Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

a gde je tu ljubav?

3 posters

Ići dole

a gde je tu ljubav? Empty a gde je tu ljubav?

Počalji  jelence8 Ned Avg 07, 2016 5:12 pm

Molim vas, da li moze neko da pogleda moju kartu...Sama sam vec duze vreme.Iza sebe imam jednu dugu vezu.Posle toga samo prolazne avanture.Glumim
hladnocu, a nisam takva...trazim, a ne znam sta (pretpostavljam da je to do meseca u devici).
Analiza sedme kuce tj njenog vladara marsa u mojoj trecoj, u strelcu, daje zaista muskarce koji me privlace(sportiste, avanturiste),ali se oni bas i ne zadrzavaju Sad

https://imgur.com/a/xoW3E

jelence8

Broj poruka : 7
Datum upisa : 31.07.2016

Nazad na vrh Ići dole

a gde je tu ljubav? Empty Re: a gde je tu ljubav?

Počalji  logos Uto Avg 09, 2016 10:34 am

jelence8 ::Molim vas, da li moze neko da pogleda moju kartu...Sama sam vec duze vreme.Iza sebe imam jednu dugu vezu.Posle toga samo prolazne avanture.Glumim
hladnocu, a nisam takva...trazim,  a ne znam sta (pretpostavljam da je to do meseca u devici).
Analiza sedme kuce tj njenog vladara marsa u mojoj trecoj, u strelcu, daje zaista muskarce koji me privlace(sportiste, avanturiste),ali se oni bas i ne zadrzavaju

Asc i 5 planeta u znagu Vage (partneri) od kojih su 4 u I kući (osoba) i sve planete na istoku (levo od ose IC - MC) simbolizuju osobu koja teško funjcioniše bez partnera i koja je isuviše okrenuta sebi a manje drugima. Venera je vladar Asc (osoba) i VIII kuće (telesni kontakti), sa Suncem (osoba), Saturnom (hladnoća, suzdržanost, krutost) i Plutonom (fatalno, stradanje i regeneracija, vladar dela I kuće) je u stelijumu (tri i više planeta na bliskom rastojanju), u inkonjunkciji (velika prilagođavanja) je sa Chironom (ranjeni iscelitelj, rana koja teško zarasta) iz VIII kuće (telesni kontakti) a zajedno sa Neptunom (psiha, izolovanost) iz III kuće (ćutanje, verbalna izolovanost, povlačenje) čine konfiguraciju Jod sa fokusom na Chironu koji je u kvadratu sa Mesecom (emocije, psiha, duša, grudi, jajnici) iz znaka Device (zdravlje, akutne bolesti, briga). Ovo može ukazivati na teškoće u telesnim kontaktima koji se mogu reflektovati na funkcionisanje delova organizma, naročito onih karakterističnih za žene. Neptun iz III kuće kao vladar VI kuće u kvadratu sa Merkurom iz XII i Mesec u kvadratu sa Uranom ukazuje na sklonost ka nervozi i psihičkoj nestabilnosti i da treba na to obratiti pažnju.

Tranzitni Uran (vladar V kuće ljubavi, simbol slobode, svađa, prekida i rastava) več je duže vreme u VII kući i u opoziciji sa Suncem i članovima stelijuma iz I kuće ukazuje na probleme sa partnerima ali njegovi trigoni sa Mesecom i Neptunom da se može uz pomoć računara i astrologa (Uran) postići psihička i emotivna stabilnost (možda i veza sa nekim iz tih struka). Tranzitni Neptun polako izlazi iz V kuće što bi trebalo da označi kraj perioda zabluda i nerealnosti na polju ljubavi a njegov ulazak u VI kuću (zdravlje) na period psihičke osetljivosti jer je u svom znaku Riba. Tranzitni Saturn u III kući i u znaku Strelca može ukazivati na teškoće u komuniciranju i na optimizam a, obzirom da je natalno u konjunkciji sa Suncem u I kući u znaku Vage, to se može odraziti i na partnerske odnose.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

a gde je tu ljubav? Empty Re: a gde je tu ljubav?

Počalji  jelence8 Sre Avg 10, 2016 12:30 am

ovo psihicki nestabilna ne znam bas da protumacim, ne smatram sebe bas za nekog ko brzo poklekne, place, nervira se, ko je slabic itd.,ustvari sve svoje probleme resavam nekako sama, ne kukam itd. a kad mi naidje zuta minuta sve skupljam u sebi, mozda zbog toga prsnem jednog dana...za druge sam bas vedra i cvrsta,i svi me tako dozivaljavaju kao vecito nasmejanu i optimistu
Hvala logos na tumacenju flower

jelence8

Broj poruka : 7
Datum upisa : 31.07.2016

Nazad na vrh Ići dole

a gde je tu ljubav? Empty Re: a gde je tu ljubav?

Počalji  logos Sre Avg 10, 2016 1:09 am

jelence8 ::ovo psihicki nestabilna ne znam bas da protumacim, ne smatram sebe bas za nekog ko brzo poklekne, place, nervira se, ko je slabic itd.,ustvari sve svoje probleme resavam nekako sama, ne kukam itd. a kad mi naidje zuta minuta sve skupljam u sebi, mozda zbog toga prsnem jednog dana...za druge sam bas vedra i cvrsta,i svi me tako dozivaljavaju kao vecito nasmejanu i optimistu
Hvala logos na tumacenju

Kvadrat Meseca i Urana je potvrđen boldiranim tekstom a kvadrat Neptuna i Merkura ukazuje da postoji neka vrsta maske u komunikacijama ispod koje se kriju tajne koje kada padnu dolazi do nestabilnosti naročito kada su u pitanju stavovi i ubeđenja koji su pomalo nerealni, nejasni i lažni sa dozom teatralnosti i glume. Neptun u Strelcu može simbolizovati i nerealni optimizam ali i težnju ka idealisanju. Kako je Neptun vladar VI kuće kroz koju trenutno tranzitira, a i kroz znak Riba kojim vlada, može se odraziti na zdravlje čega osoba ne mora biti svesna jer deluje na podsvesnom nivou.


Poslednji izmenio logos dana Sre Avg 10, 2016 9:07 am, izmenjeno ukupno 1 puta

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

a gde je tu ljubav? Empty Re: a gde je tu ljubav?

Počalji  jelence8 Sre Avg 10, 2016 1:19 am

ja sam jedino u kuci grlata, tu se svadjam iz prve Smile
a da li je tacno da bih trebala da napustim grad u kom sam da bih "progledala", pre par godina mi je to rekao jedan astrolog?

jelence8

Broj poruka : 7
Datum upisa : 31.07.2016

Nazad na vrh Ići dole

a gde je tu ljubav? Empty Re: a gde je tu ljubav?

Počalji  logos Sre Avg 10, 2016 2:14 pm

jelence8 ::a da li je tacno da bih trebala da napustim grad u kom sam da bih "progledala", pre par godina mi je to rekao jedan astrolog?

Možemo da idemo gde god želimo ali od sebe ne možemo pobeći. Mi smo genetski predisponirani i te potencijale treba da upoznamo da bi smo uspešnije živeli. Ako to znamo lakše ćemo prolaziti kroz život. Možemo se menjati samo u okviru naših predispozicija a tu je prostor za delovanje ograničen ali dovoljan za promene koje su ponekad poželjne. Sredina i uslovi života itekako utiču na naše živote i ako nam u nekoj sredini ne prijaju iz određenih razloga, eto razloga za njihovom promenom. Lako je to reći ali kako to uraditi da nam bude bolje? Šta ako i tamo bude isto, tj. ne bude bolje? Ne možemo se seljakati čim nam nije dobro. Možda je razlog u nama i u našim promenama. Druge ne možemo menjati ali sebe možemo i trebamo. To je teško ali ne i nemoguće. Ako ti je "pre par godina jedan astrolog rekao da bi trebalo da napustiš grad u kome si da bi progledala" što ti to nije obrazložio i rekao konkretno gde, šta, kako i zašto pa da ga poslušaš? Ako je to rekao (a trebalo je), zašto ga nisi poslušala? Možda je u pravu? Uran (astrolog) pri vrhu III kuće (govoriti) u znaku Strelca (inostranstvo) pa ti on govori o životu u inostranstvu. U Strelcu je Neptun (bajka, iluzija) a vladar Jupiter nije integrisan u horoskopu jer od aspekata ima samo trigon sa MC i Severnim čvorom što simbolizuje potrebu velike sreće da bi se uspelo u inostranstvu što je malo verovatno jer Neptun u Strelcu ne brani ali opominje. Gde god otišla sa 5 planeta u znaku Vage uvek ćeš biti u dilemama a nevolja je što ti je Sunce u Vagi a to je njegov najlošiji položaj jer je tu u znaku svoga pada.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

a gde je tu ljubav? Empty Re: a gde je tu ljubav?

Počalji  jelence8 Sre Avg 10, 2016 2:58 pm

komentar je bio da je za mene ovo mali grad, i da bi se mnogo vise ostvarila u nekom vecem. I da ce mi muz biti neka osoba koja je poslom vezana za inostranstvo,tako da mi inostranstvo stoji. Ali isto tako da moram da se pokrenem, da tog Sudjenog necu naci tako sto  cu sedeti u kuci itd....
MAda ja nekako verujem u sudbinu, ako mi je nesto sudjeno pojavice se i desice se, gde god ja bila
I da... nisam bas toliki avanturista niti materijalno situirana tako da mogu preko noci prekinuti sa zivotom ovde i otici iz ovog grada gde sam, najvise zbog posla

jelence8

Broj poruka : 7
Datum upisa : 31.07.2016

Nazad na vrh Ići dole

a gde je tu ljubav? Empty Re: a gde je tu ljubav?

Počalji  Astrotanja Čet Avg 25, 2016 12:59 am

Jelenice,   od  oktobra  počinje  za  vas  jedna  posebno dobra  životna  godina,  kada  vas  štiti i donosi  dobre  prilike  i mogućnost ostvarenja  nekih  vaših  želja,donoseći i olje odnose  sa  drugima, ali i osećanje lične  sreće. Budite  otvreni  da ulažete  u  sebe,  da ostvarujete  bolje odnos e sa  drugima, da ostvarite i neko  lepo  putovanje,   makar  to  bilo  i kratko putovanje  i  menjte  svoj život  na  bolje. Ako vam se ukaže mogućnost da proširite svoja saznanja, da se edukujete, dok jupiter boravi u prvoj , a Saturn u trećoj, biće povoljno i za učenje. Pojaviće  se  i prilike  za  ljubav  u toku boravka Jupitera u vašoj prvoj,  koji  će  trajati  sve  do  jeseni   2017,  jer  će Jupiter biti    i na  vladaru  5. kuće  Uranu,   a  i  na  Suncu . sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

a gde je tu ljubav? Empty Re: a gde je tu ljubav?

Počalji  jelence8 Ned Avg 28, 2016 12:46 pm

flower

jelence8

Broj poruka : 7
Datum upisa : 31.07.2016

Nazad na vrh Ići dole

a gde je tu ljubav? Empty Re: a gde je tu ljubav?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu