Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koji tranziti donose sreću u ljubavi?

+29
Darko
zelena dolina
Milica
elaelena
Flora
Tajna
zina
Aqua_
Doree
vedrana
nina4
Strelica
Latica
hajkula
mesmerized
gernica
Izida
Kocka je bacena
Snezana
ArijeL
GOGA
Nea
Jane
lado06
Astrotanja
zeka
sasa62
Nale 83
Čarobnica
33 posters

Strana 1 od 11 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Sledeći

Ići dole

Koji tranziti donose sreću u ljubavi? Empty Koji tranziti donose sreću u ljubavi?

Počalji  Čarobnica Sub Dec 27, 2008 1:59 pm

Znam da smo o tome pisali ovde na više strana, ali rekoh da sve to sažmemo u jednu temu:)

Znači, moje pitanje je koji tranziti i aspekti na koje natalne planete donose sreću u ljubavi? Prosto samo pobrojani...

Znam da to zavisi i od kuća i znakova u kojima prave te aspekte, ali prosto sažeto može da pomogne da sami tumačimo neke aspekte i tako učimo.

Isto bih molila za odgovor i na koje tranzite treba obratiti pažnju kako bismo izbegli negativne posledice:)

Hvala sunny
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji tranziti donose sreću u ljubavi? Empty Re: Koji tranziti donose sreću u ljubavi?

Počalji  Nale 83 Ned Dec 28, 2008 3:12 pm

Kazu da aspekti VE u tranzitu na JU, vladara V ili VII polja, kao i VE u V i VII polju donosi ljubavna desavanja...
Meni to nikada ne deluje!
Nale 83
Nale 83

Broj poruka : 98
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji tranziti donose sreću u ljubavi? Empty Re: Koji tranziti donose sreću u ljubavi?

Počalji  sasa62 Ned Dec 28, 2008 9:59 pm

Samo treba logički razmišljati... emocionalne planete su Ve i Mo, te tranziti preko tih planeta utiču na naše emotivno stanje ( mada je tu još i Ne, ali preskočimo ga ovaj puta).

Dakle planeti koji su "zaduženi" za širenje kao što je Ju recimo, donosi "širenje" emocija dakle potrebu za većim emocionalnim zadovoljstvom , no to samo po sebi nije dovoljno, iz razloga što sami moramo biti "otvoreni" u nekom momentu za recimo neku emocionalnu vezu, odnosno mora biti aktivno ono područje života koji omogućava da budemo otvoreni za ulazak u neku vezu, a ta područja života su ljubav ( 5 kuća ) , područje odnosa s drugim ljudima ili područje partnerstva ( 7 kuća ) ili područje sexa ( 8 kuća )

Da li je neko od tih područja aktivno pokazuje nam ( između ostalog) tranzit Ju, jer je on taj koji aktivira neku određenu kuću, odnosno sferu života, a može je aktivirati ili prolaskom kroz samu kuću ili samim tranzitom u trigonu na neku kuću ili opozicijom na neku kuću odnosno sferu života. Naprimjer ako Ju tranzitira 1 kuću ona nije "bitna" za emocionalni plan ili ljubavne odnose, no aktivira u trigonu 5 kuću, i u opoziciji 7 kući te su iz tog razloga u tom momentu bitni odnosi i ljubav u tom razdoblju... zato se često pročita po forumima da je netko ušao u vezu dok mu Ju tranzitira Asc ili prvu kuću...

Znači to je prva predispozicija za ulazak u neku vezu, te u tom razdoblju dok je aktivirana ljubavna sfera ili područje odnosa odnosno partnera ili pak sama tjelesna privlačnost ( sex ) se ulijeće u nekakvu vezu a sam motiv veze je usko vezan s činjenicom koje je područje života aktivirano ... ako je 5 polje onda je ljubav, zaljubljenost glavni motiv ulaska u vezu, ako je 7 polje aktivno tražimo partnerske odnose, tražimo osobu sebi ravnu, a ako je 8 kuća u pitanju onda je motiv uzbuđenje (tjelesni motiv)

Znači to je motiviranost osobe u nekom razdoblju života, te u tom razdoblju "naleti" neki tranzit preko Ve ili Mo i eto ti veze... može i sasvim mali Ma donijeti vezu u tom razdoblju ali to su kratkotrajne veze od nekoliko mjeseci, ili sam Ju ako u tom istom periodu aktivira Ve ili Mo ili Sa ako u tom periodu aktivira Ve ili Mo također. Isto tako i transcedentne planete preko ovih planeta može donijeti vezu, no to je nešto sasvim drugo i za drugu temu...

S time da treba razlikovati veze preko Ve ili preko Mo. Veze preko Mo su emocionalno potpunije veze, dok je preko Ve više zaljubljenost i uživanje te češće mlađe osobe reagiraju na tranzite preko Ve, a kasnije više preko Mo

Postoje još i varijacije no uglavnom ovo je osnova....
sasa62
sasa62

Broj poruka : 117
Локација : Rijeka
Datum upisa : 28.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji tranziti donose sreću u ljubavi? Empty Re: Koji tranziti donose sreću u ljubavi?

Počalji  Čarobnica Ned Dec 28, 2008 10:20 pm

Hvala Saša:)

da bi mi bilo jasnije molim samo za još jedno objašnjenje vezano uz tranzit Jupitera. Da li Jupiter donosi ljubav, vezu, sex samo tranzitirajući pomenute kuće ili u njima moraju da budu i Venera i Mesec?

Ili recimo, Jupiter tranzitira prvu kuću i pravu opoziciju sa Saturnom u 7. kući?


Poslednji izmenio Čarobnica dana Ned Dec 28, 2008 10:30 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji tranziti donose sreću u ljubavi? Empty Re: Koji tranziti donose sreću u ljubavi?

Počalji  Nale 83 Ned Dec 28, 2008 10:29 pm

Da i mene interesuje odgovor na Carobnicino pitanje!
A imam i svoje razloge: Avgust 2007 i tr. JU na natalnom JU. Samim tim bili su mi aktivirani ME (vladar V polja) i SO (vladar VII polja).
Tranzitna VE 120* MA natalni...
Tranzitni MO 0* SA natalni...
Ovi aspekti su mi doneli ljubav od koje se jos uvek nisam oporavila Sad . Posto mi ovaj tr. nije doneo g-dina pravog i iskrenu ljubav, ne znam koji bi mogao!
Nale 83
Nale 83

Broj poruka : 98
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji tranziti donose sreću u ljubavi? Empty Re: Koji tranziti donose sreću u ljubavi?

Počalji  zeka Ned Dec 28, 2008 10:48 pm

Nale 83 ::Da i mene interesuje odgovor na Carobnicino pitanje!
A imam i svoje razloge: Avgust 2007 i tr. JU na natalnom JU. Samim tim bili su mi aktivirani ME (vladar V polja) i SO (vladar VII polja).
Tranzitna VE 120* MA natalni...
Tranzitni MO 0* SA natalni...
Ovi aspekti su mi doneli ljubav od koje se jos uvek nisam oporavila Sad . Posto mi ovaj tr. nije doneo g-dina pravog i iskrenu ljubav, ne znam koji bi mogao!

Nisu samo tranziti okidaci za dogadjaj ,pre svega on mora da se vidi u natalu,24 godina tebi jeste znacajna za emociju ali kakvu pa jupiter ti je u inkonjukciji sa venerom ti moras da se prilagodis situaciji ,mozda njegovim porodicnim obavezama a tranzitni saturn je u to vreme bio u kvadratu sa venerom pa eto cekanja.Ako te je toliko ta emocija dojmila pitanje je jeli ta prica zavrsena .....
zeka
zeka

Broj poruka : 108
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji tranziti donose sreću u ljubavi? Empty Re: Koji tranziti donose sreću u ljubavi?

Počalji  Nale 83 Ned Dec 28, 2008 11:13 pm

zeka ::
Nisu samo tranziti okidaci za dogadjaj ,pre svega on mora da se vidi u natalu,24 godina tebi jeste znacajna za emociju ali kakvu pa jupiter ti je u inkonjukciji sa venerom ti moras da se prilagodis situaciji ,mozda njegovim porodicnim obavezama u pitanju su zaista bile i porodicne a i poslovne obaveze!a tranzitni saturn je u to vreme bio u kvadratu sa venerom pa eto cekanja.Ako te je toliko ta emocija dojmila pitanje je jeli ta prica zavrsena .....Kao ni jedna do sada Embarassed !Iskreno bih volela da nije kraj, da postoji nastavak

Pogledala sam i progresije i direkcije i nasla povezanost, bar onoliko koliko je to u mojoj moci s obzirom na nivo znanja Embarassed !
I jos nesto - on je preslikano moje VII polje
Embarassed !
HVALA ZEKO!
Nale 83
Nale 83

Broj poruka : 98
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji tranziti donose sreću u ljubavi? Empty Re: Koji tranziti donose sreću u ljubavi?

Počalji  sasa62 Ned Dec 28, 2008 11:45 pm

Čarobnica ::Hvala Saša:)

da bi mi bilo jasnije molim samo za još jedno objašnjenje vezano uz tranzit Jupitera. Da li Jupiter donosi ljubav, vezu, sex samo tranzitirajući pomenute kuće ili u njima moraju da budu i Venera i Mesec?

Ili recimo, Jupiter tranzitira prvu kuću i pravu opoziciju sa Saturnom u 7. kući?

Jupiter, kao što rekoh, prvenstveno aktivira pojedina područja našeg života. Ju svakako i može donijeti vezu ali ne samo Ju, a što se tiče položaja Ve i Mo oni svakako ne moraju biti u tim kućama.

Možda sam bio nejasan... za vrijeme dok Ju aktivira 5 ili 7 ili 8 kuću u tom periodu neki tranzit koji zahvati ve ili mo je moguća veza. Kažem moguća jer ovisi i o nekim drugim faktorima, nije isto da li je u tom periodu neka osoba već u vezi ili nije, nije isto ako je neka osoba netom izašla iz neke veze i ako je taj izlazak iz veze eventualno ostavio "posljedice" itd itd...
sasa62
sasa62

Broj poruka : 117
Локација : Rijeka
Datum upisa : 28.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji tranziti donose sreću u ljubavi? Empty Re: Koji tranziti donose sreću u ljubavi?

Počalji  Čarobnica Pon Dec 29, 2008 12:14 am

sasa62 ::Jupiter, kao što rekoh, prvenstveno aktivira pojedina područja našeg života. Ju svakako i može donijeti vezu ali ne samo Ju, a što se tiče položaja Ve i Mo oni svakako ne moraju biti u tim kućama.

Možda sam bio nejasan... za vrijeme dok Ju aktivira 5 ili 7 ili 8 kuću u tom periodu neki tranzit koji zahvati ve ili mo je moguća veza. Kažem moguća jer ovisi i o nekim drugim faktorima, nije isto da li je u tom periodu neka osoba već u vezi ili nije, nije isto ako je neka osoba netom izašla iz neke veze i ako je taj izlazak iz veze eventualno ostavio "posljedice" itd itd...


Jasno je sve, samo što sam ja početnik, pa još nisam vešta da povežem neke stvari, hvala još jednom Very Happy
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji tranziti donose sreću u ljubavi? Empty Re: Koji tranziti donose sreću u ljubavi?

Počalji  Astrotanja Pon Dec 29, 2008 1:28 am

Slažem se sa Sašom, samo bih dodala da i 11. kuća može da donese ljubav, kada je recimo vl. 5. u jedanestoj i prvi aspekte sa Mesecom i Venerom.
11. kuća je kuća dobijene ljubavi, pa se često neka veze može započeti sa aktiviranom 11., mada ne mora biti trajna.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Koji tranziti donose sreću u ljubavi? Empty Re: Koji tranziti donose sreću u ljubavi?

Počalji  sasa62 Pon Dec 29, 2008 2:02 pm

Nale 83 ::Da i mene interesuje odgovor na Carobnicino pitanje!
A imam i svoje razloge: Avgust 2007 i tr. JU na natalnom JU. Samim tim bili su mi aktivirani ME (vladar V polja) i SO (vladar VII polja).
Tranzitna VE 120* MA natalni...
Tranzitni MO 0* SA natalni...
Ovi aspekti su mi doneli ljubav od koje se jos uvek nisam oporavila Sad . Posto mi ovaj tr. nije doneo g-dina pravog i iskrenu ljubav, ne znam koji bi mogao!

Kažeš 8 mjesec 2007... ima li nekoliko mjeseci prije , recimo 3/4 mjesec 2007 ikakve poveznice s ovom tvojom vezom u 8 mjesecu... i do kad je trajala ta veza
sasa62
sasa62

Broj poruka : 117
Локација : Rijeka
Datum upisa : 28.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji tranziti donose sreću u ljubavi? Empty Re: Koji tranziti donose sreću u ljubavi?

Počalji  sasa62 Pon Dec 29, 2008 2:03 pm

Astrotanja ::Slažem se sa Sašom, samo bih dodala da i 11. kuća može da donese ljubav, kada je recimo vl. 5. u jedanestoj i prvi aspekte sa Mesecom i Venerom.
11. kuća je kuća dobijene ljubavi, pa se često neka veze može započeti sa aktiviranom 11., mada ne mora biti trajna.

Pa nasuprot 11 je 5 Smile
sasa62
sasa62

Broj poruka : 117
Локација : Rijeka
Datum upisa : 28.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji tranziti donose sreću u ljubavi? Empty Re: Koji tranziti donose sreću u ljubavi?

Počalji  sasa62 Pon Dec 29, 2008 2:06 pm

zeka ::
Nisu samo tranziti okidaci za dogadjaj ....

Naravno... zato sam i naveo

"Da li je neko od tih područja aktivno pokazuje nam ( između ostalog) tranzit Ju,..."
sasa62
sasa62

Broj poruka : 117
Локација : Rijeka
Datum upisa : 28.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji tranziti donose sreću u ljubavi? Empty Re: Koji tranziti donose sreću u ljubavi?

Počalji  Nale 83 Pon Dec 29, 2008 3:06 pm

sasa62 ::
Kažeš 8 mjesec 2007... ima li nekoliko mjeseci prije , recimo 3/4 mjesec 2007 ikakve poveznice s ovom tvojom vezom u 8 mjesecu... i do kad je trajala ta veza

Pa za tih par meseci unazad nisam sigurna da li je pokusavao da stupi u kontakt samnom jer sam koristila drugi br. tel (a nismo iz istog grada) ali postoji povezanost od par godina ranije kada smo se upoznali sasvim slucajno, preko nekog broja koji je drugarica zamenila, nastala je opsta zbrka Razz i eto sta ispade ... Tada se nista nije dogodilo.
trajalo je do Decembra 2007. a culi smo se tokom cele ove godine ali su odnosi opet "zahladneli", iznenada Mad !
Nale 83
Nale 83

Broj poruka : 98
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji tranziti donose sreću u ljubavi? Empty Re: Koji tranziti donose sreću u ljubavi?

Počalji  sasa62 Pon Dec 29, 2008 4:30 pm

Definitivno ovo nije imalo veze s Ju tranzitom jer Ju nemože donijeti već poznatu osobu od ranije...da bi se zbilo nešto što opisuješ kao "ljubav od koje se jos uvek nisam oporavila" također ne opisuje Ju... znači da Ju definitivno otpada, ono što ostaje jest Sa, koji inače označava osobe poznate od ranije ili starije osobe, koji je tad radio aspekt na Ma a Ma označava adrenalin i tjelesnu privlačnost. Iako je Sa radio 120 na Ma generalno u tvom horoskopu je negativan aspekt bez obzira što je to trigon jer u svom natalu Ma ima direktnu opoziciju na Mo (emocije) što u principu označava osjećaj emocionalne povrijeđenosti, a isti taj Mo u natalu ima i konjukciju s Pl što generalno jedan "pojačivač" ili pojačalo zbivanja u životu i u principu označava dramatiku događaja, odnosno osoba s ovim aspektom puno dramatičnije doživljava zbivanja u svom životu za razliku od osoba koje nemaju ovaj aspekt. Karikirano rečeno, kad postaviš ispred sebe desetak ljudi koji su ti okrenuti leđima i naglo ih preplašiš oni ljudi koji imaju u natalu ovaj aspekt najviše će odskočiti u zrak.

Znači ako je to bilo tako onda je neminovan bio osjećaj emocionalne povrijeđenosti kao rezultat ove veze...

No mislim da je još jedan aspekt ovdje bio presudniji a to je tranzit Pl preko Ne koji je treći emocionalni planet , pored Ve i Mo...
Što bi značilo da ova veza jest nagonska veza u kojoj se partneri istodobno privlače i odbijaju, privlačenje rezultira konfliktom i udaljavanjem, i zatim ponovnom potrebom za zbližavanjem, čemu je vrlo teško oteti se...
sasa62
sasa62

Broj poruka : 117
Локација : Rijeka
Datum upisa : 28.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji tranziti donose sreću u ljubavi? Empty Re: Koji tranziti donose sreću u ljubavi?

Počalji  Nale 83 Pon Dec 29, 2008 7:45 pm

Sasa hvala na tumacenju...
Ovo za MO0*SA0*PL180*MA sam znala da pravi probleme u mom horoskopu po pitanju svega pa i po pitanju ljubavi! Znaci sad mi preostaje samo da ga "izbacim" iz svog zivota i prestanem da dramim Cool jer nastavka nece biti?

Ovo je off ali me interesuje kakvo je tvoje misljenje o metodu derivatnih kuca i kako da objasnim to da se uklapa u opis po derivatnim, pocev od VII polja koje opisuje brak/zivot sa nekim?
Nale 83
Nale 83

Broj poruka : 98
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji tranziti donose sreću u ljubavi? Empty Re: Koji tranziti donose sreću u ljubavi?

Počalji  lado06 Pon Dec 29, 2008 9:48 pm

kod mene samo uran tranzitira 7. kucicu. tu nema leptirica u stomaku a ni ljubavi... Sad
lado06
lado06

Broj poruka : 244
Godina : 57
Datum upisa : 09.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji tranziti donose sreću u ljubavi? Empty Re: Koji tranziti donose sreću u ljubavi?

Počalji  Jane Pon Dec 29, 2008 11:04 pm

Moji tranziti upućuju na mogućnost nečeg takvog, ali do sada niti z od zaljubljenosti. Dat ću im još malo vremena da počnu djelovati. Very Happy
Jane
Jane

Broj poruka : 186
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji tranziti donose sreću u ljubavi? Empty Re: Koji tranziti donose sreću u ljubavi?

Počalji  Čarobnica Uto Jan 06, 2009 4:17 pm

Šta se događa ako je osoba u već u nekoj vezi (recimo tajnoj) a Ju tranzitira prvo polje i pravi aspekte sa 5 i 7. poljem? Da li to donosi novu osobu ili se veza u kojoj je konkretizuje?
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji tranziti donose sreću u ljubavi? Empty Re: Koji tranziti donose sreću u ljubavi?

Počalji  sasa62 Čet Jan 08, 2009 2:08 pm

Ne tražite život u karti već pratite život kroz kartu...

Želim reći da svako zbivanje ne ovisi o kretanju planeta već ovisi o dosadašnjim okolnostima u životu, a planete to samo prikazuju...

Dakle treba pratiti sami život.... jer astrologija i jest sami život

Znači Ju osnovno predstavlja širenje a prvo polje predstavlja samu ličnost... kad se spoje ta dva značenja ispada širenje ličnosti, odnosno osoba se u tom periodu posvećuje samoj sebi i vlastitim potrebama, ma kakve one bile...

Isto tako znači da je završilo razdoblje neodlučnosti i nejasnih planova i ideja koje je trajalo dok je Ju bio u 12 kući te da su se ti planovi i ideje tek sad iskristalizirali ili će se iskristalizirati tijekom tranzita kroz 1 kuću

Znači nemora značiti da će donijeti novu osobu, ovisno je u kakvoj je situaciji trenutno osoba na emotivnom planu... ako je osoba zadovoljna s vezom i ako joj partner daje dovoljno u emocionalnom smislu tada se to ispoljava ( aktivacija 5 i 7 kuće ) kao širenje emocionalnih potreba kroz postojeću vezu, ukoliko postojeći partner ne zadovoljava proširene potrebe za emocijama, onda se može desiti da potraži paralelno još neku osobu kojom bi ispunila povećane zahtjeve za emocijama ili da to ispuni kroz one radnje koje joj čine zadovoljstvo, poput nekakvog hobija ili slično...

Ako nije u vezi onda će vjerojatno biti naglasak na traženju partnera ili potreba za zaljubljivanjem ili će se bavit s nečim iz ljubavi ( možemo se i "zaljubiti" u neznam slikanje ili neznam modeliranje) i u tom periodu i potrošit aspekt a očekuje se neznam što... i naravno ovisno je da li u tom periodu ima konkretnih aspekata na planete zadužene za naše emocionalno stanje...

Dakle nikad se nemože vaditi zbivanje iz konteksta života kakav vodi osoba sada u ovom momentu a takvu informaciju nemožeš dobiti iz karte već isključivo od vlasnika karte
sasa62
sasa62

Broj poruka : 117
Локација : Rijeka
Datum upisa : 28.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji tranziti donose sreću u ljubavi? Empty Re: Koji tranziti donose sreću u ljubavi?

Počalji  Čarobnica Čet Jan 08, 2009 3:39 pm

Hvala Saša:)

Sad mi je puno jasnije...
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji tranziti donose sreću u ljubavi? Empty Re: Koji tranziti donose sreću u ljubavi?

Počalji  Nea Sub Jan 24, 2009 12:37 am

Hajmo malo pogadjanja! Smile

18. februara imam vise egzaktnih tranzita na natalni JUPITER, dio stelijuma u 3. kuci, vlasnik 5. kuce i najvjerojatnije moja "dominantna planeta":
tranzitni JU trigon natalni JU
tranzitni MA trigon natalni JU
tranzitna VE opozicija natalni JU ...

Sto ce mi to donijeti?
jocolor
Nea
Nea

Broj poruka : 80
Godina : 54
Datum upisa : 01.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji tranziti donose sreću u ljubavi? Empty Re: Koji tranziti donose sreću u ljubavi?

Počalji  zeka Sre Jan 28, 2009 2:21 pm

Nea ::Hajmo malo pogadjanja! Smile

18. februara imam vise egzaktnih tranzita na natalni JUPITER, dio stelijuma u 3. kuci, vlasnik 5. kuce i najvjerojatnije moja "dominantna planeta":
tranzitni JU trigon natalni JU
tranzitni MA trigon natalni JU
tranzitna VE opozicija natalni JU ...

Sto ce mi to donijeti?
jocolor

U tvom slucaju za tvoje zivotno doba direkcije bi ti mogle doneti obrazovanog intelektualca ili nekog stranca podjednako zanimljivog kao neko iz mladosti u 24-5 godini a tranziti samo mogu da otezaju realizaciju ove godine mozda sledece.
zeka
zeka

Broj poruka : 108
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji tranziti donose sreću u ljubavi? Empty Re: Koji tranziti donose sreću u ljubavi?

Počalji  Astrotanja Sre Jan 28, 2009 3:01 pm

Nea, ako razvod nije okončan ovo bi mogao biti uspešan period za razvod, jer je uključena treća, 7. i Jupiter opozicija Vanera i to te može pokrenuti i rastreititi, jer je Jupiter u trugonu sa Jupitrom. Kako je i Jupiter u opoziciji sa Vvenera može doneti emotivno preterivanje, osećanja će biti prenaglašena.
Mars u trigonu sa Jupiterom je povoljan i svakako da je dobar za rešavanje pravnih stvari, brakorazvodnih ugovora ili kako se to već zov
Da može imati veze sa razdvajanjem ukazuje i Uran u opoziciji sa Suncem, pa bi to moglo imati veze sa raz, ali ako je to već završeno onda neke druge neočekivane promene. Uran je vl. 7., pa mi zbog toga sve to na razvod liči.


Poslednji izmenio Astrotanja dana Sre Jan 28, 2009 3:04 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Koji tranziti donose sreću u ljubavi? Empty Re: Koji tranziti donose sreću u ljubavi?

Počalji  Čarobnica Sre Jan 28, 2009 3:03 pm

A tranzitni Ju u 1.kući opozicija retro Sa natalni u 7.kući?

E sad šta npr. donosi retrogradni Jupiter? Saša u jednom od postova pominjao i tranzite transcendentalnih planeta...
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji tranziti donose sreću u ljubavi? Empty Re: Koji tranziti donose sreću u ljubavi?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 11 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu