Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Selidba u inostaranstvo,molim za pomoc

2 posters

Ići dole

Selidba u inostaranstvo,molim za pomoc Empty Selidba u inostaranstvo,molim za pomoc

Počalji  Milixa Čet Feb 22, 2018 12:12 am

Da li bi neko mogao da mi protumaci,postoje li u mom natalu sanse za selidbu u inostranstvo?!Hvala
Rodjena sam 07.12.1981.U Uzicu u 00:15 h

Milixa

Broj poruka : 5
Datum upisa : 22.02.2018

Nazad na vrh Ići dole

Selidba u inostaranstvo,molim za pomoc Empty Re: Selidba u inostaranstvo,molim za pomoc

Počalji  logos Čet Feb 22, 2018 2:44 pm

Milixa ::Da li bi neko mogao da mi protumaci,postoje li u mom natalu sanse za selidbu u inostranstvo?!Hvala
Rodjena sam 07.12.1981.U Uzicu u 00:15 h

Selidba u inostaranstvo,molim za pomoc 11ka5ub

Sunce (osoba) u konjunkciji sa Merkurom (vladar Asc, kraća putovanja) koji je drugi i većinski vladar IX kuće (inostranstvo) u III kući (putovanja) u znaku Strelca (inostranstvo) može ukazivati na boravak u inostranstvu. Vladar VII kuće (bračni partner) je Neptun (vladar gotovo cele VI kuće - posao), nalazi se stelijumu sa Merkurom i Suncem u znaku Strelca, vladar Jupiter u II kući (novac, vrednosti) u znaku Škorpije a njegov vladar Pluton je takođe u II kući u konjunkciji sa Saturnom ali u znaku Vage (bračni partner) što takođe može predstavljati boravak (IV kuća) sa bračnim partnerom (VII kuća, Vaga) u inostranstvu (Jupiter, Strelac) radi zarade (II kuća) i da bi to mogla biti ili neka zemlja u blizini ili boravak na kratko (III kuća, Blizanci, Merkur).


Poslednji izmenio logos dana Pet Maj 04, 2018 12:22 am, izmenjeno ukupno 1 puta

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Selidba u inostaranstvo,molim za pomoc Empty Re: Selidba u inostaranstvo,molim za pomoc

Počalji  Milixa Čet Feb 22, 2018 2:57 pm

Postovani,hvala na odgovoru.Prosto neverovatno koliko je tacno.Jer upravo mi je suprug u Severnoj Evropi,Skandinaviji i to zbog posla tj zarade.

Milixa

Broj poruka : 5
Datum upisa : 22.02.2018

Nazad na vrh Ići dole

Selidba u inostaranstvo,molim za pomoc Empty Re: Selidba u inostaranstvo,molim za pomoc

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu