Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mars u Lavu

+8
Vicky9
Jane
alea
Corto Maltese
smesko
lily
Flora
Astrotanja
12 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Mars u Lavu Empty Mars u Lavu

Počalji  loly Sre Okt 21, 2009 4:48 pm

Pozdrav,
Nova sam na forumu, i općenito u astrološkim vodama, pa imam jedno pitanjce za iskusnije astrologe. Naime, zanima me na koji način će se tranzitni Mars u Lavu odraziti na moj poslovni život. U fazi sam traženja zaposlenja i već gubim nadu, pa ako netko može virnuti u moj natal s trantzitima i solar da mi istumači čemu se mogu nadati. Unaprijed zahvaljujem svim dobrim dušama na odgovoru I love you

tranziti: [url=http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=zgffileH6Hjn4-u1255763919&lang=e&gm=a1&nhor=1&nho2=2&btyp=24&mth=gw&sday=21&smon=10&syr=2009&hsy=-1&zod=&orbp=&rs=0&ast=]

solar:[url=http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=zgffileH6Hjn4-u1255763919&lang=e&gm=a1&nhor=1&nho2=2&btyp=31&mth=gw&sday=21&smon=10&syr=2009&hsy=-1&zod=&orbp=&rs=0&ast=]

loly
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Mars u Lavu Empty Re: Mars u Lavu

Počalji  Astrotanja Sre Okt 21, 2009 5:01 pm

Loly, raduje mi je da si sa nama! cheers sunny I love you

Ne mogu da otvorim tvoj natal. Pokušaj da ponovo ubaciš podatke. Objašenjenje kako da to učiniš je u rubrici Problemi. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Mars u Lavu Empty Re: Mars u Lavu

Počalji  loly Sre Okt 21, 2009 5:21 pm

Ajoj, nisam baš vična rukovanju s komp., pa evo moji podaci - 18.travnja 1979, 19:50, Split, Hrvatska

loly
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Mars u Lavu Empty Re: Mars u Lavu

Počalji  lily Sre Okt 21, 2009 6:35 pm

Flora, hvala, dodala sam u potpis, nadam se da je sada u redu
lily
lily

Broj poruka : 4
Datum upisa : 21.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mars u Lavu Empty Re: Mars u Lavu

Počalji  Astrotanja Čet Okt 22, 2009 10:29 am

Lily, sta si zavrsila, odnonos kakav posao trazis? Kada si poslednji put bila zaposlen?

Po tranzitima Mars će ti iduće godine, 23. maja biti na Mc, a kako on vl. tvojim Suncem u 6, može doneti neku borbu sa posao, ostvarenje težnji vezanih za posao. Istovremeno i Jupiter, vl. 2. pravi u drugoj polovini maja, . trigon Ksa natalnim Jupiterom, vl. druge, zajedno sa Uranom, to mi deluje kao povoljan period.

Tebi je vl. 2. u 9. , pa zarad može biti vezana za 9. polje, bilo da je reč o inostranstvu, strancima, ili nečim što ima veze sa putovanjima, komunikcaijom, razmenom, prodajom , trgovinom, jer je i sign. Jupitera Mesec skoro na vrhu 3. polja.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Mars u Lavu Empty Re: Mars u Lavu

Počalji  lily Čet Okt 22, 2009 12:45 pm

Astrotanja ::Lily, sta si zavrsila, odnonos kakav posao trazis? Kada si poslednji put bila zaposlen?

Po tranzitima Mars će ti iduće godine, 23. maja biti na Mc, a kako on vl. tvojim Suncem u 6, može doneti neku borbu sa posao, ostvarenje težnji vezanih za posao. Istovremeno i Jupiter, vl. 2. pravi u drugoj polovini maja, . trigon Ksa natalnim Jupiterom, vl. druge, zajedno sa Uranom, to mi deluje kao povoljan period.

Tebi je vl. 2. u 9. , pa zarad može biti vezana za 9. polje, bilo da je reč o inostranstvu, strancima, ili nečim što ima veze sa putovanjima, komunikcaijom, razmenom, prodajom , trgovinom, jer je i sign. Jupitera Mesec skoro na vrhu 3. polja.

Završila sam pravo i do 31.12.2008. radila u struci. Posao mi je bio vezan uz inozemstvo i česta putovanja, to si dobro primjetila. Znači, po astrološkim pokazateljima zaposlenju se mogu nadati tek tijekom maja iduće godine, ili?
lily
lily

Broj poruka : 4
Datum upisa : 21.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mars u Lavu Empty Re: Mars u Lavu

Počalji  Astrotanja Čet Okt 22, 2009 2:24 pm

Lily, predpostvljala sam da ima veze sa pravima. Onda bi i neredim mesecima Mars u 9., u povoljnim tranzitima, mogao da donese posao vezan za bavljenje pravom,ili za putovnja, pa svakako da je vazno da se vise angazujes u potrazi za takvim poslom.Decembra će biti i puna druga,vezana za zaradu, a i Mars u 9.p retrogradan, pa postoji mogućnost da opet radis nesto sto si već radila,da bi maja krenulo nešto sto omogucava da ti se ostvari neki tvoja težnj, cilj., kroz zalaganje, dokazivanje, borbu sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Mars u Lavu Empty Re: Mars u Lavu

Počalji  lily Čet Okt 22, 2009 4:41 pm

Astrotanja ::Lily, predpostvljala sam da ima veze sa pravima. Onda bi i neredim mesecima Mars u 9., u povoljnim tranzitima, mogao da donese posao vezan za bavljenje pravom,ili za putovnja, pa svakako da je vazno da se vise angazujes u potrazi za takvim poslom.Decembra će biti i puna druga,vezana za zaradu, a i Mars u 9.p retrogradan, pa postoji mogućnost da opet radis nesto sto si već radila,da bi maja krenulo nešto sto omogucava da ti se ostvari neki tvoja težnj, cilj., kroz zalaganje, dokazivanje, borbu sunny

Hvala puno, baš si me utješila, ipak se mogu nadati nečemu u skorijoj budućnosti Very Happy već me lagano počela hvatati depresija, ovo me trgnulo. Pozdrav sunny
lily
lily

Broj poruka : 4
Datum upisa : 21.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mars u Lavu Empty Re: Mars u Lavu

Počalji  smesko Pet Okt 23, 2009 9:45 pm

drage astrologice, d ali mi mozete pomoci-sta meni ovaj mars u lavu donosi?
juce sam imala "napad' jedne drugarice, koleginice..ne nameran, rec je o divnoj osobi..ali njena energija me potpuno iscrpela..da li je to moguce da je od marsa u lavu?
sta nam on donosi?
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mars u Lavu Empty Re: Mars u Lavu

Počalji  Astrotanja Sub Okt 24, 2009 12:04 am

Tebi je smeško uče Merkur bio u kvadrtu sa Jupiterom, pa je zato komunikacija bila tako neptijatna. savti koje ti je dala nisu dobri i ne pridaj im značaj. Ne dajem savte kad mi je Merkur u kvadratu sa Jupiterpm, a i primljene ne prihvatam. Mesec je juče bio takođe u Strelcu, a i došao je u natalni položaj u noćnim satima, nešto pre ponoći, tako da si bila prijemčiva za uticaje, posebno negde u ranim poslepodnevnim satima oko 13.- 15. kad je bio u konjukciji sa Neptunom.

Kada Mars uđe u treću onda može doći do borbe u mišljnju, više kretanja, a poneka svađa je moguća posebno sa osobama iz najbližeg okruženje i to pre svega sa bratom. Poztivn je da možeš da trošiš energiju i na mentalne aktivnosti, posebno kad bude bio u konjukciji sa Merkurom, tad gledaj da učiš, mada je tad borba u mišljnu ili rasprav moguća.

Ubeđena sam da je to već iza tebe i da si pozitivna i vedra. Smile sunny I love you
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Mars u Lavu Empty Re: Mars u Lavu

Počalji  smesko Sub Okt 24, 2009 12:17 pm

tanjice, puno hvalaa1
bas me interesovalao sta je to dovelo do toga da se ja osecam kao da sam izresetana mecima lose energije..

hvala i na objasnjenju vezano za marsa u lavu..kao sto si rekla-iza mene je sve..i vrlo sam analitivno pristupila toj situaciji..i zakljucila da treba da anucim da se stitim, da tome ne pridajme vaznost..

a dalje..fokus mi je na amsteru..tako da za mene ne lepe nikkave svadjice..plez im..nece da miruse dan flower
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mars u Lavu Empty Re: Mars u Lavu

Počalji  Corto Maltese Pon Nov 30, 2009 8:23 pm

.


Poslednji izmenio Corto Maltese dana Uto Jun 01, 2010 8:25 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Corto Maltese
Corto Maltese

Broj poruka : 11
Datum upisa : 21.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mars u Lavu Empty Re: Mars u Lavu

Počalji  Astrotanja Pet Dec 04, 2009 11:07 pm

Mars tranzitni u desetoj , posebno na Mc može između ostalog doneti neku vrstu sukoba, ili otpora,ili bunta prema autoritetima, posebno u Lavu.

Ukoliko je u pitanju mlada osoba,odnosno dete onda je roditelj taj koji ulaže neki napor u nešto i trudi se, ili zalaže,aktivira se, bori se u više nego uobičajeno.

Meni je Mars u natalnoj prvoj i imam više uzbuđenja, više napora, moram da uložim više nego uobičajeno truda, posebno što je tranzitno Sunce u Strelcu pravilo i neke nepovoljne aspekte, kao što je kvadrat sa mojim Mesecom, štomi je donelo porodične probleme i manjak energije. 3. dok je pravilo Sunce kvadrat sa mojim natalnim saturnom doneo mi je veliku zabrinutost i čim je aspekt popustio , ja sam se više aktivirala i počela da rešavam probleme, unosim više napora i jaku volju, jer mi je Mars u prvoj.

Prva, četvrta, sedma i deseta kada su aktivirane trnzitom neke planete , posebno vladara ascedenta, mogu pokrenuti razna događanja, u kombinaciji sa sporim planetama, koje prve tranziti na neku natalnu planetu. sunny


Poslednji izmenio Astrotanja dana Uto Dec 22, 2009 1:41 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Mars u Lavu Empty retro

Počalji  Corto Maltese Pon Dec 21, 2009 3:12 am

.


Poslednji izmenio Corto Maltese dana Uto Jun 01, 2010 8:25 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Corto Maltese
Corto Maltese

Broj poruka : 11
Datum upisa : 21.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mars u Lavu Empty Re: Mars u Lavu

Počalji  alea Pon Dec 21, 2009 2:33 pm

Pih, meni je MA i inače r u natalu, na 25* ovna. I taman da napravi ovaj tranzitni 120 sa mojim natalnim, on krenuo unazad...

Ali, nema veze, jer će sada, kada ide retro da pravi najpre opoziciju na mog JU, i mada je ovo opozicija, moram priznati da meni fali malko ovog preterivanja...mislim da mi taj aspekt da malo na aroganciji...hehehe...a baš mi to malko nedostaje u poslednje vreme...
Onda, kada dodje do prvih stepeni lava, napraviće 120 na ASC0NE a potom i na SO. Smile
I biće mi u VIII polju...već dugo je tu. .)
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mars u Lavu Empty Re: Mars u Lavu

Počalji  Gost Pet Jan 22, 2010 2:45 am

Corto Maltese ::I eto ga krenuo nam gosn mars retro sto mu je potpuno nesvojstveno stanje i tako sve do marta, bice veselo Smile
Pozdrav svima! A da li to ima veze sto mi se neka osecanja od pre par meseci vracaju, a taman sam mislila krenulo je..
Mars u lavu od oktobra 2009 do juna 2010. Meni do tad tranzitira 5-poljem..ne znam sta to znaci! Sa vladarem 5-og polja Suncem ima natalno sekstil. A ulaskom u Devicu pravice sekstil, odnosno dolazi na svoj natalni polozaj, na `3 Device. Ah, nadam se da ce krenuti u boljem i zdravijem pravcu, mada opet ulazi u 6-to polje.
Meni se konkretno nista lepo ne deseva, mada nije tako izgledalo pre ulaska Marsa u Lava, nekoliko meseci pre toga sam se i zaljubila u jednog Lava, i dalje sam..samo on vise nije, doslo je do neke blokade u komunikaciji. Taj ulazak u Lava ne znam nesto nas je udaljilo i cini mi se da vise nece biti kao sto je bilo.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Mars u Lavu Empty Re: Mars u Lavu

Počalji  Jane Uto Feb 23, 2010 2:40 pm

Ma kroz 12., taman je prešao jedan dio, krenuo retro i sad je opet na početku 12. Mislim da je ovo meni loš tranzit jer je i natalno retro.... sve usporava
Jane
Jane

Broj poruka : 186
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mars u Lavu Empty Re: Mars u Lavu

Počalji  Gost Uto Feb 23, 2010 3:29 pm

Od kad je u Lavu, tacnije u mom 5-om polju, ja sam se potpuno zatvorila za ljubav i svemu slicnom. Kvadrira mi Mo0So, medjutim posto sam nekako izolovana (iznutra a inace mi je Mars vl.1 i su.7), nisam imala neke teze sukobe, za sad. Imala sam jedan kada je Mars prvo bio u toj poziciji Ma90Mo0So.
Do juna kada udje u Devicu, mislim da ce cela gungula da prodje.
Tako da ovaj tranzit je na meni ostavio buran uticaj na polju ljubavi, a ako je aktivirao to verovatno ce i kad stane na natalni polozaj (-/+ neki stepen) u Devici aktivirati sekstil sa Mo0So, sekstil koji salje iz 6 u 7 polje.

A gledajuci starije tranzite i iskustvo, bivseg decka sam upoznala kada mi je Ma bio u 1 polju(Biku)pravio 180Mo0So..kroz Raka i 4 polje smo se nakako drzali, a ulaskom u Lava sukob koji donosi prekid..izlaskom iz Lava, poneki poziv..sve dok se Mars nije priblizio kraju Vage, a samim ulaskom u Skorpiju je te godine pavio zajedno sa tranzitnom Venerom konjukciju na samom pocetku Skorpije gde imam natalnu Mo0So - konacno pomirenje.

Zanimljivo mi je da ce nakon 8 god.se slicna konjukcija(u odnosu na moje iskustvo koje sam tada imala) tranzitnog Marsa i Venere opet ponoviti, prvo na mom natalnom Sa u Vagi krajem Avgusta, tacnije od 22.Avgusta, i tako ce se taj par setati i usetati i u Skorpiju, prvo Ve a zatim i Mars, i tako ce ici sve do 3.Oktobra kada ce ponovo zajedno stati Ma0Ve na 12`Skorpijona..

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Mars u Lavu Empty Re: Mars u Lavu

Počalji  alea Sre Mar 03, 2010 5:40 pm

Ja ne znam da li ovo ima logike što sada pričam, ali su se kod mene u životu neke stvari pokrenule tek sada, kada je MA krenuo retro. Tačnije, začele su se odavno, ali je razrešenje krenulo sada.
I mislim da je to zbog toga što ga natalno imam r u Ovnu, između 4 p. i 5 p.
U lavu mi je vrh 9 p. ali mi sada MA tranzitira 8 p. i pravi egzaktan 120 SO, što mi je dalo izuzetnu snagu da konačno pokrenem neke stvari ka razrešenju, a koje se godinama razvlače u mom životu vrlo mučno.
U solaru mi je MA u 11 p.
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mars u Lavu Empty Re: Mars u Lavu

Počalji  Gost Sre Mar 03, 2010 6:15 pm

alea ::Ja ne znam da li ovo ima logike što sada pričam, ali su se kod mene u životu neke stvari pokrenule tek sada, kada je MA krenuo retro. Tačnije, začele su se odavno, ali je razrešenje krenulo sada.
I mislim da je to zbog toga što ga natalno imam r u Ovnu, između 4 p. i 5 p.
U lavu mi je vrh 9 p. ali mi sada MA tranzitira 8 p. i pravi egzaktan 120 SO, što mi je dalo izuzetnu snagu da konačno pokrenem neke stvari ka razrešenju, a koje se godinama razvlače u mom životu vrlo mučno.
U solaru mi je MA u 11 p.
Eto, drago mi je..a kod mene se cini bice upavo od 10-og kad krene napred. Da se nadam da nece da mi vrati (retro) lose emocije. U cemu je fora, kako je napravio 90Mo0So, tako se "javio" onaj sa kim sam usla u konflikt kad je usao u Lava i napravio Ma90Mo0So? Moze li mi neko objasniti zasto je to tako, u slucaju kad je isao napred i napravio kvadrat, je bio u znaku svog negativiteta, moj nije retro u natalu kao kod Tebe Alea..a sad isti kvadrat = nije isti kvadrat! No Da li je to bilo samo iskusenje, za mene ili drugu osobu, koja je mozda bas stavljala tim pozivom na isto? No I to bi bilo sve...? Sad

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Mars u Lavu Empty Re: Mars u Lavu

Počalji  Vicky9 Čet Mar 04, 2010 3:50 am

Cao svima! Nova sam ovde i sve sto sam procitala do sada o Marsu me je zamislilo....Meni je Mars u 12.kuci u kojoj su mi Sunce i Merkur. A moja 12. kuca je u Lavu. Koliko sam videla stvorili su konjukciju svi sa svima ;). Sta to u mom slucaju znaci? Hvala puno! :D

Vicky9

Broj poruka : 5
Datum upisa : 04.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mars u Lavu Empty Re: Mars u Lavu

Počalji  Astrotanja Čet Mar 04, 2010 10:26 am

Vicky9, dobro nam došla! Very Happy cheers sunny flower

Sam položaj Marsa u 12. i to retrogradan u Lavu može se odraziti na razne načine, kao trenutno kod mene, tako to preduzimam neke stvari, trošim se a pomaka i postizanja onoga čemu težim nema. Može doneti i da se pojavi neko ko ti ne misli dobro, koji je neprijatljski nastrojen prema tebi, ili ti radi neke stvari iza leđa, ili da ti sama radiš nešto što je drugima nepoznato, odnosno radiš nešto u pozadini.

Da bi se bolje protumačilo šta tebi konkretno donosi potrebno je da postaviš svoj natal. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Mars u Lavu Empty Re: Mars u Lavu

Počalji  Vicky9 Pet Mar 05, 2010 12:19 am

Hvala unapred! Rado bih ubacila svoju natalnu kartu, ali bas mi ne ide. Pokusala sam mnogo puta i dalje ne ide Crying or Very sad

Vicky9

Broj poruka : 5
Datum upisa : 04.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mars u Lavu Empty Re: Mars u Lavu

Počalji  Mrvica Pet Mar 05, 2010 11:47 am

Zadovoljstvo je čitati vas Very Happy

Moj tranz.mars hara 7.poljem....i trenutno sam u svađi sa svim potrencijalnim muškarcima iz mog okružanja... Shocked
Mada, možda to i nije do marsa...možda sam, jednostavno ovih dana, loša devojka...

Heheh

Pozzz svima cheers

Mrvica

Broj poruka : 78
Godina : 44
Локација : Zemun
Datum upisa : 03.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mars u Lavu Empty Re: Mars u Lavu

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu