Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

18. jun Mesec prelazi u sazvezde Bika

4 posters

Ići dole

18. jun Mesec prelazi u sazvezde Bika Empty 18. jun Mesec prelazi u sazvezde Bika

Počalji  Astrotanja Čet Jun 18, 2009 8:27 pm

Mesec je od veceras , oko 16 sati u Biku i bice u vecernjim satima oko 20. u trigonu sa Plutonu, sto ce povoljno uticati na vecinu od nas,donoseci pozitivnu energiju. vise odlucnosti i zadovoljstva, vise senztivne energije.

Medutim sutra ce biti daleko zanimljiviji dan, kada ce Mesec biti u konjukciji sa Venerom i Marsom oko 15-16.s. Stelijum planeta u Biku, Venera u konjukciji sa Marsom i Mesecom, donece vise uzbudena, pojacanih strasti, koje ce na neke delovati poztivno donseci ljubavna uzbudenja, privlacnost, pojacanu senzualnost, a na druge ukoliko prave negativne aspekte moze doneti emotivnu uznemirenost, nekima i ljubomoru, ili ljubavni nemir. Kako preovladaju pozitivni tranziti i Mars je u Biku oslabljen, a Mesec egzaltiran i Venera u sedistu. Preovlace pozitivni uticaji, pa ce biti vise ljubavi, zadovljstava. Nekima moze doneti ovaj tranzit i zaljubljivanje, a nekima vise uzivanja u ljubavi.

na finansijskom panu bi trebalo biti dobitaka, kao i vise sticanja. Ostalima vise zadovoljstva u hrani, pojacanog apetita i sl. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

18. jun Mesec prelazi u sazvezde Bika Empty Re: 18. jun Mesec prelazi u sazvezde Bika

Počalji  Snezana Čet Jun 18, 2009 9:20 pm

Jel će to mene neko sutra da nervira, konjunkcija tranzitnog Mo0Ve0Ma u egzaktnom kvadratu sa Uranom u VII Question
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

18. jun Mesec prelazi u sazvezde Bika Empty Re: 18. jun Mesec prelazi u sazvezde Bika

Počalji  beli lav Pet Jun 19, 2009 12:19 am

ha,ha,vec sam se najela za veceru,mislim da sam preterala ali mi se usladilo Cool .oko 16h sam krenula sa pakovanjem i celi dan razmisljam koliko garderobe i bizuterije imam,da preterujem.oko 16h sam isto ugovorila jednu malu prodaju za sutra,pa ce kapnuti koja parica.
sutra treba da dodju moji po mene a sada vidim i zasto.nadam se da ce sve proci u miru jer ocekujem paljbu.njima je Bik u 7 polju scratch .stelijumi me ponekad plase,jer su onda uvek ljudi preoptereceni tim poljem gde je stelijum.iako i ja ga imam u 5toj,pa pricam iz iskustva. sunny
beli lav
beli lav

Broj poruka : 131
Godina : 41
Datum upisa : 02.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

18. jun Mesec prelazi u sazvezde Bika Empty Re: 18. jun Mesec prelazi u sazvezde Bika

Počalji  Astrotanja Pet Jun 19, 2009 12:34 am

Nek stres bi mogao biti, uzbuđjne, ili iznenadno događane samo što ti je Sneška već juče i danas Mars u kvadratu sa Uranom, a Venera i Mesec ce biti sutra. Šta ti se to danss događalo? Da li je bilo mozda nekog kvara ili neke rasprave,ili isuvise trosenja energije. To može da izazove i psihiču prenaprgnutost i sl. Ponekad se neko nešto i polomi, ili pokvari sa ovim aspektom, ili se samo na nekog prasne i sl.
Ovo bi moglo imati neke veze sa roditeljima,jednim, ili nekim događanjem u domu. Mesec u četvrtoj možda neka iznendna posata,ili događa u domu koji izlazi iz uobičaenog, donosi uzbuđenje, ili nemir. Kako je Venera u Biku miroljubiva,a i Mesec pozitivan,ne verujem da ce biti nesto posebno neprijatno. Smile


Poslednji izmenio Astrotanja dana Pet Jun 19, 2009 10:34 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

18. jun Mesec prelazi u sazvezde Bika Empty Re: 18. jun Mesec prelazi u sazvezde Bika

Počalji  Astrotanja Pet Jun 19, 2009 1:43 am

Beli lave, tebi ova stelium iakoudeveto ne pravi negative tranzite,pa ne bi trebalo da bude nekih vecih problema.Uostalom Mesec će brzo izaći,iz ovog aspekta, tako da će jedino Venera i Mars ostati u zagrljaju, a Venerica je ovde jača i umeće da smiri Marsa, da ga zavede, šarmira, privuče i deluje pozitivno na njega. Strasti će biti više,hormoni uzburkani Wink


Poslednji izmenio Astrotanja dana Pet Jun 19, 2009 10:32 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

18. jun Mesec prelazi u sazvezde Bika Empty Re: 18. jun Mesec prelazi u sazvezde Bika

Počalji  smesko Pet Jun 19, 2009 9:13 am

kako sma sinoc lepo ruckala!
brat je spremao veceru i bili smo na okupu i bilo mi je tako prijatno..bas sam uzivala na moj hedonisticki nacin Very Happy

mislim da sma osetila i spomenuti ljubavni nemir..ali idemo u novi dan pa cemo videti...
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

18. jun Mesec prelazi u sazvezde Bika Empty Re: 18. jun Mesec prelazi u sazvezde Bika

Počalji  Snezana Pet Jun 19, 2009 9:49 am

Astrotanja ::Nek stres bi mogao biti, uzbuđjne, ili iznenadno događane samo što ti je Sneška već juče i danas Mars u kvadratu sa Uranom, a Venera i Mesec ce biti sutra. Šta ti se to danss događalo? Da li je bilo mozda nekog kvara ili neke rasprave,il isuvise trosenja energije. To može da izazove i psihiču prenaprgnutost i sl.Ponekad se neko nešto i polomi, ili pokvari sa ovim aspektom, ili se samo na nekog prasne i sl.
Ovo bi moglo imati neke veze sa roditeljima,jednim, ili nekim događanem u domu. Mesecu četvrtoj možda neka iznendna posata,ili dogane u domu koji izlazi iz uobičaenog, donosi uzbuđenje, ili nemir. Kako je Venera u Biku miroljubiva,a i Mesec pozitivan,ne verujem da ce biti nesto posebno neprijatno. Smile

Jedino što znam je da sam pronašla na netu sjajan tekst o vidu, vežbama za oči koje su meni potrebne i odlučila da idem na jogu, ostalo u vezi sa IC - IV kućom verovatno se dešavalo ali te informacije neznam, sigurno se nešto dešavalo, ali me ne zanima Basketball
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

18. jun Mesec prelazi u sazvezde Bika Empty Re: 18. jun Mesec prelazi u sazvezde Bika

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu