Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mesec u vodoliji u konjukciji sa Marsom i Jupiterom, sektilu sa Venerom

5 posters

Ići dole

Mesec u vodoliji u konjukciji sa Marsom i Jupiterom, sektilu sa Venerom Empty Mesec u vodoliji u konjukciji sa Marsom i Jupiterom, sektilu sa Venerom

Počalji  Astrotanja Pon Feb 23, 2009 10:45 am

Mesec,koji je još uvek u Vodoliji u ranim juternjim satima bio je u konjukcijisa sa Jupiterom i u sekstilu sa Venerom, što je uticalo povoljno na sve nas, dunodeći poztivnu energiju u nama, kako bi smo bolje podneli i ono što je manje ugodno, konjukciju Meseca i Marsa u Vodoliji.
Upravo je Mesec u ovim jutarnjim satima u konjukciciji sa marsom, što podstiče aktvnosti, donoseći nekima i uzbuđenje. Mesec u konjukciji sa MArsom može doneti i njke neprijatnosti, bilo konflikte. Druge će samo nagnuti aktivnost, a nekima koji su nepažljivi mogao bi doneti povrede. Budite pažljivi,posoebno su moguće povrede nogu, od kolena na dole. Budite pažljiviji i u saobraćaju u ovim jutarnjim satima. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Mesec u vodoliji u konjukciji sa Marsom i Jupiterom, sektilu sa Venerom Empty Re: Mesec u vodoliji u konjukciji sa Marsom i Jupiterom, sektilu sa Venerom

Počalji  Bambola Pon Feb 23, 2009 11:07 pm

...


Poslednji izmenio Žoržet dana Sub Jun 08, 2013 11:07 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Bambola
Bambola

Broj poruka : 190
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mesec u vodoliji u konjukciji sa Marsom i Jupiterom, sektilu sa Venerom Empty Re: Mesec u vodoliji u konjukciji sa Marsom i Jupiterom, sektilu sa Venerom

Počalji  Astrotanja Pon Feb 23, 2009 11:18 pm

Kako na tebe utiču Mesec, vl. 1. i Mars signifikator Sunca, a oni su bila danas u konjuksiji u osmoj eto i uzbuđenja i ljutnjei sl, osećanja koja remete mir. Juče ti je Mesec bio u kvadratu sa Merkurom i može to da donese nervozu. Inače marta ti planete iz Riba obično prave opoziciju sa natalnim Mesecom i Plutonom i eto zato je to nepovoljan period.

Međutim ono što tebi donosi u ovom periodu nemir, nervozu, sklonost napetosti je Uran u opoziciji sa natalnim Mesecom.


Poslednji izmenio Astrotanja dana Uto Feb 24, 2009 12:54 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Mesec u vodoliji u konjukciji sa Marsom i Jupiterom, sektilu sa Venerom Empty Re: Mesec u vodoliji u konjukciji sa Marsom i Jupiterom, sektilu sa Venerom

Počalji  Izida Pon Feb 23, 2009 11:36 pm

Ja ne znam da li je to od tranzita ali ja ljudi placem ko blesava...prvo juce poslepodne pa evo sad opet ..ne znam sta je ovo ali me tako spopala neka tuga da to nije normalno Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mesec u vodoliji u konjukciji sa Marsom i Jupiterom, sektilu sa Venerom Empty Re: Mesec u vodoliji u konjukciji sa Marsom i Jupiterom, sektilu sa Venerom

Počalji  Čarobnica Pon Feb 23, 2009 11:44 pm

pandora* ::Ja ne znam da li je to od tranzita ali ja ljudi placem ko blesava...prvo juce poslepodne pa evo sad opet ..ne znam sta je ovo ali me tako spopala neka tuga da to nije normalno Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Možda zbog Meseca jer ti "gazi" Venericu i pravi kvadratić sa natalnim Mesecom...
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mesec u vodoliji u konjukciji sa Marsom i Jupiterom, sektilu sa Venerom Empty Re: Mesec u vodoliji u konjukciji sa Marsom i Jupiterom, sektilu sa Venerom

Počalji  Izida Uto Feb 24, 2009 12:00 am

Čarobnica ::
pandora* ::Ja ne znam da li je to od tranzita ali ja ljudi placem ko blesava...prvo juce poslepodne pa evo sad opet ..ne znam sta je ovo ali me tako spopala neka tuga da to nije normalno Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Možda zbog Meseca jer ti "gazi" Venericu i pravi kvadratić sa natalnim Mesecom...

Moguce ali ovo je da poludis,tuzna sam za stotinu ljudi No
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mesec u vodoliji u konjukciji sa Marsom i Jupiterom, sektilu sa Venerom Empty Re: Mesec u vodoliji u konjukciji sa Marsom i Jupiterom, sektilu sa Venerom

Počalji  Čarobnica Uto Feb 24, 2009 12:05 am

pandora* ::
Moguce ali ovo je da poludis,tuzna sam za stotinu ljudi No

Proći će, ja sam nedavno plakala dva dana po 9 sati dnevno, ne preterujem...nikad mi se tako nešto nije dogodilo...sad ne mogu da se setim tačno tranzita koji su bili tada
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mesec u vodoliji u konjukciji sa Marsom i Jupiterom, sektilu sa Venerom Empty Re: Mesec u vodoliji u konjukciji sa Marsom i Jupiterom, sektilu sa Venerom

Počalji  Bambola Uto Feb 24, 2009 12:22 am

...


Poslednji izmenio Žoržet dana Sub Jun 08, 2013 11:07 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Bambola
Bambola

Broj poruka : 190
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mesec u vodoliji u konjukciji sa Marsom i Jupiterom, sektilu sa Venerom Empty Re: Mesec u vodoliji u konjukciji sa Marsom i Jupiterom, sektilu sa Venerom

Počalji  smesko Uto Feb 24, 2009 12:47 am

pozerkice, ne poznajem astrologiju puno, ali je pratim..i koristim da mi pomogne.
savetujem da i ti tako shavtis sve aspekte..ali zaista!
nista nije iskljucivo tako..a astrologija nam pomaze da mozemo da se bolje prilagodimo, izmenimo..

inace-ja sam celo pre podne bila grozno..juce popodne takodje..plakala sam..cutala..i na silu sam sebi povecala nivo energije!
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mesec u vodoliji u konjukciji sa Marsom i Jupiterom, sektilu sa Venerom Empty Re: Mesec u vodoliji u konjukciji sa Marsom i Jupiterom, sektilu sa Venerom

Počalji  Bambola Uto Feb 24, 2009 12:52 am

...


Poslednji izmenio Žoržet dana Sub Jun 08, 2013 11:07 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Bambola
Bambola

Broj poruka : 190
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mesec u vodoliji u konjukciji sa Marsom i Jupiterom, sektilu sa Venerom Empty Re: Mesec u vodoliji u konjukciji sa Marsom i Jupiterom, sektilu sa Venerom

Počalji  Astrotanja Uto Feb 24, 2009 10:53 am

pozerka žao mi je što si imala negativno iskustvo sa astrologom koji se nije držao ne samo astrološke etike, već ljudske da ne vrši negativnu sugestiju na tebi, govoreći ti takve zastrašujuće stvari koje bi većinu uznemirile.


Ko voli da čuje neke neprijatne stvari, koje ga plaše, brinu. vađžan je pristup astrologa i pored konstatcije da postoji negde opasnost, da da savet , ali na takav način i birajući adekvatne reč, da ne bi izazvao negativne emocije. Uz to uvek mu ukazajući šta poztivno može da se dogodi u nekom periodu, gde može da doživi nešto prijatno, ili ko može da mu pomogne, od koga može dobiti možda podršku, razumevanje, ili kako da ublaži ili prevlada negativne uticaje.
Lično mi se ne dopada fatalistički pristup astrologiji, gde s sve vidi kao loše, gde se traži u nečijem horoskopu ono što je loše. jedan put mi se dogodilo da sam bila namerno gruba prema jednoj nepriatnoj klijentkinji i bilo mi je krivo što nisam uspela da se iskontrolišem.Ona mi je ponovo došla i rekla kako da sam bila u pravu u vezi svega i zamolila me je da joj ponovo radim godišnji horoskop. Ja sebi to ne zaboravljam, jer strašne mogu da budu posledice grešaka astrologa.

Inače, ne mislim ja da tebi astrologija može da šteti, ako je na pravi način prihvatiš, mislim kao nešto što može da ti ukaže da bolje razumeš šta se sa tobom događa, kao u ovom periodu i šta je to što može pomoći, olakšati tvoje probelem. Mislim da je uznemiravajuće i to što ti je rakla tvoja doktorka i da ti kao sugestivna osoba možeš stvarno da prihvatiš.
Ukoliko posmatramo planete kao te koje određuju našu sudbinu, koja je nepromenljiv, onda nas to vodi u zabludu, jer smo mi ljudska bića koja imaju svet, razum, intelekt i volju, koja može da utiče na tok naših života u priličnoj meri. Naš karakter je taj koji utiče na naš život i budućnost, kao i način na koji rašavamo poteškoće ipristupamo problemima, astrologija je tu da pomogne da se shvati šta je to što može nama pomoći.

Kako i sama ima MEsec u Devici istina ne u konjukciji sa Plutonom, znam koliko je važan psihički mir ovim oosoboma i koliko su sklone strahu i brižnosti i meni znanje pomaže da to prevaziđem, kao i relaksacija, boravak u prirodi, zatim lekovito bilje i poztivna AUTOSUGESTIJA na prvom mestu.


sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Mesec u vodoliji u konjukciji sa Marsom i Jupiterom, sektilu sa Venerom Empty Re: Mesec u vodoliji u konjukciji sa Marsom i Jupiterom, sektilu sa Venerom

Počalji  smesko Uto Feb 24, 2009 12:05 pm

zaista bih se slozila sa tanjicom..bitan je pristup..
a posebno cu ti otkuckati o tvom kamencicu na temi-kristali Wink
iscitaj upoznaj se sa njim i uzivaj!
postoji razlog zasto si ga birala! alien
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mesec u vodoliji u konjukciji sa Marsom i Jupiterom, sektilu sa Venerom Empty Re: Mesec u vodoliji u konjukciji sa Marsom i Jupiterom, sektilu sa Venerom

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu