Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lečenje kristalima

+29
jassna
Bellatrix986
suncevenera
Angie
IVA
hajkula
Dunja
Flora
Tajna
nolita
Snezana
gernica
beli lav
Sophi
Izida
vedrana
Strelica
Bambola
Latica
David
nina4
Astrid
LoSt_in_SpaCe
Čarobnica
joki22
-menora-
Zana
smesko
Astrotanja
33 posters

Strana 13 od 16 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Sledeći

Ići dole

Lečenje kristalima - Page 13 Empty Re: Lečenje kristalima

Počalji  Dunja Ned Nov 22, 2009 2:57 am

Drustvo cao,

evo da i ja podelim svoja iskustva sa vama...Smile vec par godina u trznom centru gde radim,u lokalu ispod,doktorka koja radi terapiju kamenjem,prodaje skoro svaku vrstu kamenja..moj prvi susret sa tim je bio znaci,pre recimo dve godine...i vrlo cesto,s vremena na vreme,svracala sam tamo i polako se upoznavala sa tim kako kamenje deluje,ali nisam se nikako odlucivala da bilo sta od toga kupim.dok jednog dana moja majka nije izvadila ko zna odakle,jedan predivan komad ljubicastog kamena,fantasticno obradjenog kao za privezak,ne znajuci koji je ustvari...tacnije,rekla mi je da misli da je ametist,ali da nije sigurna..ja sam ga sutradan odnela kod doktorke,i ona se odusevila koliko je dobar primerak..ja sam ga onda ocistila, i uglavnom ga drzim pored kreveta..da bih vec par dana bila resena da kupim rozenkvarc,i to bas privezak...prolazeci pored radnje, vidla sam da stoje dva, i prosto,jedan od njih me je bukvalno zvao!! i to se danima desavalo.i kad sam juce otisla da ga kupim, nije mi se dopao jer je na par mesta bio kao napuko,kao da je "radio"... i to mi se nije dopalo..i vec sam htela da uzmem ovaj drugi,kad shvatim,da bas taj koji me je zvao,prosto gori od toplote,a drzala sam ga u rukama samo par sekundi..e onda uzmem ja oba istovremeno, da vidim sta cu da osetim, i prosto, ovaj mi je takvu energiju prenosio,ma,prosto me je zvao.."goreo" je u mojoj ruci..dok ovaj drugi skoro nista!i ja shvatim, da je on mene odabrao:) e sad,kad sam dosla kuci,ja sam bila prosto ljuta na njega sto ima te pukotine,pa nisam htela da ga nosim,pa svasta nesto,a onda shvatim da niko nije savrsen,i da stvari oko sebe treba voleti sa svim njihovim nesavrsenstvima i manama..:)i tako sam ocistila svoj kamen,stavila ga na lancic, i jutros ga stavila oko vrata..Smile i nadam se da cemo se voleti moj kamen i ja:))
e sad,pitanje- da li te pukotine na kamenu stvarno znace da je on "radio",da ga je neko koristio,ili da je prosto upijao energiju,nekakvu,svakakvu,tu u radnji, i da je od toga popucao?? posto kad sam pre 15-ak god nosila citrin kao privezak,( ne znajuci tada sta ustvari nosim i koje i kakvo dejstvo ima) kamen je kupljen gladak,da bi posle nekog duzeg nosenja upravo tako i popucao..!da li treba nositi takvo kamenje,bez obzira sto je dobro ocisceno,ili ipak treba traziti glatke komade??

pozzzzzzzz..

Dunja
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Lečenje kristalima - Page 13 Empty Re: Lečenje kristalima

Počalji  Astrotanja Ned Nov 22, 2009 11:17 am

Dunja,oduševila si me. cheers sunny

Vidi se da ti osećaš kamenje i da su oni lako stapaju sa tobom i deluju na tebe. Ne zam da li je to što je ima pukotine dobro, ali ako on radi i emituje snažnu energiju i da ona tebi godi, po meni je to siguran znak da je trebao da dođe do tebe i da ti treba ga nosiš, bez obzira što ne izgleda savršeno. Ta toplata koju si osetila , energija kako ja kažem koja je nastala kada si ga uzela je ono što govori da je on za tebe i da će ti više toga doneti i pokrenuti u tebi nego savršeno obrađen privezak, gladak, ali koji ne emituje energiju, ne deluje.

Samo ti njega nastavi da nosiš i piši nam šta ti je donosi,kako deluje na tebe, jer to je suština. Važno je prepoznati i osetiti to što kamen nosi u sebi i pratiti kako deluje i da li nam i kad prija, kad nam je potreban i tada ga nositi.sunny flower
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Lečenje kristalima - Page 13 Empty Re: Lečenje kristalima

Počalji  joki22 Ned Nov 22, 2009 1:07 pm

Koliko znam pukotine na kristalima nastaju usled razmene energije sa njima.

joki22

Broj poruka : 275
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Lečenje kristalima - Page 13 Empty Re: Lečenje kristalima

Počalji  Dunja Ned Nov 22, 2009 3:30 pm

Hvala Tanja...
i ja sam se vodila time,d aje bolje da on meni donese neko dobro,da "radi" u kontaktu samnom,nego li da ga imam,a da je dzaba...

joki,mislim da si u pravu..moje skromno znanje o kamenju je bas takvo. i bas sam i pitala to iz razloga,da vidim da li on ipak zadrzava neku tudju energiju,ma koliko dobro bio ciscen.?.jer kad stoje u prodavnici neko odredjeno vreme,neminovno je da "rade", a prodavci ih naravno ne ciste...e sad,neko kaze da to nisu pukotine od "rada" kamenja,nego da su prosto prilikom obrade ostali takvi!! meni to ne pije vodu:)
da li sam u pravu??Smile

Dunja
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Lečenje kristalima - Page 13 Empty Re: Lečenje kristalima

Počalji  smesko Ned Nov 22, 2009 4:23 pm

drage kristalkice..vidim da ste lepo kuckale..

lavicu..mesecev kamicak nije bez razloga dosao do tebe..skoro sma procitala da je kamen novih pocetaka..da li si to znala?
kako se druzis sa mindjusicama?da li ste dobro?

dunja, zaista divna pricica i nacin na koji si dolsa do kamicka!

najpre..kamen i jeste nepravilan..da li smo mi ili bilo sta u prirodi savrseni?ne!
na anjdivnijem cvetu imate po neku tackicu..ali na palsticnom necete naci tackicu..ili neku nepravilnost..
veoma cesto se palstika i staklo oblikuju, obraduju i budu savrseni..ali-da li je to zaista nama potrebno?
kakvu energiju emituje palstika..pa ona nije zdrava..

zamislite kamen..izvuce iz zemlje, pa opran, pa obradjen..i jednostavno nekada nije moguce da se ispolira tako da se ne vidi brazdica..
zapravo, samo zene koje uzimaju kamen kao nakit..nece da izaberu kamencice koji iamju rupicu, ili perlice nisu bas jdnake..ni po boji, tacno centriranoj rupici..
recimo..izabrala sam sfericu gorskog koja je busnjikava, koja je nesavrsena..i tako je volim.ali znate kako se greje kod mene..kako mi daje snagicu i kako me cisti.
zatim-srce od tigrovog oka..pa ono ima brazdice u sebi..
i mogla bih tako redom..

tako, da rec ej o super kamenu za tebe.definitivno!

tacno je..da kada koristimo kamencice unutrasnjost moze da se ispuni nekim pukotinicama..moze i da pukne..ako je svoje uradio..
npr..kada pukne kamen..moze da se desi da je i dlaje ziv..tj moze da emituje energiju.,.a moze i da ne..ili smao jedan deo moze da ostane energetski jak..

meni jhe recimo crni turmalin potpuno izgubio snagicu..ne je..pokusal sam da ga oporavim..ali nema delovanja..i ici ce u zemlju..
slicno cekam i sa fluoritom koji mi je pukao..ako ostane zamucen, ako ne osetim da i dlaje ima snagu..ici ce u zemlojicu i lepo cu mu se zahvaliti.

dunja..svoj rozenkvarc za pocetak lepo cisti..stavljaj cesto pored divnog ametista tako ce se on regenerisati i davati ti najbolje.

doktorka koja radi s akemncicima..cime se bavi tacno..pored kamencica..
mzoes li podeliti sa nama iskustvo ili inromacije koje ti je ona dala?
kako ti je obajsnila sta ona radi..kako dleuju akmencici..bas me interesuje misljenje osobe koja radi..
sta je ona po profesiji?
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Lečenje kristalima - Page 13 Empty Re: Lečenje kristalima

Počalji  Dunja Ned Nov 22, 2009 9:39 pm

Doktorka je po profesiji -bas doktorka:) LEKAR..i i ono sto je njena specijalnost,jeste ta da radi terapije kamenjem..znaci,prvenstveno koristi kamenje u zdravstvene svrhe..za lecenje..mada,naravno zna i preporucuje ljudima i na osnovu njihovog psihickog dejstva.nabavalja vrlo retke komade i raritete,kako i gde,to samo ona zna..u toj prodavnici ih prodaje i vrlo cesto organizuje izlozbe tih kamenja..skoro je nabavila takve divne primerke ahata koji su bili fantasticni!! bili su u precniku oko 20cm, i tanki kao salama iseceni:)) i predivnih boja u sredini... a ima i jednog zlatara s kojim radi,pa tako ponekad joj odredjene komade kamena stavi u srebrni okvir i napravi medaljone od njih....tamo ima puno kamenja,i neobradjenih,i obradjenih, i u obliku kuglica, i u obliku gromade...ma,svasta..predivno!! od sutra ce da dobije neke nove komade,pa ce opet da ih izlozi...npr,kad ti kamen odradi...nekako,na neki nacin,u zavisnosti od toga sta se sa njim desilo,ona vrlo dobro zna da protumaci sta ti je...jedna zena je skoro kupila divan komad kod nje,ne mogu da se setim o kom kamenu se radi, i ta zena je imala problema,to se znalo,tu iz trznog centra je, i posle odredjenog vremena, jedna coska kamena je potpuno pobelela...donela je doktorki da ga pogleda, i ova joj je rekla da mora pod hitno da joj ispirca sta joj se desava i koju vrstu problema ima...dalje detalje ne znam...ali znam da na osnovu toga sta se desava s kamenom,ona dalje reaguje...preporucuje drugo kamenje ili mozda cak i zdravstveno lecenje,medikamentu terapiju..kad budem vise saznala,pricacu vam...planiram da ozbiljno sa njom u vise navrata caskam o tome,pa cu da vam prenesem svoja iskustva i njene preporuke..mislim da je jedna od retkih zena koja se ozbiljno time bavi...
recimo,primetila je da mene privlace ahati...i toga ja nisam ni bila svesna,vec je ona to zapazila jel ja svaki put kad dodjem ja se u neki ahat zagledam..Smile) i bas mi je to i rekla..mada,prvo u sta sam se zagledala,bio je malahit,cini mi se..Smile i videcemo,mozda ce bas sledeci da bude on Cool geek

Dunja
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Lečenje kristalima - Page 13 Empty Re: Lečenje kristalima

Počalji  smesko Ned Nov 22, 2009 11:40 pm

Dunja, bas lepo sto imas osobu s akojom se mozes konsultovati.
pitala sma te zato sto postoji veliki broj ljudi koji tvrde da poznaju kristale, kristaloterapiju..

upoznala sam dosta, dosta ljudi iz tog sveta..
relativno je mali i svi se znaju..tacno se zna sta ko radi i sta ko zna.
imala sam srecu da upoznam i zenu koja je odrasla uz kristale i njena baka..ali ona smatra da napacivati uslugu nije ok.
smatra da to akmen ne voli..u smislu, da nije ok..

ona je vrsni poznavalac ne samo kristala, vec i meditacije, tokova energije..psihologije..i satima sa njom mogu da pricam i ucim.

koliko sma zakljucila doktorka koju si upoznala ne koristi nikakav poseban test, aparat..zato sto i tako nesto postoji..
oslanja se na intuciju..verovatno poznavanje, prepoznavanje ljudi, poznaje delovanje akmencica..i svako ko ode duboko u izicuvanju..i radi na svojoj intuiciji moze da pomogne..

eto, moj savet ti je da cituckas, koristis vec dat ti osecaj za kemncice..i uzivas, upoznajes i pratis sta ti se desava..

uzivaj i drzim ti palceve! sunny
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Lečenje kristalima - Page 13 Empty Re: Lečenje kristalima

Počalji  Dunja Pon Nov 23, 2009 1:23 am

pa,znas kako...ja se zaista nikada nisam upustala u to koliko ona zna i na koji nacin radi...mozda sam ti ja sad ovde potpuno pogresno rekla..odnosno nedovoljno.kad budem vise pricala sa njom,recicu ti detalje...

e sad,kad tako kazes"ne valja naplacivati uslugu" meni u glavi odma zvoni zvonce..! i odmah mi sve to dobija dimenziju okultnog i magicnog,poput treceg oka,sestog cula i slicno...ja ne bih volela da verujem da kamenje spada u taj kos.i ne zelim da ga posmatram na taj nacin.ja dozivljavam kamenje kao nesto sto nosi energiju,kao uostalom i svaka stvar na ovoj planeti,i da tu svoju energiju moze na mene da prenese..kao i uostalom svaki covek koji stane pored mene..ja smatram da prodavanje kamenja nije naplacivanje usluge,nikada mi niko dinar nije trazio za sva pitanja koja sam imala u vezi toga, a iskreno,cisto sumnjam da bilo sta naplacuje ovako...mada,mozda gresim,ali ja to do sad ni od koga nisam cula-5 god sam u tom trznom centru.mada,mozda gresim,ali ja drugacije informacije nemam..
u tokove energije nisam puno upucena,mozda ni u meditaciju,ali ne vidim zasto bi se jedan pravi hriscanin bavio istom, kad u svojoj religiji ima puno nacina da nadje ravnotezu i mir...
a po struci sam psiholog,tako mi psihologija nije strana...
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Lečenje kristalima - Page 13 Empty Re: Lečenje kristalima

Počalji  hajkula Pon Nov 23, 2009 2:37 am

Dunja, izvini a gde je taj lokal s kamencicima? Negde u BG?
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Lečenje kristalima - Page 13 Empty Re: Lečenje kristalima

Počalji  Dunja Uto Nov 24, 2009 1:54 am

Ne,u Nisu je:)) ja sam nislijka..Wink
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Lečenje kristalima - Page 13 Empty Re: Lečenje kristalima

Počalji  smesko Sre Nov 25, 2009 12:33 am

dobro vece kristalno drustvance.. sunny

Dunja..krenula bih redom..jer vidim da je doslo do nekog nesporazuma..i osecam negativan prizvuk..
pa da objansim i dopunim, kako bi se bolje razumele..

ja ne bih volela da verujem da kamenje spada u taj kos.i ne zelim da ga posmatram na taj nacin.ja dozivljavam kamenje kao nesto sto nosi energiju,kao uostalom i svaka stvar na ovoj planeti,i da tu svoju energiju moze na mene da prenese..kao i uostalom svaki covek koji stane pored mene..
upravo takoo..ali bas bas tako..na taj nacin i treba posmatrati kristale..

ja smatram da prodavanje kamenja nije naplacivanje usluge,nikada mi niko dinar nije trazio za sva pitanja koja sam imala u vezi toga, a iskreno,cisto sumnjam da bilo sta naplacuje ovako...
nisam ni ja rekla da je prodavanje kamenja naplacivanje usluge..vec da neki napalcuju uslugu..a pod uslogom podrazumevaju razne kurseve, davanje upustava o koriscenju kamencica..na to sma mislila..
pa se dosta ljudi pojavljuje koji cak ne razlikuju osnovne podvrste..ni vizuelno..a kamoli hemijski.

potpuno je korektno reci-ja prodajem kamenje..ali ne znam o njemu..ali imas ljude koji ti za mesecevu reku kazu da je lapis lazuli..ili za bojeni haulit da je tirkiz..ili za lepljeni , presovani bambus da je koral..

a zatim, nije samo neznanje..pa da akzes-ok..ne zna..vec pokusaj da se proda staklo, plastika kao kamen..e to je zaista bas lose!
zasto tako shvatam..zato sto je kamen prirodan..i svako ko zeli da ga uzme (izuzev ako ga ne uzima samo kao nakit) bas zeli kamen kao prenosilac energije..i za mene je to ravno svetogrdju, jer uzimas nekome nesto mnogo vise od 200, 300, 500din.

bila sma i sama u prilici da u procesu ucenja kupim lazni granat koji pocne da se ljusti jer je farbano staklo ili plastika..ili lazni tirkiz..ili dobije lazni koral koji je boeni gips..

korektnije je da ljudi koji zele da trgovinom zarade novac prodaju jabuke, breskve, krompir..zar ne?

ali ne vidim zasto bi se jedan pravi hriscanin bavio istom, kad u svojoj religiji ima puno nacina da nadje ravnotezu i mir...
a po struci sam psiholog,tako mi psihologija nije strana...
to sto sma istakla primer zene..koja izmedju ostalog dobro poznaje psihologiju..nisam mislila da istaknem, d abilo ko nesto ne zna..ili zna..vec da kazem da baviti se bilo cime sto je vezano za ljude, zahteva poznavanje psihologije..na arznim nivoima..
pa i ja sama po profesiji sma ekonomista..ali psihologija mi je neophodna..goleman mi je bio osnov za razvoj i razumevanje osnovnih obrazaca ponasanja..kosjenka muk mi je divan covek pa i psiholog..a sve to u svhe boljeg sopstevnog zivota..opet, na svim poljima..e u tom smislu sma istakla i zenu koja se bavi ili bolje receno voli kristale..

sto se tice dela tj. odnosa meditacije i hriscanstva..
znas..to sto ti ne vidis razlog..ne znaci da razlog ne postoji..mozda je tebi trenutno nedokuciv..ali to ne znaci da treba deliti na "prave" i "neprave" hriscane..jer i smao hriscanstvo istice da se podele ne trebaju praviti..ni izmedju muskog i zenskog..i hriscanstvo je to..mislim na pravsoljavlje konkretno sada..koje pruza slobodu..

recimo..kada se kaze meditacija..odmah se pomisli na budizam, na sedeci polozaj..i rec "om"..ali to nije bas tako..
meditacija je mir u mislima..meditacijom dolazimo do sebe..i molitva je meditacija..

nedavno sam slusala oca tadeju..tj gledala njegov snimak..i evo bas danas, u crkvi kupila njegovu knjizicu "kakve su timisli takav ti je zivot"..i on sam objasnjava put ka bogu, sta znaci mir, sta znaci energija, sta znace misli..

i opet moram da istaknem..svako od nas ima svoj put..njega nosi u srcu..i treba ga pratiti..a na tom putu ne treba da sudi ljudima oko sebe..

etoc, verujem da smo se sada razumele Dunja..prosto..vratila bih se na prvi citat..svi imamo energiju..da ne kazem-svi smo energija, vise od materijalnog..a kristali nam upravo pomazu da budemo vise od materijalnog.

cheers sunny cheers
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Lečenje kristalima - Page 13 Empty Re: Lečenje kristalima

Počalji  Čarobnica Sre Nov 25, 2009 12:46 am

Smeško, odlično objašnjeno Very Happy

I samo da dodam, a ono što i Smeško već zna...u manastiru Manasija prodaju se krstići, ogrlice i nakit od poludragog kamenja koje izrađuju monahinje... Smile
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Lečenje kristalima - Page 13 Empty Re: Lečenje kristalima

Počalji  Dunja Sre Nov 25, 2009 1:45 am

nismo se ti i ja smesko,uopste razumele..ali nije bitno,nema potrebe da objasnjnavamo jedna drugoj sta smo htele da kazemo...bitno je da znas da u mom tekstu nije bilo ni trunke negativnog prizvuka...i mnogo toga bih mogla sada da ti kazem kao repliku na tvoj post,ali smatram da zaista nema potrebe,jer cemo da odemo na skroz drugu stranu,i ta prepiska bi mogla da traje vekovima-da ja sad tebi objasnjavam koliko ja znam o veri i psihologiji,ili ti meni koliko znas o kamencicima...:)nema potrebe..ovde smo zbog kamencica,ja znam gde sam usla i na kojim stranicama,prema tome...vracamo se kamenju:)
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Lečenje kristalima - Page 13 Empty Re: Lečenje kristalima

Počalji  joki22 Pet Nov 27, 2009 12:57 pm


joki22

Broj poruka : 275
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Lečenje kristalima - Page 13 Empty Re: Lečenje kristalima

Počalji  joki22 Pet Nov 27, 2009 1:08 pm

[quote="smesko"]


nedavno sam slusala oca tadeju..tj gledala njegov snimak..i evo bas danas, u crkvi kupila njegovu knjizicu "kakve su timisli takav ti je zivot"..i on sam objasnjava put ka bogu, sta znaci mir, sta znaci energija, sta znace misli..

i opet moram da istaknem..svako od nas ima svoj put..njega nosi u srcu..i treba ga pratiti..a na tom putu ne treba da sudi ljudima oko sebe..


cheers sunny cheers

Smesko,

Slazem se sa ocem Tadejom i tobom. Jako je bitno pozitivno razmisljanje. Slicne knjige imas na ovim sajtovima

http://www.objave.com/phpBB2/viewtopic.php?t=328&postdays=0&postorder=asc&start=255
http://www.val.hr/index.php?option=com_remository&Itemid=142&func=select&id=1&orderby=2

joki22

Broj poruka : 275
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Lečenje kristalima - Page 13 Empty Re: Lečenje kristalima

Počalji  smesko Pet Nov 27, 2009 3:52 pm

Dunja, nadam se da cemo se bolje razumeti u narednim postovima!
zao mi je ako sam previdela ili pridodala bilo sta.
idemo na akmencice;0)

joki22
odlicno sto si postavila ovaj link za knjizcu dzudi hol! ooodlicnooooo! ona je odlicna za prvu infromaciju! i obradjeno je dosta kamencica.

knjzicu oca tadeje sam nasla u mojoj crkvici.pravoslavna crkva ju je izdala..
pogledacu anslove na linkovima koje si ostavila!
hvala tiii! flower

***
inace, ja se jako lepo druzim sa fluoritom, kambabom, zatim lapisom, rubinom, cilibarom i mokicima naravno! cheers
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Lečenje kristalima - Page 13 Empty re:

Počalji  IVA Sub Nov 28, 2009 12:19 am

Ajd da pitam ovde:

Da li korisite etericna ulja?
Zanima me gde se mogu kupiti dobra prirodna etericna ulja, da li ih vi koristite, koje su vase omiljene mirisne note, da li koristite ulja za detoksikaciju prostora, za lecenje, za masaze...? Very Happy
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Lečenje kristalima - Page 13 Empty Re: Lečenje kristalima

Počalji  Astrotanja Sub Nov 28, 2009 12:47 am

Gloria, znam čoveka koji pravi izvanrednog kvaliteta eterična ulja, pogodna za masaže i osveženje prostora. Ima svoj sajt.Nešto kasnije ću ti poslati adresu. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Lečenje kristalima - Page 13 Empty Re: Lečenje kristalima

Počalji  Astrotanja Sub Nov 28, 2009 1:28 am

Evo, adrese sajta eteričnih ulja:www.abremalin.rs
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Lečenje kristalima - Page 13 Empty re

Počalji  IVA Sub Nov 28, 2009 5:09 am

HVALA Very Happy
pronasla sam ABRAMELIN.rs , Wink ovde ima i nekih specijalnih ulja
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Lečenje kristalima - Page 13 Empty Re: Lečenje kristalima

Počalji  Astrotanja Sub Nov 28, 2009 1:24 pm

Glorija prvoklasna su. Uživam u njima. Very Happy Abremalin mu je božanstven. Ima i antibakterko delovanje, ali oroma je mmmm, neponovljiva. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Lečenje kristalima - Page 13 Empty re

Počalji  IVA Pet Dec 18, 2009 2:22 am

Nedavno sam kupila kamencice, izabrala sam par komada i od tad ih nosim. Ovo je bio moj ,, slucajan,,izbor:

JASPIS
Rozenkvarc
Karneol
Aventurin
jedan od njih mi je od nosenja napukao.

Generalno daleko bolje spavam, imam vise snage, metabolizam je poboljsan, i pozitivnija sam, ovo su nijanse koje primecujem posle nedelju dana. Veoma sam se zainteresovala za kamencice. Privukao me je i CITRIN.
sunny sunny sunny
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Lečenje kristalima - Page 13 Empty Re: Lečenje kristalima

Počalji  smesko Pon Dec 21, 2009 4:39 pm

Gloria, bas mi je drago sto su drugari kamencici stigli do tebe... bounce

imas lepu kombinaciju..
koji ti je pukao?
nakupio se tvoje energijice i verovatno tako preuzeo nesto na sebe..iz tebe..odlicno..zahvali mu se..

redovno ih kupaj, i puni..karneol ti voli sunce..a ovi ostali mesecinu i zemlju..stavi ih i po malo u sneg , ako imas prilike..
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Lečenje kristalima - Page 13 Empty re

Počalji  IVA Pon Dec 21, 2009 10:23 pm

Smesko, nosila sam ih na narukvici, moguce da suse cuknuli jedno o drugo, i tako mi napukao karneol Cool
stvarno se bolje osecam:)

Smesko reci mi, molim te jos jednom, ko ide u zemlju , a ko na mesecinu?
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Lečenje kristalima - Page 13 Empty Re: Lečenje kristalima

Počalji  smesko Uto Dec 22, 2009 1:14 am

divno, divno...bas mi je drago sto se lepo osecas... bounce

neces pogresiti nikada ako stavis kamicak na zemlju..vole je oni..
ali jaspis je recimo obozava..jaspis nemoj an sunce..
zatim rozenkvarc , aventurin mogu na zemlju..
a karneol na sunce..

ovako se pune..

ali se svi ovi prazne pod vodom..

savetujem ti da nabavis za neko vreme gorski kristal..pa lepo sve njih okupas, pa stavis pored njega..i tako se lepo napune..

a sam gorski se prazni i puni na suncu, mesecini..

a evo, mojih roze drugara..nisma odavno ostavila slicicu..
petalit, roze kalcedon i kuncit..

Lečenje kristalima - Page 13 Picture736.th Lečenje kristalima - Page 13 Picture737.th Lečenje kristalima - Page 13 Picture743.th Lečenje kristalima - Page 13 Picture746.th
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Lečenje kristalima - Page 13 Empty Re: Lečenje kristalima

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 13 od 16 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu