Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tranzitni saturn u 12 kuci!

+3
Estera
Astrotanja
Zorica
7 posters

Ići dole

Tranzitni saturn u 12 kuci! Empty Tranzitni saturn u 12 kuci!

Počalji  Zorica Uto Dec 16, 2008 2:55 pm

Meni uskoro saturn pocinje da tranzitira 12 kucom. Moja 12 kuca je u znaku device i vage do 14 stepena. Negde sam procitala da je tranzit kroz 12 kucu boravak u bolnici. Mene osim porodjaja ( barem se nadam) ne ceka drugi boravak u bolnici? Mozda ce ovaj period koji cu biti na porodiljskom sa bebom biti taj period osame i izoliranosti.
Sta drugo mogu ocekivati od ovog tranzita?Rodjena sam 10.5.66 u 15,40 smederevo.

Posto cu najverojatnije ici na carski rez , dali se po mom horoskopu moze naslutiti dan kad cu se poroditi. Meni je termin najkasnije do 27 januara. Ja imam osecaj da ce to biti 25 januara. Dali se iz natalne karte moze videti koj znak ce biti moja cerkica? Moj prvi sin je rak, drugi sin strelac a za cerkicu koju nosim neznam. Zbog blizanca na vrhu 9 kuce koja predstavlja 3 dete, trebala bi biti vazdusni znak Vodolija?

Dragi prijatelji napisite Vase misljenje. Jako mi znaci vas savet.
Hvala od srca.
santa rendeer
Zorica
Zorica

Broj poruka : 251
Godina : 57
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitni saturn u 12 kuci! Empty Re: Tranzitni saturn u 12 kuci!

Počalji  Astrotanja Uto Dec 16, 2008 11:43 pm

Što se tiče Saturna on će od kraja decembra. 31. krenuti retrogradno, pa će se opet ubrzo vratiti u tvoju 11. jer će mesecima ići retrogradno, sve do 15. maja 2009. Meni je dosta koristio u duhovnom razvitku, a na psihiloškom planu doneo mi je izvesne strahove, jer je prolazi kroz znak raka, gde je on u padu, a kako se poklopio i sa situacijom koj je bila puna neizvesnosti uticao mi je na unutrašnji nemir i proemećaj spavanja.

Kako će tebi biti kada uđe u 12. , 12 ti je uDevici, tu je razum jači i verovatno bi noćno nespavanje moglo biti zbog bebice, a ne iz nekih drugih razloga.
Tvoj vrh 9. je u Blizancima, a vl.Merkur je u biku, tako d će ovo ete imati i neke osobine Bika, biko zbog ascedenta, ili zbog Meseca, ili Mc. ako je to tvoja treća trudnoća, računaju se sve trudnoće, ne samo rođena deca. Dakle imaće sigurno naglašene zemljano-vazdušnu kombinaciju.


Smile flower


Poslednji izmenio Astrotanja dana Čet Dec 18, 2008 9:16 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitni saturn u 12 kuci! Empty Re: Tranzitni saturn u 12 kuci!

Počalji  Zorica Uto Dec 16, 2008 11:48 pm

Astrotanja ::Što se tiče Saturna on će od kraja decembra. 31. krenuti retrogradno, pa će se opet ubrzo vratiti u tvoju 11. jer će mesecima ići retrogradno, sve do 15. maja 2009. Meni je dosta koristi u duhovno razvitku, a na psihiloškom planu doneo mi je izvesne strahove, jer je prolazi kroz znak raka, gde je on u padu, a kako se poklopio i sa situqcijom koj je bila puna neizvesnosti uticao mi je na unutrašnji nemir i proemećaj spavnja.

Kako će tebi biti kada uđe u Devici, tu je razum jači i vertulno bi noćno nespavanje moglo biti zbog bebice, a ne iz nekih drugih razloga.
Tvoj vrh 9. je u blizancima, a vl.merkur je u biku, tako d će ovo ete imati i neke osobine Bika, biko zbog ascedenta, ili zbog Meseca, ili Mc. ako je to tvoja treća trudnoća, računaju se sve trudnoće, ne samo rođena deca. Dakle imaće sigurno naglašene zemljano-vazdušnu kombinaciju.


Smile flower

Hvala ti andjelu moj. Bebica mi je 9 kuca ( prosla sam ceo krug jer sam imala 6 spontanih posle mladjeg sina). Inace i ja i moj muz , bebin otac smo bikovi pa ce mozda da bude podznak bik.
Sto se tice nespavanja , ma nije problem...moj posao je takav da sam istrenirana da ne spavam uvek nocu. U svakom slucaju ce se desiti promene, i prihvaticu sve sto treba. Saturn nije uvek los, on je i mudrost kad prihvatis ono sto se promeniti ne moze.
cheers
Zorica
Zorica

Broj poruka : 251
Godina : 57
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitni saturn u 12 kuci! Empty Re: Tranzitni saturn u 12 kuci!

Počalji  Estera Sre Dec 17, 2008 5:02 am

Osjećam delovanje Saturna kroz 12 kuću uz izrazitu nesanicu,jednostavno kad dođe noć,meni se ne spava.A kad konačno to uspijem,snovi su izrazito jasni,pamtim ih detaljno.
Općenito mi odgovara dio dana kad sam sama,trebam neko vrijeme da bih napunila baterije,no istovremeno mi se čini kako je ovo sve zatišje i kako mi podsvijest želi nešto poručiti.Kako je Saturn disciplina i ograničenje,a znak Djevice sklon analizi,tako sve češće realnost donosi tmurnije misli,iako sam inače rođeni optimist.
Ipak,mislim da ga se ne treba plašiti,ovisno o aspektima koje gradi svojim tranzitom,treba mu se samo malo pokoriti,dakle-red i rad,u suprotnom,on će to učiniti sam,na neugodan način!!
Estera
Estera

Broj poruka : 7
Datum upisa : 04.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitni saturn u 12 kuci! Empty Re: Tranzitni saturn u 12 kuci!

Počalji  -menora- Sre Dec 17, 2008 5:46 am

Estera ::Osjećam delovanje Saturna kroz 12 kuću uz izrazitu nesanicu,jednostavno kad dođe noć,meni se ne spava.A kad konačno to uspijem,snovi su izrazito jasni,pamtim ih detaljno.
Općenito mi odgovara dio dana kad sam sama,trebam neko vrijeme da bih napunila baterije,no istovremeno mi se čini kako je ovo sve zatišje i kako mi podsvijest želi nešto poručiti.Kako je Saturn disciplina i ograničenje,a znak Djevice sklon analizi,tako sve češće realnost donosi tmurnije misli,iako sam inače rođeni optimist.
Ipak,mislim da ga se ne treba plašiti,ovisno o aspektima koje gradi svojim tranzitom,treba mu se samo malo pokoriti,dakle-red i rad,u suprotnom,on će to učiniti sam,na neugodan način!!

evo pravim ti drustvo u NESPAVANJU Very Happy ... ne znam zasto ali meni je normalno da ustajem jakoo rano,evo nekad i u ovo doba ... verovatno sto volim da sam sama sa sobom scratch ... izvinte za off Very Happy
bounce
-menora-
-menora-

Broj poruka : 181
Godina : 51
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitni saturn u 12 kuci! Empty Re: Tranzitni saturn u 12 kuci!

Počalji  Zorica Sre Dec 17, 2008 4:13 pm

Moje dame, nespavanje ima svojih dobrih strana... zavisi dali mozes da iskoristis to vreme za neke lepse stvari.. I love you I love you I love you

Ja sam u stanju da ne spavam ali i na lepe stvari mogu da mislim geek .
Zorica
Zorica

Broj poruka : 251
Godina : 57
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitni saturn u 12 kuci! Empty Re: Tranzitni saturn u 12 kuci!

Počalji  bejbi Pet Jan 14, 2011 2:16 pm

Saturn u 12 tranzitni -Odvojenost od drustva, nemanje energije, komunikacija je otezana,bavljenje ezoterijom ,astrologijom ,psihologijom, vracanje u proslost, tuga, zalja za promenom, samoca, izolacija samovoljna ili nevoljna,bolesti,strahovi,los san,spavanje lose,kosmari,problemi sa bubrezima, mrsavljenje, ucenje jezika, prihvatanje sebe bez ulepsavanja, pitanje vere je aktuelno, meditacija, maleri, pogresna lecenja, opasnost od vode, ne smemo se opirati obavezama, napadi panike,depresija, problemi sa kicmom i zubima, suocavanje sa posledicama dosadasnjih odluka, rad na sebi, otkrivanje izvora emocionalne snage, radjanje nove licnosti, disciplina u mislima, ciscenje podsvesti, citanje ,citanje i citanje svega i svacega, donosenje velikih odluka.

bejbi

Broj poruka : 6
Datum upisa : 02.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitni saturn u 12 kuci! Empty Re: Tranzitni saturn u 12 kuci!

Počalji  Astrotanja Pet Jan 14, 2011 2:54 pm

Tako je Bejbi!

Obuhvatila si sve ono što je suštinsko za Saturn u 12..
Dobro je što je on ipak sada u Vagi, pa će se više tražiti istina i nastojati da se uspostavi unutrašnja ravnoteža, mir u samoći, ako je u 12.

12. kuća je dobra i za pruženja pomoći drugima, za one čija su zanimanja vezana za pomaganje drugima, lečenje, pa se onda i osoba koja drugima pomaže oseća bolje. sunny


Poslednji izmenio Astrotanja dana Pet Jan 14, 2011 4:06 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitni saturn u 12 kuci! Empty Re: Tranzitni saturn u 12 kuci!

Počalji  bejbi Pet Jan 14, 2011 3:25 pm

Masaza i muzika pomazu..Smile

bejbi

Broj poruka : 6
Datum upisa : 02.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitni saturn u 12 kuci! Empty Re: Tranzitni saturn u 12 kuci!

Počalji  Gost Pet Jan 14, 2011 6:53 pm

bejbi ::Saturn u 12 tranzitni -Odvojenost od drustva, nemanje energije, komunikacija je otezana,bavljenje ezoterijom ,astrologijom ,psihologijom, vracanje u proslost, tuga, zalja za promenom, samoca, izolacija samovoljna ili nevoljna,bolesti,strahovi,los san,spavanje lose,kosmari,problemi sa bubrezima, mrsavljenje, ucenje jezika, prihvatanje sebe bez ulepsavanja, pitanje vere je aktuelno, meditacija, maleri, pogresna lecenja, opasnost od vode, ne smemo se opirati obavezama, napadi panike,depresija, problemi sa kicmom i zubima, suocavanje sa posledicama dosadasnjih odluka, rad na sebi, otkrivanje izvora emocionalne snage, radjanje nove licnosti, disciplina u mislima, ciscenje podsvesti, citanje ,citanje i citanje svega i svacega, donosenje velikih odluka.
hm. scratch Eto taj problem kicmom i sa "zubom"(i ponovo proradili umnjaci) su kod mene upravo u nedavno proslom vremenu. A kod mene je SA kroz 6!
Kada je bilo u 12 - sve se to odnosilo na mog oca.
Ja sam bas obozavala da nosim protezu, te ipak je radi estetike, za kasnije Smile pa nije bas - prihvatanje sebe takvim kakaav si, mozda proteza ne ulepsava, ali ni ne umanjuje lepotu. Jeste da mi je malo trebalo presecem i odlucim na prvu Basketball ali to sam zelela licno ja i znala zasto. Imala sam11/2god, pa zasto bih se na kratko premisljala nego zato sto sam se pitala da li ce previse primecivati skolski drugari..
citanje, citanje i citanje...e to sve sto sam stigla. Od medcine(alternativne podjednako - to zbog oca), teske literature..a dalje asm dete koje je volelo bajke..ne zelim da odrastem..pritom i neke istorijske i istinite dogadjaje iz perioda 1 i 2 svetskog rata, naravno sa podrucja nase zemlje.
A naravno, naslo se vremena i za Agatu Kristi i Sidni Seldon..

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Tranzitni saturn u 12 kuci! Empty Re: Tranzitni saturn u 12 kuci!

Počalji  Zorica Uto Jan 18, 2011 2:19 pm

Zorica ::Meni uskoro saturn pocinje da tranzitira 12 kucom. Moja 12 kuca je u znaku device i vage do 14 stepena. Negde sam procitala da je tranzit kroz 12 kucu boravak u bolnici. Mene osim porodjaja ( barem se nadam) ne ceka drugi boravak u bolnici? Mozda ce ovaj period koji cu biti na porodiljskom sa bebom biti taj period osame i izoliranosti.
Sta drugo mogu ocekivati od ovog tranzita?Rodjena sam 10.5.66 u 15,40 smederevo.

Posto cu najverojatnije ici na carski rez , dali se po mom horoskopu moze naslutiti dan kad cu se poroditi. Meni je termin najkasnije do 27 januara. Ja imam osecaj da ce to biti 25 januara. Dali se iz natalne karte moze videti koj znak ce biti moja cerkica? Moj prvi sin je rak, drugi sin strelac a za cerkicu koju nosim neznam. Zbog blizanca na vrhu 9 kuce koja predstavlja 3 dete, trebala bi biti vazdusni znak Vodolija?

Dragi prijatelji napisite Vase misljenje. Jako mi znaci vas savet.
Hvala od srca.
santa rendeer

Bebica je sad devojcica, rodila se 8 januara, jarac sa podznakom u raku na 5 stepenu. Inace je andjeo i lici na tatu. flower
Zorica
Zorica

Broj poruka : 251
Godina : 57
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitni saturn u 12 kuci! Empty Re: Tranzitni saturn u 12 kuci!

Počalji  Milica Uto Jan 18, 2011 2:49 pm

SA kroz 12. kuću, u mom slučaju je doneo izolaciju, depresiju, tugovanje....baš sam se loše osećala.
Izolacija je bila posledica učenja. Morala sam da položim anatomiju, pa histologiju, etiku, socijalnu medicinu....anatomiju sam položila kad je SA bio na 29* blizanaca i SA je već bio u 12. polju...sve sam uspešno završila, ali sam bila jako nervozna što moram da se dim u kući dok drugi uživaju.

Onda je u avgustu te 2003. godine došao na 10* raka i napravio egzaktan kvadrat sa mojim MA i SO - zlo i naopako ! I dan danas se sećam tog osećaja depresivnosti. Blokirao svaku moju želju da uđem u neku vezu- momci ili neodgovarajući ili me ne fermaju. Pride nedostatak vremena, jer se i dalje mora učiti....taj kvadrat je potrajao...ali zato je usledio kvadrat SA na nat. SA i to sve i dalje iz 12. polja....pa kvadrat na PL i to sa samog ascedenta.

Ovo mi je bio jako težak period. Mislim da sam brzinski sazrela za te dve godine.

A pipirevka je kulminirala tek tranzitom kroz 1. polje. Al' to nije tema. Laughing
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitni saturn u 12 kuci! Empty Re: Tranzitni saturn u 12 kuci!

Počalji  jassna Uto Jan 18, 2011 7:25 pm

Meni je ubedjivo najgori period zivota bio kada mi je Sa tranzitirao 8. kucom..Kada se tada sa nepunih 20 godina nisam samoubila, necu nikada..Sada kada se setim tog perioda, prosto ne mogu da verujem kako sam se dostojanstveno bila drzala sa toliko malo godina i kako nisam poklekla..
Nekako mislim da ce Sa u 12. kod mene (na kraju) doneti dobro, imam takav neki osecaj..Odnosno da cu se tada suociti sa samom sobom na najbolji moguci nacin..

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitni saturn u 12 kuci! Empty Re: Tranzitni saturn u 12 kuci!

Počalji  jassna Ned Apr 03, 2011 6:13 pm

Ja sam mislila da ce mi najveca izolacija u zivotu biti Sa kroz 11. polje, ali sada sam, cini mi se jos vise izolovana..Znaci posao pa kuca, pa kuca pa posao, prevazisla sam i Ekrema sunny

A na poslu se trosim i to bas puno, unisten mi je natalni Ma, i oko sitnica se puno trosim, ali srecom pa ide dobro, isplati se, s obzirom da od skoro radim za sebe, snalazim se super..

I tugaljiva sam jako, medjutim to je zbog mog emotivnog zivota, u vezi sam na daljinu, a bas smo se oboje vezali jedno za drugo..Po prvi put u zivotu mislim da sam nasla savrsenog i onda sam malo besna na sudbinu sto smo daleko, odnosno na dva razlicita kontinenta..

I takvo stanje ce trajati do septembra, zbog njegovih izlozbi i poslova koje ima sa svojom firmom..a posto i on i ja sanjamo o tome da po pola godine zivimo u Beogradu, a pola godine vani, nadam se da ce mi se to ostvariti kada mi bude aktuelan ovaj novi solar..

Meni se nekako cini da mi je sudjeno da zivim daleko, daleko, ali i da se povremeno vracam u Srbiju..To bi bilo idealno, jer ne bih morala da prekidam svoj posao, a zadovoljila bih i ovaj moj cudni Mo koji sanja o daljinama..

Videcemo..

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitni saturn u 12 kuci! Empty Re: Tranzitni saturn u 12 kuci!

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu