Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kad će ta trudnoća? :(

3 posters

Ići dole

Kad će ta trudnoća? :( Empty Kad će ta trudnoća? :(

Počalji  Maki Pet Okt 31, 2008 2:18 pm

Nekoliko meseci ja i dragi pokušavamo da zatrudnim. Elementi za plodnost, trudnoću u mojoj natalnoj karti su jako dobri, dok kod njega elementi vezani za plodnost i nisu baš sjajni. Da li može neko da mi odgovori postoji li neki zdravstveni problem kod mene ili njega, i kada će se desiti trudnoća? Njemu je Jupiter zakoračio u V polje, u našim solarima je Sunce u V polju...ali gde to koči? Sad
Hvala unapred

Naše natalne karte:Maki + Dragi
Maki
Maki

Broj poruka : 52
Godina : 43
Локација : Srbija
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kad će ta trudnoća? :( Empty Re: Kad će ta trudnoća? :(

Počalji  Astrotanja Sub Nov 01, 2008 1:43 am

Maki astrološki gledno ti si rođena u periodu poslednje faze Meseca, koji primetila sam veoma često utiče da žena ne zatrudni baš lako, ali ti je Mesec u plodnom zanku, u istom kao i tvoj suprug, što pojačava mogućnost da dođe do začeća. Bilo bi dobro da oboje odete na pregled, kako bi vam lekar ustanovio da li nešto nije u redu, posebno kod tvog supruga, gde bi moglo doći do izvesnih problema, ali mu je ova godina povoljan i za lečenje, tako da ukoliko lekari i konstatuju neki problem, povoljno je vreme da se rešava na njemu. Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Kad će ta trudnoća? :( Empty Re: Kad će ta trudnoća? :(

Počalji  Maki Sub Nov 01, 2008 2:33 pm

Astrotanja, hvala za odgovor Smile
Za pregled je još uvek rano a i nadam se da do toga neće ni doći Smile
Hvala puno još jednom.
Maki
Maki

Broj poruka : 52
Godina : 43
Локација : Srbija
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kad će ta trudnoća? :( Empty Re: Kad će ta trudnoća? :(

Počalji  Lima Sre Nov 05, 2008 1:38 pm

draga maki sto se mene licno tice,ne zabadam nos u tudje stvari al zelim ti samo reci da je to mozda kod tebe problem pshiho Neutral
jer kad vec stalno mislis na tome i planiras zato se stalno pitas kad ce ta trudnoca a to ti nevalja kazem ti iz iskustva moja prijateljica je isto vec 4godine planirala i napokon je zatrudnjela...opusti se dodji ce na vrijeme... sunny
Lima
Lima

Broj poruka : 39
Godina : 44
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kad će ta trudnoća? :( Empty Re: Kad će ta trudnoća? :(

Počalji  Maki Sre Nov 05, 2008 3:21 pm

Draga Lima hvala Smile

Nisam ja opterećena time baš toliko, nego me jako interesuje trudnoća sa astrološke strane tj. plodnost, trudnoća, porodjaj, kakva će mi deca biti... i prognoza-kada bih tačno mogla ostati u drugom stanju. Vežbam na svojoj natalnoj karti malo Smile sve se nekako poklapa i u solaru i sa nekim tranzitima Smile
Maki
Maki

Broj poruka : 52
Godina : 43
Локација : Srbija
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kad će ta trudnoća? :( Empty Re: Kad će ta trudnoća? :(

Počalji  Lima Sre Nov 05, 2008 3:29 pm

aha ok onda sam ja mozda pogresno shvatila Embarassed naravno to je dobro gledat bounce poz...
Lima
Lima

Broj poruka : 39
Godina : 44
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kad će ta trudnoća? :( Empty Re: Kad će ta trudnoća? :(

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu