Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

zaposlenje

2 posters

Ići dole

zaposlenje Empty zaposlenje

Počalji  mila1978 Ned Nov 23, 2014 12:02 am

Vec dugo trazim posao.Ocekivala sam da ce nesto da se desi u novembru(bar mi je tako obecano),medjutim upravo sam primila informaciju da za sada nemaju potrebu da primaju nikoga.U pitanju je zdravstvo.Generalno,u zivotu mi je problem nedostatak inicijative ili me prate okolnosti na koje ne mogu uticati,te tako probleme jako tesko prevazilazim ili ih ne prevazilazim uopste.Da li je to zbog nedostatka opozicija u natalu i rasporeda planeta? Crying or Very sad Hocu li uskoro dobiti posao koji ocekujem?Logos,bila bih ti zahvalna kad bi odgovorio!Nazalost,jos uvijek nisam uspjela postaviti kartu.Rodjena sam 30.10.1978.u 21.20.Prijedor.

mila1978

Broj poruka : 58
Datum upisa : 16.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

zaposlenje Empty Re: zaposlenje

Počalji  logos Uto Nov 25, 2014 8:39 pm

mila1978 ::Vec dugo trazim posao.Ocekivala sam da ce nesto da se desi u novembru(bar mi je tako obecano),medjutim upravo sam primila informaciju da za sada nemaju potrebu da primaju nikoga.U pitanju je zdravstvo.Generalno,u zivotu mi je problem nedostatak inicijative ili me prate okolnosti na koje ne mogu uticati,te tako probleme jako tesko prevazilazim ili ih ne prevazilazim uopste.Da li je to zbog nedostatka opozicija u natalu i rasporeda planeta? Crying or Very sad Hocu li uskoro dobiti posao koji ocekujem?Logos,bila bih ti zahvalna kad bi odgovorio!Nazalost,jos uvijek nisam uspjela postaviti kartu.Rodjena sam 30.10.1978.u 21.20.Prijedor.

Mila1978 - natalna karta
zaposlenje 9tg2li

Svih 10 planeta su ispod horizonta što ukazuje na nedostatak objektivnosti a 8 planeta na zapadu simbolizuju veću posvećenost drugima nego sebi. Dakle, malo više objektivnosti i više se posvetiti sebi pa će se stvari polako postavljati na svoje mesto. To treba da bude zadatak za bližu i dalju budućnost. Sve planete su koncentrisane na manji deo horoskopa što ukazuje na potrebu upoznavanja sebe kroz simboliku praznih polja i znakova.

Vrh VI kuće (posao) je na 18° (simbolika VI kuće i znaka Device - posao) znaka Strelca a vladar Jupiter je u I kući (osoba) u znaku Lava (značajno, važno) i u skladnom trigonu sa Neptunom (lekari, lekovi, bolnica) koji je pri samom vrhu VI kuće. Neptun je u inkonjunkciji sa Asc (osoba) i u kvadratima sa Saturnom (čekanje) iz znaka Device (posao) koji je drugi vladar VI kuće, i Sev. čvorom (uspeh) položenim, takođe u znaku Device, tako da to može simbolizovati dugo čekanje (Saturn) na posao (Devica, VI kuće) u zdravstvu (Neptun) sa dobrim izgledima (Jupiter kao vladar VI kuće u trigonu sa Neptunom). Tranzitni Jupiter iz znaka Lava je u trigonu sa vrhom VI kuće kojom vlada uskoro kreće retrogradno i taj će kurs zadržati sve do aprila 2015. tako da će to biti prilika za ponovne kontakte u vezi obećanog posla a dugotrajni trigon tranzitnog Plutona (stradanje i regeneracija) vladara Sunca (osoba) iz VI kuće sa svojom vladarom Saturnom može ukazivati na čekanje (Saturn) i ponovnu šansu (tranzitni Pluton u sekstilu sa Uranom iz znaka Škorpije). Ako to uspe može biti i solidna para od toga jer je tranzitni Jupiter u II kući (novac). Na povoljnost rada u zdravstvu ukazuje i dugotrajan trigon tranzitnog Neptuna (lekari, zdravstvo, bolnica) iz znaka Riba (lekari, bolnica) sa natalnim Suncem (osoba).

Ne znam koje si struke ali 5 planeta u znaku Škorpije ukazuju između ostalog i na mogućnost rada u bolnici i hirurgiji.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

zaposlenje Empty Re: zaposlenje

Počalji  mila1978 Sre Nov 26, 2014 12:10 am

Hvala,Logos,bas si mi popravio raspolozenje!Dugo se pitam sta Ju radi u prvoj kuci,a slaba vajda od njega,pa sam zakljucila da bi u kvadrat s So mogao opisivati moga muza(rasipnik),prije nego mene.Naime,nikad nisam imala nekih para,a nisam bas ni rodjena pod sretnom zvjezdom!
Sto se hirurgije tice u pravu si.Radila sam oko godinu dana bas na hirurgiji,a ovo sto sad ocekujem je nesto sasvim drugo.
pozdrav!

mila1978

Broj poruka : 58
Datum upisa : 16.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

zaposlenje Empty Re: zaposlenje

Počalji  mila1978 Sub Feb 21, 2015 2:01 am

Upravo sam gledala solar za narednu godinu i mnogo me je uplasio Pl egzaktno na DC.Interesuje me da li se odnosi na razlaz sa partnerom,nesto jos ne daj Boze gore,ili mozda neke velike pare partneru...
Ima pozitivnih aspekata,ali i negativnih ako se racuna kvadrat Pl i Ur.
Logos,molim te pogledaj ako imas vremena!
Da li imam u natalu konjukciju Pl i Mo?Orbis je velik za Pl,ali za Mo nije.

mila1978

Broj poruka : 58
Datum upisa : 16.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

zaposlenje Empty Re: zaposlenje

Počalji  logos Pon Feb 23, 2015 12:55 am

mila1978 ::Upravo sam gledala solar za narednu godinu i mnogo me je uplasio Pl egzaktno na DC.Interesuje me da li se odnosi na razlaz sa partnerom,nesto jos ne daj Boze gore,ili mozda neke velike pare partneru...
Ima pozitivnih aspekata,ali i negativnih ako se racuna kvadrat Pl i Ur.
Logos,molim te pogledaj ako imas vremena!
Da li imam u natalu konjukciju Pl i Mo?Orbis je velik za Pl,ali za Mo nije.

Da li imaš probleme u braku i kakvi su?

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

zaposlenje Empty Re: zaposlenje

Počalji  mila1978 Pon Feb 23, 2015 11:44 am

Da,razliciti karakteri,interesovanja,nacin razmisljanja...Ali,kao da samo ja dozivljavam sve te ralicitosti.Njega kad bi pitali rekao bi da je sve u najboljem redu.Ne bih rekla da postoji treca osoba,ali koja casa vise meni predstavlja problem.

mila1978

Broj poruka : 58
Datum upisa : 16.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

zaposlenje Empty Re: zaposlenje

Počalji  logos Uto Feb 24, 2015 11:01 pm

mila1978 ::Da,razliciti karakteri,interesovanja,nacin razmisljanja...Ali,kao da samo ja dozivljavam sve te ralicitosti.Njega kad bi pitali rekao bi da je sve u najboljem redu.Ne bih rekla da postoji treca osoba,ali koja casa vise meni predstavlja problem.

Mislim da sve navedeno nebi trebalo da predstavlja problem u vašim odnosima jer je sasvim normalno da su vam karakteri, interesovanja i načini razmišljanja različiti. Na probleme može ukazivati Saturn (brige, teškoće, problemi, krutost) kao vladar VII kuće (brak, partner) a i suvladar VIII kuće (telesni kontakti) u znaku Vodolije (sloboda, neuobičajeno), položen u III kući (komunikacije) na 11° (stepen Vodolije) znaka Device (detaljisanje, sitničavost) pa to može ukazivati na velike probleme u komunikaciji sa partnerom koji možda voli da popije (Saturn u kvadratu sa Neptunom - piće, alkohol, duvan) a koji se oseća sputanim bez sloboda u ponašanju a koja mu toliko znači (Saturn u sekstilu sa Uranom). Neptun je vladar njegove III kuće (III od VII, komunikacija) pa možda nešto krije, ćuti, ili laže. On u derivatnoj IV kući (dom, porodica) ima Chirona (ranjeni iscelitelj, rana koja teško zarasta) koji je u opoziciji (suprotstavljenost) sa Suncem iz tvoje IV kuće pa oboje teško doživljavate ono što se dešava u vašem domu a kako je ta opozicija deo fiksnog T-kvadrata sa žinom tačkom na Jupiteru (stavovi, ubeđenja) koji je u tvojoj I kući (osoba) a njegovoj derivatnoj VII kući (brak, partner) pa tu može simbolizovati probleme u stavovima koji su više lični nego zajednički (neusaglašeni).

zaposlenje 25rnhpe

Tranzitni Neptun (nejasnoće, zablude, neiskrenost) iz znaka Riba (sedište) je već neko vreme u inkonjunkciji (prilagođavanja) sa natalnim Jupiterom (stavovi, ubeđenja) i tu će ostati još neko vreme, i tranzitno Sunce (osoba) je u istom aspektu sa Jupiterom a to će uskoro učiniti i tranzitni Merkur (komuniciranje) pa će to možda biti dobro vreme da međusobno razjasnite neke nejasnoće utoliko pre što je tranzitni Jupiter retrogradan i u konjunkciji sa svojim natalom, u povoljnom trigonu sa natalnim Neptunom (nejasnoće) a tranzitni Saturn iz znaka Strelca (stavovi, ubeđenja) i V kuće (ljubav) u trigonu sa natalnim Jupiterom.

Inače, Pluton (stradanje i regeneracija) na vrhu solarne VII kuće upravo ukazuje na neminovnost radikalnih promena u vašem braku i što to pre shvatite manju ćete cenu platiti.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

zaposlenje Empty Re: zaposlenje

Počalji  mila1978 Uto Feb 24, 2015 11:44 pm

Da,dobro si to rekao.Pluton ce definitivno ostaviti svoj pecat,ali se ne plasim promjena,kakve god one bile.Plasi me ono drugo sto Pluton simbolise-zivotna opasnost.
Kako tumaciti kontradiktorne aspekte u solaru,npr.Sa,vladar sedme u trigonu sa solarnim Pl,A natalni i solarni Sa u kvadratu ili sekstil izmedju Pl solarni i Ur natalni,a sa druge strane Pl natalni opozicija Ur solarni.
Ne cini mi se dobro sto mi prva solarna kuca pada u 12 natalnu,pa jos Mo u 12.

mila1978

Broj poruka : 58
Datum upisa : 16.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

zaposlenje Empty Re: zaposlenje

Počalji  logos Sre Feb 25, 2015 1:23 am

mila1978 ::Da,dobro si to rekao.Pluton ce definitivno ostaviti svoj pecat,ali se ne plasim promjena,kakve god one bile.Plasi me ono drugo sto Pluton simbolise-zivotna opasnost.
Kako tumaciti kontradiktorne aspekte u solaru,npr.Sa,vladar sedme u trigonu sa solarnim Pl,A natalni i solarni Sa u kvadratu ili sekstil izmedju Pl solarni i Ur natalni,a sa druge strane Pl natalni opozicija Ur solarni.
Ne cini mi se dobro sto mi prva solarna kuca pada u 12 natalnu,pa jos Mo u 12.

Previše se oslanjaš na astrologiju i svoj život sve više upravljaš prema njoj. Više veruješ drugima a manje sebi. Svako od nas ima sudbinu u svojim rukama i koliko se potrudimo negativne stvari će nam biti manje negativne a pozitivne pozitivnije. Dakle, mi upravljamo svojom sudbinom i životom a ne zvezde i astrolozi. Pazi se da ti se ne desi "placebo efekat" razmišljajući samo o negativnom. Probaj da ponešto od rečenog usvojiš i preuzmeš kontrolu nad mnogim stvarima koje ti se dešavaju i za određeno vreme se distanciraj od natala, tranzita, solara, Saturna, Plutona i ostalih stvari koje tu samo komplikuju život barem do trenutka kada osvojiš dovoljno znanja iz astrologije da možeš realno da tumačiš horoskope i bez euforije. Pitaj se kako žive mnogi normalno bez astrologije. Dakle, astrologija da, ali ne sada dok ne ovladaš tom materijom.

Ne prizivaj lošu energiju jer će ti se nepotrebno komplikovati život.

Ovo sam pisao sasvim dobronamerno i tako to trebaš shvatiti.


logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

zaposlenje Empty Re: zaposlenje

Počalji  mila1978 Sre Feb 25, 2015 9:21 pm

Au,bas sam zagrizla.
Hvala na tumacenju!

mila1978

Broj poruka : 58
Datum upisa : 16.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

zaposlenje Empty Re: zaposlenje

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu