Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mars je u Ribama. Imate li dovoljno snage i volje?

+5
Strelica
Nea
gernica
Snezana
Astrotanja
9 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Mars je u Ribama. Imate li dovoljno snage i volje? Empty Mars je u Ribama. Imate li dovoljno snage i volje?

Počalji  Astrotanja Sre Mar 18, 2009 10:10 pm

Mars je u Ribama, vodenom znaku, gde on nema dovoljno odlučnosti i uprnosti i gde često ne stigne do cilja, posustane često pri samom kraju. Ovde je Mars osetljiv i nedovoljno jak da se susretne sa svakodnevnicom.
Kada tranzitira ribama meni obično donosi teža iskusšenja, posebno kroz moju osmu, ali me dovodi u susret sa nekim enrgijama koje ili emotivne, ili se odnose na neka posebna iskustva. Tako sam se prvi put pre dosta godina susrela sa Kastnedom,kada mi je tranzitirao ribama i osmom, zatim sam imala iskustva koja su bila vezana za osećanja unutrašnjeg bola i patnje, ali kako pri kraju Riba pravi trigon sa mojim natalnim Suncem on mene transformiš, menja, energiju usmeravajući na unutrašnje promene.

Kako deluje na vas.? Question
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Mars je u Ribama. Imate li dovoljno snage i volje? Empty Re: Mars je u Ribama. Imate li dovoljno snage i volje?

Počalji  Snezana Sre Mar 18, 2009 11:49 pm

Kod mene je zabavno, tra Ma90Ju90Pl / tra Ma180Pl, interensantno je da se ovaj T kvadrat uklapa u događaj na poslu, koji nema direktnog uticaja samo na mene (neka velika safety inspekcija, vazni ljudi, koji odlucuju/, kao i tra Sa90Ma-orbis malo veci, u V, ali ipak tra Ju120Ma u V, sve u znaku tranzita Ma. Ja to sve tako videh, a osecam se malo kao Ma u Pis, skupljam energiju.
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Mars je u Ribama. Imate li dovoljno snage i volje? Empty Re: Mars je u Ribama. Imate li dovoljno snage i volje?

Počalji  gernica Čet Mar 19, 2009 12:42 am

Mars tranzitira mojim VIII poljem, a kako dolazi iz petog, ovo mi mirise na povredjivanje od strane voljene osobe.
Kako ce se tranzitni Mars pridruziti Uranu i praviti opoziciju sa tranzitnim Saturnom iz III polja,
je li to nervoza zbog tajne koju cu otrkriti?
Da li bi to moglo imati veze sa partnerom, jer Uran je vladar VII polja, a Saturn suvladar istog i vladar VI polja?
Ne znam, ali pojacana nervoza mozda zbog kvadrata tranzitnog Marsa na natalni Uran?
Imam osecaj da cu se posteno razocarati, ali jos ne po pitanju cega?
Moze li me neko posavetovati sta bi mogao doneti ovaj tranzit i kako ga najbolje prebroditi. Hvala!

Moja natalna karta http://img10.imageshack.us/my.php?image=astro2gw01gernica726622.gif
gernica
gernica

Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mars je u Ribama. Imate li dovoljno snage i volje? Empty Re: Mars je u Ribama. Imate li dovoljno snage i volje?

Počalji  Snezana Čet Mar 19, 2009 1:04 am

Draga Gernika, Mars ti dolazi iz IV, tebi je bas guzva u IV Sa, Pl, Ma. Ako govorimo o Marsu u VIII u Pis, a ti natalno ga imas u Sco, mozes jedino u tom smislu da se razocaras, u Pis je slab, neodlucan, Neptun mu zamagljuje ciljeve a Mars to bas ne voli da se oseca kao ratnik koji nema sa kime da ratuje. Jedino mozes pomoci svom voljenom biću, mada, Mo u Ari vise voli da radi nego sto razume. Salim se, i ja imam Mo u Ari Smile Generalno teski tranziti se najlakse podnose kada ih dozivljavamo kao energije koje mi imamo u suprotnom dozivljavamo tranzite kao napad.
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Mars je u Ribama. Imate li dovoljno snage i volje? Empty Re: Mars je u Ribama. Imate li dovoljno snage i volje?

Počalji  Astrotanja Čet Mar 19, 2009 1:17 am

Gernicie, moglo bi doći do nekih iznenadanih promena vezanih za 9. kuću i 3, dakle u komunikaciji, odnosima sa nepoznatim osoboma, ili u vezi studiranja, ili eventualno sa nekom osobom iz inostranstva, ili sa nekim rođakom. Istovremeno će ti tranzitni Jupiter biti ući u opoziciju sa nat. Merkurom, pa budi oprezna kada je u pitanju donošenje odluka, kao i u odnosima sa drugima. Nepovoljno vreme za da dvanje, ili primanje obećanja, ali dogovore, ugovore i sl.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Mars je u Ribama. Imate li dovoljno snage i volje? Empty Re: Mars je u Ribama. Imate li dovoljno snage i volje?

Počalji  gernica Čet Mar 19, 2009 1:55 am

Snezana, zelela bih ja da pomognem, ali svaki moj pokusaj voljeni dozivljava kao napad na autoritet... Koliko god se ja trudila da razumem gde je problem (mada jasno mi je davno - sa Mo u Ari kako i ne bi Very Happy ) kako bih mogla pomoci, on se pravi kako je sve skoro idealno, ma sve samo da slucajno ne bi usao u raspravu i priznao svoje greske - otuda osecaj da nesto krije...
Tanja, promene u komunikaciji i na faxu primecujem - ljudi mi prilaze, uglavnom na faxu, i obracaju mi se nicim izazvano...
Grupa nam se smanjila, pa otuda verovatno potreba da se nekako zblizimo..
Hoce li te promene biti pozivne, tj hoce li me ljudi videti u pozitivnijem svetlu, jer ipak je dispozitor tranzitnog Urana sada Ju u Aqu.

Drage, hvala na savetima... flower

A, sto se guzve u IV tice, bolje da ne zapocinjem diskusiju... Evil or Very Mad

Moja natalna karta http://img10.imageshack.us/my.php?image=astro2gw01gernica726622.gif
gernica
gernica

Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mars je u Ribama. Imate li dovoljno snage i volje? Empty Re: Mars je u Ribama. Imate li dovoljno snage i volje?

Počalji  Snezana Čet Mar 19, 2009 2:11 am

Mo u Ari, pa tu je i problem, nas Smile, Mo u Ari bi hteo da reši problem, aktivno, a Mars to ne voli, Mars hoce da je u pravu po svaku cenu, a prastati Marsu treba, ali nikada do kraja jer onda on prezire, nema dovoljno jakog protivnika. Ma i Ve su dva razlicita principa.
A sugestija je bila razumevanje u simbolici VIII Very Happy
Sto se tice IV, mozda nisi slucajno napisala da je Mars u V, jer on ide prema V, ne oseca se dobro u IV i to se odnosi i na Marsa kao tvog brata, momka, sutra mozda zeta i naravno na licno tvog Marsa, jer on je vrlo mocan u Sco. Hipoteticno, te zdruzene snage, sa istim ciljem u IV su nepobedive Smile
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Mars je u Ribama. Imate li dovoljno snage i volje? Empty Re: Mars je u Ribama. Imate li dovoljno snage i volje?

Počalji  Nea Čet Mar 19, 2009 1:14 pm

Kod mene je kao kod Gernice - MA u Ribama u 8. kuci (a natalno u 5toj) uskoro ce se pridruziti Uranu i biti ce UR0MA iz osme 180 SA u drugoj.. i sve to na mome vladaru SO0PL Neutral

Ionako vec natalno imam lose odnos MA i SO, pa dakle koji se vrag jos moze desiti?
Sva sreca da nemam tipa ni nikoga preko koga mi moze doci neki belaj ... ali tranzit se mora ispuniti, pa ce onda preko necega ako vec ne preko nekoga... jel tako?

A nista mi ne pada na pamet osim da cu mozda dobiti odgovor od Prefecture da mi nije produzena karta boravka ...
Nea
Nea

Broj poruka : 80
Godina : 54
Datum upisa : 01.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mars je u Ribama. Imate li dovoljno snage i volje? Empty Re: Mars je u Ribama. Imate li dovoljno snage i volje?

Počalji  Snezana Čet Mar 19, 2009 1:23 pm

Nea Smile , eto to je Ma u Pis, nema snage, nema volje. A ja te pitam a zasto bi to moralo da bude negativan događaj Question Pa ti zivis sa svojim kvadratima kojiverovatno tvoj zivot cine dinamicnijim Very Happy
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Mars je u Ribama. Imate li dovoljno snage i volje? Empty Re: Mars je u Ribama. Imate li dovoljno snage i volje?

Počalji  Nea Čet Mar 19, 2009 2:28 pm

Very Happy
S jedne strane iz ovih sekstila mrzim sve promjene i najradije bih provela zivot vegetirajuci, a s druge to bas ne mogu jer me ovi kvadrati Marsovi bockaju ko vrag vilama, cim se malo hocu uspavati i "predahnuti" Smile

Ti mislis da bi moglo biti nesto pozitivno?! Iz osme kuce, od Marsa i Urana? to mirisi na jos radikalnije raskide i prekide od onih uobicajenih ...
A cak i ako dobijem produzetak karte boravka, morat cu onda traziti novi posao (tu su mi tranziti malo bolji, sa PL u Jarcu 120 MC Bik/ SA u Djevici u 2goj, a natalno na MC i vladar 6te ...) i organizirati se, OPET NOVO i PROMJENE, i onda cak i ako bih nasla sve to i sredila se, jer uvijek se desi da se na kraju sredim, onda ce me poceti muciti pitanje "I sta sad?... "

What a life Rolling Eyes
Nea
Nea

Broj poruka : 80
Godina : 54
Datum upisa : 01.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mars je u Ribama. Imate li dovoljno snage i volje? Empty Re: Mars je u Ribama. Imate li dovoljno snage i volje?

Počalji  Snezana Čet Mar 19, 2009 2:33 pm

Nea, slatka si, nasmeja me Very Happy - sta onda, a šta onda?
Pa to je zivot sunny
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Mars je u Ribama. Imate li dovoljno snage i volje? Empty Re: Mars je u Ribama. Imate li dovoljno snage i volje?

Počalji  Snezana Čet Mar 19, 2009 2:43 pm

Snezana ::Kod mene je zabavno, tra Ma90Ju90Pl / tra Ma180Pl, interensantno je da se ovaj T kvadrat uklapa u događaj na poslu, koji nema direktnog uticaja samo na mene (neka velika safety inspekcija, vazni ljudi, koji odlucuju/, kao i tra Sa90Ma-orbis malo veci, u V, ali ipak tra Ju120Ma u V, sve u znaku tranzita Ma. Ja to sve tako videh, a osecam se malo kao Ma u Pis, skupljam energiju.
Tranzitna Ve120Ur, visim na forumu Very Happy
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Mars je u Ribama. Imate li dovoljno snage i volje? Empty Re: Mars je u Ribama. Imate li dovoljno snage i volje?

Počalji  gernica Čet Mar 19, 2009 3:05 pm

Snazana, voljeni ima Mars u Vir na vrhu XII polja, pa je samim tim analogan znaku Riba. Zato verovatno dozivljava ovog mog Marsa u Sco (dispozitor Mo u Ari) kao ogroman pritisak... Ko bi ovde koga trebao napadati i biti uvek u pravu - nije mi bas najjasnije? Laughing
Sto se tice moje nepobedive kombinacije u IV, koja je kao sto rekoste sa Marsom u Sco vrlo mocna, ne dam je ni bratu (Mars u Ge), ni momku (Mars u Vir), jer kao sto vec napisah, Mars je dispozitor Mo u Ari, pa samo mama (koja ima Mars u Cap - njeno VII polje, drugo dete, tj moja malenkost cheers ) i ja imamo pravo na ovu guzvu u IV. Posesivno, zar ne(Mars u Sco)?! Laughing Salim se , naravno, znam kome se pripisuje Marsova simbolika...
A, savet za rad na razumevanju je odlican. Hvala! flower

Moja natalna karta http://img15.imageshack.us/my.php?image=astro2gw01gernica726622v.gif
gernica
gernica

Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mars je u Ribama. Imate li dovoljno snage i volje? Empty Re: Mars je u Ribama. Imate li dovoljno snage i volje?

Počalji  Snezana Čet Mar 19, 2009 3:26 pm

gernica ::Snazana, voljeni ima Mars u Vir na vrhu XII polja, pa je samim tim analogan znaku Riba. Zato verovatno dozivljava ovog mog Marsa u Sco (dispozitor Mo u Ari) kao ogroman pritisak... Ko bi ovde koga trebao napadati i biti uvek u pravu - nije mi bas najjasnije? Laughing
Sto se tice moje nepobedive kombinacije u IV, koja je kao sto rekoste sa Marsom u Sco vrlo mocna, ne dam je ni bratu (Mars u Ge), ni momku (Mars u Vir), jer kao sto vec napisah, Mars je dispozitor Mo u Ari, pa samo mama (koja ima Mars u Cap - njeno VII polje, drugo dete, tj moja malenkost cheers ) i ja imamo pravo na ovu guzvu u IV. Posesivno, zar ne(Mars u Sco)?! Laughing Salim se , naravno, znam kome se pripisuje Marsova simbolika...
A, savet za rad na razumevanju je odlican. Hvala! flower

Moja natalna karta http://img15.imageshack.us/my.php?image=astro2gw01gernica726622v.gif

Pa eto njemu Sa na Ma sve do oktobra 09, a za napadanje- jaka konkurencija, niko nikoga, pokretljiviji je Ma Very Happy
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Mars je u Ribama. Imate li dovoljno snage i volje? Empty Re: Mars je u Ribama. Imate li dovoljno snage i volje?

Počalji  gernica Čet Mar 19, 2009 3:43 pm

Pa eto njemu Sa na Ma sve do oktobra 09

Kakve lekcije ima za nauciti? Mars vlada VII i II, a Saturn dolazi iz X, a vlada IV? Kako okarakterisati taj period po pitanju veze?

a za napadanje- jaka konkurencija, niko nikoga, pokretljiviji je Ma
Mislite pokretljiviji od Saturna?
Saturn Mars konjukciju imam natalno, a pojavljuje se i u sloaru u V...

Mnogo pitam, znam... Laughing

Moja natalna karta http://img15.imageshack.us/my.php?image=astro2gw01gernica726622v.gif
gernica
gernica

Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mars je u Ribama. Imate li dovoljno snage i volje? Empty Re: Mars je u Ribama. Imate li dovoljno snage i volje?

Počalji  Nea Sub Mar 28, 2009 10:32 pm

Nea ::Kod mene je kao kod Gernice - MA u Ribama u 8. kuci (a natalno u 5toj) uskoro ce se pridruziti Uranu i biti ce UR0MA iz osme 180 SA u drugoj.. i sve to na mome vladaru SO0PL Neutral

A nista mi ne pada na pamet osim da cu mozda dobiti odgovor od Prefecture da mi nije produzena karta boravka ...

Za ovo vidjeti bilo je dovoljno da malo bolje pogledam svoj ovogodisnji solar, i u njemu vidim URAN na istom stupnju na kojem i IC... to je vec dovoljan pokazatelj brze i nagle selidbe Crying or Very sad
Naravno da nisam dobila produzetak boravka....
I ne samo to nego moram otici do 20 aprila a nemoguce mi je tako brzo se organizirati... mozda dodju po mene pa me izbace iz zemlje na silu.... sta kazu zvijezde?.... Question

Stvarno mi je dodijao ovaj zivot na zemlji i jedva se cekam preseliti zauvijek u astralni 4D - svijet iluzija u kom je dovoljno nesto zamisliti pa da se to odmah stvori ispred tebe ....
Nea
Nea

Broj poruka : 80
Godina : 54
Datum upisa : 01.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mars je u Ribama. Imate li dovoljno snage i volje? Empty Re: Mars je u Ribama. Imate li dovoljno snage i volje?

Počalji  Strelica Pon Mar 30, 2009 3:30 am

Da ne otvaram novu temu... Sta mislite sta ce se desavati tamo oko 18,cini mi se... Kad Mars Venera i Uran budu u konjukciji? Hoce li tajne veze pucati? A meni Mars u ribama donosi da se svadjam i lupam svasta,joooooooooooj... ja mislila kad provalim aspekte,postacu rezistentna Laughing
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Mars je u Ribama. Imate li dovoljno snage i volje? Empty Re: Mars je u Ribama. Imate li dovoljno snage i volje?

Počalji  smesko Pon Mar 30, 2009 9:23 am

Strelice, kako si me nasmejala od jutros!
i mene bas interesuje sta ce se desavati polovinom aprila.
kada sam radila godisnji..upozorena sam an ovaj mesec..da ce mi emotivno biti jako los..da bi bilo najbolje da ga nekako otkuliram..ali da znam da malo toga mogu menjati!
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mars je u Ribama. Imate li dovoljno snage i volje? Empty Re: Mars je u Ribama. Imate li dovoljno snage i volje?

Počalji  Snezana Pon Mar 30, 2009 11:34 am

Strelica ::Da ne otvaram novu temu... Sta mislite sta ce se desavati tamo oko 18,cini mi se... Kad Mars Venera i Uran budu u konjukciji? Hoce li tajne veze pucati? A meni Mars u ribama donosi da se svadjam i lupam svasta,joooooooooooj... ja mislila kad provalim aspekte,postacu rezistentna Laughing

Moguće i to, nekakva razrešenja u svakom slučaju, jer Ve će dosta dugo tlačiti Pl, Ma u ribama je neodlučan, skuplja snagu ili to je Mars koji razume, leči, sebe ili druge, proći će preko Urana i ući u Ari, a tu je svoj na svome, hrabar, ima cilj a tu pored mu stoji Venera u Ari koja čeka baš njega, zato je i išla u retro hod Smile
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Mars je u Ribama. Imate li dovoljno snage i volje? Empty Re: Mars je u Ribama. Imate li dovoljno snage i volje?

Počalji  Strelica Pon Mar 30, 2009 12:34 pm

Ih! Ja ih jedva cekam u Ovna da udju... Laughing
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Mars je u Ribama. Imate li dovoljno snage i volje? Empty Re: Mars je u Ribama. Imate li dovoljno snage i volje?

Počalji  Astrotanja Uto Mar 31, 2009 12:20 am

Mislim da je interesantniji 15.april kada su Uran i Mars u egzaktnoj konjukciji, a tu je u blizini i Venera .To može da donese burne promene, iznenadna događanja, burne emotivne reakcije, neočekivani obrte i komplikacije. Iste noći su i Mesec i Pluton u konukciji u Jarcu, pa bi moglo d utiče i na neka masovna događanja, mislim gde učestvuje puno ljudi. Možda će nakon tih događanja, biti emotivnih uzbuđenja i potresa, koja su posledica ove konjukcije. Moglo bi biti i nekih nesreća na vodi, okeanu, moru.
Ovo sigurno da neće svi osetiti jednako, već one osobe koje su više pod uticajem Marsa i Uran, pre svega,a pa za koji dan i Venere. Kako će se odraziti zavisi od kuće u kojoj je ovaj stelijum planeta i od aspekata koje prave na natalni.

Pišite. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Mars je u Ribama. Imate li dovoljno snage i volje? Empty Re: Mars je u Ribama. Imate li dovoljno snage i volje?

Počalji  Čarobnica Uto Mar 31, 2009 12:59 am

Astrotanja ::Mislim da je interesantniji 15.april kada su Uran i Mars u egzaktnoj konjukciji, a tu je u blizini i Venera .To može da donese burne promene, iznenadna događanja, burne emotivne reakcije, neočekivani obrte i komplikacije. Iste noći su i Mesec i Pluton u konukciji u Jarcu, pa bi moglo d utiče i na neka masovna događanja, mislim gde učestvuje puno ljudi. Možda će nakon tih događanja, biti emotivnih uzbuđenja i potresa, koja su posledica ove konjukcije. Moglo bi biti i nekih nesreća na vodi, okeanu, moru.
Ovo sigurno da neće svi osetiti jednako, već one osobe koje su više pod uticajem Marsa i Uran, pre svega,a pa za koji dan i Venere. Kako će se odraziti zavisi od kuće u kojoj je ovaj stelijum planeta i od aspekata koje prave na natalni.

Pišite. sunny

Uh, ja ne smem ni da pomislim, meni prave kvadrat sa Merkurom u 1. kući i Marsom u 7. kući affraid a venera natalno u konjunkciji sa Uranom, a Mars vladar 5. kuće a Uran 3. Tog dana me nema, isključujem telefone i sve oblike komunikacije i sedim i ćutim, držim jezik za zubima!!! Laughing
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mars je u Ribama. Imate li dovoljno snage i volje? Empty Re: Mars je u Ribama. Imate li dovoljno snage i volje?

Počalji  gernica Uto Mar 31, 2009 11:58 am

Mene ce opasno prodrmati na faxu (sve ovo na osi III i IX polje)! What a Face Mada sve te planetice u Ribama
prave trigon na moje Sunce, a Saturn sekstil na nat Saturna i Marsa, pa videcemo hoce li biti izadji i bori se ili
cemo ovo sve prespavati.
Kada se sretnu u Ribama, Mars i Venera ce dugo potom pratiti jedno drugo, da, da...

Opet ja upadam u sred diskusije, ali Snezana mi napisa
to se odnosi i na Marsa kao tvog brata, momka, sutra mozda zeta i naravno na licno tvog Marsa, jer on je vrlo mocan u Sco. Hipoteticno, te zdruzene snage, sa istim ciljem u IV su nepobedive
Mogu li ove zdruzene snage (Plu Sa Ma u IV) vremenom postajati sve mocnije - Sa izmedju Plu i Ma?

Moja natalna karta http://img10.imageshack.us/my.php?image=astro2gw01gernica726622t.gif
gernica
gernica

Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mars je u Ribama. Imate li dovoljno snage i volje? Empty Re: Mars je u Ribama. Imate li dovoljno snage i volje?

Počalji  Izida Uto Mar 31, 2009 2:22 pm

Evo mi ga tranzitni Mars u 1.polako ide ka nat. SA uh.. No hvata me panika od ovog susreta i jos je u 1 natalnoj No No
Da li ovo moze imati ikakve veze sa hormonskim poremecajem...dobih uput od ginekologa za hormonsku analizu jer su mi se ciklusi poremetili..bas me strah narode pale
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mars je u Ribama. Imate li dovoljno snage i volje? Empty Re: Mars je u Ribama. Imate li dovoljno snage i volje?

Počalji  nina4 Sre Apr 01, 2009 12:23 am

Ako budem iskrena odgovor na ovo pitanje bi bio nemam ni snage ni volje,a ne znam zasto. Crying or Very sad

nina4

Broj poruka : 105
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mars je u Ribama. Imate li dovoljno snage i volje? Empty Re: Mars je u Ribama. Imate li dovoljno snage i volje?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu