Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fixne zvezde kosmickih rasa.

Ići dole

Fixne zvezde kosmickih rasa. Empty Fixne zvezde kosmickih rasa.

Počalji  Almsivi Čet Jan 29, 2009 3:33 am

Fixne zvezde, sazvezdja i mesta na kojima obitavaju (poznati) vanzemaljci.
Sa ovih kosmickih tacaka se salju suptilne energije, koje uticu na nas u skladu sa prirodom onih
bica koje obitavaju oko tih nebeskih mesta. Uocio sam da uticu i na fizicki izgled i na psihu osobe.

Sirius A
14* Raka (sazvezdje Canis Major)

Prokyon
25* Raka (sazvezdje Canis Minor)

Arkturus
23* Vage (sazvezdje Bootes)

Plejadi
28*,29* Bika (sazvezdje Taurus)

Tau Cetus
17* Ovna (sazvezdje Cetus)

I neke njihove kolonije su na-
17* Bika (sazvezdje Eridanus, epsilon)

Andromeda galaxija
27* Ovna (sazvezdje Andromeda)

Lyra (Izvor humanoidnih rasa)
15* -do- 21* Jarca (sazvezdje Lyra)

Alfa Drakonis
7* Device (sazvezdje Draco)

Rigel - Greysi
16* Blizanaca (sazvezdje Orion)

Almsivi

Broj poruka : 6
Datum upisa : 14.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Fixne zvezde kosmickih rasa. Empty Re: Fixne zvezde kosmickih rasa.

Počalji  Almsivi Čet Jan 29, 2009 3:35 am

Kratak opis onog sto zasad znam. Zapazite, postoje jos neke fixne zvezde na kojima ima zivota,
ali ja za ta mesta ne znam... sve sto sam znao, naveo sam u pocetnom postu.

Gledacu da nadjem i kakve takve slike ovih stvorenja. Ili ih mozete videti ovde zajedno sa detaljnijim opisima
http://www.4shared.com/file/60425216/b2e62aac/Ivan_Antic_-_Istorija_galaksije_Zemlje_i_oveka.html?s=1
(PS: mozda link ne deluje, tj ako skinete mozda nece raditi, al nisam siguran)

Sirius A su gospodari ove galaxije, i nadgledaju razvoj, tj evoluciju svih ostalih.
Oni su karakteristicni po najnaprednijoj tehnologiji. Fizicki su jako visoki, oko 2,5 metra, jako mrsavi.
Koza im je bele boje, ruke su im dugacke i prsti na rukama duzi. Karakteristike Urana ih najbolje opisuju.

Proverio sam i neke karte, i oni koji imaju nesto znacajno u svom natalu na zvezdi Sirius, poprimaju
neke karakteristike ovih bica. I fizicke i mentalne karakteristike. Kada je AC tu, najvise se vidi po izgledu.
A, najbolji primer je npr ako neko ima AC na Siriusu, a pri tome Sunce u harmonicnom aspektu sa Uranom,
onda sigurno poprima dosta karakteristika Sirius humanoida.....

O Prokyonima znam samo da ih povezuju sa Indijancima.
Arkturus, ne znam.

Plejadjani se zovu i Nordijci. Ukratko- muskarci su visoki do 2 metra, a zene 1,80 metra.
Kosa im je plave boje, oci takodje plave, ali i zelene. Vazno je reci da je i Isus Hrist bio Plejadjanin.

Tau Cetijanci su nizi, ali jako fizicki gradjeni. Pomalo podsecaju na Vilenjake, ali zilavi su.

Iz Andromede galaxije su dovedena ovamo vodena stvorenja, Delfini i Kitovi.
Njih karakteristisu izuzetna dobrota, humanost, i um koji se lako spaja sa hipersvemirom.
Hipersvemir je razina postojanja koja je iznad astralnih.

Lyranci su izvorni cistokrvni humanoidi. To je domovina i izvor svih humanoidnih rasa.
U pocetku su Lyranci bili Andjeoske prirode, nefizicki, kasnije su zbog iskusenja uzeli fizicka tela
da bi iskusili svetove na fizicki nacin. Kada su poceli da se sukobljavaju sa Reptilima, vecina
su se razbezala na okolna mesta... to znaci da vecina nas danasnjih ljudi smo poreklom iz Lyre.
Plus, dobio sam podatke da dosta Lyranske genetike moze uticati na izgled crvenu kosu i zelene oci,
ali takodje i plavu kosu sa plavim ocima. I veci potencijal za komunikacije sa nefizickim bicima,
i razvijeniji pineal (3 oko).

Reptili (Drakosi) su negativci, imati njihovu genetiku nije nimalo lako i pozeljno.
Oni su umetnicki kreirani od strane visih galaktickih veca, kako bi koegzistirali sa ljudskim vrstama
za neku takozvanu evoluciju. Nisam siguran na kojim zvezdama su oni naseljeni, ali mislim da je
alfa Drakonis jedna od njih.

Isto i Rigeli, tj Greysi, stvoreni su da bi sluzili Reptlilima. Na filmovima ih se prikazuje kao neutralne,
a negde i kao dobra stvorenja, medjutim ni Greysi ni Reptili nemaju normalna osecanja, oni su bezosecajni
i surovi u odnosu na ljudske vrste. S obzirom da dominiraju na nasoj planeti (ali rade skriveno)
tom svojom bezosecajnoscu su zarazili i ljudsku vrstu na ovoj planeti...
Mislim da Greysa ima na par zvezda u sazvezdju Oriona, ali neznam tacno koje.
Rigeli su zapravo bili prvobitno Lyrani koji su postali Greysi tako sto su Drakosi bombardovali njihove
planete preterano nuklearnim oruzjem, pa su ostali kontaminirani i izdivljeni, degenerisani...
==============================

Dakle ako npr imate AC na nekoj od ovih fixnoj zvezdi, vrlo je moguce da cete potrimiti izgled slican
kao onih bica koji su okupirali tu fixnu zvezdu. Ili ako vam je neka znacajna planeta ovde isto moze znaciti.
Ali ljudi su obicno mesavina svih genetika, jer su 12 humanoidnih rasa i jedna reptilksa donirali svoje
gene i tako je napravljen moderan covek. Kod nekih su sve geneitke u istim procentima prisutne,
a kod nekih je jedna, kod nekih druga, kada je jedna odredjena genetika previse izarzena, onda osoba
poprima vidljiv izgled tih humanoida cije gene dominiraju....

Almsivi

Broj poruka : 6
Datum upisa : 14.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu