Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ljubav u natalnoj karti

3 posters

Ići dole

Ljubav u natalnoj karti Empty Ljubav u natalnoj karti

Počalji  crnamacka Sub Dec 03, 2016 9:12 pm

Rodjena sam 03.03.1984.Sarajevo u 16.05.Da li mi neko moze protumaciti natalnu kartu i sve vezano za polje ljubavi,konkretnije da li cu uskoro upoznati nekoga i uci u vezu?

crnamacka

Broj poruka : 3
Godina : 40
Datum upisa : 02.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

Ljubav u natalnoj karti Empty Re: Ljubav u natalnoj karti

Počalji  logos Pon Dec 05, 2016 3:32 pm

crnamacka ::Rodjena sam 03.03.1984.Sarajevo u 16.05.Da li mi neko moze protumaciti natalnu kartu i sve vezano za polje ljubavi,konkretnije da li cu uskoro upoznati nekoga i uci u vezu?

Trenutni tranziti:
Ljubav u natalnoj karti Jhzcjk

Sunce (osoba) je vladar Asc (osoba) i većinski vladar XII kuće ((psiha, ćutanje, izolacija, povučenost, introvertnost) i u stelijumu je sa Merkurom (komuniciranje) koji je većinski vladar I kuće (osoba) i Mesecom (psiha, emocije, duša) koji vlada XII kućom čiji je vrh u znaku Raka (kuća, dom). Sunce i Merkur se nalaze u VII kući (javnost, partneri) u znaku Riba (psiha, ćutanje, izolacija, povučenost, introvertnost) a Mesec je u VIII (telesni kontakti, strasti). Njihov vladar Neptun je u V kući (ljubav, zabavljanje) u konjunkciji sa lošim Jupiterom (u znaku svog pada gde teško ispoljava svoj opimizam, sreću, lične stavove, vedrinu) u znaku Jarca (praktičnost, krutost, ozbiljnost, teškoće, problemi). Ovo, kao i 8 planeta na "zapadu" (desno od ose IC/MC, okrenutost ka drugima), uglavnom ukazuje da je osoba nedovoljno posvećena sebi i da ne koristi dovoljno svoje potencijale, da je relativno izolovana i povučena čak i kada se nalazi u društvu, da je nesigurna kada treba ostvariti kontakte, posebno ljubavne i da treba raditi na optimizmu i ličnim stavovima a to se uglavnom radi kroz opušeno zabavljanje gde se ne mora sve kontrolisati i kalkulisati.

Tranzitni Jupiter kao vladar V kuće je trenutno u III kući komunikacija i u znaku Vage (partneri, oni sa kojima stupamo u razne odnose), u povoljnom je trigonu sa natalnom Venerom (ljubav) koja vlada III kućom a preko Venere iz znaka Vodolije (slobodno, neuobičajeno, novo) sada tranzitira Mars (akcija) koji se natalno nalazi u IV kući (kuća, dom) u znaku Škorpije (telesni kontakti). Ovo može biti povoljan period za komuniciranje i ostvarivanje veza sa partnerima pri čemu bi se postigao potrebni optimizam za naredne periode suživota sa partnerom. To će biti potrebno jer je Neptun započeo svoj dugi tranzit preko stelijuma Sunca, Merkura i Meseca (period sklonosti ka povlačenju u sebe ali i pronalaženja usamljene sobe) a tranzitni Uran kao vladar VII kuće će još neko vreme biti u sekstilu sa natalnom Venerom.

Sve u svemu, period pred tobom se može nazvati povoljnim (idealan nikada neće ni biti) i od tebe sve zavisi hoćeš li ga iskoristiti. Vredi pokušati.



logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Ljubav u natalnoj karti Empty Re: Ljubav u natalnoj karti

Počalji  Butterfly252 Čet Mar 16, 2023 2:18 pm

Zanima me ako mi može netko reći kada ću ući u vezu s nekim do sada nisam bila u vezi 01.12.1992. 22:15 Osijek

Butterfly252

Broj poruka : 11
Datum upisa : 11.08.2021

Nazad na vrh Ići dole

Ljubav u natalnoj karti Empty Re: Ljubav u natalnoj karti

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu