Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4.04. Mesec u Lavu u trigonu sa Venerom, Merkur u sekstilu sa Jupiter.

2 posters

Ići dole

4.04. Mesec u Lavu u trigonu sa Venerom, Merkur u sekstilu sa Jupiter. Empty 4.04. Mesec u Lavu u trigonu sa Venerom, Merkur u sekstilu sa Jupiter.

Počalji  Astrotanja Sub Apr 04, 2009 11:52 am

Mesec je danas u Lavu i u ranim jutaranjim satima je bio u sekstilu sa Venerom, što je uticalo na bolje raspoloženje, više radosti i ljubavi,ili dobro raspoloženje.

Mesec će oko ponoći, pa u prvim satima 5.04. biti u trigonu sa Suncem, pa ćemo biti sklada u emotivnim vezama, ali i unutrašnjeg sklada.
Danas je na nebu jedan povoljan aspekt Merkur je u sekstilu sa Jupiterom, što će uticati na pozitivne misli, dobro raspoloženje, skladnu komunikaciju, ili prijatna druženja.
Povoljan je za razmenu, dogovore, a putovanja su pod ovim aspektima bolje odvijaju.
Poovoljan je i za donošenje odluka, ili jasno sagledavanje nečega. Oni koji uče, moći će lakše da šire svoj znanje, pogotovo ukoliko vam ovaj sekstil pravi povoljne aspekte sa natalnim planetama.

Kako utiče na vas i šta vam je to pre svega prijatno i pozitivno doneo?
sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

4.04. Mesec u Lavu u trigonu sa Venerom, Merkur u sekstilu sa Jupiter. Empty Re: 4.04. Mesec u Lavu u trigonu sa Venerom, Merkur u sekstilu sa Jupiter.

Počalji  Strelica Sub Apr 04, 2009 1:24 pm

Oko ponoci sam ja bas bila na nekom rodjendanu,iako sam mislila da ne idem... Bilo je vise nego zabano. Ona Ovca,o kojoj sam pisala u postu "o Ovnovima" slavila je svoj 26.rodjendan. Malo drustvo,ali odabrano... Svi imaju po nesto u Strelcu Laughing ali i blizancima i lavu...
Smejala sam se kao luda! Bilo je super!
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu