Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tranzitni Mesec u Ribama danas pravi brojne aspekte,donosi promene

3 posters

Ići dole

Tranzitni Mesec u Ribama danas pravi brojne aspekte,donosi promene Empty Tranzitni Mesec u Ribama danas pravi brojne aspekte,donosi promene

Počalji  Astrotanja Sub Dec 06, 2008 12:55 pm

Mesec je danas ranim jutarnjim satima pravio kvadrat sa Suncem i Marsom, a nekima što je izazvalo kako unutrašnj nemir i konflikte, uzbubeđnja i problemekoji su jako rano započeli dan,ili su radili noću.
Drugima koji su spavali jer je to bilo u noćnim satima i u ranim jutarnjim doneo je košmare, nemirne snove ili probleme sa spavenjem.

Zatim je u prepodnevnim satima konjukciju sa Uranom, donoseći iznendane promene, uzbuđenja, izlazak iz svakodnevnice , kako je u ribama, emocije su izražene, često intuicija jača, a potreba za bekstvom od stvarnosti je veća. Potreba za mirom, za samoćom, kao iza duhovnošću je veća, što je dobro, s obzirom da će u podnevnim satima biti u opoziciji sa Saturnom donoseći više neprijatnih emocija, tugu, patnju, ili ne erazočarenje, emotivne probleme.

Već u večernjim časovima Mesec će biti u sekstlu sa tranz. Jupiterom i Venerom u Jarcu, pa će biti više prijatnih događanima i uživanjima kako dolazi noć.

Kako j na vas uticao ovaj promenljiv i za jednu subotu vrlo dinamičan dan?


Poslednji izmenio Astrotanja dana Sub Dec 06, 2008 5:06 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitni Mesec u Ribama danas pravi brojne aspekte,donosi promene Empty Re: Tranzitni Mesec u Ribama danas pravi brojne aspekte,donosi promene

Počalji  Čarobnica Sub Dec 06, 2008 1:28 pm

[quote="Astrotanja"] s obzirom da će u podnevnim satima biti u opoziciji sa Saturnom donoseći više neprijatnih emocija, tugu, patnju, ili ne erazočarenje, emotivne probleme. [quote]

Popodne znači prespavati Very Happy
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitni Mesec u Ribama danas pravi brojne aspekte,donosi promene Empty Re: Tranzitni Mesec u Ribama danas pravi brojne aspekte,donosi promene

Počalji  smesko Sub Dec 06, 2008 6:15 pm

i pored sve dinamike koju ovaj dan ima..i pored svog mog truda..i citanaj vaseg posta jutros..ipak mi je ovaj dan jako tezak-doneo mi je napetost, podsecanja na stare periode.. Neutral No
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitni Mesec u Ribama danas pravi brojne aspekte,donosi promene Empty Re: Tranzitni Mesec u Ribama danas pravi brojne aspekte,donosi promene

Počalji  Astrotanja Sub Dec 06, 2008 6:23 pm

Veeče će biti lepše, mnogo prijatnije. Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitni Mesec u Ribama danas pravi brojne aspekte,donosi promene Empty Re: Tranzitni Mesec u Ribama danas pravi brojne aspekte,donosi promene

Počalji  smesko Sub Dec 06, 2008 6:26 pm

dace bog!
samo da mi ove knedle u grlu nestanu..i oci pune suza..i ne prestajem da slusam vesele pesmice..mislim da je i planeticama zabavno ako me vide ovakvu-koliko se trudim da svojom energijom sve iznesem! Laughing
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitni Mesec u Ribama danas pravi brojne aspekte,donosi promene Empty Re: Tranzitni Mesec u Ribama danas pravi brojne aspekte,donosi promene

Počalji  Čarobnica Sub Dec 06, 2008 8:15 pm

Kad saberem današnji dan do sada, mogu reći da sam lagana kao pero u iščekivanju prijatnih dešavanja i uživanja bounce bom

Provela dan čitajući study i sredjujući stan, dopisujući se s prijateljima koji su daleko i dosadjujući "faktoru prijatnih dešavanja" pig
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitni Mesec u Ribama danas pravi brojne aspekte,donosi promene Empty Re: Tranzitni Mesec u Ribama danas pravi brojne aspekte,donosi promene

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu