Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Retrogradni JU u lavu

2 posters

Ići dole

Retrogradni JU u lavu Empty Retrogradni JU u lavu

Počalji  mila1978 Sre Dec 03, 2014 11:55 pm

Ajde ljudi da diskutujemo malo i ucinimo ovaj forum jos zanimljivijim.Sta mislite o retrogradnom Ju u lavu,sta bi mogao da vam donese?I sta vam je uopste donio Ju u lavu.Meni nista posebno iako tranzitira drugom kucom,a u drugoj mi je i natalni.Samo malo vise para nego uobicajeno i dobro raspolozenje(bez posabnog razloga) i naravno koji kilogram vise.Da vas cujem!


mila1978

Broj poruka : 58
Datum upisa : 16.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

Retrogradni JU u lavu Empty Re: Retrogradni JU u lavu

Počalji  lilyrose Čet Dec 04, 2014 3:47 pm

Meni je vrh 7.kuće na 20 stepeni Lava i baš razmišljam kako će mi Jupiter 3 puta proći preko tog stupnja... ne znam kako da to protumačim, zapravo...
Inače je 2.12. bio trigon Venere i Jupitera, meni je rođendan 3.12. pa se nadam pozitivnim događanjima vezanim uz moj solarni horoskop za sljedeću godinu... ne znam...
lilyrose
lilyrose

Broj poruka : 74
Datum upisa : 27.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Retrogradni JU u lavu Empty Re: Retrogradni JU u lavu

Počalji  mila1978 Sre Dec 10, 2014 9:12 pm

Kako ovo lijepo zvuci!Vjerovatno se odnosi na lijepa desavanja vezana za brak ili na odnos s poslovnim partnerima
s obzirom ti 10 kuca pocinje u strijelcu. MC0SO,milina.
Kako je zivjeti sa T kvadratom?Je li imas mnogo borbe,iskusenja?Pitam zato sto kod mene prevladavaju konjukcije,fale mi kvadrati i opozicije.Zivot mi je dosta jednolican i monoton.
Poznajem jako dobro osobu iz mog okruzenja,koja ima T kvadrat i zivot mu je vjecita borba,ali bukvalno svakodnevno i to vec 15 godina koliko ga poznajem.

mila1978

Broj poruka : 58
Datum upisa : 16.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

Retrogradni JU u lavu Empty Re: Retrogradni JU u lavu

Počalji  lilyrose Čet Dec 11, 2014 12:36 pm

mila1978 ::Kako ovo lijepo zvuci!Vjerovatno se odnosi na lijepa desavanja vezana za brak ili na odnos s poslovnim partnerima
s obzirom ti 10 kuca pocinje u strijelcu. MC0SO,milina.
Kako je zivjeti sa T kvadratom?Je li imas mnogo borbe,iskusenja?Pitam zato sto kod mene prevladavaju konjukcije,fale mi kvadrati i opozicije.Zivot mi je dosta jednolican i monoton.
Poznajem jako dobro osobu iz mog okruzenja,koja ima T kvadrat i zivot mu je vjecita borba,ali bukvalno svakodnevno i to vec 15 godina koliko ga poznajem.

Da, T kvadrat je zaista težak aspekt, i uvijek kad ga neka planeta dotakne, bude "veselo", ali s druge strane imam i Veliki trigon u natalnom horoskopu, pa to popravi malo stvar...

lilyrose
lilyrose

Broj poruka : 74
Datum upisa : 27.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Retrogradni JU u lavu Empty Re: Retrogradni JU u lavu

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu