Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

18.02. Sunce u Ribama, Mesec u Strelcu, Mars u sektilu sa Venerom

5 posters

Ići dole

18.02. Sunce u Ribama, Mesec u Strelcu, Mars u sektilu sa Venerom Empty 18.02. Sunce u Ribama, Mesec u Strelcu, Mars u sektilu sa Venerom

Počalji  Astrotanja Uto Feb 17, 2009 8:57 pm

Evo zanimaljivih događanja tokom sutrašnjeg dana, jer Sunce menja svoj znak i ulazi u sazvežđe Riba u poslepodnevnim satima, pa je vreme kada mudosti i intuicija, saosećajnost i razumevanje budu prisutniji u onima koji su po prirodi empatičari, intutivci i skloni da objedinjuju znanje, iskustvo i intutivno poimanje, jer Ribe objedinjuju sve ono što Sunce akumulira,prolazeći svoj put od prvog znaka do 12. znak. Mesec je i dalje u Strelcu, donoseći promenljivo raspoloženje, posebno u večernjim satima oko 18-19. zbog kvadrata sa Saturnom i Uranom, kada može doći do pada raspoloženja, povećane napetosti, naglih promena, ali na kratko, pa tada budite oprezni ako ste skloni uticaju Meseca.
Lep aspekt, sekstl prave tranzitni Mars i Jupiter prema Veneri, koji su ljubavnoj vezi, posebno oni koji su pod uticajem Venere, odnosno Marsa., jer će biti u većem skladu sa drugima, posebno voljenom osobom.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

18.02. Sunce u Ribama, Mesec u Strelcu, Mars u sektilu sa Venerom Empty Re: 18.02. Sunce u Ribama, Mesec u Strelcu, Mars u sektilu sa Venerom

Počalji  Izida Uto Feb 17, 2009 11:10 pm

Astrotanja ::Evo zanimaljivih događanja tokom sutrašnjeg dana, jer Sunce menja svoj znak i ulazi u sazvežđe Riba u poslepodnevnim satima, pa je vreme kada mudosti i intuicija, saosećajnost i razumevanje budu prisutniji u onima koji su po prirodi empatičari, intutivci i skloni da objedinjuju znanje, iskustvo i intutivno poimanje, jer Ribe objedinjuju sve ono što Sunce akumulira,prolazeći svoj put od prvog znaka do 12. znak. Mesec je i dalje u Strelcu, donoseći promenljivo raspoloženje, posebno u večernjim satima oko 18-19. zbog kvadrata sa Saturnom i Uranom, kada može doći do pada raspoloženja, povećane napetosti, naglih promena, ali na kratko, pa tada budite oprezni ako ste skloni uticaju Meseca.
Lep aspekt, sekstl prave tranzitni Mars i Jupiter prema Veneri, koji su ljubavnoj vezi, posebno oni koji su pod uticajem Venere, odnosno Marsa., jer će biti u većem skladu sa drugima, posebno voljenom osobom.

No ovaj lep aspekt ce da me zobidje...
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

18.02. Sunce u Ribama, Mesec u Strelcu, Mars u sektilu sa Venerom Empty Re: 18.02. Sunce u Ribama, Mesec u Strelcu, Mars u sektilu sa Venerom

Počalji  smesko Sre Feb 18, 2009 10:46 am

draga tanjice, puno hvala na ovako detaljnom kuckanju!
detaljno sam iscitala..i upila sve inf!
svakako moram biti oprezna..jer ocigledno da se od pomracenja nesto smanom desilo.. Laughing
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

18.02. Sunce u Ribama, Mesec u Strelcu, Mars u sektilu sa Venerom Empty Re: 18.02. Sunce u Ribama, Mesec u Strelcu, Mars u sektilu sa Venerom

Počalji  Astrotanja Sre Feb 18, 2009 10:50 pm

Pndora* poztivno razmišljj, prizivaj, a pri tome gledaj da budeš u društvu, daizlaziš više, d nešto i preduzmeš kako bise osetio. Kko je tebi u natalu Mars u tigonu s Venerom, moguće da ćeš osetiti bar na neki način ovaj aspekt.

Meni se dana dogodilo da je bilo izuzetno prijatno raspoloženje, puno smeha, vedrine, prijatnog razgovora i šala, na jednoj obuci koju pohađam. Za razliku od jučerašnjeg dana na istom mestu , danas je bilo mnogo više pozitivne energije, u prepodnevnim satima, što je uticaj Venere u sekstilu sa Jupiterom.
Very Happy
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

18.02. Sunce u Ribama, Mesec u Strelcu, Mars u sektilu sa Venerom Empty Re: 18.02. Sunce u Ribama, Mesec u Strelcu, Mars u sektilu sa Venerom

Počalji  mesmerized Sre Feb 18, 2009 11:36 pm

zasto je mene zaobisao taj tranz. aspekt (Ve i Ma)? U natalu su u egzaktnom sekstilu, a juce mi je bio dobar dan, dobila fine vesti vezane za 9. kucu gde sad Ma prolazi, ali me u toku veceri potpuno rasturio emotivno... evo jos ne mogu da se oporavim... Shocked a bas sam mislila da ce me obradovati i doneti nesto fino...
mesmerized
mesmerized

Broj poruka : 99
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

18.02. Sunce u Ribama, Mesec u Strelcu, Mars u sektilu sa Venerom Empty Re: 18.02. Sunce u Ribama, Mesec u Strelcu, Mars u sektilu sa Venerom

Počalji  Bambola Čet Feb 19, 2009 2:37 am

...


Poslednji izmenio Žoržet dana Sub Jun 08, 2013 10:58 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Bambola
Bambola

Broj poruka : 190
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

18.02. Sunce u Ribama, Mesec u Strelcu, Mars u sektilu sa Venerom Empty Re: 18.02. Sunce u Ribama, Mesec u Strelcu, Mars u sektilu sa Venerom

Počalji  Astrotanja Čet Feb 19, 2009 10:18 am

Memerized, tebi je sinoć Mesec bio u konjukciji sa natlnim Neptunom u sedmoj, a Neptun je još senzibilniji od Venere i utiče na osećanja, to je kao uzvišena Venere. To je donelo osetljivost, možda unutrašnji nemir i sl. Tvoj Neptun je inače već neko vreme u kvadratu sa Saturnom tranzitnim , a i tranzitni Uran je u kvadratu sa njim, a kako je Neptun vl. tvoje 11. koja se izmđu ostalog odnosi i na dobijeu ljubav i nalazi ti se još u kući partnerskih odnosa, to nepovoljno utiče na emotvine veze. Posebno što ti je Saturn u petoj, a Uran u 11. i to tranzitni u opoziciji. Na sreću aspekt slabi, jer Saturn ije retrogradan, a Uran se kreće napred. Kod tebe su važni i aspekti vl. 5., a to je Merkur. koji može da utiče na ljubavna događanja, susrete, komunikaciju, poznanstva pa ih prati itd.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

18.02. Sunce u Ribama, Mesec u Strelcu, Mars u sektilu sa Venerom Empty Re: 18.02. Sunce u Ribama, Mesec u Strelcu, Mars u sektilu sa Venerom

Počalji  mesmerized Čet Feb 19, 2009 2:22 pm

taj Sa90Ne ce jos dugo da me muci... a kada Sa bude krenuo direktno to ce se desavati bas na vrhu moje 5. kuce. Jaoj. Praticu Merkur, mozda malo pokrene stvari kada bude na vrhu 11.
mesmerized
mesmerized

Broj poruka : 99
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

18.02. Sunce u Ribama, Mesec u Strelcu, Mars u sektilu sa Venerom Empty Re: 18.02. Sunce u Ribama, Mesec u Strelcu, Mars u sektilu sa Venerom

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu