Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

11.08. Mesec je u Ovnu, a Mars u kvadratu sa Saturnom

+4
DUH
joki22
smesko
Astrotanja
8 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

11.08. Mesec je u Ovnu, a Mars u kvadratu sa Saturnom Empty 11.08. Mesec je u Ovnu, a Mars u kvadratu sa Saturnom

Počalji  Astrotanja Uto Avg 11, 2009 3:12 pm

Dok Mesec boravi u
Ovnu ima uvek više aktivnosti, dimanimke, a nekada i dokazivanja, hrabrosti, impulsivnih rekacija, brzopletosti. Kako je dans Mars u Blizancima kvadratu sa Suturnom mogući su poteškoće, problemi. svima koji putuju savetujem povećanu opreznost. Onima koji se bave poslovima vezanim za građevinu i nešto slično neka se prikpaze od povreda, posebno ako su junski Blizanci, ili septembarske Device rođene oko 12. septembra ili imaju tu neke planet. Ovakj aspekt mođđe doneti jer je saturn u devici i poteškoće na poslu, izvesne zastoj, probleme i sl. , sve zavisno od natal. Pazte se više i čuvajte se lomova, povreda i sl. Budite pažljiviji nego uobičajno. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

11.08. Mesec je u Ovnu, a Mars u kvadratu sa Saturnom Empty Re: 11.08. Mesec je u Ovnu, a Mars u kvadratu sa Saturnom

Počalji  smesko Uto Avg 11, 2009 4:36 pm

tanjice, mnogo hvala na ozivljavanju ove teme! I love you I love you
puno mi znaci u svakodnevnom funkcionisanju!
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

11.08. Mesec je u Ovnu, a Mars u kvadratu sa Saturnom Empty Re: 11.08. Mesec je u Ovnu, a Mars u kvadratu sa Saturnom

Počalji  joki22 Sre Avg 12, 2009 3:11 pm

Ja sam se juce bas lose osecala.

joki22

Broj poruka : 275
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

11.08. Mesec je u Ovnu, a Mars u kvadratu sa Saturnom Empty Re: 11.08. Mesec je u Ovnu, a Mars u kvadratu sa Saturnom

Počalji  smesko Sre Avg 12, 2009 6:44 pm

uspela sam da savladam tranzite..svaki dan sam ujutru bila odlucna da mi dan bude divan1 i jeste!
svakako mi je ovaj tranzit davao i odlucnost da istrajem u ciljevima!
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

11.08. Mesec je u Ovnu, a Mars u kvadratu sa Saturnom Empty Re: 11.08. Mesec je u Ovnu, a Mars u kvadratu sa Saturnom

Počalji  DUH Sub Avg 15, 2009 11:30 am

Koliko se ja razumem u astrologiju sam MO u tranzitu teško da možemo osetiti ali ako drugi tranziti ostalih planeta nešto pokazuju, tek tada će i MO dati svoj doprinos.
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

11.08. Mesec je u Ovnu, a Mars u kvadratu sa Saturnom Empty Re: 11.08. Mesec je u Ovnu, a Mars u kvadratu sa Saturnom

Počalji  Flora Sub Avg 15, 2009 11:50 am

DUH ::Koliko se ja razumem u astrologiju sam MO u tranzitu teško da možemo osetiti ali ako drugi tranziti ostalih planeta nešto pokazuju, tek tada će i MO dati svoj doprinos.

MO je brza planeta, 2-3 dana je u jednom znaku.
Tranzit po meni moze da pokaze nasa osecanja, ali ne moze donese dogadjaj....
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

11.08. Mesec je u Ovnu, a Mars u kvadratu sa Saturnom Empty Re: 11.08. Mesec je u Ovnu, a Mars u kvadratu sa Saturnom

Počalji  Čarobnica Sub Avg 15, 2009 11:52 am

Ja ga osetim, naročito ako je pun pa pravi aspekt sa nekom planetom...uznemirena sam i najosetljivija kad mi sedne na natalnog affraid

Mada moram da priznam da sam imala period od nekih godinu dana, kad uopšte nisam osećala mesečeve mene, nisam stizala da mislim na pun mesec a kamoli da ga osećam...

E baš tako Flora bravo Smile
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

11.08. Mesec je u Ovnu, a Mars u kvadratu sa Saturnom Empty Re: 11.08. Mesec je u Ovnu, a Mars u kvadratu sa Saturnom

Počalji  DUH Sub Avg 15, 2009 12:11 pm

Čarobnica ::Ja ga osetim, naročito ako je pun pa pravi aspekt sa nekom planetom...uznemirena sam i najosetljivija kad mi sedne na natalnog affraid

Mada moram da priznam da sam imala period od nekih godinu dana, kad uopšte nisam osećala mesečeve mene, nisam stizala da mislim na pun mesec a kamoli da ga osećam...

E baš tako Flora bravo Smile


Kad god pomisliš da osećaš tranzit MO pogledaj i šta druge planete rade u tranzitu jer nije uvek lako prepoznati koja planeta upravo deluje, mislim ako neka već deluje, MO će tada pokazati koji je to period ali kako on 1 stepen predje za 2h takvo mi je uglavnom i dejstvo, samo nekoliko sati ali je zato dobar za vremensku preciznost nekog dogadjaja koji pokažu bar 3 pomoćna horoskopa ili primarne direkcije....
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

11.08. Mesec je u Ovnu, a Mars u kvadratu sa Saturnom Empty Re: 11.08. Mesec je u Ovnu, a Mars u kvadratu sa Saturnom

Počalji  Astrotanja Sub Avg 15, 2009 1:04 pm

Ima osoba koje preate tranzite Meseca i koje žele da znaju gde je Mesec i kako na njih može da utiče. Neke me na forumu podržavaju da pišem od dnevnim tanzitima Meseca, jer ima to pomaže, a upoznata sam da su to osobe koje rade na sebi, pokušavaju da ublaže negativne aspekte, da razumeju šta im se događa i kako da poboljšaju ono što se poboljšati da, a sigurno da postoji i ono na što možemo da utičemo i menjam kod sebe, ukoliko to hoćemo. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

11.08. Mesec je u Ovnu, a Mars u kvadratu sa Saturnom Empty Re: 11.08. Mesec je u Ovnu, a Mars u kvadratu sa Saturnom

Počalji  DUH Sub Avg 15, 2009 1:34 pm

Astrotanja ::Ima osoba koje preate tranzite Meseca i koje žele da znaju gde je Mesec i kako na njih može da utiče. Neke me na forumu podržavaju da pišem od dnevnim tanzitima Meseca, jer ima to pomaže, a upoznata sam da su to osobe koje rade na sebi, pokušavaju da ublaže negativne aspekte, da razumeju šta im se događa i kako da poboljšaju ono što se poboljšati da, a sigurno da postoji i ono na što možemo da utičemo i menjam kod sebe, ukoliko to hoćemo. sunny

Žao mi je, vi stvarno imate dobre namere i trudite se sve da uvijete u celofan i to cenim, ne znam koliko je to dobro ali ja sam drugačiji.

Mislim MO je toliko brz da njegov uticaj je stvarno teško osetiti bez pomoći još nekog tranzita druge planete, ovo je ono što znam i što sam pročitao manje više u svim knjigama. Ipak pokušao sam na sebi da pratim tranzit MO u više navrata tokom više godina i ništa spektakularno, čak ništa posebno nisam osetio sem što je i MO bio na odredjenom mestu kada su druge planete u bilo kojim predikcijama nešto pokazivale.

Ipak, ogradiću se od sopstvenog primera jer MO u CO verovatno zbog brzine MO i sporosti CO nije najbolji primer za tranzit MO. Osim toga važno je i kojim poljem u natalu vlada MO, pa recimo ako vlada 2p hoće li osoba svaki put tokom meseca dobiti neke pare kada MO napravi dobar aspekt sa JU i VE a izgubiće, odnosno biće loš period kada tranzitni MO napravi loš aspekt sa SA. Takodje ako MO vlada 3p da li će se osoba baš svaki put u mesecu dokačiti sa nekim kada tranzitni MO natrči u lošem aspektu na MA SA UR ili PL a biće sva slatka kada natrči na VE i JU.

Ipak mislim da MO može samo da dopuni ono što donesu drugi tranziti, naravno pod uslovom da je i on u aspektu ili da tranzitira polje kojim vladaju tranzitne planete u akciji
....
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

11.08. Mesec je u Ovnu, a Mars u kvadratu sa Saturnom Empty Re: 11.08. Mesec je u Ovnu, a Mars u kvadratu sa Saturnom

Počalji  Astrotanja Sub Avg 15, 2009 5:19 pm

Naravno da su aspekti Meseca brzi, ali nikako ih ne treba podcenjivati, zbog brzine. Mesec i sunce su svetla i njihov uticaj je od velike važnosti. Mesečeve Mene su veoma bitne i nikako ih ne treba zanimarivati. Mesec svakako više utiče na žene. Isto tako sigurno je da na neke osobe deluje više i moje iskustvo pokazuje da postoje osobe na koje Mesec ima izuzetan uticaj, čak i veći nego Sunce.
To su osobe koje često imaju Ascedent u Raku , a Mesec naglašen u natalu ,ili se Mesec nalazi u Raku, Ribama,ali ne moraju uopšte da budu Rakovi. Može Mesec da bude na ascedentu, ili u prvoj kući.

Na mene, za razliku od tebe Mesec veoma utiče, osebno kada je Pun i Mladog Meseca, ali mi je nejpovoljniji period kada je Mesec u fazi opadanja. Mnoga važna događanja su bila obeležana u mom životu i tranzitima Meseca, narvno ne samo njime. Ne moram ni da gleedam u efemeride, jer osećam kada dolazi pre svega Pun Mesec. Naravno da je bitno kombinovati i uzimati u obzir i druge aspekte, jer Mesec utičati na raspoloženje, na emotivno stanje pre svega, koja nekada itekako mogu da utiču na ishod stvari. Tranziti sporih planeta recimo rade, ali kad se Mesec nađe na nekoj osetljivoj tački, ili pravi aspekte sa Suncem, ja to UVEK osetim i loše daluje na moju vitalnost, energiju, zdravlje,ili ukoliko je u 10. kući u Biku remeti mi težnje, dovosi do neostvarenja. Kada je u opoziciji sa mojim natalnim ili konjukciji izuzetno ga doživljavam, ali kako zavisi da li pravi pozitivne aspekte, prema trnzitima drigih planeta. Kada Mesec dođe na natalnu poziciju i obnavlja se Mesečev ciklus uočila to deluje ne samo na žene, već i na muškarce. Ukoliko je u natalu nepovoljan on donosi neprijatne emocije, zavisno od znaka i kuće. Situaciju ponekad ublaže povoljni tranziti drugih planeta, koje prave dobar aspekt sa Mesecom.
Ono što je važno je umeti protumačiti trenutne tranzite Meseca naspram natalnih i povezati ih sa tranzitima drugih planeta.

Sunce i Mesec su svetla i svakako u astrološkoj literaturi se svuda navodi koliko su ona bitna. Jako su bitne i Mesečeve faze i vaš položaj Meseca u natalu, kao i kojom kućom nam vlada. Razumem ja da na tebe Mesec ne deluje toliko jer si muškarac, a i kao što si sam rekao imaš Mesec u Jarcu, gde je slab, ali kao što sam već rekla on više deluje na suprotan pol, posebno ako je u znaku, kući gde je jak, ili vlada Ascedentom itd. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

11.08. Mesec je u Ovnu, a Mars u kvadratu sa Saturnom Empty Re: 11.08. Mesec je u Ovnu, a Mars u kvadratu sa Saturnom

Počalji  smesko Sub Avg 15, 2009 5:28 pm

evoc, ja mogu takodje potvrditi da sam jako jako osecala promene meseca.
moj natal je u potpisu, pa ti Duse mozda bude jasnije.
takodje, morala sam nauciti da savaladam taj uticaj.
kada sma bila tinejdzerka..tek kada bi prosla meseceva mene sam kapirala da sam opet bila nervozna, napeta, svadljiva bas kada je pun ili mlad mesec.
i tako sma pocela da pratim..naivno..belezila sma na kalendar mene i unapred se pripremila..tacnije bila obazrivija..jer ljudi oko mene su trpeli.
onda sam i astroloski to potvrdila.ne sama, vec pomocu astrologa..
a onda sam to produbila i resila dodatno kamencicima.
sada me retko koja meseceva mena toliko poremti.osecam je, ali je nosim.
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

11.08. Mesec je u Ovnu, a Mars u kvadratu sa Saturnom Empty Re: 11.08. Mesec je u Ovnu, a Mars u kvadratu sa Saturnom

Počalji  DUH Sub Avg 15, 2009 5:34 pm

Astrotanja ::
Sunce i Mesec su svetla i svakako u astrološkoj literaturi se svuda navodi koliko su ona bitna. Jako su bitne i Mesečeve faze i vaš položaj Meseca u natalu, kao i kojom kućom nam vlada. Razumem ja da na tebe Mesec ne deluje toliko jer si muškarac, a i kao što si sam rekao imaš Mesec u Jarcu, gde je slab, ali kao što sam već rekla on više deluje na suprotan pol, posebno ako je u znaku, kući gde je jak, ili vlada Ascedentom itd. sunny

Ne znam, vaš tekst deluje ubedljivo ali Dupor je recimo pomenuo tranzit VE koja je daleko sporija od MO pa prelaz VE preko neke natalne planete trebao bi jače da se oseti nego tranzit brzog MO. Medjutim, kako kaže Dupor, dešava se da VE godinama prelazi u tranzitu preko natalnog UR i ništa se ne dogodi ali jedne godine baš tada doći će do loma a nekad pokrenuti i razvod braka.

Zato ako ova sporija VE ne deluje uvek u tranzitu nije mi logično da brzi MO ima neki poseban uticaj bez pomoći sa strane ali uvek...


Poslednji izmenio DUH dana Sub Avg 15, 2009 5:46 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

11.08. Mesec je u Ovnu, a Mars u kvadratu sa Saturnom Empty Re: 11.08. Mesec je u Ovnu, a Mars u kvadratu sa Saturnom

Počalji  Astrotanja Sub Avg 15, 2009 5:36 pm

Cenim Dupra, ali se oslanjam i na sopstveno iskustvo i saznanja. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

11.08. Mesec je u Ovnu, a Mars u kvadratu sa Saturnom Empty Re: 11.08. Mesec je u Ovnu, a Mars u kvadratu sa Saturnom

Počalji  Tajna Sub Avg 15, 2009 5:41 pm

DUH ::
Astrotanja ::
Sunce i Mesec su svetla i svakako u astrološkoj literaturi se svuda navodi koliko su ona bitna. Jako su bitne i Mesečeve faze i vaš položaj Meseca u natalu, kao i kojom kućom nam vlada. Razumem ja da na tebe Mesec ne deluje toliko jer si muškarac, a i kao što si sam rekao imaš Mesec u Jarcu, gde je slab, ali kao što sam već rekla on više deluje na suprotan pol, posebno ako je u znaku, kući gde je jak, ili vlada Ascedentom itd. sunny

Ne znam, vaš tekst deluje ubedljivo ali Dupor je recimo pomenuo tranzit VE koja je daleko sporija od MO pa prelaz VE preko neke natalne planete trebao bi jače da se oseti nego tranzit brzog MO. Medjutim, kako kaže Dupor, dešava se da VE godinama prelazi u tranzitu preko natalnog UR i ništa se ne dogodi ali jedne godine baš tada doći će do loma a nekad pokrenuti irazvod braka.

Zato ako ova sporija VE ne deluje uvek u tranzitu nije mi logično da brzi MO ima neki poseban uticaj bez pomoći sa strane ali uvek...

Ti ne osecas tranzite MO iz puno razloga. Ja ti sa druge strane promenim raspolozenje nekoliko puta u toku dana a da ne pricamo o nedeljama ili dalje, a to je sigurno tranzit Meseca, tako da to radi. Naravno mnogo, mnogo vise zenama nego muskarcima, i normalno da nece doneti velike dogadjaje ako nije podpomognut drugim planetama.
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

11.08. Mesec je u Ovnu, a Mars u kvadratu sa Saturnom Empty Re: 11.08. Mesec je u Ovnu, a Mars u kvadratu sa Saturnom

Počalji  DUH Sub Avg 15, 2009 5:43 pm

smesko ::evoc, ja mogu takodje potvrditi da sam jako jako osecala promene meseca.
moj natal je u potpisu, pa ti Duse mozda bude jasnije.

Ti imaš specifičan slučaj, odnosno MO 120 SA koji predstavlja depresivni aspekt iako 120 spada u dobre aspekte ali sa dobrim aspektima osoba može da savlada taj svoj depresivni karakter a dotle će sigurno osećati svaki i dobar i loš tanzit MO kada pravi bilo koji aspekt sa natalnim MO.
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

11.08. Mesec je u Ovnu, a Mars u kvadratu sa Saturnom Empty Re: 11.08. Mesec je u Ovnu, a Mars u kvadratu sa Saturnom

Počalji  Tajna Sub Avg 15, 2009 5:46 pm

DUH ::
smesko ::evoc, ja mogu takodje potvrditi da sam jako jako osecala promene meseca.
moj natal je u potpisu, pa ti Duse mozda bude jasnije.

Ti imaš specifičan slučaj, odnosno MO 120 SA koji predstavlja depresivni aspekt iako 120 spada u dobre aspekte ali sa dobrim aspektima osoba može da savlada taj svoj depresivni karakter a dotle će sigurno osećati svaki i dobar i loš tanzit MO kada pravi bilo koji aspekt sa natalnim MO.

Sa trigonom ne bih to nazvala depresijom, vec ozbiljnoscu duse, jer depresija boli, i obicno dolazi pod losim aspektom... Sigurno da ce i 120 da oladi MO i damu saturnovsko izrazavanje, ali mozda je depresija prejaka rec...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

11.08. Mesec je u Ovnu, a Mars u kvadratu sa Saturnom Empty Re: 11.08. Mesec je u Ovnu, a Mars u kvadratu sa Saturnom

Počalji  DUH Sub Avg 15, 2009 5:50 pm

Tajna ::
Ti ne osecas tranzite MO iz puno razloga. Ja ti sa druge strane promenim raspolozenje nekoliko puta u toku dana a da ne pricamo o nedeljama ili dalje, a to je sigurno tranzit Meseca, tako da to radi. Naravno mnogo, mnogo vise zenama nego muskarcima, i normalno da nece doneti velike dogadjaje ako nije podpomognut drugim planetama.


Menjaš ti meni moje raspoloženje tvojim MA lol! a ovo boldovano stalno naglašavam jer tvrdim da izolovan MO u tranzitu ne može da se oseti kao recimo SA ili JU ili MA
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

11.08. Mesec je u Ovnu, a Mars u kvadratu sa Saturnom Empty Re: 11.08. Mesec je u Ovnu, a Mars u kvadratu sa Saturnom

Počalji  smesko Sub Avg 15, 2009 6:00 pm

ne znam da li je depresija prejaka rec..moguce da jeste..ovaj deo u vezi saturnovskog izrazavanja mi se tajna posebno dopao Laughing

Duse, sta ti mislis..sta je kod mene 'radilo" pored meseca..unazad sest godina npr..?
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

11.08. Mesec je u Ovnu, a Mars u kvadratu sa Saturnom Empty Re: 11.08. Mesec je u Ovnu, a Mars u kvadratu sa Saturnom

Počalji  Tajna Sub Avg 15, 2009 6:04 pm

DUH ::
Tajna ::
Ti ne osecas tranzite MO iz puno razloga. Ja ti sa druge strane promenim raspolozenje nekoliko puta u toku dana a da ne pricamo o nedeljama ili dalje, a to je sigurno tranzit Meseca, tako da to radi. Naravno mnogo, mnogo vise zenama nego muskarcima, i normalno da nece doneti velike dogadjaje ako nije podpomognut drugim planetama.


Menjaš ti meni moje raspoloženje tvojim MA lol! a ovo boldovano stalno naglašavam jer tvrdim da izolovan MO u tranzitu ne može da se oseti kao recimo SA ili JU ili MA

Ne moze da donese bitno desavnja ali moze da promeni raspolozenje osobama kod kojih je naglasen. Tranzit meseca uvek pravi aspekt sa nekom planetom i to utice na raspolozenje, ne uvek i ne svima ali utice.
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

11.08. Mesec je u Ovnu, a Mars u kvadratu sa Saturnom Empty Re: 11.08. Mesec je u Ovnu, a Mars u kvadratu sa Saturnom

Počalji  DUH Sub Avg 15, 2009 6:14 pm

Tajna ::

Ne moze da donese bitno desavnja ali moze da promeni raspolozenje osobama kod kojih je naglasen. Tranzit meseca uvek pravi aspekt sa nekom planetom i to utice na raspolozenje, ne uvek i ne svima ali utice.

E odustajem, možda što ja taj uticaj MO ne osećam a možda zato što stvarno verujem da mora biti potpomognut ili postavi mi kartu uticaja MO a da druge planete nemaju nikakav uticaj ni direktan ni posredan, mislim nemoguće je ali da se ne raspravljamo iako je rasprava sa pozitivnim vibracijama, nisam sada spreman da promenim mišljenje ali ću se ponovo baciti na proučavanje i razmišljanje o tome pa ako promenim mišljenje tema je tu i javljam vam...
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

11.08. Mesec je u Ovnu, a Mars u kvadratu sa Saturnom Empty Re: 11.08. Mesec je u Ovnu, a Mars u kvadratu sa Saturnom

Počalji  DUH Sub Avg 15, 2009 6:15 pm

smesko ::ne znam da li je depresija prejaka rec..moguce da jeste..ovaj deo u vezi saturnovskog izrazavanja mi se tajna posebno dopao Laughing

Duse, sta ti mislis..sta je kod mene 'radilo" pored meseca..unazad sest godina npr..?

SATURN
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

11.08. Mesec je u Ovnu, a Mars u kvadratu sa Saturnom Empty Re: 11.08. Mesec je u Ovnu, a Mars u kvadratu sa Saturnom

Počalji  Astrotanja Sub Avg 15, 2009 6:20 pm

Smeško Mesec je tebi i u kvadratu sa Marsom, pa je to ono što kod tebe stvara probleme,jaka osećanja, uzbuđenja,osećanje povrđenosti, konflikte dok po meni Mesec u trigonu sa Saturnom je aspekt koji povoljno utiče na stabilizaciju osećanja, na kontolu osećanja i to kako Saturn vlada kamenjem, eto i uz pomoč kamenja, a kako je u Lavu dragim, ili poludragim kamenčićima. Wink
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

11.08. Mesec je u Ovnu, a Mars u kvadratu sa Saturnom Empty Re: 11.08. Mesec je u Ovnu, a Mars u kvadratu sa Saturnom

Počalji  DUH Sub Avg 15, 2009 6:26 pm

Astrotanja ::Smeško Mesec je tebi i u kvadratu sa Marsom, pa je to ono što kod tebe stvara probleme,jaka osećanja, uzbuđenja,osećanje povrđenosti, konflikte dok po meni Mesec u trigonu sa Saturnom je aspekt koji povoljno utiče na stabilizaciju osećanja, na kontolu osećanja i to kako Saturn vlada kamenjem, eto i uz pomoč kamenja, a kako je u Lavu dragim, ili poludragim kamenčićima. Wink

Vi mislite da SA 120 MO ne može doneti depresivnost dok osoba emotivno ne sazri ?
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

11.08. Mesec je u Ovnu, a Mars u kvadratu sa Saturnom Empty Re: 11.08. Mesec je u Ovnu, a Mars u kvadratu sa Saturnom

Počalji  smesko Sub Avg 15, 2009 6:55 pm

DUH ::
smesko ::ne znam da li je depresija prejaka rec..moguce da jeste..ovaj deo u vezi saturnovskog izrazavanja mi se tajna posebno dopao Laughing

Duse, sta ti mislis..sta je kod mene 'radilo" pored meseca..unazad sest godina npr..?

SATURN

moram se sloziti-i ja mislim da je uticaj saturna prethodnim godinama bio presudan/najjaci..

tanjice, resenje za ovaj kvadrat koji si spomenula je sta?i da li se vidi kroz natal da sma dosla do resenja?

bas me je ova vasa astroloska razmeena, zainteresovala! bounce
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

11.08. Mesec je u Ovnu, a Mars u kvadratu sa Saturnom Empty Re: 11.08. Mesec je u Ovnu, a Mars u kvadratu sa Saturnom

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu