Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

22. mart Merkur u konjukciji sa Uran,Mesec u konjukciji sa Jupiterom.

4 posters

Ići dole

22. mart Merkur u konjukciji sa Uran,Mesec u konjukciji sa Jupiterom. Empty 22. mart Merkur u konjukciji sa Uran,Mesec u konjukciji sa Jupiterom.

Počalji  Astrotanja Ned Mar 22, 2009 1:42 pm

Danas je Merkur u konjukciji sa Uranom, što će podsticajno delovati na mentalne aktivnosti, jer iz ovog se lako može izroditi nešto novo, originalno, specifično, a ponekad čak i genijalno. Ovaj aspekt podstiče peomene, može da izazove napetost, nervozu, stres, nepovoljnu promenu, a može i svesne promene , zavisno kako korstimo ove energije, šta radimo sa njima. Nije sve jedno gde vam se nalazi ova konjukcija i kakve aspekte pravi sa vašim natalnim planetama, jer će od toga zavisiti kakve promene dolaze i gde su one.

Intutivno razmišljanje može biti podstaknuto, a posebno ukoliko se bavite nečim čime vladaju ove dve planete, kao što je recimo i astrologija. Pod uticajem ovog aspekta se brže razmišlja, shvata i ulazi u tematiku.

Drugi aspekt koji će biti prisutan u večernjim satima oko 19., 20 je konjukcija tranzitnog Jupitera i Meseca koja donosi pozitivnu energiju, dobro raspoloženje, a u Vodoliji dobro utiče na grupne aktivnosti, ali i za prijateljske odnose, za druženje, razmenu koja donosi vedrinu, prijatnost, nešto pozitivno.

Kako ste vi osetili i šta vam donose ovi aspekti?





Very Happy Very Happy


Poslednji izmenio Astrotanja dana Pon Mar 23, 2009 1:13 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

22. mart Merkur u konjukciji sa Uran,Mesec u konjukciji sa Jupiterom. Empty Re: 22. mart Merkur u konjukciji sa Uran,Mesec u konjukciji sa Jupiterom.

Počalji  Čarobnica Ned Mar 22, 2009 10:10 pm

Meni je ova konjunkcija u 4. kući stisla u kvadrat vl. 10 Merkur u 1. kući i vl.5 Mars u 7. kući...pa putujem u rodni grad ne baš voljno Sad Sad Sad
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

22. mart Merkur u konjukciji sa Uran,Mesec u konjukciji sa Jupiterom. Empty Re: 22. mart Merkur u konjukciji sa Uran,Mesec u konjukciji sa Jupiterom.

Počalji  hajkula Ned Mar 22, 2009 11:24 pm

Pitam se, Kojoj lepoj promeni da se nadam? (Sta ce mi se lepo desiti) i dodjem na forum, pa procitam novu poruku, ovu temu.

Cool
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

22. mart Merkur u konjukciji sa Uran,Mesec u konjukciji sa Jupiterom. Empty Re: 22. mart Merkur u konjukciji sa Uran,Mesec u konjukciji sa Jupiterom.

Počalji  smesko Uto Mar 24, 2009 10:57 am

meni je nedelja pre podne donela bas rastrzanost, prepirku sa mamom..i kada je sve proslo..shvatila sam..ili shvatile smo obe-bez razloga!
plus mi se poremetio plan za taj dan!
izuzetno sam bila iscrpljena na kraju dana.
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

22. mart Merkur u konjukciji sa Uran,Mesec u konjukciji sa Jupiterom. Empty Re: 22. mart Merkur u konjukciji sa Uran,Mesec u konjukciji sa Jupiterom.

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu