Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Talenti u natalnoj karti ...

3 posters

Ići dole

Talenti u natalnoj karti ...  Empty Talenti u natalnoj karti ...

Počalji  Boudika Pet Sep 17, 2021 8:00 pm

Pozdrav svima! Ja ružno crtam, ružno slikam, ružno pišem i imam slabo ručnu spretnost. Ne razumijem u čemu sam dobar/a? Ma nemam ja talent? Ništa me ne ispunjava? Nemam cilj? Ne osjećam strast prema ničem? Kakve talente mogu pokušati naučiti ako nemam nijednog prirodnog? Završila sam dvije srednje škole, ugostiteljsko-turističko školo i školo za trgovinu. No trenutno mi se ništa od toga ne sviđa. Moji podaci 18.10.1982 Koper, Slovenija 15:15. Please ako neko može nešto reči sunny I love you Like a Star @ heaven

Boudika

Broj poruka : 15
Datum upisa : 22.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Talenti u natalnoj karti ...  Empty Re: Talenti u natalnoj karti ...

Počalji  logos Ned Sep 26, 2021 12:03 am

Boudika ::Pozdrav svima! Ja ružno crtam, ružno slikam, ružno pišem i imam slabo ručnu spretnost. Ne razumijem u čemu sam dobar/a? Ma nemam ja talent? Ništa me ne ispunjava? Nemam cilj? Ne osjećam strast prema ničem? Kakve talente mogu pokušati naučiti ako nemam nijednog prirodnog? Završila sam dvije srednje škole, ugostiteljsko-turističko školo i školo za trgovinu. No trenutno mi se ništa od toga ne sviđa. Moji podaci 18.10.1982 Koper, Slovenija 15:15. Please ako neko može nešto reči sunny I love you Like a Star @ heaven

Dosta togo ti je odgovoreno još 30 Jan 2015 - 12:38 pa bih te uputio da ponovo pročitaš i bar neku pouku izvučeš iz tog teksta. Vredelo bi.
Inače, sve planete su koncentrisane u tri znaka pa ne postoji mnogo mogučnosti u ovom horoskopu jer je 9 znaka i 8 kuća prazno pa je šansa samo u tranzitima koji uglavnom traju kratko pa zato ne treba gubiti vreme i svaku šansu pokušati iskoristiti. Zato, da ne ponavljam već napisano, pokušaj da izvučeš neku korist iz pomenutog teksta.

Svako dobro!

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Talenti u natalnoj karti ...  Empty Re: Talenti u natalnoj karti ...

Počalji  Boudika Pon Maj 02, 2022 1:52 am

Prije tri mjeseca sam se počela baviti ljekovitim biljkama. Možda ovaj posao kaže Neptun u X kući u natalnoj karti? Oduvijek jako volim prirodu, biljke i životinje.

Boudika

Broj poruka : 15
Datum upisa : 22.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Talenti u natalnoj karti ...  Empty Re: Talenti u natalnoj karti ...

Počalji  logos Sub Sep 10, 2022 2:00 pm

Boudika ::Prije tri mjeseca sam se počela baviti ljekovitim biljkama. Možda ovaj posao kaže Neptun u X kući u natalnoj karti? Oduvijek jako volim prirodu, biljke i životinje.

Jbga, ovaj forum više ne radi nego što radi tako da sam se danas slučajno setio njega.
Ovako stoji stvar sa tvojom željom da se baviš lekovitim biljkama. U natalu ti je Asc u Ribama (lekovi, lekovito) a Vladar Neptun je u konjunkciji sa Marsom (rad, aktivnost, okupiranost) u X kući (profesija, posao koji se lično pokreće). Ta konjunkcija je blizu MC (status, karijera, ugled) i u skladnom aspektu sekstila sa veoma močnim stelijumom Sunca, Venere, Saturna i Plutona sa kraja VII i početka VIII kuće pa bi to mogao da bude posao izlaganja lekovitih biljaka i njihovih proizvoda po raznim manifestacijama i izložbama a na to ukazuje i veoma povoljan aspekt trigona tog moćnog stelijuma sa Asc (osoba). Inače, Mars i Venera su vladari II i III kuće pa bi tu mogla neka para da se zaradi i klasičnom trgovinom pod uslovom da se reklamiraš i obilaziš kolima neka prodajna mesta (apoteke, prodavnice zdrave hrane i sl.).
Izvini što si toliko dugo čekala.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Talenti u natalnoj karti ...  Empty Re: Talenti u natalnoj karti ...

Počalji  Butterfly252 Čet Mar 16, 2023 2:11 pm

Dobar dan zanima me kad mi stoji udaja 01.12.1992.22:15 Osijek

Butterfly252

Broj poruka : 11
Datum upisa : 11.08.2021

Nazad na vrh Ići dole

Talenti u natalnoj karti ...  Empty Re: Talenti u natalnoj karti ...

Počalji  Butterfly252 Čet Mar 16, 2023 2:13 pm

Zanimalo bi me još koje godine će mi moji kupiti stan 01.12.1992. 22:15 Osijek

Butterfly252

Broj poruka : 11
Datum upisa : 11.08.2021

Nazad na vrh Ići dole

Talenti u natalnoj karti ...  Empty Re: Talenti u natalnoj karti ...

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu