Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tranzitni Mars u kvadratu sa Saturnom

2 posters

Ići dole

Tranzitni Mars u kvadratu sa Saturnom Empty Tranzitni Mars u kvadratu sa Saturnom

Počalji  Astrotanja Pon Dec 15, 2008 10:34 am

Danas 15. decembra tranzitni Mars i tranzitni Saturn su u kvadratu. Ovaj aspekt upućuje da trebamo da smo oprezniji, posebno sve one koji rade u saobarćaju, ili građevinastrom i uopšte poslovima vezanim za fizički rad, ili kretanje, saobaraćaj, jer bi nekima mogao doneti povrede, nezgode, ili pak poteškoće i probleme koje zahtevaju više napora i truda. Oprezniji bi trebali da budu osobe koje su rođene u znaku Strelca oko 15. decembra, kao i Device rođene 14. septembra,junski blizanci i martovske Ribe. Osobe koje imaju ovaj aspekt u natalu takođe bi trebaju da budu opreznije, kao i one kojima se neka planeta nalazi na 21. stepenu Strelca, Device, Blizanaca i Riba, posebno ako je to Saturn, Mars ili Uran.


Poslednji izmenio Astrotanja dana Pon Dec 15, 2008 12:26 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitni Mars u kvadratu sa Saturnom Empty Re: Tranzitni Mars u kvadratu sa Saturnom

Počalji  mesmerized Pon Dec 15, 2008 12:05 pm

auuuf, pa mene nece moci da mimioidje... natalno su u kvadratu (jos je Ma Satrunov dispozitor), a imam i Ne na 21. stepenu Strelca. Sa je trenutno u 5. a Ma u 7. Shocked

pre dva dana, drugarica je slomila ruku, u saobracaju, Sa tek sto joj je usao u 6. kucu, a Ma (u 8. kuci) je pravio kvadrate sa Sa i Ur. A Me, vladar 6. je zakoracio u Jarca koji vlada kostima (toliko sam ja uspela da prepoznam ovaj dogadjaj po tranzitima)
mesmerized
mesmerized

Broj poruka : 99
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitni Mars u kvadratu sa Saturnom Empty Re: Tranzitni Mars u kvadratu sa Saturnom

Počalji  Astrotanja Pon Dec 15, 2008 12:40 pm

više će uticati na izvesno neraspoloženje i možda nedostatak energije, ili inicijative,ali neće ništa drastično doneti. danas ti se obnavlja i Mesečev ciklus pa ćeš biti nešto emotivnija,osetljivija.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitni Mars u kvadratu sa Saturnom Empty Re: Tranzitni Mars u kvadratu sa Saturnom

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu