Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tranztni Merkur u konjukciji sa Plutunom u Jarcu?

3 posters

Ići dole

Tranztni Merkur u konjukciji sa Plutunom u Jarcu? Empty Tranztni Merkur u konjukciji sa Plutunom u Jarcu?

Počalji  Astrotanja Pet Dec 12, 2008 10:06 am

Blizanci, Device, decembarski Jarčevi rođeni oko 22. decembra obratite pažnju šta govorite?Neće to biti lako jer Pluton vam može doneti veoma fanatične misli, možda otkrivanje neke tajne, ili nametanje svog mišljnja drugima, ali pazite da ne preterate u tome?

Za mene je ovaj aspekt u Jarcu takođe tajanstven, pa me zanima šta će nam doneti. Pišite kako vam je protekao ovaj dan, jer uz ovaj aspekt em je Mars u kvadratu sa Uranom, em je Pun Mesec. Očito da će biti uzbuđenja i napetosti na pretek.


Poslednji izmenio Astrotanja dana Pet Dec 12, 2008 10:56 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranztni Merkur u konjukciji sa Plutunom u Jarcu? Empty Re: Tranztni Merkur u konjukciji sa Plutunom u Jarcu?

Počalji  smesko Pet Dec 12, 2008 10:28 am

tanjice za ovaj aspekt sam se pripremila mirnim i lepim snom, kamencicem za mir i kamencicem koji ce pokretati ljubav prema sebi i mojima!
pa drzimo palceve do kraja dana! videcemo sta nosi..jer bas takav osecaj imam-tajanstvenost!
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranztni Merkur u konjukciji sa Plutunom u Jarcu? Empty Re: Tranztni Merkur u konjukciji sa Plutunom u Jarcu?

Počalji  Čarobnica Pet Dec 12, 2008 2:23 pm

Ne smem ni da mislim šta može da donese Neutral
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranztni Merkur u konjukciji sa Plutunom u Jarcu? Empty Re: Tranztni Merkur u konjukciji sa Plutunom u Jarcu?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu