Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Solar 10/11.

Ići dole

Solar 10/11. Empty Solar 10/11.

Počalji  gernica Sub Jul 03, 2010 2:47 pm

Postavila sam solar za 2010/11. nesto ranije... Pa, molim za kometar, ne mora imati mnogo veze sa mojim komentaima koji slede, ali zanco bi puno. Gledajuci kartu cini mi se da ce godina biti prozeta kontradiktornostima. Saturn i mars su u XII polju (ponovljen aspekt iz natala u IV) i u napetim aspektima sa Plu i Ju 0 Ur. Sunce (60 Sat Ma i 120 Ju Ur) miri ove dve struje, pa me zanima hocu li uspeti da bar malo iz negativnih postavki izvucem koristi kroz to X polje, jer nameravam da od jeseni trazim posao. Takodje imam nameru da se polako oslobadjam svih navika i ljudi koji su mi donosili negativnu energiju (prijatelji, pa i porodica). I osvrt na ljubav - nadam se da ce T kvadrat koji ce od kraja jula biti sve jaci konacno doneti rasplet situacije u kojoj se nalazim, tj ili cu krenuti dalje ili ce odnos postati kvalitetniji? Koliko je to ove godine moguce i da li se okrenuti novoj osobi ili dati jos malo vremena staroj prici, pa sta bude?(U septembru ce mu Sat preci preko Asc-a i Plu - Plu vl II, a Sat IV i V kuce, natalno u dobrim aspektima, medjutim u traniznom T kvadratu).
gernica
gernica

Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Solar 10/11. Empty Re: Solar 10/11.

Počalji  Gost Sub Jul 03, 2010 3:12 pm

Draga Gernice, posto je Vase pitanje vezano za prdiktivnu astrologiju predlazem da se ova tema dalje nastavi na Solarnim horoskopima.
Smile

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu