Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tip partnera ili znak u kome ce biti nas buduci partner i gde cemo ga upoznati

Ići dole

Tip partnera ili znak u kome ce biti nas buduci partner i gde cemo ga upoznati Empty Tip partnera ili znak u kome ce biti nas buduci partner i gde cemo ga upoznati

Počalji  Inanna Ned Apr 02, 2017 4:55 pm

Znam da treba gledati mnogo vise faktora od znaka u kome se 7 kuca nalazi. Bitne su planete koje se nalaze tamo, prazna bila 7 kuca ili ne, gleda se i gde se nalazi njen vladar i aspekti, u kom je znaku itd. Sunce i Mars takodje mogu da predstavljaju muskarca u zenskom horoskopu. Volela bih da cujem misljenje drugih, sta mislite na osnovu mojih podataka, kakav bi trebalo da bude moj partner sa kojim bih zivela pod istim krovom?

Meni je 7 kuca u Biku i prazna je, vladar Venera se nalazi u 4 kuci u Vodoliji, pravi konjunkciju sa Saturnom, sekstil sa Merkurom i kvadrat sa Plutonom. Uran se nalazi u 3 kuci.
Mars mi je u Raku u 9 kuci u trigonu sa Mesecom i Plutonom i opoziciji sa Uranom i Neptunom.
Sunce u Jarcu na kraju 2 kuce, zavisi od sistema kuca, moze biti i u 3 kuci, u daljoj konjunkciji sa Uranom i kvadratom sa Jupiterom.

Po nekom mom misljenju, partner bi mogao biti Rak ili imati dosta energije Raka, nekih licnih planeta u ovom znaku, ili mozda Vodolija ili neko u cijoj natalnoj preovladjuju ova dva znaka. Neko specifican koji se dosta razlikuje od drugih, inteligentan, koga interesuju razne stvari, strastven, emotivan, neko ko ima zastitnicki stav, mozda malo stariji od mene i odnos bi mogla biti karmicke prirode zbog ovog Saturna, mozda i malo intezivan zbog Plutonove energije.

Uvek sam nesigurna kada sama sebi gledam natalnu, da ne ulepsam nesto vise nego sto jeste ili nije, pa eto zelela bih da cujem sta drugi  imaju da kazu na ovo?   Smile
Inanna
Inanna

Broj poruka : 1
Datum upisa : 02.04.2017

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu