Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

+45
Dafni
marijaS5
Marina N
Arijaaa
jassna
draga
Mrvica
Keti
vedrana
Mashtaradi
sladjana
bikskorpija
Bambina
Hocanka
malamo
lavpetra
AstroFortuna
golicava mašta
EMA66
Rubiel
galaksija
MamaIja
wanja
tanjica
IVA
katarina
Angie
hajkula
alea
zelena dolina
venerica
DUH
senka023
Flora
leticija
inja
Milica
Strelica
Snezana
gernica
beli lav
Astrotanja
Čarobnica
Izida
Bambola
49 posters

Strana 6 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 6 Empty pozdrav svima

Počalji  lavpetra Čet Avg 25, 2011 8:50 pm

Baš ste veselo društvo cheers
pišem, ali očigledno negde grešim, jer se niko ne oglašava. A možde je retrogradni merkur u pitanju Rolling Eyes
Nego tranzitni saturn mi je prešao preko natalnog plutona u trećoj kući, težak period...Problemi u kući, i sa roditeljima i u braku. Ne znam sa njima da se nosim. Uskoro mi tranzitni saturn ulazi u kvadrat sa natalnim. Ako neko možda ume da protumači, HVALA!
Izvinjavam se što nisam vešta kao ostali, početnik, pa valjda nešto i naučim.

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=4cpfilexJkWFP-u1153673037&lang=e&gm=a1&nhor=432542&nho2=6913769&btyp=2&mth=gw&sday=25&smon=8&syr=2011&hsy=-1&zod=&orbp=&rs=0&ast=
lavpetra
lavpetra

Broj poruka : 10
Godina : 48
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 6 Empty Re: Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

Počalji  malamo Čet Avg 25, 2011 11:17 pm

lavpetra
izgleda da sam ovih dana ja najaktivnija na forumu, rizikujem da budem "mirodjija u svakoj corbi" Laughing
tebi bi ovih godinu dana bas trebao da bude neki aktivan period u zivotu. saturn na pluton ti je potkacio 4. i 6. i 7. kucu, sto je i logicno da si imala problema kroz kucu u kojoj zivis, svoju prodicu, brak a moglo je da ti se odrazi i na zdravlje zbog saturna kao vladara 6. (ili na posao, mada je 6. kuca i oni koje negujemo, za koje se brinemo).
krajem godine a i u leto 2012. saturn ti staje na natalni uran, aktivirajuci opoziciju sa mc i ju, kao i kvadrat sa natalnim saturnom. ovo bi moglo da dovede do naglog resavanja svega sto ti sad izgleda neresivo. verovatno osecas sada kao da bi iskocila iz sopstvene koze (sto moze da donese tranzit saturna na natalni pl) a kad ti stane na ur, moze da se desi da preduzmes radikalne poteze. narocito vezano za partnerske odnose.
evo sta znaci tranzit saturna na natalni uran:

Saturn conjunction Uranus: Fundamental changes

This is an extremely powerful influence, for it represents powerful internal forces for change colliding with powerful resistance from the external world. You are trying to escape the routine, dull and ordinary aspects of your life. You try to find new things that will make your life more exciting and stimulating. But with every effort of this kind, circumstances, duties and obligations seem to hold you back and keep you stuck in an oppressive situation.

You may get to a point where the pressure is unbearable, and then you will make a sudden break for freedom. You may suddenly leave a relationship, an oppressive job or your place of residence, without warning anyone.

On the other hand, it may be possible to create a balance that enables you to sustain a great deal of tension over a long period of time and accomplish a great many changes in a highly structured way. Tasks of considerable difficulty are often accomplished under this influence, and people make Herculean efforts that would otherwise be impossible for them. Serious study and long-range projects requiring great concentration and effort can be undertaken.

Even though this may seem more productive, it really depends upon your situation. Very often a sudden break with what feels like an oppressive situation will clear the air and allow you to make a new and better beginning. On the other hand, it can cost you more than you are willing to pay. But the patient, hard-working manifestation of this energy may create severe mental and physical tensions, even to the point of physical illness. You have to decide what you can handle realistically and determine for yourself the proper course of action. At this time in your life you must make changes at the most fundamental levels. If you do not, in approximately fourteen years the consequences of not making these changes will become very obvious, and you will be confronted with the same issues again under more difficult circumstances.

nadam se da ce se pridruziti neki bolji poznavalac astrologije od mene da protumaci.. u svakom slucaju, moguc je veliki zaokret u emotivnom zivotu. pozdrav flower
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 6 Empty Re: Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

Počalji  malamo Čet Avg 25, 2011 11:33 pm

ASTROTANJA: Ako Venera vlada petom, onda posmatrano i njen tranzite na natal te osobe i oni će dopuniti sliku i reći šta se dešava i da li će se ako je sama pojaviti neka osoba. Sam po sebi Saturn u petoj ne donosi baš zabavu i često donosi hlađenje, ili pak preuzimanje odgovornost i često tada osoba može da ima veću potrebu da bude roditelj, ili ona tada postaje roditelj, preuzima odgovornost.Ako je tranzitni Saturn u 5. u Vagi kvadratu sa Venerom u Jarcu, tada se teško ta osoba čiji je natal nosi sa tom odgovornošću, teško se snalazi i ima puno probleme itd.

jao, ovo sam ja! sve je upravo ovako, ali ja zelim, zelim, zelim i uzasno se trudim! i da budem objektivna i trezvena, da ne preduzimam radikalne poteze u vezi, a postaje nepodnosljivo.. kako korigovati samu sebe uz ovakve aspekte??? to mi je misija. uskoro ce mi tranzitni saturn mars pa na saturn pa odmah na pluton. siznucu Crying or Very sad
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 6 Empty HVALA!

Počalji  lavpetra Uto Avg 30, 2011 4:01 pm

Draga malamo, i to je nešto. Hvala puno. I ja isto mislim pogotovo što će mi saturn "izvršiti udar i na južni mesečev čvor. Pa šta bude, biće.


Poslednji izmenio lavpetra dana Čet Sep 01, 2011 1:14 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
lavpetra
lavpetra

Broj poruka : 10
Godina : 48
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 6 Empty Re: Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

Počalji  Hocanka Uto Avg 30, 2011 4:20 pm

Ima li za mene neke sanse za novu vezuu...vec duze vremena sam sama....please help Sad
Hocanka
Hocanka

Broj poruka : 32
Godina : 34
Datum upisa : 25.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 6 Empty Re: Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

Počalji  MamaIja Sre Avg 31, 2011 2:37 pm

Pošto se i meni Sa približio natalnom Pl, htela bih da razmenim mišljenje sa vama - ko je raspoložen.
Sve se dešava u 6 kući, u Vagi naravno.
Plašim se da ću izgubiti posao?
U stvari kako su umešane i 7, a i 9 (Pl vladar 7, a Sa vladar 9kuće) i kako sam u sred raspada veze ( a momak me je zaposlio) plašim se da će mi ovaj raskid veze doneti i otkaz na poslu!?
Uz to tranzitni Ur mi kvadrira Ju iz 2 kuće i Mo iz 8 kuće ..... pa je ceo splet okolnosti prosto grozan po moje finansije!

Da li pravilno razmišljam ili ima tu još nečega?

MamaIja

Broj poruka : 20
Datum upisa : 07.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 6 Empty Re: Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

Počalji  Astrotanja Sre Avg 31, 2011 11:02 pm

Nedostaje natalna, a bez nje bi svaki odgovor bio neodgovarajući! Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 6 Empty Re: Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

Počalji  MamaIja Čet Sep 01, 2011 8:53 am

Evo i natal+tranzit!

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 6 Tranzit


MamaIja

Broj poruka : 20
Datum upisa : 07.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 6 Empty Re: Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

Počalji  lavpetra Čet Sep 01, 2011 1:23 pm

Svima veliki pozdrav Very Happy
Astrotanja, meni situacija sve više liči na to da ću se ja razvesti. U kući nepodnošljivo. O svojim aspektima sam pisala na ovom forumu baš skoro( sve luđe od luđeg, tranzitni saturn preko plutona a od novembra će na urana u 4. kući, i na južni mesečev čvor), a juče pogledam natalnu kartu mog dragog Twisted Evil
i vidim da mu je tranzitni Saturn "seo" na natalnog Plutona koji je inače u prvoj kući. Meni je ovo drugi brak.
Postaviću karte, ako imate vremena pogledajte molim Vas. Veliki pozdrav.
Moja karta
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang=e&rs=0&ast=&gm=a1&sday=1&btyp=24&syr=2011&zod=&lang=e&orbp=&mth=gw&cid=4cpfilexJkWFP-u1153673037_2917125314&hsy=-1&smon=9&nhor=427340&go.x=21&go.y=13
Njegova
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang=e&rs=0&ast=&gm=a1&sday=1&btyp=24&syr=2011&zod=&lang=e&orbp=&mth=gw&cid=4cpfilexJkWFP-u1153673037_2917125314&hsy=-1&smon=9&nhor=4747014&go.x=15&go.y=9
lavpetra
lavpetra

Broj poruka : 10
Godina : 48
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 6 Empty Re: Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

Počalji  Bambina Čet Sep 01, 2011 3:44 pm

MamaIja, kako ti deluju ostale planete..i meni je Uran u 12, Jupiter na vrhu ASC, Neptun u 11. dosta planeta su nam slicne , stim sto meni pluton tranz. kroz 9. kucu, a tebi 8. I ja ocekujem neku promenu posla, kod mene je PLuton ( natalni) na 21 stepenu, takodje sesta kuca, a tu mi je i natalni saturn. Mislis da ti ova konjukcija moze doneti nesto lose?

Bambina

Broj poruka : 49
Datum upisa : 10.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 6 Empty Re: Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

Počalji  MamaIja Čet Sep 01, 2011 9:22 pm

Bambina, meni je ovaj period dosta tragičan!
Pluton mi je kroz 8 kuću napravio pravi haos. Prešao preko Sunca, pa redom ..... i doneo smrt u kući.
Sad me Uran "davi jer mi koči 2 i 8 kuću - što se primećuje po finansijama.
A uz sve to i Saturn u 6 kući na natalnom Plutonu.
Raskinula sam sa momkom, koji me je zaposlio pa se plašim da ću i posao izgubiti, a onda ne znam šta ću.
Koliko sam čitala, a i vremenom naučila Satrun te prodrma i naučiš se pameti. Pluton te sravni sa zemljom i onda, ako si jak ustaneš (kao vatra od drveta pravi pepeo, a od gvožđa čelik!).
Meni su se svi nekako poklopili sada.
Pl kroz 9 kuću te može "pretresti" po pitanju inostranstva ili školovanja ili vere - ne znam kako ovo da definišem. Mislim da ti imaš velikog zaštitnika JU na ASC!
Iskreno, posle svega, plašim se kako će se kod mene sve ovo završiti.

MamaIja

Broj poruka : 20
Datum upisa : 07.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 6 Empty Re: Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

Počalji  lavpetra Pet Sep 02, 2011 12:53 am

Mamaija,
ja se tek uhodavam i nisam baš vešta tako da moje tumačenje nemoj baš uzeti zdravo za gotovo.

Meni se čini da kada ti saturn bude zgazio preko natalnog plutona, da će to mozda imati veze sa nekim nasledstvom. Jer, tebi je u 8.kući sunce u sekstilu sa plutonom, pa onda mars u sekstilu sa plutonom,,,itd. Neka bolje pogleda neko ko se bolje razume, ali mi se čini da će to biti vezano za nasledstvo.
Negde sam pročitala da loše aspektovan merkr u 8. kući oze doneti smrt rodbine, pa je mozda tvoj gubitak vezan za trentke kada je pluton prešao preko natalnog merkura.
Meni uopšte ne deluje da će se desiti neka katastrofa, čini mi se pre razrešenje.
E sada ako, ne daj bože, donese gubitak dečka a i posla, veruj naćićeš bolji. Nemoj ništa na silu, to je moje iskustvo sa saturnom. Boli da, ali nagrada te čeka. Nikad ne znaš šta ti nosi sutra. Treba samo izdržati i preseći stvari koje su te i pre nego što ti je saturn legao na nezgodno mesto mučile.
Znam da ti deluje da je baš teško, ni kod mene nešto nije bajno, ali videćemo. Ja ću se očigledno udavati 200 puta jer me planete zezaju, i prosto je sve ok dok ne počnemo da živimo zajedno a onda horor film.
Ne želim, ali ako opet pukne, muškarce u kuću više ne primam Shocked


Podelićemo iskustva kada prođe.

Molim te još jednom, ne shvataj me ozbiljno, nova sam.
Pozz... Smile
lavpetra
lavpetra

Broj poruka : 10
Godina : 48
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 6 Empty Re: Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

Počalji  MamaIja Pet Sep 02, 2011 8:58 am

Lavpetra, hvala ..... podrška mi puno znači!
Znam da to moje Sunce u 8 kući znači neko nasledstvo, ali i znam da nemam od koga i šta da nasledim!

Naravno da će loš period proći, ali sada, dok traje ...... užasno je!
Kod mene april 2012. donosi olakšanje ..... ili mi se samo čini Sad

"Ja ću se očigledno udavati 200 puta jer me planete zezaju, i prosto je sve ok dok ne počnemo da živimo zajedno a onda horor film.
Ne želim, ali ako opet pukne, muškarce u kuću više ne primam" - ni ja više ne primam muškarce u stan Wink ovaj me je naučio pameti!

MamaIja

Broj poruka : 20
Datum upisa : 07.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 6 Empty Re: Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

Počalji  Astrotanja Sub Sep 03, 2011 11:38 pm


MamaIja, ono što je loše može da otpadne, da se ili zavriši, ili transformiše, preuredi tokom septembra, da bi od oktobra bilo šanse za novine, posebno kada je posao u pitanju. Mlad Mesec će biti u tvojoj 6. kući od 27.09. i trbalo bi da donese promene. vezane za posoa ili zdravlje. Oktobra je dobor vreme da budeš preduzimljiva, aktivna i da se angažuješ u sprovođenju nekih novina, promena posebno kada su posao i zdravlje u pitanju. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 6 Empty Re: Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

Počalji  MamaIja Ned Sep 04, 2011 10:36 am

Puno hvala Astrotanja!
Pisacu sta se desava, pa mozda nekome, ko tek treba da prezivi ovaj tranzit moje iskustvo pomogne.

MamaIja

Broj poruka : 20
Datum upisa : 07.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 6 Empty Re: Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

Počalji  bikskorpija Ned Sep 04, 2011 11:10 am

Zdravo svima! Upravo me drma tranzit Saturna kroz XI kucu u kojoj su smesteni sve po redu:Mars(vladar I i V), Saturn(vladar III) i Pluton( vladar prve) a uzgred je napravio i kvadrat sa natalnim Mesecom u jarcu(vladar IX) i natalnom Venerom u ovnu(vladar VII i XI).Vec je dotakao i Uran, srecom u sekstilu i Merkur u trigonu...ne znam.. ima utisak da mi se sve oko mene rusi( dugogodisnja veza, posao, stan, ma sve).Jako sam depresivna, trudim se da sto vise budem van kuce, da sam aktivna da ne mislim o svemu, jer kad sam sam u kuci krenem da placem i to je onda provala koja ne moze da se zaustavi jako dugo... kazu da je Saturn ucitelj, ali ja jos nisam shvatila lekciju... a izgleda mi da i nece skoro da se zavrsi.Sad
bikskorpija
bikskorpija

Broj poruka : 27
Datum upisa : 04.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 6 Empty Re: Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

Počalji  tanjica Čet Sep 08, 2011 12:16 pm

Question Question Meni je tranzitni SA krenuo ka Pl i to u 4.polju.Sa vladar 7.kuce,a Pl vladar 5.Nadam se nekoj korenitoj promeni-mozda se desi i neka trudnoca I love you

tanjica

Broj poruka : 97
Godina : 45
Локација : tu negde,iza duge
Datum upisa : 26.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 6 Empty Re: Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

Počalji  MamaIja Čet Sep 08, 2011 2:16 pm

tanjica :: Question Question Meni je tranzitni SA krenuo ka Pl i to u 4.polju.Sa vladar 7.kuce,a Pl vladar 5.Nadam se nekoj korenitoj promeni-mozda se desi i neka trudnoca I love you

Ovo su radosne vesti!
Javi nam, kad saznaš!
I meni liči na bebu ..... 4, 5 i 7 kuća .... beba, nema šta, a i Sa - veliki učitelj, sve žene se promene/uozbilje, kada postanu majke!

MamaIja

Broj poruka : 20
Datum upisa : 07.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 6 Empty Re: Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

Počalji  malamo Čet Sep 08, 2011 3:31 pm

slazem se, tanjice, obavezno javi. i mene uskoro ceka isti tranzit sunny
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 6 Empty Re: Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

Počalji  tanjica Sub Sep 10, 2011 4:20 pm

malamo ::slazem se, tanjice, obavezno javi. i mene uskoro ceka isti tranzit sunny
alien Hocu,drugari...

tanjica

Broj poruka : 97
Godina : 45
Локација : tu negde,iza duge
Datum upisa : 26.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 6 Empty Re: Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

Počalji  MamaIja Pon Sep 12, 2011 9:43 pm

Evo da javim sta se desava!
Nisam imala godisnji odmor , a zaposlila sam se u januaru - znaci proslo je 6 meseci i vec bih mogla dobiti koji dan slobodan!
Posla ima sve vise i ostajem sve duze na poslu! Postaje sve stresnije, a i pravim neke greske!
Uzasan pritisak ..... opstajem jer znam tj. optuzujem ovaj aspekt za sve i cekam da prodje!

MamaIja

Broj poruka : 20
Datum upisa : 07.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 6 Empty Re: Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

Počalji  sladjana Uto Okt 18, 2011 4:10 pm

Moje iskustvo sa trazitom Sa na natalni PL - konjukcija ...
MOje vidjenje svega da je Sa jako oprezan i tacno zna bolje od nas sta nam treba...a treba nam cekanje i strpljenj do bola. Ja ga kao Dupli Jarac imam ali pitanje je dokle i zasto!!!
Pre Nove godine je Sa bio 0PL moj u 9 kuci- iznenada dobih bolje radno mesto, odmah ga prihvatila , trajalo do sev. cvora mog - retro Sa do maja meseca.POsle me vratili na staro radno mesto sa ne bas dobrom platom za mene licno bljaks i Nova godina i sve prodje super u zagrljaju mog Dragog .
Sada ponovo ista situacija ali dobih otkaz isto tako iznenada i ljubav se udaljila skorz. Uzas se osecam ali meni Sa radi kvadrat sa Ve i uskoro sa So u 1 kuci ....

Mada gledajuci unazad mnogo toga sam propustila sa tim SA - mozda je otkljucao moju 8 kucu a pre toga presao preko 7, tacke braka i Vetrexa u 7 ali nije doneo brak niti slicno nista tome.
Mog ovog zauzetog sam upoznala i pocela vezu kada je tran. SA radio 180 sa mojim MO - vladarom 7 kuce...
Posto da bi ponovo radio Sa neki aspekt sa Mo - treba da prodje 5 godina - znaci od udaje nista sada a tako bi htela i brak i deta, i posao jer sada nemam nista , jako sam tuzna zbog svega ...
Mozda je vreme da prihvatim realnost da se necu udati jer nisam suvise dobra za to ...

ps jos PL radi na ASc - mozda sledi jos veci slom za mene, ovo je samo pocetak ... pale
sladjana
sladjana

Broj poruka : 123
Datum upisa : 21.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 6 Empty Re: Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

Počalji  Mashtaradi Uto Okt 18, 2011 5:21 pm

Da li neko moze da pogleda moj natal i da mi kaze da li je bas ovaj aspekt odgovoran za deo mojih problema.Zaista se osecam ocajno,depresivno,svaki dan neki novi problem,a vecina se desava zbog iste stvari-ozenjenih muskaraca.Zaista ne znam da li ih je ovaj aspekt doveo u moj zivot,posto se sve odigrava u 7 kuci.Isti koji su nesto pokusali sad pricaju razne price i prave razne spletke,sto se odrazilo na sve aspekte mog zivota.Da li kroz ovu kucu mogu gledati i javne neprijatelje i negativan stav da kazem uslovno javnosti?E sad tu nije kraj mojim patnjama,od svih njih pojavi se jedan pluton,bas onakav kakvog imam u 7 kuci...Ima li kraja? Sad
Mashtaradi
Mashtaradi

Broj poruka : 14
Datum upisa : 21.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 6 Empty Re: Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

Počalji  Astrotanja Uto Okt 18, 2011 8:16 pm

Naravno da svemu ima kraja, jer je vladar tvoje sedme, koja se odnosi i na javane neptrijatelj Vnera koja je ne zaborvai u miroljubivom Biku. Vaga traži prvdu, a kritike i osude izaziva trenutno tranzitni Saturn,vl. 10. u Vagi, koji ulazi u konjukciju sa tvojim Plutonom i osećatiće se tokom oktobra i početkom novembra , a zatim smanjeno d 6.11 , pa će prestati da se oseća već od sredinom novembra. Gledaj da ovog mesec što više nečim budeš zaokupljena, da pokušavaš raodm, neki obavezama da odagneš loše raspoloženje i depreisvnost, pa će ti biti lakše i brže će ti proći ovaj mesec i podnošenje trnzitnog Saturna iznad Plutona. Inač taj Pluton u Vagi donosi veoma privlačne osobe suprotnog pola u tvoj život,ali može i fataliste dobro bi bio da su plutonovske prirode, da imaju nešto škorpionsko. sunny

Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 6 Empty Re: Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

Počalji  vedrana Uto Okt 18, 2011 10:55 pm

Kod mene je saturn u drugoj kuci i pluton u petoj i sada u konjukciji u solarnom.Sto se tice finansija i druge kuce tu je vec duze vreme(natalnom SA u vagi u drugoj),tako da mi je to vec poznata situacija,ali kakvu pometnju moze napraviti sa plutonom u petoj nije mi poznato.Deluje mi da ce biti nesto affraid
vedrana
vedrana

Broj poruka : 121
Datum upisa : 03.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit-Saturn konjukcija  Pluton - Page 6 Empty Re: Tranzit-Saturn konjukcija Pluton

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu