Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Retro merkur i kupovina automobila.

4 posters

Ići dole

Retro merkur i kupovina automobila. Empty Retro merkur i kupovina automobila.

Počalji  Zorica Pon Jul 01, 2013 1:18 pm

Htela sam da postavim pitanje oko mog autica. Kupila sam ga 29.06.2013 godine u 11,15 u Skoplju. Znam da je bio retro merkur i prvo sto sam uradila servisirala sam klim auredjaj koji nije dobro radio. Nisam imala prostor za odlaganje da sacekam 17 do 19 juli da ugovor sklopim na Veliki vodeni trigon , pa sam u skladu sa nekoliko losih aspekata odlucila da napravim veliki servis i jos nekoliko intervencija jer ce se u tom autu voziti moja porodica pa mora biti sve ok.

Inace sam bik podznak vaga sa mesecom u jarcu.Ove godine mi se pomracenje sunca desilo na natalno sunce 10 maja na sam pocetak novog solarnog horoskopa, a mnogo planeta su mi u solaru skoncentrisane u 3 kuci pa sam mozda trebala da sacekam kupovinu automobila, mada neke kolege astrlozi automobil svrstavaju pod 2 polje a putovanja u 3 polje. U potpisu je moj natal pa ko ima volju neka da neki komentar.
sunny 
Zorica
Zorica

Broj poruka : 251
Godina : 57
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Retro merkur i kupovina automobila. Empty Re: Retro merkur i kupovina automobila.

Počalji  Zorica Uto Jul 02, 2013 11:29 pm

Ja sam postavila natal pa se nadam da ce mi neko nesto napisati u vezi ovoga. Sta jos da promenim na autu i obratim paznju?
Zorica
Zorica

Broj poruka : 251
Godina : 57
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Retro merkur i kupovina automobila. Empty Re: Retro merkur i kupovina automobila.

Počalji  Zorica Sre Jul 03, 2013 5:20 pm

Danas sam ostala bez benzina a da nisam primetila d anema. Ovaj retro merkur pocinje da deluje. Very Happy 
Zorica
Zorica

Broj poruka : 251
Godina : 57
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Retro merkur i kupovina automobila. Empty Re: Retro merkur i kupovina automobila.

Počalji  ena1976 Sre Jul 03, 2013 6:24 pm

Deluje kao lud! Meni je danas prokuvao auto. Izgleda da gađa sve što je u vezi sa tečnošću Twisted Evil 
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Retro merkur i kupovina automobila. Empty Re: Retro merkur i kupovina automobila.

Počalji  Zorica Sre Jul 03, 2013 6:31 pm

Draga ja kao ,,DOBAR ASTROLOG,, kupila sam auto 29 juna na retrogradni merkur? cheers  Prolupala sam skroz.
Zorica
Zorica

Broj poruka : 251
Godina : 57
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Retro merkur i kupovina automobila. Empty Re: Retro merkur i kupovina automobila.

Počalji  ena1976 Sre Jul 03, 2013 6:39 pm

Zorica ::Draga ja kao ,,DOBAR ASTROLOG,, kupila sam auto 29 juna na retrogradni merkur? cheers  Prolupala sam skroz.
Ja ništa ne kupujem kad je retro ME od kako sam kupila veš mašinu u tom periodu, i stalno se kvari kad gd je opet retro ME!
Ne bih da Vam baksuziram sa autom, i nadam se da ćete bolje proći nego ja sa mašinom Smile
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Retro merkur i kupovina automobila. Empty Re: Retro merkur i kupovina automobila.

Počalji  Zorica Sre Jul 03, 2013 6:45 pm

Devojka koja mi je prodala auto ga je prodavala od aprila. Spustila je cenu jako puno jer je bila zapela sa kreditima, a ja sam htela da iskoristim jupiter u raku koji mi je doso na natalni jupiter i napravio sekstil sa merkurom u biku u 7 polju. Nisam imala prostor za cekanje do velikog vodenog trigona, pa sam i razmisljala auto je polovan a retro merkur mu dodje i polovno nesto i vracanje na staro...pa sam u subotu 29 juna uzela auto u 11,15 u skoplju, cak se i podnzak momenta sklapanja ugovora pogodio u devici i opet retro merkur. Sad mi ostaje da servisiram polako sve sto mislim da je pod uplivom ovog aspekta, servisirala sam klimu, sad cu veliki servis da napravim , promenicu gume, amortizere...filtere, ulje i antifriz...moram da pazim na retro merkur. Very Happy 
Zorica
Zorica

Broj poruka : 251
Godina : 57
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Retro merkur i kupovina automobila. Empty Re: Retro merkur i kupovina automobila.

Počalji  ena1976 Sre Jul 03, 2013 6:51 pm

Htedoh da vam kažem da zamenite za početak sve što je tečno, voda, ulje, antifriz... ja sam ostala bez vode u hladnjaku, jednostavno je isparila kao da je napolju +50C.
p.s. odgovorila sam Vam na pitanja u temi o velikom vodenom trigonu, pa pogledajte i dajte neki savet za onaj poslednji deo Embarassed 
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Retro merkur i kupovina automobila. Empty Re: Retro merkur i kupovina automobila.

Počalji  Zorica Pon Jul 15, 2013 10:44 am

Zorica sredila klimu i elektriku i pukla za 150 eura. Sada sredjuje donje delove , nosace i ramena jer su truli, rebrast kais i zategac, klinast kais...puknuce za jos 300 eura pa ce da hrani decu vazduhom.
Dobra strana ovog retro merkura je to sto kao astrlog znajuci da treba sve da pregledam to sam i uradila pa sad znam sta nevalja i sve ce biti ok. Ostaje da budem pazljiv vozac, mislim da jesam jer imam merkur i jupiter u sekstilu pa me to stiti. Znaci ostaju da se promene filteri, ulja, glicerin i antifriz, to ostaje za kraj meseca jer je za bezbednost voznje bitnija ramena. Sam naziv ramena je u simbolici merkura jer on vlada ramenima pa zato cu da ih menjam.

Tolko za sada, videcemo dokle ce me odvesti ova kupovina na retro merkur.sunny 
Zorica
Zorica

Broj poruka : 251
Godina : 57
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Retro merkur i kupovina automobila. Empty Re: Retro merkur i kupovina automobila.

Počalji  Zorica Pon Jul 29, 2013 11:09 am

Pokvarilami se skazaljka za benzin i pokazuje da ima a nema pa sam dva puta ostajala bez benzina. Eto retro merkur u raku. Dobro je to sto sad na vreme znam pa belezim kilometazu a ne oslanjam se na skazaljku. Da je popravim treba mi najmanje 200 eura.
Proverila sam antifriz, ima dovoljno, glicerin ima dosta, ulje u motoru ima i previse. Lepi i korisni retro merkur. Da mi tad nije bio tranzitni jupiter na jupiter i sekstil sa natalnim merkurom ko zna sta bi bilo.bounce 
Zorica
Zorica

Broj poruka : 251
Godina : 57
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Retro merkur i kupovina automobila. Empty Re: Retro merkur i kupovina automobila.

Počalji  Tanja1 Uto Jul 30, 2013 1:01 pm

Jedan prijatelj je kupio auto nedavno za vreme retro merkura, prvo nije ga dobio ugovorenog dana, zatim nije mogao da ga upali, jedva iz 100-og pokusaja, posle ga je vozio na popravku, satima se mucio oko njega i na kraju ga je vratio starom vlasniku. Ulozio je novac i trud u nista.
Tako da... def. ne treba kupovati automobil za vreme retro merkura. Smile
Tanja1
Tanja1

Broj poruka : 118
Datum upisa : 22.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Retro merkur i kupovina automobila. Empty Re: Retro merkur i kupovina automobila.

Počalji  Zorica Ned Apr 24, 2016 5:57 pm

Prodala nesretni auto koji mi je odneo vise od 1500 eura na popravke. Prodala ga na retro merkur i to jednom salonu automobila koji mi je taj isti auto lose servisirao, ja otkrila prevaru a oni ga otkupili da ih ne tuzim. Sad sam kupila Mercedes A klase tamno sive boje , i nemate pojma kolko mi je Bog dao dobrog kroz ovaj autic valjda jer sam se strahovito namucila sa predhodnim. Ovaj put kupila sam auto na direktni merkur i kad mi je jupiter koji mi je vladar 3 polja pravio trigon sa suncem i marsom. Kupula ga od jedne zene italijanke koja ima sunce u ovnu a moja venera je na istom stepenu ko njeno sunce. Gospodja je dobro odrzavala auto i nije muvala kilometrazu. Od silnih prstenova koje je imala na ruci ogulila volan i drsku menjaca. Vozila ga pored mora u gradu Riminiju, ima servisnu knjizicu i sve je ok. Ova zena i ona predhodna su ko nebo i zemlja( koje su mi prodal auto). Eto toliko da vas ne davim vise. Very Happy
Zorica
Zorica

Broj poruka : 251
Godina : 57
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Retro merkur i kupovina automobila. Empty Re: Retro merkur i kupovina automobila.

Počalji  logos Pon Apr 25, 2016 12:55 pm

U 2013. godini, astrološki gledano, loš period za kupovinu auta bio je od 10. juna do 20. avgusta jer su u tom periodu i Merkur i Sunce bili najpre u trigonu (aspekt lakoće) sa natalnim retrogradnim Neptunom (greška, previd, obmana) iz II kuće (novac, vrednosti) a kasnije i u kvadratu (loš aspekt) sa istom planetom a i sama si primetila da je Merkur tada bio retrogradan što nikako nije povoljno za kupovinu auta. Obzirom na natalnu opoziciju Sunca iz VIII kuće (tuđ novac, kredit, pozajmica) u znaku Bika (novac, vrednosti) i Neptuna (greška, previd, obmana) iz II kuće (novac, vrednosti) u znaku Škorpije (tuđ novac, kredit, pozajmica, fatalno), poželjan je oprez u zaduženju i trošenju novca a ovih dana je tranzitni Merkur bio prvo u inkonjunkciji (velika prilagođavanja) sa pomenutim natalnim retrogradnim Neptunom iz II kuće a sada je u opoziciji sa tom planetom. I tranzitno Sunce je bilo u inkonjunkciji sa Neptunom a početkom maja meseca ulazi i u opoziciju sa njim. Dakle, isti akteri i ne baš astrološki povoljni međusobni aspekti i pozicije. Čak i da je auto dobar pitanje je da li je novac racionalno potrošen obzirom na teškoće oko rešavanja stambenog pitanja (Jarac na vrhu IV kuće a vladar Saturn u konjunkciji sa Chironom (ranjeni iscelitelj, rana koja teško zarasta) i u opoziciji sa konjunkcijom Plutona (vladar II kuče i Neptuna) i Urana (naglo, ishitreno, impulsivno) a tranzitni Pluton je na vrhu IV kuće i ukazuje na radikalne promene u shvatanju i rešavanju stambenog pitanja.

Svako dobro!

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Retro merkur i kupovina automobila. Empty Re: Retro merkur i kupovina automobila.

Počalji  Zorica Čet Jul 21, 2016 12:47 pm

Logos, hvala prijatelju na odgovoru. Auto sam kupila jer imam dete sa autizmom koje mora svaki dan na vezbe. I kod ovog auta se pokvarila klima, radila perfektno i odjednom je tala. Posto je drugaciji sistem nego kod prvog auta ai popravka skuplja, nisam jos popravila auto , bez klime se vozimo.
Stambeno pitanje nisam resila osim sto se selim ponovo u drugo naselje u jednu staru zgradu u blizini skole moje cerke ali je stan kompletno renoviran, i necu morati da idem autom toliko kilometara kao sada. Stan je u blizini mog novog posla i skole za moju cerku. Gledam da skratim troskove jer je situacija sa novcem teska mnogo. Ima dosta dugova oko stvari koje je moralo da se plati.
Molila sam supruga da nadje posao na 4 sati popodne , pa cu videti dali ce hteti . Imamo specificni odnos pa nisam u mogucnosti da uticem na to da ndje posao osim ako ne zeli.
Video si natal da nije nimalo lak ali nije ni najgori uvek za sve ima resenje. Planirala sam da odem u penziju jer imam benificirani staz ali se zakon promenio 1 mesec pre ispunjavanja uslova pa sad po ovom zakonu mogu da odem tek za 4 godine.
Gledala sam po natalu moje cerke , ovo nam je 6 preseljenje od njenog rodjenja pa se poklapa sa njenom 4 kucom. Kad se rodila ziveli smo u komsiluku blizu ove zgrade gde smo sad i taj period za materijalna pitanja je bio najbolji od svih ovih godina, ali je ona tad imala problem sa decijom zuticom, koju ja smtram da je bila pod uticajem meseca njenog koji nije bas srecno postavljen u 12 kuci ali nije ni to lose.
Nadam se da cemo u ovom stanu da imamo prvo mir i red u kuci, da ce cerkica imati dobre uslove za skolu, i cekam da vidim kako cemo da izguramo tranzit saturna. Uskoro ce detetu saturn biti u kvadratu sa saturnom, ali to je onaj polazak u skolu, a meni ce isto tranzitni saturn u 3 kuci praviti kvadrat sa hironom i saturnom u 6 kuci sto moze doneti frku sa zdravljen ili na poslu.
Kao sto vidis, automobil ce cekati srecbnija vremena za popravku klime, mada licno mislim da je to poruka da nevozim mnogo auto jer mi je saturn u 3 kuci (ogrebala sam kola skoro na vrata garaze), pa i necu da vozim kad nemoram.
Hvala svima na odgovoru. Very Happy
Zorica
Zorica

Broj poruka : 251
Godina : 57
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Retro merkur i kupovina automobila. Empty Re: Retro merkur i kupovina automobila.

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu