Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pratite li tranzite Meseca?

+2
-menora-
Astrotanja
6 posters

Ići dole

Pratite li tranzite Meseca? Empty Pratite li tranzite Meseca?

Počalji  Astrotanja Pon Okt 27, 2008 11:26 pm

Pratim tranzite Meseca koji izrazito utiče na mene. Trenutno mi tranzitira kroz treću kuću i ja stalno nešto pišem, komuniciram. Spremam se i za sutrašnji telvizijski nastup, za moju redovnu emisiju na vršačkoj tv stanici Lav. Emisija je edukativog tipa. Stalno se šetam i do foruma,do nekih mojih beležak da vidim šta ima novo, piše li se. Wink


Poslednji izmenio Astrotanja dana Uto Okt 28, 2008 12:28 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Pratite li tranzite Meseca? Empty Re: Pratite li tranzite Meseca?

Počalji  -menora- Uto Okt 28, 2008 12:06 am

Tanja imas li ti te snimke sa TV pa da nam okacis tu da i mi ucimo Very Happy ... tu TV Lav tesko cemo da ufatimo I love you ...neka sin nesto napravi kontam Very Happy

inace ne pratim ove tranzite al ga tacno osetim kada mi dodje u 1 kucu u vodoliju -znaci svi ljudi ovog sveta koje poznajem su ili u mojoj kancelariji,ili me zovu,pa mi zvone svi telefoni,skypovi,sms,stizu mailovi itd .kao da na ovom svetu samo ja postojim tako navale na mene ...i onda osecam velikuuu nervozu od te guzve jer ne postizavam nista a i sta ocekivati od Mo u Vodoliji Laughing
-menora-
-menora-

Broj poruka : 181
Godina : 51
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pratite li tranzite Meseca? Empty Re: Pratite li tranzite Meseca?

Počalji  Astrotanja Uto Okt 28, 2008 12:26 am

Menora, ja sam ti iz malog ali lepog grada, gde ljudi ne znaju mnogo o astrologiji, bar većina. Meni je stalo da se na steknu drugačije mišljenje o astrologiji, da shvate njenu mogućnost da nešto promenim, poboljšamo, razumemo bolje i sebe i druge, pa na taj način pristupam tom mom "nastupu".
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Pratite li tranzite Meseca? Empty Re: Pratite li tranzite Meseca?

Počalji  -menora- Uto Okt 28, 2008 12:35 am

kontam Very Happy ... bejah ja u tvom malom lepom gradu i bas lepo radimo tamo bounce ...izvinte za off
-menora-
-menora-

Broj poruka : 181
Godina : 51
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pratite li tranzite Meseca? Empty Re: Pratite li tranzite Meseca?

Počalji  butterfly Sre Okt 29, 2008 3:48 pm

Nisam baš pratila tranzite mjeseca, u natalu mi je mjesec u svom sjedištu tj.u raku u 4.kući pa bi vjerovatno trebala jako osjećati njegove tranzite. Trenutno mi tranzitira 8.kućom i po onom što sam pročitala ne donosi mi nista dobro....za sad je sve OK , možda stvar popravlja neki drugi tranzit Very Happy
butterfly
butterfly

Broj poruka : 55
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pratite li tranzite Meseca? Empty Re: Pratite li tranzite Meseca?

Počalji  Astrotanja Sre Okt 29, 2008 5:19 pm

Uticaj Meseca je kratkotrajan. Obi;no kada je u nekom aspektu oseti se nekoliko sati. To je najkrtoktrajniji uticaj, ali upravo on donosi promene raspolženja i dužan je za svakodnevna događanja, za ono što je aktuelno. Recimo meni je danas u mojoj trećoj i u sekstilu sa nat. Venerom i doneo mi je dobre slaganje sa nekim ženskim osobama, prijatene razgovore i jedno novo poznanstvo. Very Happy
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Pratite li tranzite Meseca? Empty Re: Pratite li tranzite Meseca?

Počalji  Astrotanja Sre Okt 29, 2008 5:21 pm

Menora, onda se vidimo kada budeš došla. Varujem da će tranziti Meseca biti dobri. Wink
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Pratite li tranzite Meseca? Empty Re: Pratite li tranzite Meseca?

Počalji  nina4 Čet Okt 30, 2008 2:34 am

Meni je mjesec cini mi se u 12 i to ne bi trebalo biti bas lose koliko se meni cini,a ja i moj muz od juce ko pas i macka .Ja ne znam ko da su nam svi kvadrati i Saturni nad glavama pa poludili.Da nije pun mjesec?Salim se za ovo pun mjesec ali ne znam zasto smo ovako svadjalacki raspolozeni ako je meni mjesec u 12 ili grijesim. scratch

nina4

Broj poruka : 105
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pratite li tranzite Meseca? Empty Re: Pratite li tranzite Meseca?

Počalji  -menora- Sub Nov 01, 2008 3:39 pm

Ninocka Ninocka evo pokusacu a neka me pametniji isprave Rolling Eyes ... Mo tr pravi opoziciju na Mo nat pa to moze doneti napetost ,nestrpljivost (pogotovo sto je tvoj nat Mo u blizancima -koji jeste malkice nervno napet Very Happy moja najbolja drugarica ga ima hm Very Happy ) nervozu khm khm ali i taj tr Mo pravi kvadrat sa nat Ma (a ti natalno imas kao i ja Mo90Ma pa ti to daje preosetljivost i mozda si ti ta koja se ljutis i pokreces svadju scratch )
uf dalje ne znam ... molim vas ispravite me ako sam se nalupetala flower
Ninocka daj neku povratnu flower
-menora-
-menora-

Broj poruka : 181
Godina : 51
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pratite li tranzite Meseca? Empty Re: Pratite li tranzite Meseca?

Počalji  nina4 Sub Nov 01, 2008 4:36 pm

Draga Menorice,ako trazis neku astrolosku povratnu nemoj ,ljubim te toliko lupetanja ovaj Forum ne bi podnio Embarassed ,a i Tanjica bi se zapitala koga sve drzi ovdje scratch Ali inace mogu ti reci da si dosta toga pogodila cheers ma doktor si za mene.Jesam preosjetljiva ,ni ne vidim od onih khm,khm toliko lete oko mene,stajem dragom na sred nerava i to je tacno ,ali Menorice niko me ne razumije tesko mi je sad i izgubila sam kontrolu Crying or Very sad Hvala ti mila na javljanju Ljubim te .Hajd i ti meni zvekni jednu povratnu.Jel i ti svome dragome igras balet po zivcima.Mozes misliti kako je mom ja mam skoro 90 kg. Embarassed

nina4

Broj poruka : 105
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pratite li tranzite Meseca? Empty Re: Pratite li tranzite Meseca?

Počalji  Astrotanja Sub Nov 01, 2008 5:16 pm

Ninice, kada mesec prvi opoziciju sa natalnim Mesecom naše raspoloženje opada, ne retko nam se i događa neka neprijatna događanja, neko emotivna uznemirenost,pogorovo što je tvoj natalni u Blizancima, gde je , Menora je dobro rekal ima psihičke napetosti, nervozem, nemira, potreba za promenom i emotivna promenljivost, mislim na promenu raspoloženja., asuprot tome u SStrlcu ima tog impulsivnog reagovanja. Mesec ti je juče gradio kvadrat sa nat. Pltonom, pa eto jakih emocija, ljutnje, kontflikta, ali to na svu sreću kratko traje. Smile Ono što tebi kao Strlcu ne prija i ne donosi sreću to je tranzitni Jupiter uJarcu, znaku gde je on najslabiji. Puno bure, stresa, uznemirenosti, nepovoljnih događamka, loših, uznemiravajućih oinformacija, obaveštenja problemi u komunikaciji ti je doneo tranzitni Urana u konjukciji sa tvojim nat. Marsom, signifikatorom tvog Sunca. Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Pratite li tranzite Meseca? Empty Re: Pratite li tranzite Meseca?

Počalji  -menora- Sub Nov 01, 2008 6:40 pm

Eh kako to tanja strucno i lagano razjasni Very Happy

...e pa da ti kazem Nina danas sam bas dobra i rapolozena i evo sve skacem po kuci i na muza , ljubav cveta 100 % ... nego razumem ja tebe savrseno treba i ti i ja da se borimo protiv te preosetljivosti od Mo90Ma ali vidi ti imas isto kao i ja Mo120Sa sad meni se cini da je meni tu izlaz i da se time borim protiv svoje preosetljivosti, mozda gresim ...ja sam se uhvatila tog saturna i meseca i cini mi se da mi on pomaze da prihvatam stvari bolje,kao da mi daje snagu,racionalnost cak pomalo i hladnocu kada sam ja licno u pitanju(meni je Mo u 1 kuci ) pa ono pokusavam sagledati stvari hladne glave hm hm tako mi se cini cyclops ... nemojte vi ove moje analize ozbiljno shavatati jer ja nemam pojma Embarassed
bounce
... pa sa tih 90 kg ti si prava zena za mog muza Very Happy a ne kao ja mali prcvoljak jocolor
-menora-
-menora-

Broj poruka : 181
Godina : 51
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pratite li tranzite Meseca? Empty Re: Pratite li tranzite Meseca?

Počalji  nina4 Sub Nov 01, 2008 9:52 pm

Drage moje ,ljubim vas obe.Hvala sto mi objasniste inace pogiboh i ja i ovaj moj i pola mog okruzenja.Ma vidis li ti Tanjice ovog naseg prcvoljka kaze naskakuje na sve i na muza,a ja ostala sama sa svojim -poslije dugog vremena-kcerke otisle kod rodjaka-pa raspalila po njemu i to sve u stilu: treba promjeniti zavjese,istresti tepih.izbaciti smece.Ubi ga sa romantikom,jadnicak i ako je imao za sta volje izgubio.Da znas da mali prcvoljak ima pravo-opasne su ove male.Pokusacu i ja ,ne da naskacem ne daj Boze ubila bih ga -nego mozda jedna mala svijeca ,malo vina ,pa ona Tanjina pjesmica ;haj ca vinca ca-mozda se nesto i uboca.Ljubim vas i od I love you hvala na pomoci.Sve meni ide lakse s vama. sunny Izvinite sto ovo pisem na mozda pogresnoj temi ,ali pogledajte sta su mi njih dvije napisale o aspektima pa ne zamjerite.

nina4

Broj poruka : 105
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pratite li tranzite Meseca? Empty Re: Pratite li tranzite Meseca?

Počalji  -menora- Sub Nov 01, 2008 11:04 pm

nina4 ::Pokusacu i ja ,ne da naskacem ne daj Boze ubila bih ga -nego mozda jedna mala svijeca ,malo vina ,pa ona Tanjina pjesmica ;haj ca vinca ca-mozda se nesto i uboca.Ljubim vas i od I love you hvala na pomoci.Sve meni ide lakse s vama.

ma naskaci bre - kada je bal nek je bal 100 % bounce ... e bas si me nasmejala bounce
-menora-
-menora-

Broj poruka : 181
Godina : 51
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pratite li tranzite Meseca? Empty Re: Pratite li tranzite Meseca?

Počalji  Nale 83 Ned Nov 02, 2008 11:11 pm

Pratim tranzite MO ali jos bas i ne znam da povezem te tranzite sa dogadjajima Pratite li tranzite Meseca? Icon_redface . Ucim polako! Danas je mojom kucom prodefilovalo toliko mojih prijatelja da je bilo kao na autobuskoj stanici Pratite li tranzite Meseca? Icon_razz , kod mene je kuca uvek puna ljudi ali danas...! Gledam tr MO je u sekstilu sa natalnim MO iz VIII u konjukciji a vrhom XI polja (prijatelji) eto to je jedina simbolika koju sam uspela da povezem!
Nale 83
Nale 83

Broj poruka : 98
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pratite li tranzite Meseca? Empty Re: Pratite li tranzite Meseca?

Počalji  Astrotanja Ned Nov 02, 2008 11:27 pm

Dobro si videla Nela da je u 11, ali je prvo grado sekstil sa natalnim u ranim jutarnjim satima, pa kvadrat sa Plutonom natalnim i konjukciju sa nat. Neptunom, oko podneva, otprilike, pa zatim sekstili sa Saturnom natalnim. Međutim ovu živu komunikaciju, susrete doneo je i tranitni Merkur koji je juče, danas u konjukciji sa natalnim Mesecom u Vagi! Dobro ti je krenulo učenje, samo nastavi. study


Poslednji put izmenio Astrotanja dana Pon Nov 03, 2008 10:22 pm, izmenio ukupno 3 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Pratite li tranzite Meseca? Empty Re: Pratite li tranzite Meseca?

Počalji  inja Pon Nov 03, 2008 10:19 pm

Ja uopste ne pratim tranzit Meseca, ali citajuci vase postove cini mi se da cu poceti... Moj Mesec je u znaku svoje egzaltacije (konjukcija sa Algolom) u 5.kuci, pa bi njegove tranzite verovatno trebala osetiti... zaista mi se desava da mi tek tako bez nekog povoda raspolozenje padne, a onda opet podigne...
inja
inja

Broj poruka : 155
Локација : trazi se nova...
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pratite li tranzite Meseca? Empty Re: Pratite li tranzite Meseca?

Počalji  Nale 83 Uto Nov 04, 2008 5:01 pm

Astrotanja ::Dobro si videla Nela da je u 11, ali je prvo grado sekstil sa natalnim u ranim jutarnjim satima, pa kvadrat sa Plutonom natalnim i konjukciju sa nat. Neptunom, oko podneva, otprilike, pa zatim sekstili sa Saturnom natalnim. Međutim ovu živu komunikaciju, susrete doneo je i tranitni Merkur koji je juče, danas u konjukciji sa natalnim Mesecom u Vagi! Dobro ti je krenulo učenje, samo nastavi. study

study polako, mada bih zelela da sve odjednom savladam Razz , klasicno za mene!
Hmmm pa da, ima smisla, ME mi je vladar IV i V polja- polje koje simbolise dom i polja koje simbolise izmedju ostalog i zabavu. U konjukciji sa natalnim MO i tranzitni MO u konjukciji sa vrhom XI polja, polja prijatelja i eto resenja Surprised ! Brojne posete prijatelja u mom domu! Lako je kada znas sta treba da povezes hihihiihiiihihiii!
Nale 83
Nale 83

Broj poruka : 98
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pratite li tranzite Meseca? Empty Re: Pratite li tranzite Meseca?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu