Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

+121
spaceoddity
logos
olga
VesnaMM
Strijelac
ena1976
Smajlici
Venus82
Sanja1313
volimzivot
Pokahontas-84
neobicna
black-cat
keleraba
ana maria
Anja Moody
lola92
Rasheljka
alek2
Vita83
ambianti
sputana
sara
Mashtaradi
sweety
zevzeka
kety
Mrvica6
Natasha-77
Sanjchi
Tanja1
malamo
AfRoDiTiCa
marijaS5
brineta90
lola89
macika
RainyDay
venus_pisces
libra_girl
EMA66
ana80
Black-Woman
natasica
MAXICA
majabl
vanesa
wanja
Mrvica
mici
katja1
Crnka88
vilabezkrila
MalaMisi
abobban1981
Fearia
nancy09
Arijana
zujalica
Andromeda
lucky jinx
Alicia
natilus
Bellatrix986
barbus
zvjezdica
venerica
Kocka je bacena
sladjana
viktorij
Emma Bovary
Zhade
Sha
Eoja
Katarinaki
Angie
Dunja
zelena dolina
Milica
jassna
galaksija
Rebeka
nena
jesha
elaelena
hajkula
sladjanap
piconja
nolita
Zorica
Aqua_
Strelica
danijela
vedrana
Izida
Tratinčica
gernica
Snezana
lado06
migoran
SANDRA
Jane
~Silk~
draganica
Čarobnica
joki22
Wllastta
s_ana_dra
Maki
LoSt_in_SpaCe
Nale 83
CES
zeka
mesmerized
inja
Nea
-menora-
daniel astro
Lima
Latica
Astrotanja
125 posters

Strana 1 od 22 1, 2, 3 ... 11 ... 22  Sledeći

Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? Empty U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Astrotanja Sre Okt 29, 2008 8:46 pm

Opis vašeg bračnog partnera i u kom znaku će biti, ili sa osobinama kojeg znaka će biti vidi se iz vaše natalne karte.
To pokazuje ne samo Dc, koji daje opis vapeš bračnog partnera i koje osobine će kod njega doći do izgleda, kao i kakva će biti veza da li više zasnovana na osećanjima, prijateljstvu, ili seksu, strastima, ili na zajedničkim intersima, pokazuje može da se protumači iz natalne karte. O tome pored Dc govori i gde vam je vladar DC.

Recimo, meni je vl. 7. Uran koji se nalazi u Devici, a moj suprug je Devica. Moj Uran je u drugoj i on ima i odlike tog Urana, koji voli novine, tehničke stvari, ima precizne ruke, novac, odnosno posao mu dolazi iznenada itd.


Poslednji izmenio Astrotanja dana Pon Feb 09, 2009 9:14 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Latica Sre Okt 29, 2008 11:01 pm

Vec skoro 4 godine sam u vezi sa svojim dragim i nadam se da ce mi on biti i bracni partner. Moja sedma pocinje u znaku Lava, Sunce u Lavu mi se nalazi u 6.kuci sto mozda znaci da cemo deliti isti posao. On je sada zavrsio medicinu, upoznali smo se u istoj klupi. Very Happy E sad, meni je u sedmoj kuci u ukljestenom znaku Device Merkur sto povezujem sa njim ili je to slucajnost da je on dupla Devica i ima Merkura u Devici u 1.kuci.
Ispravite me ako lose povezujem.
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=1jnfileq4r3uf-u1212958052&lang=e&gm=a1&nhor=860613&nho2=1297118&btyp=24&mth=gw&sday=29&smon=10&syr=2008&hsy=-1&zod=&orbp=&rs=0&ast=


Poslednji izmenio Latica dana Čet Okt 30, 2008 12:41 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Latica
Latica

Broj poruka : 87
Godina : 41
Datum upisa : 26.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Astrotanja Sre Okt 29, 2008 11:16 pm

Odlično povezuješ.To je upravo to. Tvog partenra opisuje taj Merkur u sedmoj, ali i vl. tvoje 7. je u 6. i on se tu ponaša kao da je u devici, dakle govori o vrednom muškarcu, koji može da se bavi profesijom u kojoj pomaže ljudima,čak eventualno bi mu odgovaral i kardiologija, ali to bi bolje moglo da se vidi iz njegovog natala. Merkur u 7. u devici i govori o komunikaciji vezanoj za posao , Devica,ali i na važnost pre svega komunikacije u odnosu, o partneru koji je inteligentan, poseduje smisao za detalje, analizu, realana je i sl. Imam prijateljicu koja je završila isti fakultet kao i njen suprug i ima Mrekur u sedmoj, isto u uklještenoj kući. Pretpostavljam da tvoj dečko ima i neke osobine Lava, da li mu se tu nalazi neka planeta?
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Latica Čet Okt 30, 2008 12:41 am

On je prava Devica study , bas takav kakvog si ga opisala, Astrotanja..vredan, inteligentan, smisao za detalje he he, suprotnost meni.. Jeste on ima Mesec i SMC u Lavu u konjukciji... Da li taj Mesec predstavlja zenu koja mu odgovara?
Latica
Latica

Broj poruka : 87
Godina : 41
Datum upisa : 26.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Astrotanja Čet Okt 30, 2008 1:28 am

Njemu odgovaraju Lavice, posebno ako mu je Mesec u konjukciji sa tvojim Sunce. Vi možete biti dobar par, a ti ona koja vodi vezu i onda se baš dopunjujete.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Lima Pet Okt 31, 2008 12:19 pm

al i nemora da bude ako u natalnoj karti opisuje kakav buduci bracni partner bit to su samo mogucnosti....ili?
cak i meni su rekli kao da bi moj buduci mogli bit u znaku il u podznaku ovan....
il cak djevica Evil or Very Mad moj mars je u djevici u 11.kucu u konj. sa jupiterom

ev ti karte http://imagehost.soundfood.net/files/view/124/cry%20baby%20cry.gif
pa me zanima vase misljenje Rolling Eyes
Lima
Lima

Broj poruka : 39
Godina : 44
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Astrotanja Pet Okt 31, 2008 1:12 pm

Lima ja govorim i iz svog iskustva. Povezujem teorijsko znanje i iskustvo. Kako sam i sama udata, a i većina mojih prijateljica, ali i mnoge moje klijentkinje, ja svoja tumačenja i objašnjenja zasnivam upravo tom spoju znanja i iskustva. Tako da ako parnter i ne bude u tom znaku, ili sa ascedentom u tom znaku, gde je dc, već u nekom drugom, to će onda opisati vl. 7. i aspekti koji on gradi. Osobine znaka gde se nalazi vrh sedme i vladar će imati partner, dakle on će u tom zaku imati ako ne sunce, onda As, ili više planeta, a kod muškarac Mesec, opisuje osobine supruge, a kod žena često i Sunce, ili Mars. Dakle mora da bude poklapanja u nekom od navedenih stvari Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Lima Pet Okt 31, 2008 2:35 pm

astrotanja sad mi je jasnije...naravno da se treba gledat sve karte...neg kad si vec gore napisala pa sam navela samo da nemora bit njuzno da bi partner bio u znak il podznaku zbog vl.dc neg i druge planete il grijesim!?
e sad moje primjer meni je dc u ovnu sto pokazuje da ce bit marsov tip al sam samo navela da nemora da bude ovan u znaku il podznaku
confused to sam htjela reci....moja seka je udata i joj je dc u ovnu vladar mars otiso u sco al njen muz je blizanac u podznaku neznam
a u njen natalnoj nema planete u blizanci...ipak mu je muz blizanac Very Happy
Lima
Lima

Broj poruka : 39
Godina : 44
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Astrotanja Pet Okt 31, 2008 3:33 pm

Moguće je da taj blizanac ima neku značajnu planetu za njega u Ovnu, ili u Škorpionu, ili pak Ascedent u tom znaku. Trebali bi videtei njegovu natalnu kartu da bi o tome mogla nešto konretno da kažem. Vidim da ti je jasno, da je potrebna natlna karta i njegova i njena da bi se to objasnila i dokazla. Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  daniel astro Pet Okt 31, 2008 8:28 pm

Da, veoma često se iz natalnog horoskopa može jasno opisati i definisati kakav će biti partner, čak i u kom se znaku našlo njegovo Sunce, ali nemojte ovo uzimati za pravilo, da ne bude- Vaš budući partner je zacelo Strelac! pa se negde ispostavi da je rodjen u znaku Device, ali mu čak ni ascedent ne odgovara tom znaku. Ono što govori 7 polje i njen vladar u svim aspektima, kao i kuću u koju je otišao zapravo opisuju od kakavog je materijala partner sačinjen i ko je on zapravo, što se, ponekad, nama neće svideti, ali Univerzum nema potrebu da obmanjuje, te vam šalje upravo osobu koja je vama različita. I koliko god ljudi oduševljeno govore-Ta, mi smo tako slični! znajte da je 7 polje sve ono što niste vi. Ako želite da saznate ko ste zapravo -tada pogledajte vaše prvo polje, njenog vladara, kuću i znak gde je otišao.Kada uspete da se spojite sa svojom 7 kućom i prihvatite tu različitost-tada u najmanju ruku imate sretan brak.
www.myspace.com/astrologija
daniel astro
daniel astro

Broj poruka : 29
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  -menora- Pet Okt 31, 2008 9:44 pm

daniel astro ::Da, veoma često se iz natalnog horoskopa može jasno opisati i definisati kakav će biti partner, čak i u kom se znaku našlo njegovo Sunce, ali nemojte ovo uzimati za pravilo, da ne bude- Vaš budući partner je zacelo Strelac! pa se negde ispostavi da je rodjen u znaku Device, ali mu čak ni ascedent ne odgovara tom znaku. Ono što govori 7 polje i njen vladar u svim aspektima, kao i kuću u koju je otišao zapravo opisuju od kakavog je materijala partner sačinjen i ko je on zapravo, što se, ponekad, nama neće svideti, ali Univerzum nema potrebu da obmanjuje, te vam šalje upravo osobu koja je vama različita. I koliko god ljudi oduševljeno govore-Ta, mi smo tako slični! znajte da je 7 polje sve ono što niste vi. Ako želite da saznate ko ste zapravo -tada pogledajte vaše prvo polje, njenog vladara, kuću i znak gde je otišao.Kada uspete da se spojite sa svojom 7 kućom i prihvatite tu različitost-tada u najmanju ruku imate sretan brak.
www.myspace.com/astrologija

...nisam bas sigurna da sam ovo skontala , kako da vladara 1 i kucu i znak gde je otisao spojimo sa svojom 7 kucom ???


evo ja cu probati da opisem mog muza ... 7 u lavu vladar sunce otisao u 10 strelca - moj muz privlaci svakako paznju kako svojom pojavom(2:05 m visok) tako i svojim duhom koji jeste pravi strelacki (a podznak je strelac ha ha ha )otvoren,pozitivan,intuitivan ,on sem te prve upadljivosti nema osobine lava sem sto je ovako opste poznat lik skoro pa kao nekava zvezda i svi ga ljudi znaju (ha ha ha ali naravno u poslovnim krugovima !!!)... vrlo je uspesan i na rukovodecim poslovima,puno putuje i dosta poslova radi sa inostranstvom (export-import) sto je tipicno strelacki opet, ovaj Ma u Sco ga malo kvari jer je vrlo vrlo strastven,lako se posvadjamo (on takodje ima Ma u Sco ha ha ha ) ali je jak kao stena i tu vise ne znam nista e da posto je taj MaOVe zene ga voleee najstrasnije ...uf ne znam vise
-menora-
-menora-

Broj poruka : 181
Godina : 51
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Nea Sub Nov 01, 2008 2:59 am

Ja sam Nea sa Sanjinog foruma.
Pozdravljam svih i posebno AstroTanju Smile

Imam u sedmoj kuci Vodenjaka, Uran je u trecoj u Vagi, ali moj ex muz je bio Skorpija-Riba ...
Doduse, sa krcatom Vagom (kod njega je to bila sedma kuca) i sa tranzitnim Uranom u prvoj kuci kada sam ga srela...

No, ja ne znam da li da gledam Urana u trecoj u Vagi, ili Saturna retro u desetoj u Biku, za opis muza ... No

I, sto s parovima koji se razidju...?
Jesu li se oni pogresno spojili, ili su bili jedno drugome u karti ali sa nekim nepomirljivim aspektima zbog kojih nisu mogli dugo skupa... ?
Nea
Nea

Broj poruka : 80
Godina : 54
Datum upisa : 01.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Astrotanja Sub Nov 01, 2008 12:19 pm

Opis bračnog druga kako Dc, tako i vladorom Asc i njegovim položajem u natalu, u znaku, kući, što je takođe vrlo važno , tako i aspektima koje gradi.
Moj stav je da se to mora videti i da je samo stvar tumačenje opisa bračnog partnera. Dakle bitno je povezivati više činioca u astrologiji, a ne samo gde pada DC, ili u kom je znaku vl dc, već i u kojoj kući, gde mu je despoztor ali i gde se nalazi planet koja je egzaltirana za tu 7. kućuisl. Tvoj vl treće u Vagi, a partnerova naglašena Vaga ukazuj na sve one osobine Vage koje on ima, posebno kako se on ponaša u partnerstvu, jer je to njemu 7. kuća su ostvarile simboliku Vage, ai Urana u prvoj, dakle Dc u Vodoliji, a on je imao ponašenje vodolije. Iz tvoje natalne karte, koju bih te zamolila da postaviš, mogu se videti kakvi su bili aspekti Urana, ali bi deo te priče mogao da dovrši i položaj i tranziti Saurna, kao i aspekti koje ima Dc, kao i još neki pokazatelji porodičnog života. Recimo DC u Vodoliji, češće dovodi do razvoda, pogotovo, ukoliko je Uran gradi neharmonične aspekte.


Poslednji izmenio Astrotanja dana Ned Nov 02, 2008 1:56 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? Empty Natal

Počalji  Nea Ned Nov 02, 2008 1:04 am

Hvala na odgovoru...

Evo mi karte:
https://s28.photobucket.com/albums/c245/Ivana_st/?action=view&current=Nea--.gif

Zapravo, za zakljuciti je da iako me privlace tipovi s ponasanjem Vage (fini, ljubazni, pazljivi, itd) da ipak to nije dovoljno, jer kod ovoga mi to nije bilo dovoljno; smetao mi je kvadrat njegovog Saturna iz Blizanca na moje Sunce u Djevici, a i moj SA iz Bika je radio 180 na njegovo SO u skorpiji...

Na sto obracati paznju?
Da nema kvadrata i opozicija Saturna na osobne planete??
Da vladari ne budu u kvadratu?
Pa, koji su onda dopusteni kvadrati...

I sta sa ovim Saturnom u 10...?
Nea
Nea

Broj poruka : 80
Godina : 54
Datum upisa : 01.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Astrotanja Ned Nov 02, 2008 1:36 am

Nea, ti imaš obe muške planete koje predstavljaju muškarce u svom životu u kvadrtu. Mars u 5. opisuje tvoje mladiće, a Sunce zrele muškarce, što predstvlja u ženskom horopu oca i supruga. Kvadrat ove dve planete govori o muškarcima sklonim borbi, konfliktima, svađi. Bez obzira na Dc u Vodoliji i vl. u Vagi, kao i Mescu u Vagi tebi bi u nekim stvarima idgovarale vage, ali to je tvoja kuća komunikacije, pa bi u odnosu sa njima to moglo biti pre svega ono što vas vezuje. Vage se mnogo razlkuju od Devica.
Ti si Devica-Lavica, pa bi ti odgovaro partner sa As u Vodoliji, ili nekom vatrnom znaku, ili vazdužnom, ali sa Suncem u zemljanom, ili vodnom i sa Mesecom u vazdušnom, ili eventualno vatrenom.
Primetila sam da Saturn u 10 imaju osobe nimalo lako života i karme,. Osobe koje moraju da se potrude, pomuče u svemu i da pošto je je tu Saturn sličanan kao u Jarcu. Obično označavaju i partnera ili parnerku koji je imao neku tešku, tužnu porudičnu situcaju, blio kroz bolest roditelja, ili egzistncijalne probleme, koje su uticale na njega. Takođe, signifikator Urana je Venera, a ona je u kvadratu sa saturnom, što je uticalo na probleme,zahleđenje tokom vremena, nezadovoljstvo i razdvajanje. Tvoja veza sa bivšim parnerom očito je bila karmičke prirode i vi ste neki dug trebali da odradite i to ste prošli.
To, po mom mišljenju nisi ni mogla da izbegneš, ali je važno šta si shvatila i naučila u prethodnoj vezi, jer je možda ona priprma za neku drugu, bolju i uspešniju od predhodne.Tvoj Mesec u Vagi će uvek vapiti sa ljubavlju, nežnošću, pažnjom i težiti da pronađe srodnu dušu, odgovarajećeg partnera. flower
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Nea Ned Nov 02, 2008 3:23 am

Hvala!!! flower

Znaci, cekati ... i nadati se najboljem Smile

Zadnje mi je palo na pamet da mozda ovaj retro Saturn, kao suvlasnik sedme, govori o tome da cu jako kasno sresti osobu s kojom cu se moci normalno slagati, s obzirom da dosad srecem samo problematicne muskarce s kojima nikako na zelenu granu, ne znaju sto zele, imaju probleme, nerijesene komplekse, ptsp-ove, nesigurnosti, itd itd itd.... Rolling Eyes
(valjda je to sve jos uvijek simbolika MA90SO... tko zna kada ce se ona iscrpiti???)

U svakom slucaju, hvala na analizi Very Happy


(mada, mene uvijek kopka, ZBOG CEGA mnoge zene koje imaju isto MA90SO, nemaju ovakvih problema i mogu se normalno slagati s jednim partnerom citav zivot...???)
Nea
Nea

Broj poruka : 80
Godina : 54
Datum upisa : 01.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  inja Ned Nov 02, 2008 12:32 pm

Moj partner bi trebao biti u vazdusnom znaku - vrh 7.kuce u Blizancima, vladar Me otisao u Vagu, pa ako bih gledala Sunce i Mars - takodje su u vazdusnim znacima. Me bi dao mladjeg, pa zbog 0 Sunce i 0 Ur - inteligentan i sposoban... Kod mene je Merkur bas aspektovan... pa bi i opis mogao biti dosta sirok, a i sam Dsc pravi samo trigone i 1 sextil...
I jaci deo iz sinastrije jeste vazduh i to dupli , pa jos Blizanac i to mladji... I kako stvari stoje to bi trebao biti on... Wink clown cat


Poslednji put izmenio inja dana Ned Nov 02, 2008 1:53 pm, izmenio ukupno 2 puta (Razlog : .......)
inja
inja

Broj poruka : 155
Локација : trazi se nova...
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Astrotanja Čet Nov 06, 2008 10:48 pm

Inja, mogao bi imati i nešto od Vage, pošto je Merkur u Vagi, bilo sunčani znak, bilo naglašenu Vagu, više planeta, ili neka važna planeta za njega u Vagi. Inače, za tebe su Vage znak koji te uzdiže, pomaže tvojoj afirmaciji i napredku. Smile Mislim na osobe u znaku Vage sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  inja Pet Nov 07, 2008 1:29 am

Astrotanja ::Inja, mogao bi imati i nešto od Vage, pošto je Merkur u Vagi, bilo sunčani znak, bilo naglašenu Vagu, više planeta, ili neka važna planeta za njega u Vagi. Inače, za tebe su Vage znak koji te uzdiže, pomaže tvojoj afirmaciji i napredku. Smile Mislim na osobe u znaku Vage sunny
Tanja, hvala za komentar Smile . Ovaj ima Plutona i Urana - (on mu je vladar MC-a) u Vagi, a znam tj. i ne znam bas ( ostalo je sve na platonskom nivou ) jednog koji je Vaga sa Marsom i Uranom, Plutonom u Vagi... ali tesko da bih ja podnela jos jednu Vagu pored sebe koja bi stalno klackala kao i ja, pa to bi bila prava propast! Very Happy Negde kroz onaj opis preko derivatnih kuca ovaj Merkurijanac odgovara Smile , ali... ko zna.
inja
inja

Broj poruka : 155
Локација : trazi se nova...
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  mesmerized Pet Nov 07, 2008 1:38 am

Uf, meni malo teze ide povezivanje kad je rec o ovome...

Sedma mi pocinje u Strelcu - stranac ili rodjen negde vani ili putuje ili je druge vere itd. Jupiter je u Vagi u 5, pravi konjunkciju sa Sa i sekstil sa So iz 6. i Mo iz 3. Ne znam sta bi moglo da znaci to sto je u 5. – brak zbog dece (neplanirano) ili nekakva velika ljubav, medjusobno ispunjavanje kroz kreativnost blabla... Ju moze da oznacava nekoga na polozaju, sarmantnog, drustvenog, obrazovanog; konjunkcija Ju i Sa, kao i Ju60So, mozda nekog ozbiljnijeg...
Dispozitor Jupitera je Venera koja je u 6. kuci, kao i vladar 5. Merkur – ista profesija ili upoznavanje na radnom mestu.

Najvise mi briga zadaje Ne u 7. kuci, moguce da cu se zbog iluzija i ruzicastih naocara zaleteti i nepromisljeno potpisati “dok nas smrt ne rastavi”, pa tek kasnije videti njegovo pravo lice. Dispozitor Ju je u Vagi, pa to valjda doprinosi jasnijem sagledavanju citave situacije. A mozda daje partnera sa odlikama Ne, umetnika ili nekog pomalo slabijeg karaktera? Mada se Ju kao vladar 7. ne slaze sa tim... Posto je Ne vladar 11., mozda mi prvo bude prijatelj ili ga preko prijatelja upoznam.

E sad, ne znam ni kako Marsa da uklopim ovde, on se nalazi u Jarcu na poslednjem stepenu 7. kuce, pa ne znam da li jaci uticaj ima u 7. ili 8., a i u kvadratu je da vl. 7. kuce Ju i sa, svojim dispozitorom... ??

sta sam ja sve ovde izkonstruisala?
Shocked
mesmerized
mesmerized

Broj poruka : 99
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  inja Pet Nov 07, 2008 1:49 am

Uf... teze ti ide, a napisa roman Smile . To sto je vladar 7.kuce u 5. bi moglo znaciti i da ga upoznajes na nekom mestu za zabavu... Smile
inja
inja

Broj poruka : 155
Локација : trazi se nova...
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  zeka Pet Nov 07, 2008 9:33 am

mesmerized
Treba prvo da dozvolis sebi da se zaljubis i prevazidjes pocetne teskoce i blokade u vezi .
Najbolje bi bilo posle sturnovog povratka zato sto ces jasnije napraviti kalkulacije i analize onoga sto zelis.
zeka
zeka

Broj poruka : 108
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Lima Pet Nov 07, 2008 11:40 am

Draga astrotanja moze meni pomoc koji je za mene odgovora najbolji znak Rolling Eyes sco i jarac!?
ako sam dobro shvatila da je moguce da ce mi buduci bit djevica il jarac u podznaku il grijesim!?

e da a zasto su mi neki rekli da je moguce bit stranac confused zbog JU jer je vladar 3.u 11 u konj. sa marsom a mars je vladar 7.kuca tesko meni da tumacim jer meni sve pravi u konj. MA0JU, ME0SO, VE0MO

ajde da probam sama ovako:
meni je vladar 7. otiso u 11.kucu u konj. sa jupiterom sto znaci bit ce sportski tip jel ovaj aspekt ukazuje da obozava jako sport i na mogucnost na vojne karijere..i pravi 180 sa ve,mo u 5.kucu 5.kuca isto oznacava sport,hobi,djece itd... sve to osa 11/5 moguce bit prvo prijatelj pa decko il upoznat preko prijatelje il rodbine jer 11 je vladar SO u 4. a njegov disp. MA i JU su u jarcu u 4.kucu...
e sad kako onda zbog JU kad mi je vl.3 u 11- bit ce neki obrazovan al da je stranac nebi rekla il je mozda negdje rodjen vani il druge vjere zbog. disp. u jarcu confused ispravite mi gdje sam jos pogrijesila...


http://imagehost.soundfood.net/files/view/124/cry%20baby%20cry.gif
Lima
Lima

Broj poruka : 39
Godina : 44
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Astrotanja Pet Nov 07, 2008 12:28 pm

Mesmerized,
sedma kuća ti je kao što si napisala u Strlcu, ali to uopšte ne mora da bude stranac, već osoba koja ima neke osobine ovog znaka, zajedno sa osobinama Vage, gde ti se nalazi Jupiter u konjukciji sa Saturnom. Kako je to u petoj zaista bi mogli da se upoznate na nekom javnom mestu, ili na nekoj proslavi. Reč je o intelektualcu, osobi izražene kreativnosti, zahtevnoj kada je o ljubavi reč, davanju. Jupiter u petoj i još u Vagi u sekstilu sa suncem i konjukciji sa Saturnom govori o ljubavi koja će e pojaviti i o trajnosti veze. Osoba ima lepe manire, uglađeno ponašanje, intelktualac, možda malo krut u izažavanju ljubavi, pa mu je potrebno vreme da se otvori. Kada je sedma kuća u strelcu onda je tebi potreba sloboda u partnerstvu, a važno je i druženje, intelektualna razmena. Neptun u 7,. nije baš , kao što si i sama naslutila tu dobor položen. On je taj koji bi mogao da ti donese partbera iz daleka, ili da to bude osoba koja je podložna uticajima drugih. Veoma je bitno u vezi razvijati zajedničke duhovne vrednosti, razvijati psihičku bliskost, kako bi se simbolika Nepruna odrazila naduhovnu povezanost, a ne na uzdiszanje partnera do božanstva, idealizovanje i kasnije obmane i neiskrenost. Dobro bi bilo da je tvoj budući partner osoba koja se bavi polom koji ima veze sa inspiracijom, umetnošću, ili pak da pomaže drugim, posao koj je vezan za požrtvovanje, pomaganje drugim, dakle ili medicina, ili humana zanimanja, bilo vezana za socijalne struke ili da radi na svom duhovnom razvitku.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Astrotanja Pet Nov 07, 2008 12:35 pm

Draga Lima, mogao bi imati osobine Device, ali ne mora biti Devica po horoskopu. Moguće je da ima nešto i od Ovna, bilo ascedent, bilo neke planete. Kad je reč o Ovnu onda ti odgovara martovski Ovan.To bi moglo biti upoznavanje preko ili prijatelja, ili u nekoj organizaciji, udruženju, klubu, kolektivu, čak i na poslu, jer je Mars u radnom znaku Devici. To je čovek koji će biti veoma okrenut svom poslu, ali će uvek kada ti trba podrška, pomoć biti tu. Vaš odnos bi u početku biti prijateljski, a zatim prerasti u ljubavni. Za tebe su brak i podičan život veoma važan, pa ćeš tu dosta ulagati, pomažući parnteru u njegovom razvitku.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 22 1, 2, 3 ... 11 ... 22  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu