho2=2
gernica
gernica

Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Šta utiče na destuktivnost? Empty Re: Šta utiče na destuktivnost?

Počalji  Astrotanja Uto Jan 13, 2009 1:43 pm

Mars je jači, jer je on u sedištu u Škorpiji. Satrn pokušava da obuzda energiju Marsa, koja je ovde veoma jaka i bitno je kako se koristi. Kako je u četvrtoj dobro bi bilo da u kući se baviš nekom fizičkom aktivnošću. Intuicija nije u vezi sa ovim aspektom, ona potičeo od trigona Meseca i Urana.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Šta utiče na destuktivnost? Empty Re: Šta utiče na destuktivnost?

Počalji  smesko Uto Jan 13, 2009 3:06 pm

sta znaci moj mars u devici?
gde se ogleda destruktivnost kod mene?jer zapravo jesam destruktivna u naletima.. Rolling Eyes
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Šta utiče na destuktivnost? Empty Re: Šta utiče na destuktivnost?

Počalji  Čarobnica Uto Jan 13, 2009 4:29 pm

Da li govorimo o destruktivnosti uopšte ili o samodestruktivnosti?Smile
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Šta utiče na destuktivnost? Empty Re: Šta utiče na destuktivnost?

Počalji  smesko Uto Jan 13, 2009 5:30 pm

hajmo i o samodestruktivnosti Rolling Eyes
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Šta utiče na destuktivnost? Empty Re: Šta utiče na destuktivnost?

Počalji  Čarobnica Uto Jan 13, 2009 5:35 pm

Ako gledamo Mars, meni je u 7. u Blizancima, zbog ljubavi bih mogla da se borim do uništenja, ali kako mi je Saturn u 8. u kvadratu sa Venerom u Škorpiji onda znam sebe "uništavam" do povlačenja u sebe i "crne misli".

Mada još nikad nisam pokušala da dignem ruku na sebe ali sam X puta poželela da me nema.

Zanimljivo je da nemam ni poriva da se nekome svetim što god da mi je učinio po principu "ko tebe kamenom, ti njega hlebom"...mada možda neki aspekt kod mene krije želju za osvetom ali očito da još nije proradio!
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Šta utiče na destuktivnost? Empty Re: Šta utiče na destuktivnost?

Počalji  Almsivi Ned Jan 25, 2009 1:09 am

Odlicno AstroTanja, zanimljiva tema, dobre informacije. Smile

Da probam malo reci sa svoje strane. Inace energija Skorpije, Plutona i 8 kuce je takva da voli krajeve,
zavrsetke, razdvajanje, analize, odricanja, zrtve. Ove promene tj zavrseci, razvodi, mogu biti kako bolni
tako i bezbolni. Ako neko ima puno te energije, onda mu je u prirodi da vise dozivljava krajeve, napustanja,
razaranje, zrtve, razdvajanja i slicno. Da li ce to biti bolno ili ne, zavisi od osobinog licnog subjektivnog dozivljaja...

Napustiti neka svoja stara uverenja, i lose navike- je pozitivna destrukcija, i zrtvovanje.

Agresija je nekontrolisana energija razaranja, koja na nepravilan nacin zeli okoncati ili promeniti nesto. Smile

Almsivi

Broj poruka : 6
Datum upisa : 14.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Šta utiče na destuktivnost? Empty Re: Šta utiče na destuktivnost?

Počalji  Snezana Ned Jan 25, 2009 1:28 am

Čarobnica ::Ako gledamo Mars, meni je u 7. u Blizancima, zbog ljubavi bih mogla da se borim do uništenja, ali kako mi je Saturn u 8. u kvadratu sa Venerom u Škorpiji onda znam sebe "uništavam" do povlačenja u sebe i "crne misli".

Mada još nikad nisam pokušala da dignem ruku na sebe ali sam X puta poželela da me nema.

Zanimljivo je da nemam ni poriva da se nekome svetim što god da mi je učinio po principu "ko tebe kamenom, ti njega hlebom"...mada možda neki aspekt kod mene krije želju za osvetom ali očito da još nije proradio!

Moj Mars je u Blizancima ali u V, tako da te razumem Smile

To sto si pozela, mislim da nema osobe koja na to ne pomisli, nista neuobicajeno:(

Iz mog iskustva, Ma u Ari u I kuci, Asc Pis, u zenskom natalu, dobro aspektovan ali osoba mlada, ima samodestrukcije. Isusove rane:(
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Šta utiče na destuktivnost? Empty Re: Šta utiče na destuktivnost?

Počalji  Čarobnica Ned Jan 25, 2009 6:04 pm

Snezana ::
Moj Mars je u Blizancima ali u V, tako da te razumem Smile

To sto si pozela, mislim da nema osobe koja na to ne pomisli, nista neuobicajeno:(

Iz mog iskustva, Ma u Ari u I kuci, Asc Pis, u zenskom natalu, dobro aspektovan ali osoba mlada, ima samodestrukcije. Isusove rane:(

Uh, znači ima i gore, nažalost Sad nije baš povoljna pozicija asc, ribe - žrtva, sve mi je jasno...
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Šta utiče na destuktivnost? Empty Re: Šta utiče na destuktivnost?

Počalji  Strelica Sub Feb 28, 2009 1:45 am

Tu je zasigurno najzasluziji Saturn,koji gleda Mesec,Merkur i Vladara 3. i 9. Saturn u 12. i 8.
Mada kazu da je,ako Saturn vec mora negde da bude,neka bude u 12. Ali,to donosi velike muke... Iz licnog iskustva No
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Šta utiče na destuktivnost? Empty Re: Šta utiče na destuktivnost?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu