Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako na vas utiče tranzit Jupitera u Jarcu?

+2
Supernova
Astrotanja
6 posters

Ići dole

Kako na vas utiče tranzit Jupitera u Jarcu? Empty Kako na vas utiče tranzit Jupitera u Jarcu?

Počalji  Astrotanja Sre Okt 29, 2008 7:55 pm

Željno očekujem ulazak tranzitnog Jupitera u moju šestu kuću, posebno što istovreno pravi trigon sa nat. Plutonom vl. četvrte i Uranom vl. Njegov prvi ulazak doneo mi je bolje zdravlje, više posla i bolje raspolženje, a i suprugu je posle dugog vremena krenuo posao. Trenutno sam stalno pod nekim upalama od grla, do uha, a ovih dana i oka. Novembra ulazi ulazi u moju 6. Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Kako na vas utiče tranzit Jupitera u Jarcu? Empty Re: Kako na vas utiče tranzit Jupitera u Jarcu?

Počalji  Supernova Sre Okt 29, 2008 8:44 pm

Pa ja sam primijetila da se jupiter u jarcu ponaša pomalo škrto i saturnovski i ne daje toliko koliko se to od njega očekuje, on je svakako ovdje u padu, a meni je u tranzitu kroz VI kuću, gdje je u slučajnom izgonu, pa osim pretjerane lijenosti i 'neraditisa' na poslu do sada nisam osjetila njegov benefičan uticaj. Što se tiče zdravlja, ono me uvijek dobro služilo, ali sam prilično zapostavila neke navike.
Supernova
Supernova

Broj poruka : 45
Datum upisa : 26.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kako na vas utiče tranzit Jupitera u Jarcu? Empty Re: Kako na vas utiče tranzit Jupitera u Jarcu?

Počalji  Astrotanja Sre Okt 29, 2008 8:57 pm

U pravo si Supernova da ovde Jupiter tera da se pomučiš i da sve do čega dođeš, ne bude stvar srećnih okolnosti, mada se i one mogu pojaviti, ali su kad razmislim i one rezultat izvesnog rada, napora, truda, pa si sada mogu ako se tako i sada ophodiš dadovedu do poboljšanja.Dakle, mora da se zapne, ali onda sam ga bar ja osetila.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Kako na vas utiče tranzit Jupitera u Jarcu? Empty Re: Kako na vas utiče tranzit Jupitera u Jarcu?

Počalji  Supernova Sre Okt 29, 2008 9:55 pm

Upravo tako, astrotanja....znak jarca zahtijeva disciplinu, odgovornost, odricanje i jasan fokus na konkretne stvari, jupiter ima potpuno suprotne osobine, on opušta, širi, oplodjuje i donosi nove prilike, pa u zemljanom jarcu ne nailazi baš na plodno tlo, jer je ovdje nepoželjan gost, gdje se mora uskladiti sa pravilima kuće, on kao bogati gost dolazi u kuću škrtog domaćina koji mu ne dozvoljava da se rasipa i remeti njegova stroga pravila da se sve radom i zaslugom mora postići, pa će za takve, tek negdje krišom u uglu ostaviti malo svojih darova, ali to nije ni izbliza ravno njegovim mogućnostima i onome što se očekuje od njega.
Supernova
Supernova

Broj poruka : 45
Datum upisa : 26.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kako na vas utiče tranzit Jupitera u Jarcu? Empty Re: Kako na vas utiče tranzit Jupitera u Jarcu?

Počalji  Zorica Sre Okt 29, 2008 10:11 pm

Mene ovaj jupiter upropasti nacisto.Kupila sam dva stana od urbane mafije pa cu sad da zivim u saksiji. clown
Zorica
Zorica

Broj poruka : 251
Godina : 57
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kako na vas utiče tranzit Jupitera u Jarcu? Empty Re: Kako na vas utiče tranzit Jupitera u Jarcu?

Počalji  Snezana Ned Nov 16, 2008 8:23 pm

Tr Ju u Jarcu, u mojoj prvoj kuci, setao se preko Asc. Mnogo kazu da donosi sirenje, hedonizam, gojaznost. Obzirom na to da je meni tr Sa u VIII u Vir (verovatno je to uticalo) da sam pocela sa ozbiljnom restrikcijom ishrane jos u 2007, mislim da je tr Ju samo pomogao da taj, gotovo isposnicnki nacin zivota i zivim sve vreme. Dosla sam do toga da bih sada i da se malo ugojim Shocked , ali Ju u Jarcu to neda Very Happy. Tr Ju je dugo vremena pravio, a i sada trenutno 90 Ve0Mo u III, verujte mi ni malo nije lep dozivljaj. Restrikcija i ceznja neprekidna. Inace interensantno je da sam se pri ovom tranzitu, pre mnogo godina udala sto se ispostavilo kao veoma lose, ne zbog izabranog partnera vec zbog neresenih repova iz proslosti. Mislim da Ju90Ve0Mo, nikako nije dobar tranzit za emotivno vezivanje, narocito za Ju u Jarcu, skrt je on, definitivno daje onom ko je savladao Sa lekcije.
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Kako na vas utiče tranzit Jupitera u Jarcu? Empty Re: Kako na vas utiče tranzit Jupitera u Jarcu?

Počalji  s_ana_dra Ned Nov 16, 2008 10:36 pm

meni tranzitira 5 kucom, i vala nista mi nije odneo, ako gledamo ljubav, tj. u avgustu je delovalo da ce se ovaj moj uozbiljiti, jer je poceo da mi salje poruke kakve do sad nikad nije slao, ali vrlo brzo se vratio na svoje, tako da meni nista. hehe. mozda bih trebala da igram igre na srecu Smile

s_ana_dra

Broj poruka : 18
Godina : 41
Локација : Beograd
Datum upisa : 08.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kako na vas utiče tranzit Jupitera u Jarcu? Empty Re: Kako na vas utiče tranzit Jupitera u Jarcu?

Počalji  capella Ned Nov 30, 2008 3:42 am

Meni je u opoziciji iz VI sa natalnim SA u XII .
Goru godinu nisam imala.... No
capella
capella

Broj poruka : 28
Datum upisa : 30.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kako na vas utiče tranzit Jupitera u Jarcu? Empty Re: Kako na vas utiče tranzit Jupitera u Jarcu?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu