Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

7.06. Pun Mesec u Strelcu, Mesec u kvadratu sa Saturnom

2 posters

Ići dole

7.06. Pun Mesec u Strelcu, Mesec u kvadratu sa Saturnom Empty 7.06. Pun Mesec u Strelcu, Mesec u kvadratu sa Saturnom

Počalji  Astrotanja Ned Jun 07, 2009 11:11 am

Danas ce oko 18.13 biti Pun Mesec u Strelcu. to će doneti vise strasti,napetosti, nervoze, nemira, naglasenih emocija. Gde ce se ova napetososeti, jer su Sunce u bliyancima, Mesec u Strelcu , avisi gde vam je ova opozicija u natalu.
Kako je rec o Mesecu u Strelcu to moe uticati na ucenje, duhovnost, putovanja, odnose sa ljudima iz inostranstva, ili rodbinske odnose, sve ono sti je u domenu uticaja Meseca u Strelcu. Studenti i daci koji su pred ispitima, mogu ostiti uticaj ovog tranita u vidu vec pomenutog nemira, napetosti,uzbudenja, a kako ce Mesec pre ulaska u opoziciju sa Suncem napraviti i kvadrat sa Saturnom, u poslepodnevnim satima oko 15-16. s mogu se pojaviti i problemi, pad raspolozenja, kratkotrjno neraspolozenje, ili neke poteskoce. Tranziti Meseca se najkrace osecaju, tako da to nece dugo trajati. Napetost ili probleme u komunikaciji, koji su moguci za vreme Punog Meseca nastojate da ublažite unoseci mir, radeći na svom spokoju i psihičkoj uravnotezenosti i to na vama odgovarajući način. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

7.06. Pun Mesec u Strelcu, Mesec u kvadratu sa Saturnom Empty Re: 7.06. Pun Mesec u Strelcu, Mesec u kvadratu sa Saturnom

Počalji  beli lav Ned Jun 07, 2009 10:16 pm

osetila sam taj pad raspolozenja,bas jer sam se setila kako su me dve profesorke ,po meni,maltretirale u skoli.stalno sam morala da odgavaram.verovatno jer je to Saturn u mojoj trecoj-osn.skola,a Mesec u Strelcu u 5toj.i onda sam se unervozila,palo mi je raspolozenje,i uzela sam da citam Novu zemlju,bas me opusta ta literatura sada,a o samospoznaji je-to je taj Strelac. sunny
beli lav
beli lav

Broj poruka : 131
Godina : 41
Datum upisa : 02.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu