Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tranzit Jupitera

4 posters

Ići dole

Tranzit Jupitera Empty Tranzit Jupitera

Počalji  manuela Čet Jul 17, 2014 2:39 pm

Tranzitni Jupiter mi pravi konjunkciju sa natalnim Jupiterom u Lavu. Kad se nesto vratim unazad taj tranzitni Jupiter mi i nije donosio neke dobre promene. Pre 2 godine kad mi je napravio konjunkciju sa natalnim Merkurom u Blizancima dobila sam upalu pluca. Logos molim te pomozi mi, sta mogu da ocekujem od tranzita Jupitera kroz Lava? Embarassed 
https://2img.net/h/oi40.tinypic.com/2qapd8x.gif

manuela

Broj poruka : 153
Datum upisa : 11.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera Empty Re: Tranzit Jupitera

Počalji  logos Pet Jul 18, 2014 8:07 pm

manuela ::Tranzitni Jupiter mi pravi konjunkciju sa natalnim Jupiterom u Lavu. Kad se nesto vratim unazad taj tranzitni Jupiter mi i nije donosio neke dobre promene. Pre 2 godine kad mi je napravio konjunkciju sa natalnim Merkurom u Blizancima dobila sam upalu pluca. Logos molim te pomozi mi, sta mogu da ocekujem od tranzita Jupitera kroz Lava?

Tranzitni Jupiter je bio na natalnom Merkuru krajem meseca maja 2013. a pre toga je najbliži Merkuru bio 04.10.2012. kada je bio na 16°23' znaka Blizanaca a to je 7° orbisa što je malo više od dozvoljenog. Bez obzira na to Jupiter po astrološkoj logici nije simbolizovao zdravstvene probleme koje si tada imala. Pre dve godine je tranzitni Merkur (pluća, vladar VI kuće) bio na svom natalu u VI kući (akutne bolesti) u znaku Blizanaca (pluća) a nekoliko dana posle je i tranzitno Sunce (imunitet) ušlo u VI kuću i bilo na natalnom Merkuru pri čemu su se aktivirale dve natalne inkonjunkcije Merkura sa Neptunom (infekcije) i Mesecom (drugi vladar VI kuće bolesti). To je tada moglo ukazivati na početak problema sa plućima a kako je natalni Mesec u opoziciji sa Jupiterpom koji vlada XII kućom (hospitalizacija) postojala je i mogućnost lečenja u bolnici ili, pak, kućne izolacije.

Inače Jupiter u tranzitu kroz VII kuću će preko natalne opozicije svog natala sa Mesecom koji vlada VII kućom više ukazivati na stvari vezane za brak i bračnog partnera o čemu smo, čini mi se, već nešto pisali.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera Empty Re: Tranzit Jupitera

Počalji  MyStory Uto Jul 22, 2014 11:06 pm

Cao svima Smile
toliko puno sam citala o Ju kao velikom benefiku i dobrocinitelju a onda sam naisla slucajno na jedan tekst koji govori o tome da Ju samo uvelicava i dovodi do sirenja vec postojeceg pa bilo ono pozitivno ili negativno....tako da ako prelazi preko planete koja je lose polozena u natalu, npr. Sa, samo uvecava muku i probleme..inace kao i ti nemam bas neko pozitivno iskustvo sa Ju, tranzitirao mi je V kucu presao preko natalnog Ma, Ju i Ve i bas nista po pitanju ljubavi nije donio. Zanima me da li to ima neke veza sa karmom? (obzirom da mi je natalno u Ca)
MyStory
MyStory

Broj poruka : 6
Datum upisa : 22.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera Empty Re: Tranzit Jupitera

Počalji  lilyrose Ned Avg 03, 2014 11:48 am

MyStory ::Cao svima Smile
toliko puno sam citala o Ju kao velikom benefiku i dobrocinitelju a onda sam naisla slucajno na jedan tekst koji govori o tome da Ju samo uvelicava i dovodi do sirenja vec postojeceg pa bilo ono pozitivno ili negativno....

Meni ovo ima smisla, naime meni prelazi preko 6.kuće i uveličava mi brigu oko zdravlja... da se bolje izrazim, hipohondriju.
Trenutno radi samo dobre aspekte prema natalnim planetama, što me tješi, naravno, ali ta briga je i dalje tu...  Rolling Eyes 
lilyrose
lilyrose

Broj poruka : 74
Datum upisa : 27.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Jupitera Empty Re: Tranzit Jupitera

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu