Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Venera u Biku, od 1. aprila 2010 kako deluje na vas?

+6
tanjica
venerica
jassna
galaksija
Rebeka
Astrotanja
10 posters

Ići dole

Venera u Biku, od 1. aprila 2010 kako deluje na vas? Empty Venera u Biku, od 1. aprila 2010 kako deluje na vas?

Počalji  Astrotanja Uto Apr 06, 2010 3:57 pm

Veneraa je u znaku svog sedišu i tu se ona oseća kao svoj na svome. Čulna i stabilna, otvorenija za uživanje i zaadovoljstva kako u hrani, koja je naprosto maimi i pojačava apetite mnogima od nas, tako i u ljubavi, p postajemo senzualni, naročito one osobe koje su pod njenim utiacijima. Zavodljiva, senzulana, privlačna ona mami u čule naslade i donosi prepuštnje emocijama.

Osećanja su pod njeim uticajem postojana i duboka. Pod povoljnim tranzitima donosi ona deluje pozitivno na ljubava, ali i na dobitke, jer se odnosi i na valute, vrednosti.
aVenera je 3. bila u kvadratu sa Marsom u Lavu, pa je bilo u mnogim vezama nesklada, nesusklađenih želja, a negde i pojačane ljubomore, posesvnosti.

U noći između 4.-5. bila je u trigonu sa Plutonom u Jarcu delovala je pojačava posvećenosti, produbljuje ljubav, pojačava senzulanost. Na druge je povoljno delovla na zaradu. , jer ovo je jedan od izuzetno povoljnih aspekata za bogaćannje, narvno za one koji ga imju u natalu i to u kućma koje se tiču zarade, pa im može skada je u tranzitu doneti pre da osete delovanje ovog tranzita, nego oni koji ga nemaju.

Kako deluje na vas tranzit Venere u Biku, koju prati Merkur? sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Venera u Biku, od 1. aprila 2010 kako deluje na vas? Empty Re: Venera u Biku, od 1. aprila 2010 kako deluje na vas?

Počalji  Rebeka Uto Apr 06, 2010 6:33 pm

Astrotanja ::Venera je u znaku svog sedišu i tu se ona oseća kao svoj na svome. Čulna i stabilna, otvorenija za uživanje i zaadovoljstva kako u hrani, koja je naprosto mami i pojačava apetite mnogima od nas, tako i u ljubavi, p postajemo senzualni, naročito one osobe koje su pod njenim utiacijima. Zavodljiva, senzulana, privlačna ona mami u čule naslade i donosi prepuštnje emocijama.

Potpis na sve. Baš sam primjetila da je nešto drugačije nego inače. I love you
Očito jak utjecaj na mene, prva kuća u znaku Bika, a Venera u desetoj. Rolling Eyes
Rebeka
Rebeka

Broj poruka : 46
Godina : 33
Datum upisa : 28.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Venera u Biku, od 1. aprila 2010 kako deluje na vas? Empty Re: Venera u Biku, od 1. aprila 2010 kako deluje na vas?

Počalji  galaksija Uto Apr 06, 2010 8:46 pm

Jos nista posebno ne osecam mada se iskreno nadam pojacanoj zaradi i kupovini lepih stvari!
galaksija
galaksija

Broj poruka : 193
Datum upisa : 02.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Venera u Biku, od 1. aprila 2010 kako deluje na vas? Empty Re: Venera u Biku, od 1. aprila 2010 kako deluje na vas?

Počalji  jassna Sre Apr 07, 2010 12:03 am

Ja bas osecam ovaj tranzit...
Meni Ve tranzitira sedmom kucom, u opozicije je sa mojim nat. Ju i asc, kvadrira mi Mc, u konjukciji je sa nat. Ve.. nekako se cudno osecam, previse sam sentimentalna...zaljubljena sam, ali kod mene uvek ima ono ali...ili je daljina, ili je dlaka u jajetu ili ko zna sta....i stalno u poslednje vreme razmisljam o udaji, postala sam klasicna udavaca..ponekad mi se cini da ni jedna devojka nije toliko opterecena udajom kao ja..a ovamo natalna Ve u Biku, na vrhu sedmog, pa jos puno 12. polje...u stvari, ja bih da se udam za nestvarnu osobu, ovim "stvarnim" muskarcima uvek nadjem manu..ni vece, a ni komplikovanije udavace od mene..

Valjda ce mi ova tranz. Ve doneti neke parice koje cu ja naravno da potrosim za jedan dan, novac mi uvek prolazi kroz ruke neverovatnom brzinom..od dinara napravim dva, a od ta dva potrosim pet
tongue flower flower lol!

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Venera u Biku, od 1. aprila 2010 kako deluje na vas? Empty Re: Venera u Biku, od 1. aprila 2010 kako deluje na vas?

Počalji  Astrotanja Sre Apr 07, 2010 2:09 am

Jasnna ove godine možeš doći do novca kroz kretivnost , ili krz nešto vezano za poučavanje, ili rad sa decom eventualno, nešto kroz simboliku Jupitera u 5. A da brzo trošiš, to ti je zbog Urana koji je gotovo na vrhu druge. Da li ti se dešavalo dati parice dođu iznenada kad ostaneš nali ostaneš skoz bez njih?

takođe i vladar druge u opoziciji sa vnereom daje skloost ka preterivanju u trošenju.
Probirljiva udoviča mogla bi biti i zbog Venere koja je iako je u konjukciji sa Dc-om, ipak u 6, pa je tu slična Veneri u 6, a velika očekivanja i nezadovoljstvo datom prikom mogu poticati opet od opozicije Venere i Jupitera. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Venera u Biku, od 1. aprila 2010 kako deluje na vas? Empty Re: Venera u Biku, od 1. aprila 2010 kako deluje na vas?

Počalji  Rebeka Sre Apr 07, 2010 3:50 pm

Astrotanja, do kada traje ovaj tranzit?
Rebeka
Rebeka

Broj poruka : 46
Godina : 33
Datum upisa : 28.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Venera u Biku, od 1. aprila 2010 kako deluje na vas? Empty Re: Venera u Biku, od 1. aprila 2010 kako deluje na vas?

Počalji  venerica Sre Apr 07, 2010 3:51 pm

Ja takođe osećam promene na bolje kako se tranzitna Venera približava mom ascedentu u Biku, barem kada je raspoloženje u pitanju. Tranzitira mi 12. kućom ali svejedno raspoloženje mi se popravilo, više se radujem i smejem, imam više razumevanja i strpljenja za ljude oko sebe, nisam svadljiva...

Tranzitna Venera pravi trigon na moju natalnu Ve iz 5. kuće, imam naglašenu potrebu da se kreativno izrazim, ovih dana kupujem materijale za letnje haljine i jedva cekam da ih skrojim i sama sašijem, a primećujem da sam i u igri sa sinom naročito inspirisana za raznorazne improvizacije. Ovih dana dobijam komplimente da lepo izgledam, a i samoj sebi izgledam lepše, više vremena provodim pred ogledalom i doterujem se.

Nadam se da ce ovo lepo raspolozenje rezultirati sa malo više strasti kada mi ova Venera dodje na Asc. i natalnog Marsa flower flower
venerica
venerica

Broj poruka : 172
Datum upisa : 01.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Venera u Biku, od 1. aprila 2010 kako deluje na vas? Empty Re: Venera u Biku, od 1. aprila 2010 kako deluje na vas?

Počalji  venerica Sre Apr 07, 2010 3:53 pm

Rebeka ::Astrotanja, do kada traje ovaj tranzit?

Venera u Biku je negde do 25. aprila. sunny sunny
venerica
venerica

Broj poruka : 172
Datum upisa : 01.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Venera u Biku, od 1. aprila 2010 kako deluje na vas? Empty Re: Venera u Biku, od 1. aprila 2010 kako deluje na vas?

Počalji  Rebeka Sre Apr 07, 2010 4:02 pm

Hvala ti! cheers
Rebeka
Rebeka

Broj poruka : 46
Godina : 33
Datum upisa : 28.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Venera u Biku, od 1. aprila 2010 kako deluje na vas? Empty Re: Venera u Biku, od 1. aprila 2010 kako deluje na vas?

Počalji  jassna Sre Apr 07, 2010 6:05 pm

Astrotanja ::Jasnna ove godine možeš doći do novca kroz kretivnost , ili krz nešto vezano za poučavanje, ili rad sa decom eventualno, nešto kroz simboliku Jupitera u 5. A da brzo trošiš, to ti je zbog Urana koji je gotovo na vrhu druge. Da li ti se dešavalo dati parice dođu iznenada kad ostaneš nali ostaneš skoz bez njih?

takođe i vladar druge u opoziciji sa vnereom daje skloost ka preterivanju u trošenju.
Probirljiva udoviča mogla bi biti i zbog Venere koja je iako je u konjukciji sa Dc-om, ipak u 6, pa je tu slična Veneri u 6, a velika očekivanja i nezadovoljstvo datom prikom mogu poticati opet od opozicije Venere i Jupitera. sunny

Tanja, naravno da mi Uran donosi iznenadni novac, inace bih se na ovom forumu verovatno oglasavala iz nekog kazamata zbog mojih luksuziranja sunny sunny sunny sunny Ja sam bolesni trosadzija..i cesto trosim novac na nepotrebne stvari, bitno samo da su lepe..i volim da kupujem poklone za prijatelje i brata i majku..jedino momcima retko sta kupim, neka kupuju oni meni, jelte flower flower flower flower

A za ovog Ju u 5..Mozda napokon uspem da unovcim svoj hobi..Inace radim u marketinskoj agenciji, nesto u vezi turizma, plivam medju piranama, nije ni malo lako..a danas su bile parice, neki bonus, tacno sam predosecala tongue tongue tongue I neki "bonusi" pre par dana, od mame flower Uvek se nekako izvucem iz nezavidnih situacija (za sad)..Hvala Bogu na tome..

A ovo za udaju..tesko ce to ici kada sam ja u pitanju..vec sam uspela da raskinem jednu veridbu i jednu vanbracnu zajednicu u kojoj sam bila (duge veze)...i naravno da sam zbog toga trpela teske kritike od porodice..u stvari, svi misle da ja ne zelim da se udam, a nemaju pojma kolika je u stvari moja potreba za brakom i decom..

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Venera u Biku, od 1. aprila 2010 kako deluje na vas? Empty Re: Venera u Biku, od 1. aprila 2010 kako deluje na vas?

Počalji  tanjica Sre Apr 07, 2010 7:14 pm

flower Meni venera tranzitira 11 poljem.Sve su nekako prisutna okupljanja prijatelja,dobra klopa,uzivanje...a kilogrami idu,idu...

tanjica

Broj poruka : 97
Godina : 45
Локација : tu negde,iza duge
Datum upisa : 26.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Venera u Biku, od 1. aprila 2010 kako deluje na vas? Empty Re: Venera u Biku, od 1. aprila 2010 kako deluje na vas?

Počalji  zelena dolina Pon Apr 12, 2010 3:58 pm

pa nisam bas nesto odusevljena VE u biku...nista je ne osecam...a trebala bi
Very Happy
zelena dolina
zelena dolina

Broj poruka : 275
Godina : 53
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Venera u Biku, od 1. aprila 2010 kako deluje na vas? Empty Re: Venera u Biku, od 1. aprila 2010 kako deluje na vas?

Počalji  joki22 Pon Apr 12, 2010 11:11 pm

Ja sam bolje raspolozena!

joki22

Broj poruka : 275
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Venera u Biku, od 1. aprila 2010 kako deluje na vas? Empty Re: Venera u Biku, od 1. aprila 2010 kako deluje na vas?

Počalji  Astrotanja Uto Apr 13, 2010 12:44 pm

Zelen Dolio, kad ti Venera bude na natalnom Mesecu osetićeš i ti povoljno uticaj Venere u Biku. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Venera u Biku, od 1. aprila 2010 kako deluje na vas? Empty Re: Venera u Biku, od 1. aprila 2010 kako deluje na vas?

Počalji  zelena dolina Uto Apr 13, 2010 1:12 pm

Astrotanja ::Zelen Dolio, kad ti Venera bude na natalnom Mesecu osetićeš i ti povoljno uticaj Venere u Biku. sunny

hvala Tanjice bubim te flower
zelena dolina
zelena dolina

Broj poruka : 275
Godina : 53
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Venera u Biku, od 1. aprila 2010 kako deluje na vas? Empty Re: Venera u Biku, od 1. aprila 2010 kako deluje na vas?

Počalji  senka023 Uto Apr 13, 2010 6:15 pm

zelena dolina ::pa nisam bas nesto odusevljena VE u biku...nista je ne osecam...a trebala bi
Very Happy

Ni ja,,,ni kljunic, ni krilca, ni nogice... Venera u Biku, od 1. aprila 2010 kako deluje na vas? Icon_biggrin
senka023
senka023

Broj poruka : 162
Godina : 60
Datum upisa : 24.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Venera u Biku, od 1. aprila 2010 kako deluje na vas? Empty Re: Venera u Biku, od 1. aprila 2010 kako deluje na vas?

Počalji  Gost Uto Apr 13, 2010 7:01 pm

senka023 ::
zelena dolina ::pa nisam bas nesto odusevljena VE u biku...nista je ne osecam...a trebala bi
Very Happy

Ni ja,,,ni kljunic, ni krilca, ni nogice... Venera u Biku, od 1. aprila 2010 kako deluje na vas? Icon_biggrin
Sad sam usla prvi put na Vasu natalnu, ali sa neaspektovanom natalnom Venerom Vi vec tesko stvarate bliske odnose, jos je ona u prvom polju. A sada sa tranzitnom u 7-mom koja je radila opoziciju sigurno da je tesko jos vise se otvoriti za javnost, biti otvoren za druge iako tezite toj socijalizaciji. Pa se jos kroz 7-mo seta zajedno sa Merkurom, koji je opet neaspektovan, pa ukoliko inace tezite tome da razvijate svoje intelektualne sposobnosti, ali da to ipak tesko pokazujete kroz javno misljenje i misli uopste, kroz konverzaciju o tome, onda je upravo njihov prolazak kroz polje javnosti, partnerstva...upravo malo tezi, odnosno ne nosi znacenje za Vas kao za nekog kome su aspektovani, pa na osnovu aspekata opet zakljucjemo da li nosi povoljni momenat za razgovor o onome sto nosi natalna prica.
Joj, ne znam da li sam usla bar u srz toga kako se ponasaju neaspektovane planete, da ne promasim za kilometar... Embarassed

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Venera u Biku, od 1. aprila 2010 kako deluje na vas? Empty Re: Venera u Biku, od 1. aprila 2010 kako deluje na vas?

Počalji  senka023 Uto Apr 13, 2010 9:56 pm

mila2710 ::
senka023 ::
zelena dolina ::pa nisam bas nesto odusevljena VE u biku...nista je ne osecam...a trebala bi
Very Happy

Ni ja,,,ni kljunic, ni krilca, ni nogice... Venera u Biku, od 1. aprila 2010 kako deluje na vas? Icon_biggrin
Sad sam usla prvi put na Vasu natalnu, ali sa neaspektovanom natalnom Venerom Vi vec tesko stvarate bliske odnose, jos je ona u prvom polju. A sada sa tranzitnom u 7-mom koja je radila opoziciju sigurno da je tesko jos vise se otvoriti za javnost, biti otvoren za druge iako tezite toj socijalizaciji. Pa se jos kroz 7-mo seta zajedno sa Merkurom, koji je opet neaspektovan, pa ukoliko inace tezite tome da razvijate svoje intelektualne sposobnosti, ali da to ipak tesko pokazujete kroz javno misljenje i misli uopste, kroz konverzaciju o tome, onda je upravo njihov prolazak kroz polje javnosti, partnerstva...upravo malo tezi, odnosno ne nosi znacenje za Vas kao za nekog kome su aspektovani, pa na osnovu aspekata opet zakljucjemo da li nosi povoljni momenat za razgovor o onome sto nosi natalna prica.
Joj, ne znam da li sam usla bar u srz toga kako se ponasaju neaspektovane planete, da ne promasim za kilometar... Embarassed

Pun pogodak.
Uopste nisam ni za konverzaciju... Venera u Biku, od 1. aprila 2010 kako deluje na vas? Icon_smile pa cu pisati drugi put.
Venera i Merkur su mi u takvom raspolozenju, "Sad necu ni kako ja hocu" Venera u Biku, od 1. aprila 2010 kako deluje na vas? Icon_biggrin
senka023
senka023

Broj poruka : 162
Godina : 60
Datum upisa : 24.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Venera u Biku, od 1. aprila 2010 kako deluje na vas? Empty Re: Venera u Biku, od 1. aprila 2010 kako deluje na vas?

Počalji  inja Čet Apr 15, 2010 8:46 am

Meni Ve seta 5.poljem (kojim i vlada) i napravila je kvadrat sa nat. Ma - sto je dalo malo napetosti tj. malo sam nestrpljiva i sve bih sad i odmah. Wink Ali Ve ceka Mesec pa... Smile (i natalno su u egz. 150)
Uglavnom bas imam potrebu da se raznezim i da cvrkucem Smile , a to je inace tesko izvuci iz mene.
inja
inja

Broj poruka : 155
Локација : trazi se nova...
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Venera u Biku, od 1. aprila 2010 kako deluje na vas? Empty Re: Venera u Biku, od 1. aprila 2010 kako deluje na vas?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu