Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Posao koji vas ispunjava

2 posters

Ići dole

Posao koji vas ispunjava Empty Posao koji vas ispunjava

Počalji  djurdjevak Sub Jul 26, 2014 9:12 am

Molila bih za pomoc oko tumacenja natalne karte,tacnije,odabira profesije, kojim poslom bih se trebala baviti? confused 
Zavrsila sam ekonomski fakultet (mada je to vise bila zelja mojih roditelja)  study i radila sam neko vreme kao asistent u racunovodstvu.Razmisljam o master studijama ili nekom kursu koji bi mi omogucio da radim posao koji volim i u kome bih dala svoj maksimum.Nesto nisam bas odusevljena ekonomijom,knjigovodstvom,finansijama...uvek sam zelela da ucim jezike i da radim sa decom ili zivotinjama  cat  ili da se bavim nekom umetnoscu...Veoma sam zbunjena i mnogo bi mi znacilo ako neko moze da mi pogleda aspekte i kaze koje su moje predispozicije,sta je to sto bi trebala da radim.Da li ima izgleda da nastavim studije u tom pravcu ili da se okrenem potpuno drugoj oblasti?

Posao koji vas ispunjava Jafi9c

djurdjevak

Broj poruka : 2
Godina : 38
Локација : Srbija,Beograd
Datum upisa : 26.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Posao koji vas ispunjava Empty Re: Posao koji vas ispunjava

Počalji  logos Uto Jul 29, 2014 2:31 pm

djurdjevak ::Molila bih za pomoc oko tumacenja natalne karte,tacnije,odabira profesije, kojim poslom bih se trebala baviti? 
Zavrsila sam ekonomski fakultet (mada je to vise bila zelja mojih roditelja) i radila sam neko vreme kao asistent u racunovodstvu.Razmisljam o master studijama ili nekom kursu koji bi mi omogucio da radim posao koji volim i u kome bih dala svoj maksimum.Nesto nisam bas odusevljena ekonomijom,knjigovodstvom,finansijama...uvek sam zelela da ucim jezike i da radim sa decom ili zivotinjama ili da se bavim nekom umetnoscu...Veoma sam zbunjena i mnogo bi mi znacilo ako neko moze da mi pogleda aspekte i kaze koje su moje predispozicije,sta je to sto bi trebala da radim.Da li ima izgleda da nastavim studije u tom pravcu ili da se okrenem potpuno drugoj oblasti?

Posao koji vas ispunjava 2agm77l

Asc (osoba) u Jarcu (cifre, statistika, ekonomija) a vladar Saturn u X kući (status, profesija) blizu MC (karijera) ukazuju da si po vokaciji ekonomista i na karijeru u toj struci a sekstil Saturna sa Suncem (otac) i indirektan trigon preko MC sa Mesecom (majka) da su to podržavali tvoji roditelji. Master studije su u simbolici XI kuće koja je u Strelcu a vladar Jupiter je u I kući (osoba) u znaku Vodolije (prirodna XI kuća, postdiplomske i master studije) pa je vrlo moguće da to upišeš ove jeseni jer će tada tranzitni Saturn ići preko svog natala a nešto kasnijeće ući u znak Strelca u kome je vrh XI kuće. Pri kraju sledeće godine tranzitni Jupiter će preći preko Sunca (osoba) a odmah zatim će biti u sekstilu sa natalnim Saturnom što ukazuje na povoljan period a tome ide u prilog i tranzitno Sunce koje će preći preko natalnog Saturna i ući u XI kuću.

Na sklonost ka jezicima ukazuje stelijum Sunca (osoba), Merkura (jezici, govoriti, komunicirati) iz znaka Device gde je Merkur vladar i Marsa, vladara III kuće (jezici, komunikacija, govoriti), na 29° stepenu (stepen „plača“, vidovitost) znaka Lava. Sunce u trigonu sa Asc ukazuje na jaku želju a zajedno sa Merkurom u trigonu sa Sev. čvorom (uspeh) iz III kuće (komunikacija, jezici) a svi zajedno su u skladnom velikom zemljanom trigonu. Sklonost i šanse postoje mada je Mars na zadnjem stepenu znaka Lava pa kao da mu nedostaje energija koju je imao a koja je potrebna da se uspe uprkos sposobnostima.

Isti stelijum ukazuje i na sklonost rada sa decom (Sunce /prirodna V kuća, deca/, Merkur /mladi, osnovna škola, i Mars /igra, vladar III kuće, osnovna škola) sa sličnim objašnjenjima a taj isti stelijum u sekstilu sa Mesecom (životinje) koji je u svom sedištu u Raku, na sklonost ka životinjama. Mesec je u VI kući (posao) u sekstilu sa Sev. čvorom (uspeh), Suncem i u opoziciji sa Asc a svi zajedno čine moćnu konfiguraciju Zmaj (spojeni veliki trigom i bisekstil - u karti markirano plavim strelicama) u kojoj je velika energija koncentrisana na Mesec. Obzirom da je Mesec i u trigonu sa MC valjalo bi nešto pokušati uraditi po pitanju životinja. Mesec iz Raka (kućni, domaći) u opoziciji sa Neptunom (lečenje, briga) iz XII kuće (izolacija, azil, ustanova zatvorenog tipa) koji vlada II kućom (hrana) – rad na pomoći kućnim ljubimcima; Mesec u sekstilu sa Merkurom (trgovina, prodaja) iz Device (malo, sitno, posao) – trgovina sa robom potrebnom kućnim ljubimcima ili, pak, trgovina njima.

Što se tiče umetnosti Venera (sklad, harmohija, lepota) je aktivna u horoskopu ali je u nepovoljnim aspektima kvadrata sa MC i Sev. čvorom i u inkonjunkciji (velika prilagođavanja) sa Asc pa ne ukazuje na potencijale te vrste dok je Neptun (umetnost, lečenje) u dobroj kući (XII a on je vladar prirodne XII kuće) u znaku hladnog, praktičnog i konkretnog Jarca pa bi možda mogla da se baviš trgovinom (Merkur) lekovitih proizvoda (Neptun, Merkur u Devici) za regeneraciju (Pluton u sekstilu sa Merkurom) kože starijih osoba ili sl. (Jarac, stare osobe, koža) (Neptun, Pluton i Merkur su u skladnom bisekstilu sa fokusom na Plutonu).

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Posao koji vas ispunjava Empty Zahvalna

Počalji  djurdjevak Uto Jul 29, 2014 5:56 pm

Hvala puno,puno na odgovoru!  Smile Ja sam pokusala vise puta da protimacim,zaista me interesuje astrologija, study dosta citam o tome i pokusavam da povezujem simbole i aspekte ali tek sam na pocetku...mislim nemam bas dosta znanja o tome.Mada kad sam sama povezivala neke aspekte sa planetama dosta toga sam umela da pogodim.Imam interesantnu natalnu kartu,svasta mi se desava u zivotu... What a Face Ali po pitanju posla-nikako da vidim nesto konkretno.Vec neko vreme ne radim i kao sto sam napisala u prethodnoj poruci-ne znam kuda da se usmerim Sad sve mi se cini da nisam za bankara ili knjigovodju? Hvala na detaljnoj analizi,bas lepo povezujes,sve ima smisla.Uskoro treba da krenem na neke kurseve,zivim na Tajvanu trenutno,a posle se selim u Tursku.Mozda tamo upisem master?Ko zna? Videcemo-javljam ako se uskoro nesto dogodi.

djurdjevak

Broj poruka : 2
Godina : 38
Локација : Srbija,Beograd
Datum upisa : 26.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Posao koji vas ispunjava Empty Re: Posao koji vas ispunjava

Počalji  logos Sre Jul 30, 2014 12:19 am

djurdjevak ::Uskoro treba da krenem na neke kurseve,zivim na Tajvanu trenutno,a posle se selim u Tursku.Mozda tamo upisem master?Ko zna?

MC (karijera, status) je u znaku Škorpije. Vrh XI kuće (master, postdiplomske studije) je u znaku Strelca (inostranstvo) a vladar Jupiter je na 8° stepenu (analogija VIII kuće i znaka Škorpije) Vodolije u I kući (osoba lično). To može ukazivati da ćeš master studije (XI kuća) upisati u inostranstvu (Strelac) i da to može biti moćna (vladar Škorpije Pluton na 2° - stepen moći) muslimanska država (Škorpija, Jupiter na 8° - analogija Škorpije) a to je, svakako, Turska. Tranzitni Pluton kao vladar Škorpije će uskoro biti na tvom Asc a i tranzitni Jupiter (master, inostranstvo) će tada biti na tvom Suncu.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Posao koji vas ispunjava Empty Re: Posao koji vas ispunjava

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu