Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

+39
sandraa
Gemini
Katarinaki
luna
IVA
elaelena
Tajna
Flora
Aqua_
nolita
mrs_r
gernica
afrodita
Lisica
vedrana
Snezana
Čarobnica
Strelica
Izida
andjela pizelli
Tratinčica
mesmerized
~Silk~
Zorica
zeka
inja
Astrid
Latica
Nea
moreisunce
Jane
jupiter u raku
Nale 83
joki22
Lima
nina4
-menora-
smesko
Astrotanja
43 posters

Strana 5 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 5 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  inja Pet Maj 22, 2009 10:45 pm

Pre nego useta u Vagu i pocne praviti sve i svasta, meni ce krajem leta Saturn napraviti 120 na nat. Mesec. Sta se moze ocekivati od takvog tranzita?
inja
inja

Broj poruka : 155
Локација : trazi se nova...
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 5 Empty vedrana

Počalji  vedrana Pet Maj 22, 2009 11:56 pm

mene je kao sto sam pisala u samom startu bacio na dno,ali zato sada-hvala saturnu.
vedrana
vedrana

Broj poruka : 121
Datum upisa : 03.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 5 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  afrodita Pon Maj 25, 2009 12:53 am

Meni je Saturn u sedmoj kuci, i prosle godine jula meseca sam upoznala decka sa kojim sam i sada, veza nam je jako ozbiljna, i mislim da je taj Saturn upravo odigrao svoje, inace pre toga, kao da sam zivela u celibatu, skroz pogresne ljubavi, takvi promasaji...uzas. Ne znam da li ovo da pripisem Saturnu ili?
afrodita
afrodita

Broj poruka : 124
Godina : 42
Локација : Situacija je slozena
Datum upisa : 24.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 5 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  Strelica Pon Maj 25, 2009 1:24 am

Zorica ::
Strelica ::Pozitivna iskustva?! Sta to bese... Mad Danas sam dobila resenje od suda da me kaznjava sa 50.000 din,ili 2 meseca zatvora i to u padinjaku,sto se nisam pojavila na glavnom pretresu za neku krshinu,sto sam je tuzila za prevaru pre 300 godina. Jaoj majku im holstaplersku!!! Ne verujem sta mi se desava!!! Ali sad ce moj Merkurcic da se aktivira,majku im njihovu,pa sad ce da vide sta je zalba u roku od 3 sata a ne 3 dana!!!

Strelica mila, da ti dam jedan strucni savet. Idi kod lekara uzmi uverenje da si bila bolesna i trazi vracanje predmeta u ranije stanje.Nista nije nemoguce, sve moze da se sredi ... Very Happy

Zoro,odradila ja to vec i sad cekam da mi jave da li ce mi odobriti ili ne... A novi pretres je u junu,pa... Ako ovaj Ju na asc sad ne reaguje,ne znam kad ce Laughing
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 5 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  gernica Pon Jun 01, 2009 10:08 pm

Saturn u III uskoro, vec se tu setkao, ali kako je od septembra prosle godine tu,
u polju neposrednog okruzenja, polju komunikacije, kretanja, ja vise ne volim isprazne razgovore,
analiziram, analiziram i to me toliko iscrpljuje.
Preispitujem sta sam to ja za sebe u prethodnih par godina uradila i sta je to cemu tezim.
Prepoznala sam dosta svojih gresaka kada je komunikacija sa drugima u pitanju, trudim se da budem jasnija,
odgovornija kada su dogovori sa drugima u pitanju da ih pazljlivije slusam...
Mada dosta sam se zatvorila i ako sam ja neko ko voli da je neprestano u pokretu, zastala sam malo i mudrujem vise nego obicno, ali znam da me na to usmerava cika Saturn, ali tesko je, kad god bih krenula u neko novo druzenje uvek bi se nesto isprecilo...
Ali, naucila sam nesto zbog cega sam sada mnogo opustenija, da ne ocekujem od sebe i svoje okoline previse, da se opustim i pokusam da svoje mentalne aktivnosti svedem na najmanju mogucu meru, citanjem ucenjem, setnjom, druzenjem.
Saturn bi trebao praviti sekstil sa Suncem koje je i vl Asc, pa hoce li tada sve sto je vezano za te planetice i kuce u mom horoskopu dobiti cvrst temelj i hoce li mi konacno laknuti? pirat
gernica
gernica

Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 5 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  Astrotanja Pon Jun 01, 2009 10:39 pm

Afrodita tebi je tamo negde krajen jula, avgusta Saturn vl. 11., dobijene ljubavi, veze, tranzitirao natalnom sedmom i bio u sekstilu sa natalnim Mesecom u 8., a istovremeno ti Sunce i možda još neka od brzih planeta bila u 5. u Raku. Ne znam samo da li si osetila i uticaj Plutona koji je bio u opoziciji sa tvojim Merkurom i kako?sunny


Poslednji put izmenio Astrotanja dana Pon Jun 01, 2009 10:51 pm, izmenio ukupno 2 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 5 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  Izida Pon Jun 01, 2009 10:43 pm

...


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 4:58 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 5 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  Astrotanja Pon Jun 01, 2009 10:56 pm

Nadam se da će se to dogoditi, pa da se tvoji postovi ovako završavaju. Very Happy
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 5 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  Izida Pon Jun 01, 2009 11:00 pm

....


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 4:58 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 5 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  afrodita Uto Jun 02, 2009 2:35 am

Tako je, draga Tanja! Baš u tom periodu u julu sam i upoznala dečka koji je Škorpija u horoskopu. Zatim sam gledala kasnije njegov horoskop i došla do zaključka da i njemu Saturn tranzitira kroz sedmu kuću. Naime, prvo smo se sprijateljili, a zatim ozvaničili vezu. Obzirom da imam i Saturna u sedmoj kuć u svom natalu, naravno on donosi starije muškarce, moj sadašnji dečko je stariji od mene sedam godina...eto kako je astrologija korisna...
afrodita
afrodita

Broj poruka : 124
Godina : 42
Локација : Situacija je slozena
Datum upisa : 24.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 5 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  afrodita Uto Jun 02, 2009 2:43 am

Što se tiče tog lošeg aspekta Merkura sa Plutonom, osetila sam, naravno...u tom periodu sam imala dosta poteškoća u vezi posla, ostala bez posla,imala sam svadju sa gazdama, oko neplaćene kirije...tj. ispao nesporazum oko ranijeg dogovora..masa gluposti i loših dešavanja, ali sam sve to zaboravila..dosta sam patila u tom periodu..
afrodita
afrodita

Broj poruka : 124
Godina : 42
Локација : Situacija je slozena
Datum upisa : 24.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 5 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  Astrotanja Uto Jun 02, 2009 10:52 am

Afrodita, iduća godina bi trebala da bude veoma znnčajna za tebe, posebno februara meseca, kako na emotivnom planu, tako i uopšte da ti donese napredak. Veoma moguć je brak. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 5 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  joki22 Uto Jun 02, 2009 3:27 pm

Prezivecu valjda jos malo ovo Saturna u mojoj Devici? Pitam se da li ce posle toga biti bolje?

joki22

Broj poruka : 275
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 5 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  afrodita Sre Jun 03, 2009 1:16 pm

Ne znam samo da li si osetila i uticaj Plutona koji je bio u opoziciji sa tvojim Merkurom i kako?sunny[/quote]

Naravno da sam osetila OPLJAČKANA SAM Evil or Very Mad Mad , da li to ima veze sa tim aspektom????
afrodita
afrodita

Broj poruka : 124
Godina : 42
Локација : Situacija je slozena
Datum upisa : 24.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 5 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  mrs_r Uto Jun 30, 2009 12:55 am

aaaaa! dodje mi da se ubijem kako se osecam. da li neko, molim vas, moze da mo objasni da li tranzitni saturn na ascedentu ili i neki drugi aspekti cine da se osecam depresivno, izolovano, sve stoji, veza mi se rapada, zanemarila sam svoj izgled (koji je do sada uvek bio dobar)...moji podaci su 16.02.1972., 18.50h, Novi Sad. POMAAAGAAAJTEEEEE! affraid

mrs_r

Broj poruka : 135
Godina : 52
Datum upisa : 30.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 5 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  Strelica Uto Jun 30, 2009 1:01 am

mrs_r ::aaaaa! dodje mi da se ubijem kako se osecam. da li neko, molim vas, moze da mo objasni da li tranzitni saturn na ascedentu ili i neki drugi aspekti cine da se osecam depresivno, izolovano, sve stoji, veza mi se rapada, zanemarila sam svoj izgled (koji je do sada uvek bio dobar)...moji podaci su 16.02.1972., 18.50h, Novi Sad. POMAAAGAAAJTEEEEE! affraid

Mrs_r,idi begaj,kakvo ubijanje?! Znas li da je saturn najbolji period da se recimo smrsa? Mnogi sa ovim tranzitom donesu najpametnije odluke u svom zivotu... Ajd,molim te,idi na temu problemi i procitaj kako se postavlja natalna,ako zapne tu je Dare,pomocice ti,cimni ga na p.p, pa da vidimo natal,ok?
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 5 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  mrs_r Uto Jun 30, 2009 1:10 am

joj fala. sacu vidim za natal cheers

mrs_r

Broj poruka : 135
Godina : 52
Datum upisa : 30.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 5 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  mrs_r Uto Jun 30, 2009 1:58 am

evo je! evo je! juhu! lol!
aj sad ljudi pomazite, da vidim gde sam zapela u zivotu drunken

mrs_r

Broj poruka : 135
Godina : 52
Datum upisa : 30.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 5 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  Strelica Uto Jun 30, 2009 2:25 am

Eeee pa Saturn vlada 5-om i pravio je opoziciju na Mesec iz 7. i ponovo ce. Na srecu,Jupiter ce sad kad se vraca,opet da ti dodirne 5 pa kad bude ponovo prelazio preko So i Me,bice bolje. Ne znam,zivite li zajedno? Sa Saturnom kroz 1. neke stvari ces definitivno resiti,tu nema Boga,nemoj da se sekiras. Kakav ti je ovo buljuk zena,gde radis? Mozda da malo obratis paznju na to,a?
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 5 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  mrs_r Uto Jun 30, 2009 2:33 am

ziveli smo zajedno, ali smo se odvojili devetog aprila, posle jedne gadne svadje. sada opet vec nekoliko dana ne razgovaramo. a buljuk zena jedino moze da dodje sa njegove strane, posto je pravno jos ozenjen i tu je extremno zapetljana situacija sa zenom, majkom, cerkom...huuuh Rolling Eyes inace sam pisac, samacki posao, tako da nema zena okolo clown reci mi, kako ti se cini mogucnost dobijanja posla u jednoj izdvackoj kuci ovih dana i finansije koje su otisle do djavola...psihicki bol i pritisak i osecanje izolacije dolaze od saturna u devici ili urana u ribama koji mi ugrozava mesec u ribama?

mrs_r

Broj poruka : 135
Godina : 52
Datum upisa : 30.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 5 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  Strelica Uto Jun 30, 2009 2:45 am

Ih,preduhitri me Very Happy Bas sam za pisanje i htela da te pitam... Htela sam ti reci da ako pises,to podhitno objavis,mogla bi biti poznata sa ovim Mesecom u 7. (i eto ti buljuka zena,posto bi tvoje stivo bilo interesantnije zenama,nego muskarcima) i to bas sad u ovom periodu kad ti se Uran (vl.tvog Me i So) vrti oko Meseca.
Mislim da bi ste opet mogli da pocnete da zivite zajedno,zato sam te i pitala,ali to tek tamo negde krajem godine da se opet potegne pitanje, a realizacija mozda cak i sledece. Sto se posla tice,isto. Nista pre nego Ju krene direktno,ali nikad se ne zna sa vama piscima koji imate Me u Vodoliji pa je jos taj Me vladar 10.
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 5 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  Astrotanja Uto Jun 30, 2009 3:11 am

Slažem se sa Strelicom.
Imam nešto i da dodam. Dok Uran tranzitira tvojom sedmom neće doći do stabilizacije u vezi i to je obično veza sa zauzetim muškarce, pa ima i prekida, nastavak i to će jako uticati na tvoje raspoloženje.
Što se posla tiče kako je Vl. tvoje 6. u drugoj tebi će donositi neredovne, ili nekontinuirane prihode u poslu, a novac će brzo da se troši, često ekspres. Ovo je odličan aspekt za izdavanje sopstvebnih knjiga, posebno kada je i vl prve u šestoj.
Povedi računa o zdravlju, piši o svemu što te boli, muči, posebno sada vezanom za ljubav, brige, strahove koje imaš, jer su za tebe rad i kretivnost, pisanje lekoviti.
sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 5 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  mrs_r Uto Jun 30, 2009 2:22 pm

ej devojke, bas vam hvala, stvarno ste zlatne lol!
evo bas pre neki dan zavrsih drugu knjigu. ja inace koja poprilicno brzo pisem, al sam se namuciiillaaaaaaa oko ove. napisem, onda shvatim da ne valja, pa pola knjige izpocetka. na kraju sam prebrojala i bilo je SEDAMNAET verzija knjige!?!?!?!?!?!?!?!? opet saturn u devici!?!?!?!?!!??
sacu jurim izdvace...sta savetujete? privatna izdavacka, drzavna, urednik da bude muskarac, zena?
inace ce pre verovatno pre nego sto izadje knjiga, jedan segment biti objavljen na 4-5 slovenskih jezika, negde s jeseni u poljskoj? sta mislite o tome? hoce li to imati ikakvog znacaja za karijeru, ili ce biti samo da ulepsam cv, hehehe rendeer albino sunny

mrs_r

Broj poruka : 135
Godina : 52
Datum upisa : 30.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 5 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  Astrotanja Uto Jun 30, 2009 3:11 pm

Vredna si ti i bez Sturna, a tek sa njim u devici još veća težnja perfekcionizmu, pa više i nezadovoljstva i težnje da bude bolje.
Bolju poslovnu saradnju možeš da ostvariš sa ženama, zbog Venere u sedmoj, kao i Meseca. Poslovo partnerstva bi trbela da bude skladna jer je vl. sedme Neptun u trigonu sa venerom u 7., pa poslovna partnerka može osetiti tvoj sezibilitet,ili imati sličan umetnički ukus, estetske kriterijume, odnosno biti na sličnoj talasnoj dužini.
Ovo je godina kada ćeš imati prilike da poslovno prespariraš i to zbog Jupitera koji tranzitira 6. može imati veza i sa inostranstvom. što se tiče zemlji, mislim da tebi sreću mogu doneti zemlje u znaku Ovna, zbog Venere u Ovnu. Ovan se odnosi na Britanijum, Poljsku, donju Poljsku , Nemačku, Dansku itd.
Kako je šesta u Vodoliji, bolje bi bilo sa privatnim izdavačima.
sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 5 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  mrs_r Čet Jul 09, 2009 1:07 am

e! sumanuta novina. ja vec mesec dana ili vise jedem JEDINO i ISKLJUCIVO povrce. ja koja sam ceo zivot bila mesozder i svastojed, jednostavno ne mogu da podnesem ni meso, ni kuvano, ni beli hleb, samo crni. veoma me je sramota od same sebe. izdala sam sebe i kao zderonja i kao komunista affraid

mrs_r

Broj poruka : 135
Godina : 52
Datum upisa : 30.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici? - Page 5 Empty Re: Kako podnosite tranzitni Saturn u Devici?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu