Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aspekti koji utiču na početak materinstvo?

+14
smajli
Bambina
tanjica
Tina
gernica
mrs_r
Strelica
Izida
BoSaNKa
Lana
Djomla
Zorica
Čarobnica
Astrotanja
18 posters

Strana 1 od 4 1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

Aspekti koji utiču na početak materinstvo? Empty Aspekti koji utiču na početak materinstvo?

Počalji  Astrotanja Sre Dec 10, 2008 3:52 pm

Često su aspekti koji utiču na materinstvo vezani za aspekte Meseca , tranzite na njega. Veoma često su to aspekti Jupitera, bilo da je reč o konjukciji, sekstilu, ili trigonu od Jupitera, pa do Venere, Urana, Saturna itd. Isto tako često su to i aspekti Venere.
Izražena četvrta, peta kuća u horoskopu.,tranzitiranje planeta u tim kućama, ali i u direkcijama. Mesec kada je u primernoj direkciji prolazi kroz petu takođe često donosi trudnoću. Aspektovana Venera od Jupitera,ili Neptuna, Urana,ili Plutona. Isto tako često su prisutni aspekti Saturna, bilo da je reč o sektilu, trigonu ili konjukciji, (ovu poslednju sam često koje samistina viđala u horoskopu očeva). Događa se da je i tranzitno Sunce u konjukciji sa natalnim Suncem, ili u sekstilu, ili trigonu. Da, još da dodam, često se javlja i Jupiter u sekstilu sa Suncem.


Poslednji put izmenio Astrotanja dana Pet Jul 10, 2009 12:21 pm, izmenio ukupno 2 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti koji utiču na početak materinstvo? Empty Re: Aspekti koji utiču na početak materinstvo?

Počalji  Čarobnica Sre Dec 10, 2008 4:38 pm

Evo još jedne intuitivne teme, baš sam ovih dana razmišljala o tome cyclops flower
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti koji utiču na početak materinstvo? Empty Re: Aspekti koji utiču na početak materinstvo?

Počalji  Zorica Sre Dec 10, 2008 7:27 pm

Meni je ovu trudnocu doneo aspekt mesec konjukcija jupiter. Very Happy
Zorica
Zorica

Broj poruka : 251
Godina : 57
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti koji utiču na početak materinstvo? Empty Re: Aspekti koji utiču na početak materinstvo?

Počalji  Čarobnica Ned Feb 08, 2009 3:47 pm

Koji aspekti donose neželjenu trudnoću...ili to nema veze, trudnoća je trudnoća?
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti koji utiču na početak materinstvo? Empty Re: Aspekti koji utiču na početak materinstvo?

Počalji  Djomla Ned Feb 08, 2009 5:16 pm

Čarobnica ::Koji aspekti donose neželjenu trudnoću...ili to nema veze, trudnoća je trudnoća?

Нежељена случајна или изненадна мора да има Урана, водолију ИЛИ опоѕицију при опису трудноће.
А ако је последица силовања рецимо плутона, марса, шкорпије или нечег што удара на месец.

Djomla

Broj poruka : 52
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti koji utiču na početak materinstvo? Empty Re: Aspekti koji utiču na početak materinstvo?

Počalji  Čarobnica Ned Feb 08, 2009 6:05 pm

Djomla ::
Čarobnica ::Koji aspekti donose neželjenu trudnoću...ili to nema veze, trudnoća je trudnoća?

Нежељена случајна или изненадна мора да има Урана, водолију ИЛИ опоѕицију при опису трудноће.
А ако је последица силовања рецимо плутона, марса, шкорпије или нечег што удара на месец.

Recimo tr Uran u Vodoliji kvadrat nat Venera u Škorpionu...
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti koji utiču na početak materinstvo? Empty Re: Aspekti koji utiču na početak materinstvo?

Počalji  Lana Sub Feb 21, 2009 1:45 am

Čarobnica ::
Djomla ::
Čarobnica ::Koji aspekti donose neželjenu trudnoću...ili to nema veze, trudnoća je trudnoća?

Нежељена случајна или изненадна мора да има Урана, водолију ИЛИ опоѕицију при опису трудноће.
А ако је последица силовања рецимо плутона, марса, шкорпије или нечег што удара на месец.

Recimo tr Uran u Vodoliji kvadrat nat Venera u Škorpionu...

Blago meni imam sve to u natalu Shocked a cak mi je astrolog rekao da imam neke aspekte koji ukazuju na to da cu ostati trudna cim se udam i da ce to biti 2010god, a jos nemam ni momka pa mi neka frka kad pomislim pale
Lana
Lana

Broj poruka : 40
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti koji utiču na početak materinstvo? Empty Re: Aspekti koji utiču na početak materinstvo?

Počalji  BoSaNKa Pon Mar 02, 2009 7:51 pm

Peta kuca-medju ostalim i kuca djece mi je u skorpiji, u njoj pluton. Sad koliko znam pluton nije povoljan za trudnocu? Moze doci do abortusa, problema u trudnoci itd...

natal: http://de.tinypic.com/view.php?pic=5z4kqp&s=5

BoSaNKa

Broj poruka : 64
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti koji utiču na početak materinstvo? Empty Re: Aspekti koji utiču na početak materinstvo?

Počalji  Čarobnica Sub Maj 02, 2009 8:37 pm

Astrotanja ::Često su aspekti koji utiču na materinstvo vezani za aspekte Meseca , tranzite na njega. Veoma često su to aspekti Jupitera, bilo da je reč o konjukciji, sekstilu, ili trigonu od Jupitera, pa do Venere, Urana, Saturna itd. Isto tako često su to i aspekti Venere.
Izražena četvrta, peta kuća u horoskopu.,trnzitiranje planeta u tim kućama, ali i u direkcijama. Mesec kada je u primernoj direkciji prolazi kroz petu takođe često donosi trudnoću. Aspektovana Venera od Jupitera,ili Neptuna, Urana,ili Plutona. Isto tako često su prisutni aspekti Saturna, bilo da je reč o sektilu, trigonu ili konjukciji, (ovu poslednju sam često koje sammistina viđala u horoskopu očeva). Događa se da je i tranzitno Sunce u konjukciji sa natalnim Suncem, ili u sekstilu, ili trigonu. Da, još da dodam, često se javlja i Jupiter u sekstilu sa Suncem.

Ono što mene zanima jeste da li i natalno mora da postoje slični aspekti da bi tranzit doneo trudnoću i da li za početak materinstva gledate početak trudnoće ili rodjenje deteta?

Negde sam pročitala da i tranzit kroz 4. kuću može da donese trudnoću ili samo tranzit kroz 5.kuću? Znači da se ne odnosi to samo na 5.kuću i aspekte koje pravi?
I da li i kvadrati i opozicije mogu da donesu trudnoću?
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti koji utiču na početak materinstvo? Empty Re: Aspekti koji utiču na početak materinstvo?

Počalji  Izida Sre Maj 06, 2009 12:06 pm

....


Poslednji put izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 6:48 pm, izmenio ukupno 2 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti koji utiču na početak materinstvo? Empty Re: Aspekti koji utiču na početak materinstvo?

Počalji  Izida Pet Jul 10, 2009 11:25 am

...


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 6:48 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti koji utiču na početak materinstvo? Empty Re: Aspekti koji utiču na početak materinstvo?

Počalji  Astrotanja Pet Jul 10, 2009 12:18 pm

Pandora gde je sol. Mesec i postoje li aspekti na natalni Mesec?

Meni je u oba solara u godinama kada sam rodila svoju decu, bio Mesec izražen. Kod prveMesec u solarnoj prvoj u trigonu sa solarnom Venerom u solarnoj osmoj, što je aspekt koji imam i u natalu. Jupiter u konjukciji sa sol. Ic u solarnoj 4., a inače je vl. 5. Kod druge Venera na sol. Asc u konjukciji sa natalnim Marsom u petoj i u tigonu sa natalnim Mesecom, aspektom koji imam u natalu.
Solar. Ascedent je bio u natalnoj petoj.
Mesec u solarnoj 7. u drugoj trudnoci, u Raku u egzaktnom trigonu na moje Sunce, koje je u natalu u 4., a sada je bilo skoro na vrhu 11. Saturn na vrhu 5., r i Jupiter vl. natal. 5. u 5. solarnoj.

U periodu začeća naglasena četvrta, vl. 4. u 4 na Ic, peta kod obe trudnoće, aspekti na Mesec natalni, 10 .kod obe i osma kod preve trudnoće. Kod druge vl. 7. u 7. navrhu 7. u konjukciji sa Dc. Vl. 5. Jupiter oba puta na istoom stepenu u 10, a kada je oziveo plod na egzaktno na Severnom čvoru u obe trudnoće.

Ono sto je izrazeno bilo je naglasen Mesec, Venera, Jupitera, kao i aspekti koje imam u natalu, a to je trigon u Meseca i Venere , koji se ponovio i u solarnom u jednoj trudnoci, a u drugog je sol. Venera pravila trigon sa natalnim Mesecom.

sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti koji utiču na početak materinstvo? Empty Re: Aspekti koji utiču na početak materinstvo?

Počalji  Izida Pet Jul 10, 2009 12:40 pm

....


Poslednji put izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 6:48 pm, izmenio ukupno 2 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti koji utiču na početak materinstvo? Empty Re: Aspekti koji utiču na početak materinstvo?

Počalji  Strelica Pet Jul 10, 2009 1:05 pm

Evo,Pandorana,ako ti nesto znaci... Mama kad je ostala trudna sa Stoletom,na sol.asc. je izasla druga. Vladar 4. u 12 a vladar 5. u 8. Inace ta sol. venera je bila u sol. 7. (pored njenog natalnog meseca,samo u 8.) i pravila samo kvadrat na urana a sa natalnim ju i ne isto kvadrat.
Kad ga je rodila,vladar 5. je bio u 10. A kad je samnom ostala u drugom stanju i rodila me,na asc je izasla 4.natalna,sol. mesec je bio u 8 sa marsem (natalnim vl 4. i juznim cvorem) a vladar acs-a, 5. i 2. natalne u sol. 10.
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti koji utiču na početak materinstvo? Empty Re: Aspekti koji utiču na početak materinstvo?

Počalji  Izida Pet Jul 10, 2009 1:34 pm

....


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 6:48 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti koji utiču na početak materinstvo? Empty Re: Aspekti koji utiču na početak materinstvo?

Počalji  Strelica Pet Jul 10, 2009 2:47 pm

Pa citas li ti zeno Bozijaja?! Pa vladar 5. natalne je Venera,koja je kad je ostala u drugom stanju sa Stojanom bila u sol. 7. a u natalnoj 8. a kad ga je rodila u natalnoj 10.
A samnom i kad je ostala trudna i kad me je rodila u natalnoj 10.
S njim je na asc izasla 2. a samnom 4. Ok?
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti koji utiču na početak materinstvo? Empty Re: Aspekti koji utiču na početak materinstvo?

Počalji  Izida Pet Jul 10, 2009 2:56 pm

...


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 6:49 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti koji utiču na početak materinstvo? Empty Re: Aspekti koji utiču na početak materinstvo?

Počalji  Strelica Pet Jul 10, 2009 3:49 pm

pandora* ::sta ti je sto vices na mene No

Joj Boze!!! Ne znam sta mi je affraid Necu nikad vise,kajem se Sad Oprosti mi,stvarno sam pig
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti koji utiču na početak materinstvo? Empty Re: Aspekti koji utiču na početak materinstvo?

Počalji  Izida Pet Jul 10, 2009 3:53 pm

....


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 6:49 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti koji utiču na početak materinstvo? Empty Re: Aspekti koji utiču na početak materinstvo?

Počalji  mrs_r Pet Jul 10, 2009 4:00 pm

a kad cu ja "dobijem" dete? u starackom domu? Shocked

mrs_r

Broj poruka : 135
Godina : 52
Datum upisa : 30.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti koji utiču na početak materinstvo? Empty Re: Aspekti koji utiču na početak materinstvo?

Počalji  Strelica Pet Jul 10, 2009 4:02 pm

mrs_r ::a kad cu ja "dobijem" dete? u starackom domu? Shocked

affraid pa vec ti je vreme! Mislim,za dete lol!
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti koji utiču na početak materinstvo? Empty Re: Aspekti koji utiču na početak materinstvo?

Počalji  Izida Pet Jul 10, 2009 4:03 pm

....


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 6:49 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti koji utiču na početak materinstvo? Empty Re: Aspekti koji utiču na početak materinstvo?

Počalji  mrs_r Pet Jul 10, 2009 4:03 pm

pa jeste, ali malo teze ce ici sa bezgresbim zacecem. mislim treba i tata za to clown

mrs_r

Broj poruka : 135
Godina : 52
Datum upisa : 30.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti koji utiču na početak materinstvo? Empty Re: Aspekti koji utiču na početak materinstvo?

Počalji  gernica Pet Jul 10, 2009 4:05 pm

Ne bih ja da budem mama u skorije vreme, ali plasi me tranz Ju u VIII naredne godine, pa tranz Ju i Uran na
nat MO? Shocked
gernica
gernica

Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti koji utiču na početak materinstvo? Empty Re: Aspekti koji utiču na početak materinstvo?

Počalji  Strelica Pet Jul 10, 2009 4:07 pm

mrs_r ::pa jeste, ali malo teze ce ici sa bezgresbim zacecem. mislim treba i tata za to clown

Ma nemoj?! A kako je mogla "prepodobna mati? Sto je ona bolja od nas Laughing
Postoji mogucnost kad Ju predje preko Venere,jer je Ju vladar 4. a i kad se Ma priblizi...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti koji utiču na početak materinstvo? Empty Re: Aspekti koji utiču na početak materinstvo?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 4 1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu