Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulazak u drugi horoskop

Ići dole

Ulazak u drugi horoskop Empty Ulazak u drugi horoskop

Počalji  hajkula Pon Feb 23, 2009 12:50 am

Necu da teoretisem, zalepicu primer.

Devojcica ima Mesec u Blizancima u sekstilu sa Merkurom i Venerom u Lavu. Ljubav, razumevanje sa majkom.

,,Zabavljala,, se sa deckom koji ima Veneru u Raku, takodje opisuje privrzenost devojcice i majke. Venera je u opoziciji sa Uranom (devojcica zivi u kuci koja je nedovrsena) i u kvadratu sa Mesecom u Vagi. U tom periodu, devojcica ,,pomera granice,, pocinju nesporazumi sa majkom.
Majka ima puno razumevanja i puno ljubavi, popustljiva je, objasnjava, trudi se da razgovorom rese probleme (kako je vec u horoskopu devojcice prikazano).
...
Kulminacija - Devojcica kaze majci: ''nisam znala koliko mogu, htela sam da proverim ,,granice,, mnogo si me pustila. Osecala sam se plasljivo, nesigurno, ma kako to cudno, neverovatno, zvucalo, grizla me savest, a nisam mogla da se skrasim, prosto me nesto vuklo''.

Usla je u slike u njegovom horoskopu, kojima je opisana. Ona, VE 60 MO, kod njega VE u Ca.
Devojcica nema aspekt Venere i Urana u svom horoskopu. Tu su i druge slike koje nisu u njenom horoskopu, u njenoj prirodi (VE 180 UR, kod njega je i VE 90 MO) pa je brzo izasla.
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu