Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mogucnost trudnoce u ovoj godini

2 posters

Ići dole

Mogucnost trudnoce u ovoj godini Empty Mogucnost trudnoce u ovoj godini

Počalji  mary-maxxx Uto Mar 07, 2017 8:01 pm

Pozdrav svima,

Nova sam na forumu, astrologiju poznajem povrsno, onoliko koliko sam uspela da razumem i zakljucim kroz iscitavanje raznih astroloskih tekstova, literature, uporedjivanjem i slicno. Stoga bih bila veoma zahvalna ukoliko bi neko bio voljan da pogleda moju kartu i vidi kakvi su aspekti za trudnocu u ovoj godini. Moram da napomenem da sam u januaru 2016. prvi put ostala trudna ali u 6. nedelji sam imala spontani. Od tada nazalost nista. Moji podaci: 01.06.1984. 15:03 Beograd (trenutno zivim u Holandiji).

Hvala najlepse!

mary-maxxx

Broj poruka : 4
Datum upisa : 07.03.2017

Nazad na vrh Ići dole

Mogucnost trudnoce u ovoj godini Empty Re: Mogucnost trudnoce u ovoj godini

Počalji  mary-maxxx Sre Mar 08, 2017 6:40 pm

Mogucnost trudnoce u ovoj godini Natal12
Mogucnost trudnoce u ovoj godini Solar12
Postavljam solar i natal, mozda je tako zgodnije Very Happy

mary-maxxx

Broj poruka : 4
Datum upisa : 07.03.2017

Nazad na vrh Ići dole

Mogucnost trudnoce u ovoj godini Empty Re: Mogucnost trudnoce u ovoj godini

Počalji  logos Ned Mar 12, 2017 3:02 am

mary-maxxx ::Pozdrav svima,

Nova sam na forumu, astrologiju poznajem povrsno, onoliko koliko sam uspela da razumem i zakljucim kroz iscitavanje raznih astroloskih tekstova, literature, uporedjivanjem i slicno. Stoga bih bila veoma zahvalna ukoliko bi neko bio voljan da pogleda moju kartu i vidi kakvi su aspekti za trudnocu u ovoj godini. Moram da napomenem da sam u januaru 2016. prvi put ostala trudna ali u 6. nedelji sam imala spontani. Od tada nazalost nista. Moji podaci: 01.06.1984. 15:03 Beograd (trenutno zivim u Holandiji).

Hvala najlepse!

V kuća simbolizuje decu ali i prvu trudnoću, vrh je u znaku Vodolije (nagli prekidi) a vladar Uran je na 11° (stepen Vodolije - prekidi) znaka Strelca (između ostalog i telesno uvećanje, trudnoća) retrogradan (ponavljanje) i u neugodnoj opoziciji sa konjunkcijom Venere (simbolizuje estrogem i progesterone) koja vlada VIII kućom (endokrine žlezde, hormoni) i Sunca (osoba, život, imunitet). Venera i Sunce su žižna tačka konfiguracije zvane Jod i aspektima inkonjunkcija su povezani sa lošim Jupiterom koji je u znaku svog pada u Jarcu a sa druge strane sa konjukcijom Saturna (problemi, teškoće, opstrukcije, barijera) koji je na 11° (stepen Vodolije) i Marsa (krv, odlivi) sa 13° (stepen Ovna i vladara Marsa) znaka Škorpije (stradanje i regeneracija). Pomenuta konjunkcija Venere i Sunca pravi sa Jupiterom (telesno uvećanje, trudnoća) i Plutonom (stradanje i regeneracija), takođe, Jod. Natalni Mesec (bitan za trudnoću jer simbolizuje jajnike i materinstvo) iz znaka Raka (dom, porodica, materinstvo) gde je u sedištu (jak položaj), je u nepovoljnoj opoziciji sa Jupiterom ali i sa Neptunom (lekari, bolnica, infekcije) koji vlada VI kućom (akutne bolesti) a koji je u inkonjunkciji (velika prilagođavanja, zdravstveni problemi) sa Venerom i Jupiterom. Sve ovo može ukazivati na mogućnost problema menstrualnog ciklusa, rada hormona u kombinaciji sa mogućom infekcijom urogenitalnih organa kao nepovoljan preduslov za prvu trudnoću koja se nepovoljno završila (tada je tranzitni Uran još uvek bio u teškom kvadratu sa natalnim Jupiterom preko koga je završavao svoj transit Pluton (fatalno, stradanje) čiji će se uticaj osećati još nekih godinu dana.

Mogucnost trudnoce u ovoj godini 34pkynr

Što se tiče astroloških predispozicija za drugu trudnoću tranzitni Jupiter je već u I kući (osoba, telo) što podgreva nadu i uliva optimizam (Jupiter) za ponovnu trudnoću. On trenutno nije u astrološki povoljnoj poziciji jer će uskoro biti u kvadratu sa svojim natalom čime će se aktivirati natalna opozicija Jupitera sa Mesecom pa bi trebalo (ako je verovati astrologiji) sačekati polovinu oktobra ove godine kada će tranzitni Jupiter, Mesec i Sunce iz znaka Škorpije (telesni kontakti, regeneracija) biti u povoljnom trigonu sa natalnim Mesecom i u skladnom sekstilu sa natalnim Jupiterom čime će se donekle neutralisati negativna energija pomenute opozicije Jupitera i Meseca. Kasnije će u I kuću ući i tranzitna Venera a malo zatim i Mars što će predstavljati, takođe, određenu astrološku povoljnost. Kako je tranzitni Uran (prekidi) u VII kući koja simbolizuje drugu trudnoću, potreban je oprez oko održavanja iste mada on može ukazivati i na mogućnost VTO a natalna konjunkcija Marsa (muškarac, testosteron) i Saturna može, pak, ukazivati i na neke probleme sa muške strane.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Mogucnost trudnoce u ovoj godini Empty Re: Mogucnost trudnoce u ovoj godini

Počalji  mary-maxxx Ned Mar 12, 2017 12:08 pm

Hvala puno na ovako iscrpnom odgovoru.

Za gubitak prve trudnoce ja dosta i sebe krivim, jer kada sam saznala da sam ostala u drugom stanju u isto vreme je poceo jedan stresniji period. Naime, pocela sam na novom poslu da radim, taj posao mi je donosio svakodnevno dosta stresa i unutrasnjeg nemira i nekako mislim da je i to moglo dosta da utice. Sad sam u dosta mirnijoj fazi pa se nadam pozitivnom ishodu kad je trudnoca u pitanju. Smile

Hvala jos jednom i veliki pozdrav!

mary-maxxx

Broj poruka : 4
Datum upisa : 07.03.2017

Nazad na vrh Ići dole

Mogucnost trudnoce u ovoj godini Empty Re: Mogucnost trudnoce u ovoj godini

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu