Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Solar

2 posters

Ići dole

Solar Empty Solar

Počalji  yana147 Sub Mar 02, 2019 6:04 am

Logos znam deka pak ke me ispokaras astrologijata mi kako zaraza me vlece nesto da cepkam me zagrizi ovoj solar dali ima nesto za plasenje me zagrizuva mesec konjukcija saturn Solar Astro_10

yana147

Broj poruka : 44
Datum upisa : 22.01.2018

Nazad na vrh Ići dole

Solar Empty Re: Solar

Počalji  logos Uto Mar 05, 2019 11:52 am

yana147 ::Logos znam deka pak ke me ispokaras astrologijata mi kako zaraza me vlece nesto da cepkam me zagrizi ovoj solar dali ima nesto za plasenje me zagrizuva mesec konjukcija saturn.

Već sam ti mnogo toga pisao tako da skoro nema ničeg novog da ti se napiše jer ti rezonuješ i ponašaš se, uglavnom, na isti način. A i kako bi drugačije? Konjunkcija Urana (astrologija) i Neptuna (nerazumevanje, zablude, strahovi, psihoze, vladar VIII kuće - kraj života) u opoziciji sa loše pozicioniranim (u znaku svoga pada) Marsom (većinski vladar VIII kuće a vladar prirodne VIII kuće) a zajedno u kvadratima sa Suncem (život, osoba) sa kraja VIII kuće u znaku Ovna kojim vlada loš Mars), formiraju moćan, nepovoljan kardinalni T-kvadrat sa fokusnom tačkom na Suncu, koje je, iako egzaltirano, ipak pod vladarstvom lošeg Marsa, što znači da se sva negativna energija ove konfiguracije sliva u Sunce. Kratko rečeno, taj strah od fatalnog je toliko jak da ti, naprosto, niti možeš, niti želiš, da se ponašaš i rezonuješ drugačije pogotovo sa Devicom na Asc koja simbolizuje preterane brige i nepotrebna detaljisanja posebno u vezi zdravlja što obično vodi u neku vrstu hipohondrije.

Na osnovu rečenog ne preporučuje se previše bavljenje astrologijom jer to može uzrokovati zdravstvene probleme iz razloga što su i Uran i Neptun vladari VI kuće zdravlja u kojoj se nalazi i Saturn u znaku Vodolije kao tradicionalni vladar iste.

U vezi navedenog solara za 2020/21 godinu, stelijum 5 planeta u XII kući i prisustvo Neptuna u znaku Riba u I kući, samo naglašavaju navedeno tako da sa tim treba računati u tom periodu pa zato treba se do tada dobro pripremiti a ti bi to mogla jer su Uran i Neptun u povoljnom sekstilu sa moćnim Plutonom (stradanje i regeneracija) iz znaka Škorpije a ovaj je u povoljnom velikom trigonu sa Marsom i Merkurom koji vlada Asc.

Nije problem što se ponekad javljaš ali bi bilo dobro nešto naučiti i usvojiti da ne bi ponavljali već rečeno jer to nema nikakvog smisla.


Poslednji izmenio logos dana Sre Mar 06, 2019 12:04 am, izmenjeno ukupno 1 puta

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Solar Empty Re: Solar

Počalji  yana147 Uto Mar 05, 2019 9:03 pm

hvala ti logos taa radoznalost ke me ubie. Definitifno veke sama nema sansi da citam.Mnogu me isplasi konjukcija saturn i mesec koga pocitav sta pisuva deka znaci bolest.a predhodni godini sum ja imala taa konjukcija pa zdrava prava nisto ne mi bilo.Kako sta sam te razumela da cu imate psihicki probleme depresivnos hipohondrija? i hvala ti hvala punoo

yana147

Broj poruka : 44
Datum upisa : 22.01.2018

Nazad na vrh Ići dole

Solar Empty Re: Solar

Počalji  yana147 Pon Mar 11, 2019 8:57 pm

logos a mozes li mi samo reci povolan period za pronadzenje posaoza za godina dve tri pet 10 vajda celi zivot nema da budem bez posao? hvala ti unapred

yana147

Broj poruka : 44
Datum upisa : 22.01.2018

Nazad na vrh Ići dole

Solar Empty Re: Solar

Počalji  logos Uto Mar 12, 2019 2:16 pm

yana147 ::hvala ti logos taa radoznalost ke me ubie. Definitifno veke sama nema sansi da citam.Mnogu me isplasi konjukcija saturn i mesec koga pocitav sta pisuva deka znaci bolest.a predhodni godini sum ja imala taa konjukcija pa zdrava prava nisto ne mi bilo.Kako sta sam te razumela da cu imate psihicki probleme depresivnos hipohondrija? i hvala ti hvala punoo!

logos a mozes li mi samo reci povolan period za pronadzenje posaoza za godina dve tri pet 10 vajda celi zivot nema da budem bez posao? hvala ti unapred.

Mnogu me isplasi konjukcija saturn i mesec koga pocitav sta pisuva deka znaci bolest.a predhodni godini sum ja imala taa konjukcija pa zdrava prava nisto ne mi bilo. Tako je to kada čitaš "svašta" a to "svašta" može da znači svašta i, najčešće, ništa konkretno pa ti onda svašta pada na pamet, najčešće pomišljaš na crno i loše umesto da su okreneš drugim mnogo pametnijim i korisnijim stvarima, recimo, sebi, svome zdravlju, edukaciji, porodici, deci i suprugu jer ćeš biti zadovoljnija a misli će ti biti pozitivnije. Mudri duhovnik Otac Tadej je govorio: "Kakve su ti misli, takav ti je život". Dakle, dobre misli, dobar život, loše misli, loš život.

Vrh VI kuće je u Vodoliji, vladar Uran u konjunkciji sa Neptunom u V kući i u opoziciji sa Marsom, vladarom Sunca, iz XI kuće može ukazivati na poslove na određeno vreme uz pomoć ili kod prijatelja koji ima neki kafić ili restoran u nekom starom ili tradicionalnom stilu gde se služe dobra domaća pića. Trenutno su u tranzitu preko Urana i Neptuna Saturn i Pluton pa je to dobar trenutak da shvatiš situaciju u kojoj se nalaziš i napraviš radikalnu promenu jer što više čekaš, veću cenu ćeš platiti, tj. što pre se promeniš, to bolje po tebe. Dakle, prvo da se ti promeniš u svojim mislima i stavovima pa onda kreneš u druge promene jer za nešto bolje se mora biti bolji.

Nadam se da ćeš sve ovo dobro proučiti i ponešto usvojiti. Od kukanja nema vajde jer, u protivnom, ovo kumuniciranje nema smisla.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Solar Empty Re: Solar

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu