Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Odlazak u inostranstvo

5 posters

Ići dole

Odlazak u inostranstvo Empty Odlazak u inostranstvo

Počalji  adra1 Ned Avg 14, 2016 11:31 am

Pozdrav,


Imao bi jedno pitanje pa ako je moguce da mi neko odgovori.
Planiram odlazak u inostranstvo da zivim tamo,interesuje me da li cu uspjeti u tome?



http://www.astro.com/tmpd/c2rzfile1cJVfO-u1463347491/astro_w2gw_01_ad_g.30660.7685.gif


Hvala na odgovoru



adra1

Broj poruka : 5
Datum upisa : 03.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

Odlazak u inostranstvo Empty Re: Odlazak u inostranstvo

Počalji  Astrotanja Ned Avg 14, 2016 12:59 pm

Odlazak u inostranstvo i život u inostranstvu je moguć, jer vam je vladar devete Jupiter u konjukciji sa Ascendentom. Kako je on ujedno i vladar šeste, onda postoji veza između posla i odlaska u inostranstvo. Neptun drugi vladar 9., koja je u Ribama je u Strelcu u petoj. Kada Neptun uđe u vašu devetu onda su povoljniji uslovi za to, kao i kada Jupiter pravi dobre tranzite sa vašim Suncem, vladarom Asc, kao i sa drugim vladarem 9. Neptunom.

Vaša četvrta kuća je naglašena, tu imate puno planeta, Veneru koja obično donosi ljubav prem a porodici, jednom roditelju i mestu rođenja, a kako je tu i Uran , koji je u pozadini i to u Strelcu on ukazuje na neku selidbu koja se pojavljuje ne u ranoj mladosti, već u nekim zrelim godinama. Uran u 4. u Strelcu, može ukazati da se i preko partnera ide u inostranstvo, odnosno da je partner vezan za inostranstvo, da tamo ima neku svoju karijeru, ostvaruje životn težnje i da preko partnera može doći do selidbe u inostranstvo i vladar 9. Neptun je u 5, što ukazuje da vi možete imati putovanje u inostranstv iz zadovoljstva, ili da tamo može doći do neke ljubavi, jer je reč o Neptunu, koji donosi zaljubljivanje, ljubavi u kojima ima idealisanja i moguće su i na putovanju. Imam već nekoliko klijenkinja koje imaju tu kombinaciju i njihova voljena osoba je živela u inostranstvu. Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Odlazak u inostranstvo Empty Re: Odlazak u inostranstvo

Počalji  adra1 Ned Avg 14, 2016 1:49 pm

Astrotanja ::Odlazak u inostranstvo  i život  u inostranstvu  je moguć, jer  vam  je  vladar  devete  Jupiter  u konjukciji  sa Ascendentom. Kako je  on  ujedno i vladar  šeste, onda  postoji  veza između posla  i odlaska u inostranstvo.  Neptun  drugi  vladar  9., koja  je u Ribama je  u Strelcu u petoj.  Kada   Neptun uđe  u  vašu  devetu onda  su povoljniji uslovi  za  to, kao i  kada Jupiter  pravi dobre  tranzite  sa  vašim  Suncem,  vladarom  Asc, kao  i sa  drugim  vladarem  9.  Neptunom.

Vaša  četvrta  kuća  je naglašena,  tu imate  puno planeta,  Veneru koja  obično  donosi ljubav  prem a porodici,  jednom roditelju  i  mestu rođenja,  a  kako je  tu i Uran  , koji je u pozadini  i to u Strelcu on ukazuje na neku  selidbu koja  se pojavljuje   ne  u ranoj mladosti,  već  u nekim zrelim  godinama. Uran u 4. u Strelcu,  može ukazati  da  se i preko partnera ide u inostranstvo, odnosno da je partner  vezan  za inostranstvo,  da  tamo  ima    neku  svoju  karijeru, ostvaruje životn težnje  i  da  preko partnera  može  doći  do  selidbe  u inostranstvo i vladar  9. Neptun  je  u  5,  što ukazuje  da  vi  možete imati putovanje  u inostranstv iz  zadovoljstva, ili da  tamo  može  doći  do neke  ljubavi, jer  je  reč o Neptunu, koji  donosi  zaljubljivanje,  ljubavi u kojima  ima idealisanja  i  moguće  su  i na putovanju.  Imam  već  nekoliko klijenkinja koje  imaju  tu kombinaciju i njihova  voljena osoba je živela u inostranstvu. Smile


Hvala na odgovoru Smile

Sto se tice Neptuna u 5 kuci,to je istina jer trenutno sam u vezi sa osobom iz inostranstva.
Samo me zbunjuje vladar 7 kuce Uran u 4 kuci u Skorpiji,izgleda da bracni partner bi trebao biti iz mjesta rodjenja.


adra1

Broj poruka : 5
Datum upisa : 03.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

Odlazak u inostranstvo Empty Re: Odlazak u inostranstvo

Počalji  logos Ned Avg 14, 2016 4:46 pm

Vladar Asc Sunce (osoba) je u konjunkciji sa Saturnom (prepreke, teškoće, problemi) koji vlada VI kućom (posao), nalaze se u II kući (novac, vrednosti) u znaku Device (posao) i nalaze se u kvadratu (nepovoljan aspekt) sa Neptunom (iluzije, zablude, nejasnoće) iz VI kuće (ljubav, zabavljanje) i znaka Strelca (optimizam, stavovi, inostranstvo) koji vlada IX kućom (inostranstvo) i blizu je loše fiksne zvezde Sabik. Ovo može ukazivati na planove o odlasku u inostranstvo zbog nepovoljne materijalne situacije, preko osobe koja je u inostranstvu pod sumnjivim rezonima i nadi da će tamo postići uspeh, ostvariti karijeru i voditi ugodan život (Neptun, MC u Ovnu i Mesec /vladar XII kuće/ u Lavu u I kući u Velikom vatrenom trigonu). Neptun iz V kuće u sekstilu sa konjunkcijom oba vladara V kuće (ljubav), Marsom i Plutonom, iz znaka Vage (partneri) i IV kuće (dom, porodica) može stvoriti iluziju idealne kombinacije (ljubav i život u inostranstvu sa voljenom osobom) pa zato oprez kada je u pitanju Neptun, znak Riba i XII kuća jer je ponekad mali korak do razočaranja. Inače, Uran (novo, slobode, svađe, prekidi, bunt) je vladar VII kuće (partneri, prva partnerska veza) u IV u znaku Škorpije (jetko, sarkastično) gde je egzaltiran na 13° (stepen Ovna - snaga, sila, povređivanje), u kvadratima je sa Mesecom (emocije, piha) iz I kuće i Merkurom vladarom III kuće (komuniciranje) sa vrha II kuće (novac, vrednosti) iz znaka Device (sitnice), što može ukazivati na poštovanje ličnih sloboda jer u protivnom može doći do raznih nekontrolisanih neprijatnih situacija.

Što se tiče tranzita, tranzitni Neptun ulaskom u IX kuću stupa u opoziciju sa natalnom konjunkcijom Sunca i Saturna, biće u kvadratu sa svojim natalom i inkonjunkciji sa konjunkcijom oba vladara V kuće, Marsom i Plutonom sa vrha IV kuće a sa Mesecom (vladar XII kuće) je već u inkonjunkciji što se ne može smatrati povoljnom pozicijom. Nije povoljno ni što je tranzitni Saturn u kvadratu sa natalnim Suncem i Saturnom a uskoro će biti i na natalnom Neptunu a tranzitni Uran iz znaka Ovna je još uvek u opoziciji sa Plutonom i Marsom. Dakle, velika su iskušenja na pomolu treba biti oprezan i realan pri donošenju odluka, posebno kada su u pitanju emotivni partneri i kombinacije sa njima.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Odlazak u inostranstvo Empty Re: Odlazak u inostranstvo

Počalji  adra1 Ned Avg 14, 2016 5:14 pm

logos ::Vladar Asc Sunce (osoba) je u konjunkciji sa Saturnom (prepreke, teškoće, problemi) koji vlada VI kućom (posao), nalaze se u II kući (novac, vrednosti) u znaku Device (posao) i nalaze se u kvadratu (nepovoljan aspekt) sa Neptunom (iluzije, zablude, nejasnoće) iz VI kuće (ljubav, zabavljanje) i znaka Strelca (optimizam, stavovi, inostranstvo) koji vlada IX kućom (inostranstvo) i blizu je loše fiksne zvezde Sabik. Ovo može ukazivati na planove o odlasku u inostranstvo zbog nepovoljne materijalne situacije, preko osobe koja je u inostranstvu pod sumnjivim rezonima i nadi da će tamo postići uspeh, ostvariti karijeru i voditi ugodan život (Neptun, MC u Ovnu i Mesec /vladar XII kuće/ u Lavu u I kući u Velikom vatrenom trigonu). Neptun iz V kuće u sekstilu sa konjunkcijom oba vladara V kuće (ljubav), Marsom i Plutonom, iz znaka Vage (partneri) i IV kuće (dom, porodica) može stvoriti iluziju idealne kombinacije (ljubav i život u inostranstvu sa voljenom osobom) pa zato oprez kada je u pitanju Neptun, znak Riba i XII kuća jer je ponekad mali korak do razočaranja. Inače, Uran (novo, slobode, svađe, prekidi, bunt) je vladar VII kuće (partneri, prva partnerska veza) u IV u znaku Škorpije (jetko, sarkastično) gde je egzaltiran na 13° (stepen Ovna - snaga, sila, povređivanje), u kvadratima je sa Mesecom (emocije, piha) iz I kuće i Merkurom vladarom III kuće (komuniciranje) sa vrha II kuće (novac, vrednosti) iz znaka Device (sitnice), što može ukazivati na poštovanje ličnih sloboda jer u protivnom može doći do raznih nekontrolisanih neprijatnih situacija.

Što se tiče tranzita, tranzitni Neptun ulaskom u IX kuću stupa u opoziciju sa natalnom konjunkcijom Sunca i Saturna, biće u kvadratu sa svojim natalom i inkonjunkciji sa konjunkcijom oba vladara V kuće, Marsom i Plutonom sa vrha IV kuće a sa Mesecom (vladar XII kuće) je već u inkonjunkciji što se ne može smatrati povoljnom pozicijom. Nije povoljno ni što je tranzitni Saturn u kvadratu sa natalnim Suncem i Saturnom a uskoro će biti i na natalnom Neptunu a tranzitni Uran iz znaka Ovna je još uvek u opoziciji sa Plutonom i Marsom. Dakle, velika su iskušenja na pomolu treba biti oprezan i realan pri donošenju odluka, posebno kada su u pitanju emotivni partneri i kombinacije sa njima.

Hvala na odgovoru.
Znaci po vama trenutno ne bi bio povoljan period za bilo kakav odlazak u inostranstvo i bilo kakvu emotivnu vezu tamo?

adra1

Broj poruka : 5
Datum upisa : 03.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

Odlazak u inostranstvo Empty Re: Odlazak u inostranstvo

Počalji  logos Ned Avg 14, 2016 8:00 pm

adra1 ::Znaci po vama trenutno ne bi bio povoljan period za bilo kakav odlazak u inostranstvo i bilo kakvu emotivnu vezu tamo?

Ako ste oboje medicinske struke, ili se bavite nekom umetnošću, recimo glumom, slikarstvom ili fotografijom, čak ni tada vam nastupajući period ne bi bio naklonjen. Može, ali uz velike muke, bar tako ja to astrološki rezonujem.

A rezonujem: postoje u astrologiji planete malefici (loše) i planete benefici (dobre) kao što postoje i loši i dobri aspekti i položaji planeta. Malefici uglavnom simbolizuju probleme, nesreće i prepreke a benefici dobro u raznim oblicima. Ta svojstva uglavnom zadržavaju u svim pozicijama i odnosima. Varijacije su razne ali su suštinski loše uvek loše, nekad više a nekad manje. Tako je i sa dobrim, ili su skroz dobre ili nešto manje dobre. Dakle, oprezno sa maleficima (Mars, Saturn, Uran, Neptun i Pluton) i dobro ih analizirati jer u sebi uvek kriju neko zlo koje je obično nagovešteno u natalnoj karti (ako ga ima a retko kad ga nema) a kada će se ispoljiti možemo videti raznim progresijama, solarima, tranzitima i drugim predikcijama.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Odlazak u inostranstvo Empty Re: Odlazak u inostranstvo

Počalji  Astrotanja Uto Avg 16, 2016 11:30 am

Ipak,  nije  sve  ni crno, ni belo,odnosno malefici, mogu i tekako  da  donesu  dobro,  ako  se na odgovarajući  način   koristi  njihova  energija, zavisno od  natala. Saturn   ne  donosi  samo prepreke  i poteškoće, već i  odgovornost,  prihvatanje  obaveze, terete, ili napora, da  bi se nešto promenilo. Meni  je  recimo u kvadratu  sa natalnim  Saturnom, a Jupiter  dispozitor  Saturna  je  u  sekstilu  sa  Suncem. Tako   da  mi pomaže    da   se  dobro nosim  sa  teretom obaveza  i odgovrnosti  i prevazilazim poteškoće vezane  za  porodicu i dom.  Smile  Saturn   ne  donosi  samo loše,  on može  doneti  veći napredak  nego Jupiter, ali kroz   trud,  znanje,  iskustvo koje  se primenjuje  i prihvatanje  ODGOVORNOSTI  na  sebe.  Trajnije  se nešto može izgraditi  sa Saturnom.

Drugo,  veoma je  bitno   raditi  na  sebi, što  obično i  sledi u teškim periodima. Postoje brojne  duhovne  tehnike  za  to, koje  mogu  da nam menjaju  energiju,raspoloženje, da nam pomognu u savladavanju depresija  i manjka  energije, da  dovedu  do ostvarenja  naših  želja. Ja  koristim  razne: od  meditacija  i vizualizacije,  afirmacija,   tihovanja,  stvaranje pararlelne  stvarnosi,   EFT,  rad  sa  energijama  planeta,  kontakt  sa Anđelima i  traženja  pomoći od  njih,  do  Teslinih talasa isceljivanja.....

Neptun nije  samo iluzija, on je inspiracija, zanos,   on  je  dobar  za  vizualizaciju, utiče  na  stvaralaštvo, imaginaciju. Jako  je  dobro  raditi  vizualizacije  u ljubavi kada je u 5. kući. Imaginacijom privući vezu  kakvu želimo i odnos,kada je  kao vama u 5.kući. Onda  se njegova  energija  na pravi način  koristi  i može  dovesti do  stvaranje  veze  kakvoj  težite.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Odlazak u inostranstvo Empty Re: Odlazak u inostranstvo

Počalji  logos Uto Avg 16, 2016 6:54 pm

Astrotanja ::Meni  je  recimo (misli se na tranzitni Saturn) u kvadratu  sa natalnim  Saturnom, a Jupiter  dispozitor  Saturna  je  u  sekstilu  sa  Suncem. Tako   da  mi pomaže    da   se  dobro nosim  sa  teretom obaveza  i odgovrnosti  i prevazilazim poteškoće vezane  za  porodicu i dom.

Ovde su naglašeni teret i poteškoće u porodici koje simbolizuje tranzitni Saturn u IV kući a sekstil tranzitnog Jupitera na natalno Sunce iz IV kuće (dom, porodica) "pomaže da se osoba dobro nosi sa teretom obaveza i odgovornosti". Valja napomenuti da je natalno Saturn vladar VI kuće (zdravlje), nalazi se u VIII kući (dug život i ne baš krepko zdravlje) i u trigonu je sa vladarom Asc (osoba) Suncem (život, vitalnost) iz znaka Škorpije (stradanje i regeneracija) što ukazuje na teškoće i veliku izdržljivost u savladavanju istih. Dakle, Saturn natalno ne ukazuje na nepremostive probleme i teškoće već na iskušenja sa kojima se osoba dobro nosi.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Odlazak u inostranstvo Empty Re: Odlazak u inostranstvo

Počalji  Astrotanja Uto Avg 16, 2016 11:53 pm

Loguse,   da,  tako  je. Samo Saturn mi nije u trigonu sa Suncem, već u sekstilu sa Venerom i u opoziciji sa Mesecom sunny Vladar šeste  mi  je  već  duže  vreme i  ovoga  puta po  treći put  mi je  Saturn  u istoj poziciji.  Već  sam   prošla i naučila  iz  prvog i  drugog  puta  i  sada   prilikom trećeg   je    već  lakše.  Jupiter u  2.  utiče  da  i kroz ishranu    pomažem  svom  telu.  Zdrava  ishrana   utiče  na  moju energiju. Usklađuje  ishranu  sa lunarnim kalendrom  i  evo  od  večeras  voće, slatkiši,   već  nisu  u mom  jelovniku.  Mahunarke  koje  je  dobro  jesti  kada je Pun Mesec  su  sutra na mom  jelovniku.  Takođe  sam  smanjila  tečnost,  jer  su  od  večeras  pa u  narednog  dana pod  uticajem Punog  Meseca  veće  oscilacije  tečnosti  ne  samo u prirodi (plima  i oseka),  već  i u ljudskom organizmu. Pun Mesec  zahteva  promenu  u ishrani  kako bi se smanjila  mogućnost  zdravstvenih problema i odmor i   mir,  na kojem treba  više  raditi.  Ovo  preporučujem  i  svima  vama.sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Odlazak u inostranstvo Empty Re: Odlazak u inostranstvo

Počalji  logos Sre Avg 17, 2016 1:35 am

Saturn je u trigonu sa Neptunom koji je u konjunkciji sa Suncem (orbis je 5°36' što je za Sunce snažna konjunkcija) pa se preko Neptuna vrši uticaj i na Sunce pa sam zato to tako rezonovao (prijatelj moga prijatelja je i meni prijatelj).

Tranzitni Saturn je u sadašnjoj poziciji bio još samo 1986. godine a treći put će biti u toj poziciji 2045. godine. I dva puta je dovoljno da se nauči neka lekcija.

Što se tiče hrane, II kuća je u Devici (zdravlje, sitno) a vladar Merkur (kretanje, disanje, pluća) je u znaku Strelca (uvećanje, otvoren prostor) gde je u izgonu, u V kući (uživanje, zabave, kafići, i sl.) što može ukazivati na sklonost ka gojenju i da bi trebalo izbegavati jesti na zabavama, naročito ne ono u čemu se uživa, što više si kretati u prirodi i hraniti se zdravom hranom nešto u smislu makrobiotike i sl. (razna zrnevlja i druga sitna i zdrava hrana, male i zdrave količine). Režim ishrane bi po mom mišljenju trebalo uskladiti sa raznim pozitivnim pozicijama Merkura (vladar II kuće - hrana) i Venere (vladar dela II kuće i vladar prirodne II kuće) a ne prema Jupiteru (veliko, uvećanje).

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Odlazak u inostranstvo Empty Re: Odlazak u inostranstvo

Počalji  Astrotanja Sub Avg 20, 2016 4:08 pm

DispozItor  mog Merkura  je  Jupiter  koji  je  egzaltiran  u Raku,  u 11.  kući  i  to  na  prelazi između  Blizanaca i Raka, na  0  stepenu. On je na  mestu  koje  se  zove  "  prelaza  magije".  To  je  mesto  izuzetno značajno, koje donosi  duhovna iskustva ,  kako  metafizička, spiritualna ili nezamaljske prirode. Nisam  za  to znala  kada  sam  počela  da  radim  na  svojim psihičkim sposobnostima i koristim ih  u promenama  na  sebi, a onda  sam  jednom prilikomdošla  do knjige  o  Jupiteru , u kojem  sam  otkrila da  to nije  slučajno. Da  Jupiter  na prelazu  između Blizanaca i Raka  je  izuzetno moćan i utiče  na  razvitak  psihičkih sposobnosti  na  tom  mestu.


Ja  psećam i neverovatnu povezanost  sa  drugim judima, koje  mogu  da osetim  i  bez  da ih  vidim, po onome što  pišu, govore i   zahvalna  sam Jupiteru na  tome.   U  stanju  sam  da  osetim  puno  toga  što  osoba  koju  ne poznajem  emituje. Uz   to  moj  Neptun  vladar  8.   koristim  takođe  za svoj  duhovni rast i  za  otovrenost  za  uticaje iz  viših  sfera, za  samospoznaju, za unutrašnju transformaciju,  ne  za samoobmane i iluzije.  Vizuaizacija  mi je omiljen  metod  menjanja  stvarnosti  i privlačenje  bolje.  Radim  je  u  periodima  kada  je  najpovoljnije  vreme za  to.

Promenom načina mišljenja i odbacivanjem mnogih ograničavajućih  i  stereotipnih  stavova  drugačije  gledam  na  sve što  se  drugima i meni dešava  i  tražim dublji  smisao u  tome

Dispoztor  Jupitera  je Mesec u Devici,  koji  je  u sektilu  sa Jupiterom  i  trigonu sa Marsom i  on  mi  donosi  da  primenjujem  hranu  koja  je pre  svega  zdrava,   ne  isključivo  bobičaste plodove,  ne mikrobitičku ishranu, već  povrće, voće i orašaste  plodove, ali  i  lekovite trave, koje  koristim za  lečenje, kao i   sve  ono što je  vezano  za majčicu Zemlju. Vegerterijanac sam.

Za  to je Mesec u Devici odličan, za  lečenje  onim što je  vezano za prirodu  i zemlju. Mesec u Devici   je  tu  da oidstiče pružanje  drugima uslugu,  ali ume  ne  da  teši, nego  da leči,  da  traži  odgovor, rešenje, izlaz, POBOLJŠANJE  I PROMENU.  Da koristi  znanje  za  to i  da  tako umiri  druge i  donese im olakšanje. sunny

Taj  moj Mesec  je  taj  koji    ima potrebu da pomaže ljudima, da  traži  rešenja    da nešto popravi, promeni,  da  da  savet  koji drugi  traži. Koristićii se i znanjem, ali i  intuicijom.  Pročišćenje  i čišćenje  sebe,  ali i  drugih  putem  teslinih  talasa,koje je jedna  izuzetna  tehnika  isceljivanja i  podsticanja  duhvnog  razvitka.  sunny

Merkur  u Strelcu  traži  taj viši  smisao u svemu i kako  mi je u  trigonu sa Asc onda  mi  daje  da  razmišljam  o  drugima i   koristi  i  duhovna  znanja,  koja  menjaju  stvarnost i otklanjaju mnoge  smetnje i probleme. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Odlazak u inostranstvo Empty Re: Odlazak u inostranstvo

Počalji  logos Uto Avg 23, 2016 5:59 pm

Astrotanja ::DispozItor  mog Merkura  je  Jupiter  koji  je  egzaltiran  u Raku,  u 11.  kući  i  to  na  prelazi između  Blizanaca i Raka, na  0  stepenu. On je na  mestu  koje  se  zove  "  prelaza  magije".  To  je  mesto  izuzetno značajno, koje donosi  duhovna iskustva ,  kako  metafizička, spiritualna ili nezamaljske prirode. Nisam  za  to znala  kada  sam  počela  da  radim  na  svojim psihičkim sposobnostima i koristim ih  u promenama  na  sebi, a onda  sam  jednom prilikomdošla  do knjige  o  Jupiteru , u kojem  sam  otkrila da  to nije  slučajno. Da  Jupiter  na prelazu  između Blizanaca i Raka  je  izuzetno moćan i utiče  na  razvitak  psihičkih sposobnosti  na  tom  mestu.


Ja  psećam i neverovatnu povezanost  sa  drugim judima, koje  mogu  da osetim  i  bez  da ih  vidim, po onome što  pišu, govore i   zahvalna  sam Jupiteru na  tome.   U  stanju  sam  da  osetim  puno  toga  što  osoba  koju  ne poznajem  emituje. Uz   to  moj  Neptun  vladar  8.   koristim  takođe  za svoj  duhovni rast i  za  otovrenost  za  uticaje iz  viših  sfera, za  samospoznaju, za unutrašnju transformaciju,  ne  za samoobmane i iluzije.  Vizuaizacija  mi je omiljen  metod  menjanja  stvarnosti  i privlačenje  bolje.  Radim  je  u  periodima  kada  je  najpovoljnije  vreme za  to.

Promenom načina mišljenja i odbacivanjem mnogih ograničavajućih  i  stereotipnih  stavova  drugačije  gledam  na  sve što  se  drugima i meni dešava  i  tražim dublji  smisao u  tome

Dispoztor  Jupitera  je Mesec u Devici,  koji  je  u sektilu  sa Jupiterom  i  trigonu sa Marsom i  on  mi  donosi  da  primenjujem  hranu  koja  je pre  svega  zdrava,   ne  isključivo  bobičaste plodove,  ne mikrobitičku ishranu, već  povrće, voće i orašaste  plodove, ali  i  lekovite trave, koje  koristim za  lečenje, kao i   sve  ono što je  vezano  za majčicu Zemlju. Vegerterijanac sam.

Za  to je Mesec u Devici odličan, za  lečenje  onim što je  vezano za prirodu  i zemlju. Mesec u Devici   je  tu  da oidstiče pružanje  drugima uslugu,  ali ume  ne  da  teši, nego  da leči,  da  traži  odgovor, rešenje, izlaz, POBOLJŠANJE  I PROMENU.  Da koristi  znanje  za  to i  da  tako umiri  druge i  donese im olakšanje. sunny

Taj  moj Mesec  je  taj  koji    ima potrebu da pomaže ljudima, da  traži  rešenja    da nešto popravi, promeni,  da  da  savet  koji drugi  traži. Koristićii se i znanjem, ali i  intuicijom.  Pročišćenje  i čišćenje  sebe,  ali i  drugih  putem  teslinih  talasa,koje je jedna  izuzetna  tehnika  isceljivanja i  podsticanja  duhvnog  razvitka.  sunny

Merkur  u Strelcu  traži  taj viši  smisao u svemu i kako  mi je u  trigonu sa Asc onda  mi  daje  da  razmišljam  o  drugima i   koristi  i  duhovna  znanja,  koja  menjaju  stvarnost i otklanjaju mnoge  smetnje i probleme. sunny

Kako ja to razumem, naravno astrološki.

Odlazak u inostranstvo Bhb0hg
Jupiter je retrogradan na 0° Raka gde je egzaltiran. On je u Raku bio najdalje do 1°19' što znači da je došao posle dugotrajnog boravka u znaku Blizanaca i da nosi velika iskustva iz tog znaka u kome je u izgonu i gde nije dolazio do punog izražaja. I u narednom periodu će više od 5 meseci ponovo boraviti u znaku Blizanaca tako da ako se može govoriti o nekom "duhovnom iskustvu" ono može biti uglavnom iz njegovog dosta dugog boravka u znaku Blizanaca gde baš i nije dobro postavljen (izgon, ne oseća se dobro) i to se može svesti na nestabilne i površne stavove i ubeđenja, ne nešto naročito realan optimizam i na skromnu sklonost ka filozofiji. Ako se može govoriti o nekakvoj sklonosti ka duhovnosti to je zbog Jupiterove konjunkcije sa moćnom fiksnom zvezdom Polaris koja je na 28° znaka Blizanaca preko koje je Jupiter za kratko vreme dva puta prešao što mu je podarilo duhovnu snagu ali i neka druga ne baš pozitivna iskustva (slabost, problemi, gubici, bol). Na istom stepenu je i druga moćna fiksna zvezda Betelgeuse od koje Jupiter može dobiti na ozbiljnosti i studioznosti, lukavstvu u unosnim poslovima i veliku počast u poslovima u vezi crkve i zakona.

Inače, "psihičke sposobnosti" se po meni astrološki ogledaju u konjunkciji Sunca (osoba) sa Neptunom (psiha) u znaku Škorpije (duboka i suštinska istraživanja) na fiksnoj zvezdi Agena (visok moral, uspeh sa masama) u trigonu sa Chironom (ranjeni iscelitelj, alternativno lečenje, karmički zadatak) na fiksnoj zvezdi Achernar (odlazak u drugu realnost) u znaku Riba (lečenje) i u sekstilu sa Plutonom (stradanje i regeneracija) i Uranom (nova tehnika, astrologija, impulsi, talasi, struja) iz znaka Device (briga o zdravlju) u II kući (novac vrednosti) pri čemu su Pluton i Uran u opoziciji (nije povoljan aspekt) sa pomenutim Chironom što može ukazivati na ne baš veliku materijalnu satisfakciju.

Slažem se da je Mesec u Devici "taj koji ima potrebu da pomaže ljudima" što se ogleda u njegovom trigonu sa Marsom (rad, akcija, aktivnost) i Venerom (prijatnost) a njihova pozicija u znaku Jarca (praktično, sračunato, poslovno) iz V kuće (hobi, razonoda) i kvadrat sa Suncem (vladar Asc - osoba) i Neptunom (psiha, ne potpuno jasno) na određeni način simbolizuju drugu dimenziju toga.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Odlazak u inostranstvo Empty Re: Odlazak u inostranstvo

Počalji  gagica Ned Avg 28, 2016 5:28 pm

Pozdrav i postovanje svima! Molila bi vas da vidite meni i suprugu ima li sanse za zivot u inostranstvu!  Mi to nenomlno zelimo , poceli smo i Nemacki uciti , aplicirali za grin cart za Ameriku ,ma samo da pobegnemo odavde !

Psto neznam staviti karte ,izvinite molim vas zbog toga,ostavicu datume, pa ako budete vi Tanja ili neko drugi raspolozeni nam pogledati karte!

Znam da bi bilolepo platiti vam uslugu ,ali zaista nemamo para za to :/ Nekukamo ,samo smo iskreni. Ja sam medicinska sestra,pa bi pokusala preko posla svoje struke,a suprug se bavi komercijalom,radio bi bilo sta. Imamo cerkicu od 2,5good

Dragana  11.08.1980 16:10 Doboj Bosna i Hercegovina

Goran 08.01.1974  14:20  Beograd Srbi



Nadam se da cete nas razumiti.
Poroica Acimovic!
gagica
gagica

Broj poruka : 22
Godina : 43
Локација : Doboj
Datum upisa : 24.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Odlazak u inostranstvo Empty Re: Odlazak u inostranstvo

Počalji  Mercury Uto Maj 09, 2017 12:31 pm

Dobar dan,

Kakve su moje šanse za inostranstvo, i turistički a i preseljenje. Zagolicali su me vladari i to još Jupiter i Neptun pa još u strelcu, otišli U V i XII kuću. Mada se Jupiter iz XII više tumači u I kući.

Hvala unapred


Odlazak u inostranstvo Astro_10

Mercury

Broj poruka : 8
Datum upisa : 13.09.2016

Nazad na vrh Ići dole

Odlazak u inostranstvo Empty Re: Odlazak u inostranstvo

Počalji  logos Uto Maj 09, 2017 2:05 pm

Mercury ::Dobar dan,

Kakve su moje šanse za inostranstvo, i turistički a i preseljenje. Zagolicali su me vladari i to još Jupiter i Neptun pa još u strelcu, otišli U V i XII kuću. Mada se Jupiter iz XII više tumači u I kući.

Hvala unapred

Jupiter i Neptun su čudne planete poznate po tome što umeju ga "zagolicaju" pa onda da se postavi pogrešna natalna karta naročito ako se osobi ukažu prilike da ide u Libiju, Italiju, Ameriku ili Norvešku.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Odlazak u inostranstvo Empty Re: Odlazak u inostranstvo

Počalji  Mercury Uto Maj 09, 2017 2:28 pm

logos ::Jupiter i Neptun su čudne planete poznate po tome što umeju ga "zagolicaju" pa onda da se postavi pogrešna natalna karta naročito ako se osobi ukažu prilike da ide u Libiju, Italiju, Ameriku ili Norvešku.

Logos, hvala puno na brzom odgovoru.
Ako sam dobro razumela ima šanse, pogotovo za ove zemlje ili ? Cak i ta moguca putovanja pa i zivot u inostranstvu imaju veze sa drugim partnerom t.j. opet sa 9 kucom. Jesam li u pravu?

Mercury

Broj poruka : 8
Datum upisa : 13.09.2016

Nazad na vrh Ići dole

Odlazak u inostranstvo Empty Re: Odlazak u inostranstvo

Počalji  Mercury Ned Maj 21, 2017 1:20 am

logos ::
Mercury ::da se postavi pogrešna natalna karta naročito ako se osobi ukažu prilike da ide u Libiju, Italiju, Ameriku ili Norvešku.

Poštovanje Logos, ali nije postavljena pogrešna natalna karta. Ovo je moj natal. :-)

Pozdrav

Mercury

Broj poruka : 8
Datum upisa : 13.09.2016

Nazad na vrh Ići dole

Odlazak u inostranstvo Empty Re: Odlazak u inostranstvo

Počalji  logos Ned Maj 21, 2017 11:06 am

Mercury ::Poštovanje Logos, ali nije postavljena pogrešna natalna karta. Ovo je moj natal. :-)

Pozdrav

Na pregledu tvog profila na temi "Preseljenje u inostranstvo" ima tvoj post od 13 Sep 2016 - u 20:57 u kome piše: "Poštovani,

Može li mi neko reći kakve su šanse za skorašni odlazak i život u Norveškoj? Hvala unapred"

i natalna karta: Odlazak u inostranstvo 142a0b8 na osnovu koje sam ti napisao komentar, dakle, ta karta je bila tačna.


Kasnije, 9 Maj 2017 - 9:31 na temi "Odlazak u inostranstvo" si napisala post: "Dobar dan,

Kakve su moje šanse za inostranstvo, i turistički a i preseljenje. Zagolicali su me vladari i to još Jupiter i Neptun pa još u strelcu, otišli U V i XII kuću. Mada se Jupiter iz XII više tumači u I kući." i objavila ovo natalnu kartu: Odlazak u inostranstvo 2mzqs2, ja napisao šaljiv komentar zbog objavljene druge natalne karte a ti se zahvalila na brzom odgovoru da bi u poslednjem postu napisala u zaglavlju citirani tekst.

Ponavljam, sve postove si napisala sa istog tvog profila "Mercury".

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Odlazak u inostranstvo Empty Re: Odlazak u inostranstvo

Počalji  Mercury Ned Maj 21, 2017 1:08 pm

logos ::
Mercury ::Poštovanje Logos, ali nije postavljena pogrešna natalna karta. Ovo je moj natal. :-)

Pozdrav

Na pregledu tvog profila na temi "Preseljenje u inostranstvo" ima tvoj post od 13 Sep 2016 - u 20:57 u kome piše: "Poštovani,

Može li mi neko reći kakve su šanse za skorašni odlazak i život u Norveškoj? Hvala unapred"

i natalna karta: Odlazak u inostranstvo 142a0b8 na osnovu koje sam ti napisao komentar, dakle, ta karta je bila tačna.


Kasnije, 9 Maj 2017 - 9:31 na temi "Odlazak u inostranstvo" si napisala post: "Dobar dan,

Kakve su moje šanse za inostranstvo, i turistički a i preseljenje. Zagolicali su me vladari i to još Jupiter i Neptun pa još u strelcu, otišli U V i XII kuću. Mada se Jupiter iz XII više tumači u I kući." i objavila ovo natalnu kartu: Odlazak u inostranstvo 2mzqs2, ja napisao šaljiv komentar zbog objavljene druge natalne karte a ti se zahvalila na brzom odgovoru da bi u poslednjem postu napisala u zaglavlju citirani tekst.

Ponavljam, sve postove si napisala sa istog tvog profila "Mercury".

:-) Da, jeste tako. Juče sam se setila da sam već pitala za podznak devica. Samo ova prva natalna karta nije bila moja. :-) Pitala sam za nekoga. Ova duga je moja, pa sad pitam za mene. :-) Ako nije problem da mi protumačiš ovu drugu po pitanju inostranstva.

Mercury

Broj poruka : 8
Datum upisa : 13.09.2016

Nazad na vrh Ići dole

Odlazak u inostranstvo Empty Re: Odlazak u inostranstvo

Počalji  logos Ned Maj 21, 2017 9:29 pm

Mercury :::-) Da, jeste tako. Juče sam se setila da sam već pitala za podznak devica.  Samo ova prva natalna karta nije bila moja. :-) Pitala sam za nekoga. Ova duga je moja, pa sad pitam za mene. :-) Ako nije problem da mi protumačiš ovu drugu po pitanju inostranstva.

Nije problem da se tumači ali je problem što si nas u prvom postu i sledećem postu na moje tumačenje dovela u zabludu da je to tvoja karta (napisala si Sep 14, 2016 u 11:04 pm: "Hvala Logos, i na tumacenju i na rodjedanskoj cestitci. Znaci velike su sanse za odlazak ili samo postoji mogucnost? Zbunjuje me to cesto pominjnje zrtve. Jel mislis na ne radi odlazk, preko svoje volje?") Neozbiljno i nekorektno kao i tvoje "prisećanje": "Juče sam se setila da sam već pitala za podznak devica."

Toliko od mene.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Odlazak u inostranstvo Empty Re: Odlazak u inostranstvo

Počalji  Mercury Ned Maj 21, 2017 10:07 pm

logos ::
Mercury :::-) Da, jeste tako. Juče sam se setila da sam već pitala za podznak devica.  Samo ova prva natalna karta nije bila moja. :-) Pitala sam za nekoga. Ova duga je moja, pa sad pitam za mene. :-) Ako nije problem da mi protumačiš ovu drugu po pitanju inostranstva.

Nije problem da se tumači ali je problem što si nas u prvom postu i sledećem postu na moje tumačenje dovela u zabludu da je to tvoja karta (napisala si Sep 14, 2016 u 11:04 pm: "Hvala Logos, i na tumacenju i na rodjedanskoj cestitci. Znaci velike su sanse za odlazak ili samo postoji mogucnost? Zbunjuje me to cesto pominjnje zrtve. Jel mislis na ne radi odlazk, preko svoje volje?") Neozbiljno i nekorektno kao i tvoje "prisećanje": "Juče sam se setila da sam već pitala za podznak devica."

Toliko od mene.

Dragi Logos,

Što je problem preko jednog naloga pitati za dve karte? Što bi se otvarala dva naloga i što ulaziti u detalje čija je koja karta( osim ako to na neki način ometa tačnost tumačenja), zašto da se ne učini prijatelju, ustupiti nalog da se postavi natal za pitanje? Stvarno nisam želela da budem nekorektna niti neozbiljna. :-( :-( Baš mi je krivo što ste tako protumačili. Svaka čast na tumačenju za prvu kartu zato pitam i za ovu drugu. Inače me jako zanima astrologija i smatram je ozbiljnom naukom. Trenutno nemam vremena da se i sama posvetim, kad ugrabim vremena ponešto i uspem da pročitam, naučim...
Veliki pozdrav

Mercury

Broj poruka : 8
Datum upisa : 13.09.2016

Nazad na vrh Ići dole

Odlazak u inostranstvo Empty Re: Odlazak u inostranstvo

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu