Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

mogucnosti za zaposlenje

2 posters

Ići dole

mogucnosti za zaposlenje Empty mogucnosti za zaposlenje

Počalji  tanjasuba Čet Dec 04, 2014 4:31 pm

Dragi Logos,

jako mi se dopada nacin na koji tumaci karte i trenutne tranzite. Posto vec godinu da ne radim, samo volontiram volela vih da znam da li mi tranziti i direkcije donose uskoro neki posao sa kojim cu biti zadovoljna

hvala puno unapred

tsuba

http://www.dodaj.rs/?3n/Rp/1zkB1T0I/1/astro245gw02ja2014124478.gif

tanjasuba

Broj poruka : 3
Godina : 54
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

mogucnosti za zaposlenje Empty Re: mogucnosti za zaposlenje

Počalji  logos Ned Feb 08, 2015 1:11 am

tanjasuba ::Dragi Logos,

jako mi se dopada nacin na koji tumaci karte i trenutne tranzite. Posto vec godinu da ne radim, samo volontiram volela vih da znam da li mi tranziti i direkcije donose uskoro neki posao sa kojim cu biti zadovoljna

hvala puno unapred

Izvini što ti tek sada odgovaram.

Već duže vreme tranzitni Neptun (vladar VI kuće posla) iz svog znaka Riba (gubitak, nestajanje, neizvesnost) je u kvadratu (težak aspekt) sa svojim natalom što može ukazivati na probleme sa poslom. Tranzitni Uran (prekidi, osciliranja, ima pa nema) je u VI kući (posao) u znaku Ovna (rad) i u opoziciji sa svojim natalom iz XII kuće (nestajanje, gubitak, neizvesnost) što simbolički ukazuje na period "toplo-hladno" u vezi posla. Za neki dan tranzitni Mars (rad) kao drugi vladar VI kuće (posao) ulazi u nju, za mesec dana tranzitno Sunce (ti) će ući u istu kuću a u drugoj polovini aprila tranzitni Uran će izaći iz VI kuće tako da je prema astrološkim pokazateljima pred tobom povoljniji period za posao pa bi bilo dobro da se u narednom periodu fokusiraš na rešenje problema u kojem si sada.

Srećno!

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu