Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

drugi brak

2 posters

Ići dole

drugi brak Empty drugi brak

Počalji  nadabg67@yahoo.com Pet Feb 03, 2017 5:04 pm

Nova sam na forumu,moze li mi neko objasniti gde se u natalnoj karti vidi drugi brak?Rodjena 02.10.1967.u 13h40min u Zemunu,udovica od 06.12.2009.Hvala,Nada

nadabg67@yahoo.com

Broj poruka : 2
Datum upisa : 30.01.2017

Nazad na vrh Ići dole

drugi brak Empty Re: drugi brak

Počalji  logos Uto Feb 14, 2017 2:55 pm

nadabg67@yahoo.com ::Nova sam na forumu,moze li mi neko objasniti gde se u natalnoj karti vidi drugi brak?Rodjena 02.10.1967.u 13h40min u Zemunu,udovica od 06.12.2009.Hvala,Nada

drugi brak R2vxjd

Pretpostavljam da su interesovanja za bračnog partnera počela ulaskom tranzitnog Jupitera (povoljnost, vera, nada, optimizam) u znaka Vage (brak, bračni partner) polovinom septembra 2016. godine a njegovim ulaskom u IX kuću (drugi brak) polovinom novembra 2016. sazreva potreba za bračnim partnerom. Trenutno je Jupiter retrogradan (prividno se kreće unazad) što uglavnom simbolizuje period pronalaženja partnera i usklađivanja odnosa a kada Jupiter polovinom juna ove godine krene direktno biće to povoljan period za dobar suživot sa partnerom koji se može pretvoriti u brak u drugoj polovini oktobra ove godine jer će tada tranzitna Venera (vladar IX kuće u znaku Vage) ući u IX kuću u kojoj su već tranzitni Jupiter, Sunce i Merkur. Tranzitni Jupiter i Sunce su na natalnom Merkuru (potpisivanje dokumenata) a tranzitni Merkur je na MC (status, ugled). Astrološki gledano predstoji povoljan period za suživot sa drugim bračnim partnerom pa bi bilo dobro potruditi se za to.

Svako dobro!

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

drugi brak Empty Re: drugi brak

Počalji  nadabg67@yahoo.com Uto Feb 14, 2017 6:15 pm

VELIKO HVALA na Vasem tumacenju i izdvojenom vremenu

nadabg67@yahoo.com

Broj poruka : 2
Datum upisa : 30.01.2017

Nazad na vrh Ići dole

drugi brak Empty Re: drugi brak

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics
» Brak
» Brak
» brak
» Brak
» Brak

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu