Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoće li opstati ova ljubav (karmička)?

2 posters

Ići dole

Hoće li opstati ova ljubav (karmička)? Empty Hoće li opstati ova ljubav (karmička)?

Počalji  Vila Pet Dec 02, 2016 6:06 am

Pozdrav svima. Pišem, jer se već duže vreme nalazim u vrzinom kolu. Naime, u vezi sam skoro pet godina sa 11 godina starijim čovekom i sve ukazuje na to da smo mi neka karmička veza. Prolazimo razne faze, bilo je tu svega u našoj dosadašnjoj vezi, ali u poslednjih godinu i po dana je mučenje. Nanosimo bol jedno drugom, a tu se prepliću i neka izneverena očekivanja, i moja i njegova. Međutim, ja njega volim. Znam i da on voli mene. Nešto nam ne da da se odvojimo.

Zašto mislim da smo karmička priča? Ponajviše jer su njegov Saturn (vladalac nejgovog ASC) i moja Venera (vladalac mog 2. i 9. polja, u VII polju) u egzaktnoj kojukciji. Ono što se takođe primeti je njegov Pluton (vladalac njegovog X polja) u jakoj konjukciji sa mojim ASC. Od loših aspekata između naših planeta vidim kvadrat naših Merkura. Od onih povoljnih aspekata tu su jaka konjukcija mog Meseca i njegove Venere. Njegov ASC prolazi kroz moju petu kuću.

Mene zanima ima li šanse ova priča da uspe ili ne? On meni mnogo znači i činim sve da ga zadržim. A ni on se ne opire (možda samo teoretski). Značim i ja njemu. Negde sam čitala da karmičke veze ne uspevaju. Mnogo smo uložili i on i ja i mnogo je tu emocija, a pritom su u celu priču upletena naša deca iz pedhodnih veza (njemu je supruga umrla, a otac mog deteta nikad nije hteo da preuzeme odgovornost. On je bio u braku, ja nikad nisam - bila sam ubeđena da je on TAJ i da ću sa njim završiti pred oltarom). Slični su nam životi, slične poglede na svet imamo, mnogo zajedničkih tema. Pokušali smo da se odvojimo, nije nam išlo. Molim nekog da mi odgovori, da neko da svoje viđenje ove priče, ja nisam objektivna, a mnogo bi mi značilo. Hvala Smile

IMG]https://2img.net/h/oi67.tinypic.com/w0gvu0.jpg[/IMG]

P.S. Evo naših datuma. Nataša: 4. mart 1978. u 18:03h, Beograd; Neša: 25. decembar 1966. u 8:50h, Beograd.
Vila
Vila

Broj poruka : 5
Локација : Beograd
Datum upisa : 15.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Hoće li opstati ova ljubav (karmička)? Empty Hoće li opstati ova ljubav (karmička)?

Počalji  logos Uto Dec 06, 2016 11:32 am

Da li živite zajedno?

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Hoće li opstati ova ljubav (karmička)? Empty Re: Hoće li opstati ova ljubav (karmička)?

Počalji  Vila Uto Dec 06, 2016 11:51 am

logos ::Da li živite zajedno?

Živeli jesmo. U svari, nikad onako "pravo", kao porodica (kad to pišem, mislim moje dete i ja i njegovo dete i on), ali da. Spavala sam, kuvala... Smile Kod njega su mi stajale stvari. I sad ih ima, pokoja sitnica, ali ni upola onoliko koliko je bilo stvari pre godinu dana. Mi smo imali dva pokušaja raskida, ali... I dalje smo tu (ma kako bilo, tu smo). Ne liči na divnu i krasnu ljubav kao što je bila 2014. na primer (jer on sad priča drugi priču, navodno, hoće da ode ali to ne čini), ali i sad se viđamo, čujemo svakodnevno, boravim kod njega...
Vila
Vila

Broj poruka : 5
Локација : Beograd
Datum upisa : 15.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Hoće li opstati ova ljubav (karmička)? Empty Re: Hoće li opstati ova ljubav (karmička)?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu