Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

???? Ima li neko da mi kaze nesto o ovoj karti? ? ?

4 posters

Ići dole

???? Ima li neko da mi kaze nesto o ovoj karti? ? ? Empty ???? Ima li neko da mi kaze nesto o ovoj karti? ? ?

Počalji  makica0707 Uto Maj 03, 2011 6:15 pm

hvala unapred!!!!
makica0707
makica0707

Broj poruka : 5
Godina : 35
Datum upisa : 17.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

???? Ima li neko da mi kaze nesto o ovoj karti? ? ? Empty Re: ???? Ima li neko da mi kaze nesto o ovoj karti? ? ?

Počalji  Astrotanja Uto Maj 03, 2011 7:08 pm

Makice, kartu celu nećemo analizirati, jer za to treba puno vremena i rada. Postavi neko konkretno pitanje, ili pitanje po pitanje, već kako dobijaš odgovore. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

???? Ima li neko da mi kaze nesto o ovoj karti? ? ? Empty Re: ???? Ima li neko da mi kaze nesto o ovoj karti? ? ?

Počalji  makica0707 Uto Maj 03, 2011 8:20 pm

Interesuje me kako se meni i mom partneru poklapaju karte, i da li je veza sudbinska?? Smile Wink
makica0707
makica0707

Broj poruka : 5
Godina : 35
Datum upisa : 17.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

???? Ima li neko da mi kaze nesto o ovoj karti? ? ? Empty Re: ???? Ima li neko da mi kaze nesto o ovoj karti? ? ?

Počalji  makica0707 Čet Maj 12, 2011 1:20 pm

?????
makica0707
makica0707

Broj poruka : 5
Godina : 35
Datum upisa : 17.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

???? Ima li neko da mi kaze nesto o ovoj karti? ? ? Empty Re: ???? Ima li neko da mi kaze nesto o ovoj karti? ? ?

Počalji  Astrotanja Uto Maj 17, 2011 9:21 am

Jokki, hvala ti na pomoći. Smile I love you


Da, priznajem , profesionalno se bavim astrologijom i ne stižem da odgovaram na pitanja. Ovu rubriku sam postavila da se članovi foruma uče, da pokušaju da daju savete, jer je moje vreme vrlo, vrlo ispunjeno kako profesionalnim, tako i porodičnim obavezama, tako da i pored najbolje volje,najčešće ne stižem da odgovorim.sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

???? Ima li neko da mi kaze nesto o ovoj karti? ? ? Empty Re: ???? Ima li neko da mi kaze nesto o ovoj karti? ? ?

Počalji  joki22 Uto Maj 17, 2011 9:36 am

Astrotanja ::Jokki, hvala ti na pomoći. Smile I love you


Da, priznajem , profesionalno se bavim astrologijom i ne stižem da odgovaram na pitanja. Ovu rubriku sam postavila da se članovi foruma uče, da pokušaju da daju savete, jer je moje vreme vrlo, vrlo ispunjeno kako profesionalnim, tako i porodičnim obavezama, tako da i pored najbolje volje,najčešće ne stižem da odgovorim.sunny
Draga Tanja,
Nema na čemu! Onima kojima treba astrološka pomoć, mogu je dobiti od Tanje, naručivanjem izrade horoskopa ili konsultacijom!

joki22

Broj poruka : 275
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

???? Ima li neko da mi kaze nesto o ovoj karti? ? ? Empty Re: ???? Ima li neko da mi kaze nesto o ovoj karti? ? ?

Počalji  Vodolijica/Dragana Pon Maj 30, 2011 12:43 am

Želim i ja da neko izradi lični horoskop, koliko to košta ako neko zna? cheers
Vodolijica/Dragana
Vodolijica/Dragana

Broj poruka : 121
Godina : 39
Локација : Beograd
Datum upisa : 30.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

???? Ima li neko da mi kaze nesto o ovoj karti? ? ? Empty Re: ???? Ima li neko da mi kaze nesto o ovoj karti? ? ?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu