Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče?

+14
Izida
Strelica
hajkula
zeka
Snezana
inja
joki22
Latica
nina4
~Silk~
smesko
mesmerized
Čarobnica
Astrotanja
18 posters

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče? Empty Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče?

Počalji  Astrotanja Pon Jan 05, 2009 5:31 pm

Jupiter u Vodoliji, podstiče obrazovanje, nova znanja, ekprimente, pomožaću da naučna istraživanja donesu nova saznanja, otkrića koja će biti za dobrobit čovečanstva. Planeta koja utiče na znanje, kao i na plemenitost u humanoj Vodoliji pomaž ostvarivanju pre svega intelektulnih težnji, pa će stoga doprineti da se originalne ideje dođu do izražaja.

U Vodoliji će prsperotet imati nauke kao što su elektrotehnika, informatika. Oni kojima su ovo oblastimrada mogu takođe prosperirati
Pomaže socijalnoj pravdi, rad humanitarnih organizacija i udruženja.

Timski i kolektivni rad, grupne akivnost biće te koje će moći da u 2009. od 5. januara , pa do 18. januara 2010 dožive ekspanziju,
Modernizacija će biti, pa će sve što je u domenu novih tehnoligija imati mogućnost da doživi ekspanziju.

Ovo je povoljno vreme za nove način stuiranja, odnosno elektronskim putem. Princip udruživanja, bratimljanja, biće prisutniji.

Ovo je povpljna godina za razvoj komunikacije, posebno najnovijih vidova komunikacije.

Znaci koji će moći da prosperiraju više su Vodolije, Vage i Blizanci, a šans će iskrsnuti i Strelcima i Ovnovima, kao i onima koji imaju naglašene vazdušne znake.
Kroz koju će kuću, polje vama tranzitrrati i šta bi moglo da vam donese?


Poslednji put izmenio Astrotanja dana Čet Mar 19, 2009 1:00 am, izmenio ukupno 2 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče? Empty Re: Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče?

Počalji  Čarobnica Pon Jan 05, 2009 5:49 pm

Jupiter u Vodoliji ove godine mi jednim delom tranzitira drugu i treću kuću i praviće sekstil sa natalnim Jupterom i Mesecom, kvadrat sa Venerom a pri kraju godine i trigon sa Marsom u 7. kući. Trenutno pravi trigon sa Dsc. Živi bili pa videli šta bi mogao da donese. Kad bude ušao u treću kuću u opoziciji sa 9. mogao bi da donese nešto povoljno vezano uz inostranstvo.
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče? Empty Re: Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče?

Počalji  mesmerized Pon Jan 05, 2009 6:00 pm

Tranzitira taman tamo gde je najpotrebniji - kroz 9. i 10. kucu! Pravi sekstile sa SO i Ur i trigone sa Ju i Sa... Videcemo sta ce da donese, kakav ce biti ishod i njegovog prolaska preko MC-a...
Inace je natalno vl. 7. kuce i vl. znaka
mesmerized
mesmerized

Broj poruka : 99
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče? Empty Re: Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče?

Počalji  smesko Uto Jan 06, 2009 3:21 am

devojke, kako meni jupiter tranzitira?na koje kuce?sta to tacno znaci? Rolling Eyes
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče? Empty Re: Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče?

Počalji  Astrotanja Uto Jan 06, 2009 1:44 pm

Smeško, je trnutno u 8, koja se odnosi na podršku od drugih, kako finasijsku, tako i moralnu, emotivnu. Na enrgetskom planu on takođe deluje ka poztivnom usmeravanju energije, menjanjem sebe što znam da i radiš, ali uskoro već toko februara, približoiti s devetoj, a u drugoj polovini, ili krajem ući će u 9 kuću, tako da će poztivno uzicati na tvoju duhovnost, kao i kontakte sa onima koji žive daleko, ili sa strancima i sl. Povoljno je i za sticanja novih znanja, za edukaciju, ili sardnju sa ljudimaprofeserima i ljudima koji imaju veze sa fakultetom Početkom marta biće u sekstilu sa vl. tvoje desete kuće karijere, stausa, životnih težnji, koji je u šestoj, pa će doneti neke povoljne okolnosti za tvoj napredak, prosperitet putem posla.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče? Empty Re: Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče?

Počalji  smesko Uto Jan 06, 2009 4:16 pm

tanjice moja draga, puno hvalaaaa! I love you I love you bas detaljno objasnjenje i dopada mi se!zapravo-znam da treba da anstavim ovim puticem kojim sma krenula..i da se posvetim sebi jos vise!
divno! bounce cheers
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče? Empty Re: Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče?

Počalji  ~Silk~ Uto Jan 06, 2009 6:56 pm

Moj Jupi je u Vodoliji u prvoj kući... i trebalo bi da napravi opoziciju sa natalnim koji se nalazi u 7 kuci u Lavu. Sta bi to moglo da mi donese... u tom periodu ce i VE i UR napraviti konjukciju u 2 kuci u Ribama i opoziciju sa tranzitnim saturnom koji je retrogradan u 8 kuci ... deluje mi kao da ce sve i svasta da se desava, na poslu, u braku... ne znam kako bi mogla sve to da protumacim
~Silk~
~Silk~

Broj poruka : 69
Datum upisa : 19.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče? Empty Re: Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče?

Počalji  nina4 Uto Jan 06, 2009 11:32 pm

Donosi li Jupiter meni neke povoljne okolnosti?Isuvise je bilo loseg,pa vas molim mile moje da mi pogledate hoce li mi Jupiter donijeti nesto ljepse i vedrije.Hvala vam od I love you

nina4

Broj poruka : 105
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče? Empty Re: Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče?

Počalji  Latica Sre Jan 07, 2009 1:59 am

Trenutno imam dosta toga u 12. kuci, medju njima je i Jupiter, pa ne znam cemu tacno da pripisem zelju za povlacenjem..i u toj osami mogu satima da razmisljam, citam.. mastam.. Ne volim kada me neko prekida u tome..trenutno mi ljudi oko mene vise izgledaju kao smetnja..kao da sam sebi dovoljna sada i svet u meni. Kao da sebe sad upoznajem.
Latica
Latica

Broj poruka : 87
Godina : 41
Datum upisa : 26.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče? Empty Re: Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče?

Počalji  ~Silk~ Sre Jan 07, 2009 11:19 am

Latica ::Trenutno imam dosta toga u 12. kuci, medju njima je i Jupiter, pa ne znam cemu tacno da pripisem zelju za povlacenjem..i u toj osami mogu satima da razmisljam, citam.. mastam.. Ne volim kada me neko prekida u tome..trenutno mi ljudi oko mene vise izgledaju kao smetnja..kao da sam sebi dovoljna sada i svet u meni. Kao da sebe sad upoznajem.
mila meni je Jupi bio u 12 do pred nedelju dana... dosta ljudi su mi rekli da sam postala pravi samotnjak, tako da mozda je to to.
~Silk~
~Silk~

Broj poruka : 69
Datum upisa : 19.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče? Empty Re: Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče?

Počalji  joki22 Čet Jan 08, 2009 2:44 am

Astrotanja kako ce uticati Jupiter u Vodoliji na mene?

joki22

Broj poruka : 275
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče? Empty Re: Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče?

Počalji  Astrotanja Čet Jan 08, 2009 1:16 pm

Izazvaće mogućnost pozitivnih promena i napredka još sada, u januaru dok bude bio u tigonu sa Mesecom, vl. tvoje prve. Sreća, dolazi preko drugih, partnera, supruga, javnosti. U drugoj polovini januara biće u tigonu i sa Marsom, pa će biš biti preduzimljivija, aktivnija, uspešnija, ako se potrudiš. Kako je Mars vl. tvog Mc, ovo donosi priliku za ostvarenje neke tvoje životne težnje. U tome ti može pomoći neko iz porodice, suprug, ili otac. .


Poslednji izmenio Astrotanja dana Pet Mar 13, 2009 12:25 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče? Empty Re: Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče?

Počalji  joki22 Čet Jan 08, 2009 2:13 pm

Hvala Astrotanja puno!

joki22

Broj poruka : 275
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče? Empty Re: Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče?

Počalji  inja Čet Jan 08, 2009 2:27 pm

Posto sam ja planetarno 70% vazdusasta , pa su mi i MC i Dsc vazdusni , a kako je Jupiter vladar mog Asc, ja bih ovaj tranzit Jupitera kroz Vodoliju bas trebala osetiti jer ce napraviti krs aspekata... jocolor Jupiter mi inace tranzitira 2.poljem.
Prvi aspekt koji bas sada pravi je 120 sa Plutonom koji je u 9.polju (natalno su u sextilu) i sada je na Antivertexu.
Pocetkom februara ce napraviti 120 sa Saturnom koji je u 6.polju ,a vlada 2. (natalno su u opoziciji), pa onda krajem februara Ju dolazi na SMC i istovremeno ce napraviti 120 sa Merkurom koji je u 10.polju, a vlada 7. i 9. (natalno Me i Ju obrazuju septil kao i Me i So). Ustvari sledi 120 na stelijum ( Me, So, Ur, Lilit ).
Polovinom marta Ju dolazi na Mars koji je u 2.,vlada 4.poljem (natalno su u kvintilu). Odmah potom sledi 120 na Dsc.
Pa nastavlja dalje... u maju ce napraviti 120 sa Venerom koja je u 10., a vlada 5.,6. i 10.poljem (natalno Ve i Ju cine nonagon) i istovremeno ce napraviti 90 sa Mesecom koji je u 5., a vlada 8. (natalno su u opoziciji)... Na leto ce krenuti retro pa ce opet ponoviti ovaj aspekt i kao takav ce se vratiti sve do 17 stepena Vodolije i onda ce biti i stacionaran pa ce opet biti 120 sa Dsc... , a kad krene direktno opet sledi 90 sa Mo i 120 sa Ve...
Dakle citave godine Ju ce me drmati, a sta ce to drmanje doneti... e to je pitanje? Kako vam se cini ovo ? Meni lici na mojih 5 minuta... flower
inja
inja

Broj poruka : 155
Локација : trazi se nova...
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče? Empty Re: Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče?

Počalji  Astrotanja Čet Jan 08, 2009 3:09 pm

Sjajno, Inja!. Samo napred1 Prilika za napredak će biti, treba ih prpoznati i iskoristiti, a uverena sam da hoćeš.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče? Empty Re: Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče?

Počalji  Snezana Čet Jan 08, 2009 3:16 pm

Tako je, samo mislim da to nece biti samo pet minuta, imaces mnogo vise vremena Very Happy , do ulaska Sa u Lib na tvoj Pl, znaci sve sto budes uradila do tada, saturn ce samo potvrditi, zapecatiti. Sa ce tada aktivirati natalno XI i XII polje, Ju, Ne i aspekte koji oni imaju sunny
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče? Empty Re: Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče?

Počalji  mesmerized Čet Jan 08, 2009 3:22 pm

da li ispoljavanje tranzita zavisi i od uloge Ju u natalu? moze li on otvoriti prilike za, recimo obrazovanje, naucni rad, ako u natalu ima drugu ulogu? Recimo, meni je natalno u 5, a vl. 7, a sad mi se krece preko 9. i 10. - pa mozda mi nista ne donese ako to ne pokazuje natal?
(al' smo navalile na ovaj Ju, svi ocekuju mnogo od njega Wink )
mesmerized
mesmerized

Broj poruka : 99
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče? Empty Re: Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče?

Počalji  inja Čet Jan 08, 2009 3:41 pm

Snezana ::Tako je, samo mislim da to nece biti samo pet minuta, imaces mnogo vise vremena Very Happy , do ulaska Sa u Lib na tvoj Pl, znaci sve sto budes uradila do tada, saturn ce samo potvrditi, zapecatiti. Sa ce tada aktivirati natalno XI i XII polje, Ju, Ne i aspekte koji oni imaju sunny

Snezana, Tanja... hvala za komentare Smile Potrudicu se iskoristim sve sto budem mogla i zasukacu rukave Very Happy na svim poljima! Da, Sa se priblizava mom znaku Vage... pa kad bude poceo da gazi... ja se nadam da ce me on nagraditi i potvrditi ono sto Jupi bude doneo...
Javicu kakva su desavanja... Smile
inja
inja

Broj poruka : 155
Локација : trazi se nova...
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče? Empty Re: Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče?

Počalji  Snezana Čet Jan 08, 2009 3:47 pm

Mesmerized Very Happy
Naravno da zavisi od natalne uloge u natalu, ali on ulaskom u Aqu, aktivira Ur, koji je kod tebe u VI, i njegova natalna pozicija se aktivira i preko aspekata koje pravi nat Ur. Ju je benifik, narocito u posle skrtog i zauzetog u Cap, tako da nije cudo sto mu se radujemo Very Happy. Ju pojacava sve tendencije, i vazno je sta mi to radimo u kojoj smo fazi zivota, on to i pojaca. Znaci svi aspekti koje pravi tranzitni Ju se pojacavaju, zavisno od toga sta nam se desava, na sta akcenat stavimo. Tebi je tra Sa u V to je znacajno. Naravno da treba da bude i obrazovanje sunny
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče? Empty Re: Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče?

Počalji  Astrotanja Čet Jan 08, 2009 3:49 pm

Da, naravno da zavisi od toga kako je postvljen u natalu, koliko je dobar u natalu i kojim kućama vlada. Inje ima jak Jupiter u natalu, u strelcu i u 12, a ascedent je u strelcu, pa srećne prilike i napredak dolaziti kroz lično zalaganje, a može imati veze i sa inostranstvom, daljinama, strancima itd. NJu Jupiter štiti u nepovoljnim prilikama i pomaže da e izvuče. sunny


Poslednji izmenio Astrotanja dana Pet Mar 13, 2009 12:27 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče? Empty Re: Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče?

Počalji  mesmerized Čet Jan 08, 2009 4:24 pm

hvala vam puno! Wink onda mora doneti nesto, jer u ovom periodu ocekujem da se stvari na profesionalnom planu pokrenu, moram iskoristiti ovaj njegov prolazak!
sunny
mesmerized
mesmerized

Broj poruka : 99
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče? Empty Re: Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče?

Počalji  zeka Čet Jan 08, 2009 6:43 pm

mesmerized ::hvala vam puno! Wink onda mora doneti nesto, jer u ovom periodu ocekujem da se stvari na profesionalnom planu pokrenu, moram iskoristiti ovaj njegov prolazak!
sunny
28 godina je izuzetno vazna u tvom horoskopu,cinimi se da ce s sada malo vise raditi i sluziti ,sto me zalosti ja volim ljude koji vole sebe i sebi i svojoj dusi ugadjaju.Ali imas problem da ne vidi dusa sta ti radi telo ,pa svako lupa u svoj bubanj.
zeka
zeka

Broj poruka : 108
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče? Empty Re: Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče?

Počalji  mesmerized Čet Jan 08, 2009 7:30 pm

volim Zekine lakonske odgovore! sunny
zalosti i mene...
ali kako da bude drugacije sa ovakvom 6. kucom...
ne bih da idem u off, ali - da li znacajnost 28. godine ima veze sa ovim Ju ili necim drugim?
mesmerized
mesmerized

Broj poruka : 99
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče? Empty hm

Počalji  hajkula Pet Feb 20, 2009 3:35 am

Hoce li Jupiter proraditi u Srbiji? Setila sam se, po ko zna koji put, reci naseg velikog astrologa Gorana Milekica.
Potreba za socijalnim primanjima raste, ali fondovi su ograniceni.
Socijalna pravda, humanost... Zaista, znaci to ali! Participacija povecana za lekove. Uvedena participacija i za decu. Sta vredi Jupiter u Vodoliji i sve ono cemu tezi, kada je Uran u Ribama u opoziciji sa Saturnom u Devici. Da, i subvencionisani krediti skresani. Kod nas i zamena automobila, stari za novi domaci.
Neko ce se setiti, ako vec nije. Kazu, stare automobile ce reciklirati. Hoce. A koliko ce se tih automobila naci negde na crnom trzistu, u delovima, kompletni, mozda i kod nas, u nekim drzavicama u Indiji, Avganistanu, Bliskom istoku, Africi ili vec gde?
itd
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče? Empty Re: Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče?

Počalji  Strelica Uto Mar 10, 2009 5:16 pm

Meni je Jupiter usao u 4.kucu i uskoro ce da mi aktivira sve ono iz 2. i 12. Tad ce sunce uci u Ovna a tu ce biti i venera u mom 6.Pa misa mu,ako tad ne bude neki posao,ne znam kada ce!!! Tanjaaaaa?!
Mada je brat (sa kojim delim sobu,doduse ogromnu,al...) najavio da podize sprat sebi. Nije valjda to sve od zeljno ocekivanog Juptera u Vodoliji...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče? Empty Re: Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu